Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82501) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#82500) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ilyenkor, azért illene egy day0 patch amivel játszhatóvá is teszik a játékot, mert ez enyhe kitolás majdnem minden előrendelővel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82502) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#82501) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem egy rossz ötlet egyébként.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82503) Wellin9


Wellin9
tag

Éppen ma vált elérhetővé a NIOH nevű játák demo-ja egészen Május 6-ig lehet nyúzni,aki végig viszi a demot,az pedig kap valamilyen exklúzív dlc-t megjelenéskor,hát ha valakit érdekel a dolog. Ps storen fent van
az egész mindössze 3 gb-t.
Ha valaki nem tudja ez gyakorlatilag egy Dark Souls/Bloodborne japán szamurájos kiadásban.Kb 3 órát játszottam vele úgy jutottam az első pálya kb feléig,eléggé rendben van a játék,kicsit talán kevés a fegyver,viszont egy rahedli képességet lehet kiszedni hozzájuk.Nem gondoltam volna,hogy ennyire beszippant,nem azt mondom,hogy felér a From Software játékokhoz,bár mivel én szeretem a japán stílust megvettek kilóra,de azoknál könnyebb,így talán több emberhez is eljuthat.

(#82504) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még él a Driveclub VR:
ESRB honlapjára felkerült a játék.

Hm, vajon kik csinálják? :D

Live-Die-Respawn

(#82505) eisento válasza oriic (#82504) üzenetére


eisento
addikt

Sztem a pd csinalja, igy magyarazhato hogy a kora tavaszi gtsport beta fasorba sincs. Bar nem mondtak melyik orszag kora tavaszara gondoltak mert del afrikaban juni vegen van a tavasz vege xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#82506) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Lesz lemezes Paragon, ha dedikált lesz, kettőt veszek :Y

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#82507) tepenzed válasza Mister_X (#82506) üzenetére


tepenzed
őstag

egy ingyenes játékot miért adnak ki lemezen?

(#82508) kovsol válasza tepenzed (#82507) üzenetére


kovsol
titán

Tele lesz mikro tranzakcióval tuti, így már előre költheted a lét :D

May the Force be with you!

(#82509) A`rpi válasza Sirandrish (#82502) üzenetére


A`rpi
addikt

Lenne hátulütője is. Aki net nélkül használná ilyen vagy olyan okból kifolyólag, az a boltból vásárolt játékával nem tudna játszani. Döntő többségben egy mesterlemez szokott készülni egy játékból, erre írják a javító csomagokat is, ezt utólag a hibaforrások elkerülése végett nagyon nem is bolygatják, esetleg GOTY kiadásoknál, de ott is egyszerűbb ha letöltő kód formájában adják a DLC-ket az alapjáték mellé.

(#82510) tepenzed válasza kovsol (#82508) üzenetére


tepenzed
őstag

ja, látom telipakolják minden szar skinnel meg játékbeli pénzzel :D

nekem amúgy nem jön be a játék, pedig hónapok óta megvan és gyakran felnézek egy körre, de nem érzem annyira

(#82511) james001


james001
veterán

Nézegettem az előző FF részekről videókat,hát érdekesek :D Főleg a XIV,az ilyen online RPG szerű mint valami Warcraft :F De a Type-0 nem lehet rossz. Na majd egyszer lehet beszerzem ha lesz időm rá.
FFXV mikor jelenik meg?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#82512) oriic válasza james001 (#82511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 14 az egy MMORPG.

A 15. rész premierje szeptember 30-án lesz.

Live-Die-Respawn

(#82513) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pletyka szerint jövő héten leleplezik az új COD-ot.

[link]

Live-Die-Respawn

(#82514) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok! A minap érkezett meg a Dragon Age : Inquisition játékom, sajnos problémák merültek fel a lemezzel. Használtan vettem a konzolboltból, csak ennél az egy lemeznél jön elő a hibajelenség. A meghajtó érdekes cicergő hangot hallat, nem olvassa rendesen, nagyon hosszú volt a telepítés is. Illetve játék közben Disk Read errorral kidobál.

Konzol hibája lehet, vagy esélyes hogy a lemezzel van valami? Látható sérülés nincs a disken.

