Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83751) dilipok válasza killer095 (#83749) üzenetére


dilipok
veterán

ilyenkor hova hordod ezeket? Az erkelyre? ;] Nagy hatrany nem fog erni, de en azert eloszor azokat fejeznem be

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#83752) #45378816


#45378816
törölt tag

UC4 vegen a crash jatek illetve a lezaras eleg epic lett!

Le a kalappal a ND csapat elott! ;)

(#83753) killer095 válasza dilipok (#83751) üzenetére


killer095
őstag

Ááá ott esténként még hideg van nehogy már megfázzanak nekem :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#83754) james001 válasza Prof01 (#83733) üzenetére


james001
veterán

Eljutottam közben a 18-as chapter-ig,de még mindig megy :DDD Ezt a 16 órát te egyhuzamban nyomtad le de komolyan :D Amúgy remélem lesz benne valami paranormális-szörnyes dolog,mert ha nem akkor dobom a GOTY jelölést :P
Multizni mindenképp fogok,remélem egy ph-s party-t össze tudunk hozni egyszer :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83755) Prof01 válasza james001 (#83754) üzenetére


Prof01
veterán

Már a vége felé jársz, 22 fejezetből áll. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#83756) Wlac válasza james001 (#83754) üzenetére


Wlac
Ármester

Hogy élted túl a Golden Abbys-t? :D

“The wha-"

(#83757) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem mondom hogy rászoktam a Rocket League-ra, de tegnap DriveClub közbe egy ütközés után nyomogattam az X-et hogy pördüljön az autó a gyorsításhoz :DD

Xbox One: bandymnc

(#83758) Shamat


Shamat
aktív tag

Uncharted 4 Flickr albumom: [link]

DEAD LIKE ME

(#83759) james001 válasza Prof01 (#83755) üzenetére


james001
veterán

Ha úgy nézzük 24,a prológust és epilógust is együttvéve ;] :P
Speedrun-ban amúgy nem tudom hogy lehet ezt 6 óra alatt végigvinni,van ugye egy ilyen trófea is :F

(#83756) Wlac: Annak megbocsátottam mert egy külön Vitás rész volt :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83760) aizen92 válasza Shamat (#83758) üzenetére


aizen92
addikt

nagyon jók a képek! :R
köszi!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83761) sovinho


sovinho
tag

Megérkezett végre ide is az UC special edition az aqua-tól. Ahhoz képest nem is késtek sokat, már majdnem beletörődtem, hogy ezen a héten már nem látom. Egyébként nagyon pofás kis kiadvány, gyönyörű az artbook és a fémtok is nagyon dög, este végre rá lehet próbálni. :C

Hakuna Matata

(#83762) Shamat válasza aizen92 (#83760) üzenetére


Shamat
aktív tag

Én köszönöm az elismerést. :K :R
Folyamatosan bővítem az albumot, néha majd nézz vissza, ha gondolod. :U

DEAD LIKE ME

(#83763) james001 válasza Shamat (#83762) üzenetére


james001
veterán

Szépek lettek tényleg! :R Én is lőttem párat,de elég bénák lettek,nem ilyen "művésziek" :P De majd akarok a fotós móddal is szórakozni kicsit,de előbb végigviszem a játékot :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83764) bordi10


bordi10
senior tag

Elkezdtem én is az albumom, kirakom a linket ha végleges lesz, ezzel nyitok :C

Ja igen, ha valakinek megvan a kék steelbook, és szeretné a special edition "festett" steelbook-ját, írjon privit, mehetne a csere...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#83765) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Konzolok Szervizével kapcsolatban van valami tapasztalata valakinek előrendeléssel kapcsolatban? Konkrétan előrendeltem a DOOM-ot, vajon holnap van értelme várnom a postást?

Intel & ATI

(#83766) sting2 válasza sovinho (#83761) üzenetére


sting2
addikt

"Szintén zenész"
De, én vagyok annyira aszkéta, hogy ki sem bontom még egyenlőre mert akarok egy R&C használt példányt is vadászni (most kezdik kiszórni a Gamerek) és azt végigjátszani ellőszőr.
:Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#83767) sovinho válasza sting2 (#83766) üzenetére


sovinho
tag

Uhh. Erre most nem tudom mit reagáljak...