Előre is köszönöm a segítséget!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#82515) pomk válasza haxiboy (#82514) üzenetére


pomk
őstag

Másik lemezt próbáltál már? Ha azzal jó, akkor vszínű lemez hiba, ha az sem jó, akkor olvasó hiba...

(#82516) dilipok válasza haxiboy (#82514) üzenetére


dilipok
veterán

gondolkozzunk logikusan. Mas lemezzel csinalja? Igen: konzol is lehet a problema forrasa. Nem: valszeg a lemez szar.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#82517) cross56


cross56
senior tag

Project Cars-rol mi a velemenyetek? Comtrollerrel mennyire elvezheto?

(#82518) heihachi válasza cross56 (#82517) üzenetére


heihachi
addikt

Teljesen játszható lett, miután nagyjából három hónap után sikerült eltalálnom a megfelelő controller settingset...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#82520) cross56 válasza heihachi (#82518) üzenetére


cross56
senior tag

Van benne eleg tartalom? Ha csak neha neha van idom leulni ele akar 1 orakra, es kikapcsolodaskent lenyomni par versenyt...arra is megfelel? V ez azert eleg hardcore? :D

(#82521) Djuree válasza oriic (#82513) üzenetére


Djuree
félisten

Jaj de jo, annyira hianyzik egy uj cod mint egy f@sz a hatamra...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82522) oriic válasza Djuree (#82521) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden évben jön új COD. :D

Live-Die-Respawn

(#82523) szasanyi válasza Djuree (#82521) üzenetére


szasanyi
félisten

Van már pár hasonló, elfér a polcon... az üzlet polcán. ;]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#82524) N@idia válasza oriic (#82513) üzenetére


N@idia
őstag

Inkább az új BF5-öt lepleznék már le :C A múltkor olvastam egy bejegyzést miszerint lehetséges hogy a bf5 már újra a világháborút dolgozza fel. Én nagyon remélem, hogy tényleg visszatér a múltba, mert baromira unom már ezt a modern háborút :(((

"Tényleg világháborús lehet a Battlefield 5

Azt ugyebár tudjuk, hogy készül a második világháborús FPS, a Battalion 1944 a Kickstarter segítségével. Na, most ennek a vezető fejlesztője, Joe Brammer már látott részleteket a Battlefield 5-ből, és nagyon röviden azt írta, hogy eléggé kedvére való volt a dolog.

Ebből persze hamar elindult a pletykafolyam, hiszen mindenki úgy vélte, ez egyértelmű megerősítése annak, hogy a Battlefield 5 visszamegy a második világháborúba. Maga Brammer sem cáfolta mindezt, pusztán annyit mondott, hogy nem gondolta volna, hogy a bejegyzése ekkora lavinát indít el.

Mindenesetre nem ez az első eset, hogy az új Battlefielddel kapcsolatban azt halljuk, hogy visszamegy a múltba, ahelyett, hogy a Call of Dutyhoz hasonlóan a jövőt próbálná elhozni nekünk. Sőt, az első szivárogtatás egy svájci áruház által történt meg, ahol azt láthattuk, hogy a Battlefield 5 valójában az első világháborúban játszódik majd."

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#82525) oriic válasza N@idia (#82524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#82526) andro93 válasza oriic (#82493) üzenetére


andro93
aktív tag

Az is biztos, hogy 2 másodpercet nem nézek meg belőlük. Már a trailereket meg a fejlesztői videókat se nézem meg, nehogy bármit is elspoilerezzenek. :D

(#82527) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha már COD, lehet hogy a PSN buktatta le a címet:

[link]

Live-Die-Respawn

(#82528) DM-Fan válasza haxiboy (#82496) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ahogy a második link alatti hírben olvasható is, egyrészt nem szándékos, másrészt nem az Amazon volt az elkövető.

Mint látható, arról van szó, hogy - mint tudjuk - az Uncharted 4 eredeti megjelenési dátuma 2016. április 26. lett volna, amit ugyebár elcsúsztattak 2016. május 10-re - többek közt a multi optimalizálása miatt. Nyilvánvaló, hogy a már több mint egy hónapja aranyba ment játék lemezes kiadásait már rég legyártották és gyanítom jelentős hányadát már el is kezdték kiszállítani a kereskedőkhöz, de a nagykerekhez minimum. Jelen esetben az történt, hogy egy meg nem nevezett angliai értékesítő (nem az Amazon) is megkapta a szállítmányt és véletlenül az eredeti megjelenési dátumon tette elérhetővé néhány előrendelő számára a terméket, míg ki nem derült a hiba. Egyes példányok pedig felkerültek különböző e-árverési/hirdetési oldalakra 85 font körüli áron.

Szóval attól azért nem kell tartani, hogy a 2 hét múlva esedékes premier előtt valamelyikünkhöz is beesik egy-egy előrendelt példány a boltok jóvoltából. Plusz egy ilyen példányt átvéve én azért tartanék némi szankciótól a Sony részéről az idő előtti játék miatt. Szerintem akár ban is járhat érte - más kérdés, hogy ez nyilván az értékesítő felelőssége, a mezei vevő nem köteles tudni, hogy mikor van a hivatalos megjelenés.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#82529) oriic válasza DM-Fan (#82528) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha boltokból nem is, de egyéb forrásból simán. Nem először fordul elő ilyen, a korai játékosok szinte soha nem kapnak büntetést.

____

Előző COD hírhez:
Call of Duty: Infinite Warfare topik

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#82530) DM-Fan válasza oriic (#82529) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Persze, de mint írtam, ki tudja, milyen szankcióval járhat (ha jár) egy ilyen példány használata, másrészt meg amennyiért a sima kiadást hirdetik, annál kevesebbért rendeltem elő a steelbook-os kiadást itthon. Plusz azt a két hetet már simán, kézenállva is kibírom, amúgy sem lenne most időm játszani. Majd akkor veszek ki szabit, rá 3 napra jön a Doom is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#82531) james001 válasza oriic (#82512) üzenetére


james001
veterán

Hú még ilyen későn jön csak? :Y Azt hittem már most június környékén kijön. Akkor addigra csak megszerzem a Type-0 részt :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#82532) oriic válasza james001 (#82531) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Későn? 2006. májusában jelentették be a játékot, ezt a pár hónapot már fél lábon is kibírom. :D

Live-Die-Respawn

(#82533) haxiboy válasza pomk (#82515) üzenetére


haxiboy
veterán

Időközben megoldódott, vártam 1 órát hadd pörgesse/másolgasson, aztán most csak indításkor a szokásos pillanatig megpörgeti és minden megy rendesen. De azért nyúzom ha kidob lemezhibával akkor megy vissza :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#82534) F.B.I. válasza haxiboy (#82533) üzenetére


F.B.I.
veterán

Egy tanács : soha ne indítsd lemezes játékot, amíg nem végzett a telepítéssel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#82535) N@idia


N@idia
őstag

Battlefield 5 még is az csak az első világháborúban fog játszódni Érdekes hogy ezt a twitter bejegyzést most hozták le cikkben :DDD Mit nem adnék, ha tényleg így volna akkor végre kukázhatnám a Verdun játékot, bár igaz eddig ez az egyetlen olyan első világháborús játék ami le tud kötni kár, hogy csak PC-re van ... :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#82536) vonSux válasza N@idia (#82535) üzenetére


vonSux
őstag

Ez még mindig csak találgatás. Személy szerint örülnék ha nem világháborús rész jönne, de ugye kinek-mi..

(#82537) Bingoo


Bingoo
tag

Még a húsvéti akcióban bezsebeltem a Witchert. Tudtam, hogy időigényes játék, így pihentettem is azóta. Most szerencsére volt annyi szabadidőm, hogy mélyebben beleássam magamat. Talán szombaton indítottam el először.. Hát.. azt hiszem, hogy életem egyik legjobb RPGje, pedig már bőven túl vagyok 1-2n :P Zseniális, egyszerűen nem tudom letenni. Anno PCn az 1-et próbáltam, az nem jött be... A 2 sajnos nem futott a gépemen. Ez viszont... hát most már értem azt a sok díjat, amit bezsebelt. Ennél a játéknál nem kérdés, hogy a DLCket is megveszem-e. Na hát ezt a szösszenetet csak azért írtam, hogy hátha van más is olyan, aki nagyon szereti a szerepjátékokat és véletlenül ezt még nem próbálta volna. Ja! És azon kevés játékok egyike, amiben (szerintem) nagyon el van találva a magyar felirat. A zene pedig... eszméletlen. Na de! Megyek is vissza még 1-2 küldetést megcsinálni :D :C

(#82538) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott, félkész DOOM trailer

A hangulat még ez alapján is igen jónak tűnik. Várjuk a normál trailert.

szerk: Állítólag csak egy jól összevágott videó, nem valós trailer. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#82539) Zanik


Zanik
addikt

Egész jópofa lett a Rocket League kosaras modja, a Hoops. Kicsit más technikát igényel mint az alap "focis" verzió, de nagyon szórakoztató! :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#82540) #91166208


#91166208
törölt tag

sziasztok.. szerintetek érdemes beruházni most egy ps4 re vagy érdemes várni a NEO-ra ami októberben jön ki elvileg!