Ezt: :R Vagy ezt: :( :U

:) :)

Hakuna Matata

(#83768) koncsik válasza arpi6k (#83765) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Westen 576-ban már ott van a Doom (hátul a pult mögött), remélhetőleg KSZ is megkapta már... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#83769) james001


james001
veterán

UC4 kijátszva. Mestermű :R
Viszont a végétől többet vártam. Mármint az epilógus aranyos volt meg minden,de maga az Avery kincses dolgot elég hülyén zárták le. Gondolok itt a gyors lezárásra,meg ugye a paranormális jelenségek kivételére :D Plusz a Rafe elleni fight is kissé "gyengére" sikerült,vagy én voltam a béna vagy egy bug jelentkezett de vagy 1 órán át védekeztem meg kardoztam vele,de semmi nem történt,aztán hirtelen úgy döntött hogy továbbenged :F Aztán amikor super saiyan módba váltott ott meghaltam vagy 20-szor,de csak sikerült :D Nem egy Lazarevic fight volt,de legalább jobb volt mint a Talbot elleni verekedés...
Na de számomra 10/10,a legjobb Uncharted rész,az ND srácok igazi alkotók :R
Az összidő egyébként 14 óra körül jött össze. Jöhet a platinavadászat :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83770) #45378816 válasza james001 (#83769) üzenetére


#45378816
törölt tag

Többször jó időben a bal majd jobb oldalon kell védekezni, aztán "négyzet" gomb, ezt kb 5-6x eljátszod, végén 2-3x már nálad is kard van és egyszer csak finitóóóó. :D

Mint már írtam tegnap éjjel a Crash játék fun, a lezárás meg szerintem nagyot robbant.
UC5-ben tuti már Nathan lányával is kell játszani, de még az is lehet, hogy ebben a részben kitalálnak valami meglepit. :D

(#83771) arpi6k válasza koncsik (#83768) üzenetére


arpi6k
addikt

:R

Intel & ATI

(#83772) koncsik válasza arpi6k (#83765) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Westend 576-ban már ott van a Doom (hátul a pult mögött), remélhetőleg KSZ is megkapta már... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#83773) pr0bi válasza koncsik (#83772) üzenetére


pr0bi
senior tag

Tegnap már hívtak engem is de csak holnaptól adják :)

(#83774) james001 válasza #45378816 (#83770) üzenetére


james001
veterán

Rájöttem hogy mit kell nyomni,de mint írtam nekem nem akart tovább lépni 20 ilyen védekezés és ütés kombó után se... Aztán egyszer csak megadta magát és továbblépett amikor már a hajamat téptem :D
Elvileg nem lesz több Uncharted,legalábbis a ND nem akar,persze a Sony a pénz miatt tuti kierőszakol még egy részt,kérdés azt ki fogja csinálni...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83775) Shamat


Shamat
aktív tag

Claycat's DOOM

Hátezhatalmas! ;] :DDD

DEAD LIKE ME

(#83776) Sirandrish


Sirandrish
legenda

No, megvettem a magyar storeba a Watch Dogsot. Szerencsére tartalmazza a magyar nyelvet, annak ellenére hogy store-n nincs ott a nyelvek között!

Csak azért írtam be hogy hátha valakit érdekel, és mert Árpi megkért rá :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83777) #45378816 válasza Sirandrish (#83776) üzenetére


#45378816
törölt tag

Uh, én gondolkodtam rajta sokat. :D
Köszi, lehet megveszem, ha jól emlékszem van valami olyan pack, amiben minden benne van?
Illetve mennyire hamar unja meg az ember? (ettől félek kicsit csak)

(#83778) Sirandrish válasza #45378816 (#83777) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én PS3on már végigtoltam, és gyakorlatilag nem bírtam letenni.
Nekem nagyon tetszett. :K
3K-ért szerintem ajándék...
Mondjuk ha multizni is akar az ember akkor szerintem felejtős már.
Hja és igen..van valami csomag amibe minden benne van :K Azt hiszem az most 6K.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83779) #45378816 válasza Sirandrish (#83778) üzenetére


#45378816
törölt tag

A multi nem izgatna, de a single már igen, főleg ha a többi extra tartalmat érdemes megvenni.
Vagy elég csak az alap? :U

(#83780) Sirandrish válasza #45378816 (#83779) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jól tudom van benne néhány plusz küldi a singleben, de nekem bőven elég volt az alap :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83781) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#83782) kovsol válasza #45378816 (#83779) üzenetére


kovsol
titán

Ha bizonytalan vagy 3-4k körül már kapni aprón lemezest. Én is onnan szereztem be. Természetesen az is tartalmaz magyar nyelvet.

May the Force be with you!

(#83783) andro93


andro93
aktív tag

(#83784) #45378816 válasza Sirandrish (#83780) üzenetére


#45378816
törölt tag

Akkor marad az alap.
Kovsol koszi neked is, de ilyen "alacsony" aron inkabb a kenyelmet valasztom es megveszem digit. :)

(#83785) james001


james001
veterán

Amatőr screenshot-ok az UC4-ből,tőlem :D
[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83786) Wlac válasza #45378816 (#83779) üzenetére


Wlac
Ármester

A DLC sztori alapú, bár még nekem is kimaradt. Ha nem vagy biztos a dolgodban, vedd meg az alapot, a DLC-t meg majd sale keretében, pár havonta szokták akciózni a DLC-ket és SP-ket.