(#82541) Wlac válasza #91166208 (#82540) üzenetére


Wlac
Ármester

Semmit nem tudni a NEO/4k/4.5-ről, szóval felesleges arra várni. Nyugodtan vegyél egyet most.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#82542) #91166208 válasza Wlac (#82541) üzenetére


#91166208
törölt tag

rendben, köszönöm :K

(#82543) tepenzed válasza #91166208 (#82540) üzenetére


tepenzed
őstag

én csak megvárnám azért az E3-at, nincs az olyan messze, ha ott nem leplezik le a neot, akkor mehet

[ Szerkesztve ]

(#82544) #91166208 válasza tepenzed (#82543) üzenetére


#91166208
törölt tag

rendben... Star wars battlefront milyen lett? grafika, játékélmény, irányíthatóság?
Azért kérdezem, mert nem tudom milyen csomaggal vegyem... néztem a star wars-t.. de találtam egy olyat is amibe én választhatok 2 db játékot ingyen hozzá.. gep + megvenném még a The Division-t..

[ Szerkesztve ]

(#82545) tepenzed válasza #91166208 (#82544) üzenetére


tepenzed
őstag

grafika brutális, játékélmény lapos és nagyon casual, arra jó hogy elűzd az időt és kicsit pittyegj a fegyverekkel, de progress nincs benne semmi, akkor már battlefield, abban van értelme fejlődni is.

Nagyon kevés a tartalom benne, bár mostmár azért jelengetnek meg új mapok és hősök

jun 14-16

(#82546) tepenzed válasza Wlac (#82541) üzenetére


tepenzed
őstag

igazából minden tudni lehet már a neoról és nincs kétség, hogy jön, csak a pontos időpont nem ismert.

Amikor a fejlesztők már nyíltan arról nyilatkoznak, hogy kipróbálták a hardvert, a sony küldött nekik megkötéseket az új hardverrel kapcsolatban és hogy pillanatok alatt "felerősítették" a játékokat neo patchel 1080p 60fps-re, ott szerintem már kár arról beszélni, hogy jön -e vagy sem.

mindenki tudja, hogy jön csak a sony nem mondja ki teljesen nyíltan, csak a fejlesztőktől jut el az info hozzánk, hiszen akkor drasztikusan csökkenne a jelenlegi ps4 eladása, ha a sony már reklámozná

[ Szerkesztve ]

(#82547) LeventeV válasza tepenzed (#82546) üzenetére


LeventeV
senior tag

Októberben fog jönni több mint valószínű. Kiszivárgott dokumentum alapján a Sony ettől a hónaptól kéri a játékokba a Neo módot.

(#82548) Tuomas


Tuomas
addikt

Jó jó, tény hogy egyre több az infó erről az új fél ps-ről, de azt még senki nem tudja hogy mennyibe fog kerülni.
Gondolom drágább lesz, mint az aktuális ps4 (kizártnak tartom, hogy lejjebb viszik az árát a réginek emiatt), úgyhogy ez szerint is mérlegelni kell a vásárlásnál! Ha valakinek nincs 4k tv-je, nagyjából értelmét is veszti.

We were here

(#82549) Def26 válasza LeventeV (#82547) üzenetére


Def26
félisten

Ha tényleg így lesz baromi nagyot fog szólni karácsonykor. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#82550) tepenzed válasza Tuomas (#82548) üzenetére


tepenzed
őstag

miért is veszti értelmét? megmondták, hogy játékoknál ezen a konzolon is az 1080p lesz a fő cél, csak éppen sokkal jobb fps-el, azért nem mindegy hogy egy witcher 3-at 23 fps-el vagy atomstabil 60-al játszol full hd-ban és még szebben is

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.