“The wha-"

(#83787) Prof01 válasza james001 (#83769) üzenetére


Prof01
veterán

Lazarevic? :D Nem értek egyet! Ez volt a legjobb boss fight a sorozatban! Igazi közelharc, nem csak rohangáltál a boss elől. Igaz nem egy Dark Souls boss fight, de nem is vártam olyat egy Uncharted-től.
Nem bug volt, te voltál béna! :D Nagyon jól kell időzíteni a védelmet és amikor meghátrál, akkor ütsz vissza.
Mondtam, hogy nem rohantam a 16 órámmal. :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#83788) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Sziasztok! Nem akar valamiért a konzol bejelentkezni PS-Networkre, de gépről és telefonról sem. Csak, ha mobilnettel próbálom. Valami a WiFi-vel lehet, de nem tudom mi, próbáltam újra beírni a network dolgokat, reseteltem a routert, de semmi.

WS-37397-9
CE-33992-6

Ez a két hibaüzenet jön fel, mikor melyik..

Routerem: Asus RTN18U

(#83789) eisento


eisento
addikt

Akit erdekel a Gran turismo Sport :)

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#83790) dilipok válasza Kicsikatona7 (#83788) üzenetére


dilipok
veterán

nem egeszen 3 mp gugli..

https://support.us.playstation.com/scea_searchresults?lang=en_US&selStr=ws-37397-9

WS-37397-9 Error Code:

Connection Error

Step 1: ​Turn off the PlayStation 4 by pressing the power button on the front panel. The power indicator will blink for a few moments before turning off.
Step 2: ​Once the PlayStation 4 is off, press and hold the power button. Release it after you've heard two beeps: one when you initially press, and another 7 seconds later.
Step 3: ​Connect the DualShock 4 controller with the provided USB cable and press the PS button on the controller.
Step 4: From the list of options select Rebuild Database and press “X”. Once the process is complete the PS4 will restart.​
Step 5: Run the Internet connection test at [Settings] > [Network] > [Test Internet Connection] and make sure you can connect to the network.

Illetve a masikra router restartot javasolnak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#83791) marilllyo


marilllyo
veterán

16 online barátból 11 Uncharted 4-ezik. Az komoly. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83792) Kicsikatona7 válasza dilipok (#83790) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Próbáltam, nem jó

(#83793) A`rpi válasza Kicsikatona7 (#83792) üzenetére


A`rpi
addikt

Szolgáltatódnál kérdezz rá. Volt akinek ez oldotta meg a gondot.

[ Szerkesztve ]

(#83794) SNor válasza Kicsikatona7 (#83792) üzenetére


SNor
tag

(#83795) aizen92


aizen92
addikt

Uncharted 4 Nolan North & Troy Baker
Amíg nem veszem meg a játékot ( max jövőhétig bírom ki ) addig ilyenekkel szórakoztatom magam és titeket.

Imádom ezt a két színészt!
Nem is tudtam, hogy Troy ekkora UC rajongó :)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83796) vg válasza aizen92 (#83795) üzenetére


vg
addikt

Troy Baker csapnivaló a valódi filmben lévő szereplését nézzük, vagyis én csak a The Phoenix Incident-t láttam amiben játszik, de abban valami eszméletlen szar, szinte barátok közt szint, bár alapból jópofa kézikamerás sci-fi cucc. ;]

(#83797) james001 válasza Prof01 (#83787) üzenetére


james001
veterán

Igen igazi boss fight,avagy egy jó kis quick time event ;] Meg mint írtam,hiába védekeztem és ütöttem vissza,nem ment tovább. Néztem videókat de ott nem történt ez meg,szóval tuti nálam volt csak ez. De azóta előjött pár bug meg fps drop is nálam miközben gyűjtögettem a treasure-ket,remélem nem a gépem haldoklik vagy ilyesmi :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83798) Prof01 válasza james001 (#83797) üzenetére


Prof01
veterán

Nem nevezném QTE-nek, mert a karaktert is irányítod közben, inkább a kettő keveréke, ettől függetlenül nekem jobban tetszett. :)
Framedrop-om még nem volt, de szépem fel szokott pörögni a venti! Nem kíméli ez a játék a hardvert, mindent kiprésel belőle! :D

aizen92: Király videó. Egy hosszabb színfalak mögöttinek örülnék, hasonlónak, mint amit a The Last of Us-hoz készítettek, ha esetleg nem láttad, mindenképp nézd végig! Szuper! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#83799) Prof01


Prof01
veterán

Út az Uncharted 4 Platinához!
Nagyon könnyű Platina trófea, jó vadászatot mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#83800) Petya2900XT válasza eisento (#83789) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Hihetetlen mód felcsigáztál...E3 óta várok vmi infóra..:) Nagyon messzinek tűnik még az a május 19-20. :Y

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.