Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82201) EczkE válasza Zanik (#82199) üzenetére


EczkE
addikt

Ez melyik jatek? :B :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#82202) kevepapa válasza matt22 (#82200) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Bár én csak a (vanishing of) Ethan Cartert fejeztem be, de megerősítem, hogy ott az elképesztően szép látvány mellett azért egy elég érdekes és fordulatos történet bontakozik ki és a játék atmoszférája is bekúszik azért rendesen a bőr alá. Nekem olyan volt, mintha egy melankolikusabb Stephen King novellát játszottam volna végig...

[ Szerkesztve ]

(#82203) GazRic


GazRic
senior tag

Alien mennyire nehezen platinázható?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#82204) Def26 válasza GazRic (#82203) üzenetére


Def26
félisten

Nagyon. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#82205) marilllyo válasza GazRic (#82203) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a könnyebbek közé tartozik. Ha ügyes vagy másfél végigjátszással lezavarható. Nekem a 100 halált kellett a legvégén kigrindolni. :D
A "one shot" (halál nélkül) ami szívás de van rá glitch.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82206) Sirandrish válasza marilllyo (#82205) üzenetére


Sirandrish
legenda

Halál nélkül végig kell vinni egy ilyen játékot? Hát akkor pofonegyszerű lehet :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82207) marilllyo válasza Sirandrish (#82206) üzenetére


marilllyo
veterán

Trófea szempontjából igen. :)
Nem god mode-ra van glitch hanem, hogy ha meghalsz ne számolja el. Egyébként vannak yt-n videók olyanokról akik lerohanják halál nélkül.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82208) Sirandrish válasza marilllyo (#82207) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd ha elkezdem valamikor, és úgy érzem hogy van olyan jó hogy megpróbáljam akkor ránézek a trófeákra. Addig csak emésztem a halál nélküli Horror játék feelingjét :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82209) aizen92


aizen92
addikt

Jó ez a ratchet és clank 20-30%os áremelkedése a hardcopyban.

Elég elképesztő.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#82210) perge666 válasza Sirandrish (#82179) üzenetére


perge666
veterán

PS3-on már igen,google a barátom........
De a Destiny annyira nem izgat.

(#82211) marilllyo válasza Sirandrish (#82208) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából annyi, hogy ha elkap a dög jön egy animáció, hogy megöl. Na ott egy gyors start gomb és load last save akkor a trófea nem számolja el halálnak. Csak ha végigmegy az animáció.

Soma jó még. Na ott volt egy olyan rész, hogy a feladat keresztül vitt egy hosszabb labirintus szerű részén a víz alatti bázisnak. Csámborogsz negyed órán át. A végén megjelenik valami dög ami elkezd üldözni. Vissza kell menekülnöd a pálya elejére. Emlékezetből. Egy rossz ajtó és die. Na az volt egy olyan rész, hogy magam alá fostam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82212) pomk válasza N@idia (#82174) üzenetére


pomk
őstag

Nem tudom, hogy a játék fejlesztés és tesztelés hogy működik, nem értem miért nem lehet felvenni 100 kis kínait akik 0-24-ben tesztelik a játékot és ilyeneket keresnek.
A másik, hogy miért nem lehet 2 napra lelőni az összes szervert és MINDEN hibát kijavítani?! Ahogy mondtam, nem látok bele hogy vannak leprogramozva, felépítve, stb., de valahogy nekem hihetetlen az, hogy létezik olyan hiba amit nem lehet javítani.

(#82213) Zedz


Zedz
addikt

Witcher 3 mennyire élvezetes az előzményjátékok nélkül? :)

(#82214) belavagyokbp válasza Zedz (#82213) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Én egyikkel sem játszottam előtte, de a 3 nagyon megfogott. Megjelenéskor végig toltam egyszer, most csinálom másodszor a legnehezebb fokozaton :) Ha bejönnek az ilyen stílusú játékok (anno a Skyrim-ba rengeteg órát toltam még x360-on) akkor tetszeni fog, ráadásul a magyar felirat sokkal élvezhetőbbé teszi a játékot.

(#82215) Zedz válasza belavagyokbp (#82214) üzenetére


Zedz
addikt

Játszik még mellette az új Dragon Age, habár azzal sem játszottam még eddig, illetve az új AC is. Nem tudok dönteni. :DDD

(#82216) Sirandrish válasza perge666 (#82210) üzenetére


Sirandrish
legenda

Totál nem kötekedés de ha a GTA-t el tudtam olvasni a neten akkor a Destiny-t a nyelvi nehézségek miatt butaság lenne. Nem tudom mennyire jó vagy rossz a játék, de azt kétlem hogy annyira erős storyja lenne hogy ne értenéd meg.
Persze te tudod :K

marilllyo Hát ez tényleg nem egy nagy kaland...főleg ha van vagy 3 sec legalább az animáció.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82217) heim válasza Zedz (#82213) üzenetére


heim
tag

Tökéletesen! Én sem játszottam az előzőkkel, de az egyik legjobb játék. Nagyon változatos, és érezni a döntések súlyát!

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#82218) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#82216) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Vicc- nem vicc de a Destiny kb 50-80 angol mondatból áll. A többsége ilyen keresd meg a helyet, ölj meg 2531782463518 ellenséget abból a fajtából.

Viszont, kell hozzá a Taken King pakk is, hogy teljes legyen a kép.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82219) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#82218) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát körülbelül ilyesmire számítottam.
Szóval maradjunk annyiban hogy angoltudás nélkül is élvezhető...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82220) crue válasza pomk (#82212) üzenetére


crue
őstag

Pedig ez így működik (nem feltétlen kínaiak és 0-24-ben, de nagyjából), de még így sem érhetnek fel X millió játékos bugvadászati potenciáljával.

(#82221) Pöttön válasza Adam_Shepard (#82218) üzenetére


Pöttön
őstag

Na igen, de a probléma akkor kezdődik, ha a játékos mélyebben bele ásná magát...
PL én még mai napig nem tudom, hogy, hogy lehet egyes alapanyagokat megszerezni, vagy pl legendás fegyvert megszerezni. :DDD
Felveszem a küldit, megcsinálom, leadom, a cuccokat kiveszem a postaládából, a másik csávóval beazonosíttatom, és kb ennyi amennyit értek a játékból...
Egy 33-as titanom van, de pl még mai napig nem tudom hogy milyen statot kell neki gyűjteni, a cuccoknál van valami gear score-hoz hasonló szám az alapján döntöm el mindig, hogy melyik cucc a jobb, melyik meg nem. :DDD Még a cuccok színei alapján se tudom eldönteni, hogy melyik a jobb, azt tudom hogy a lila a legjobb (legendás), a fehér meg a legrosszabb, de pl a zöld, meg a kék közül hogy melyik a jobb az már számomra fogós kérdés...
így meg tényleg nem valami nagy élmény a Destiny.... :)

Mondom ezt úgy hogy régen pc-n sokat wow-oztam (anno még BC-T), és ott nem volt ilyen gondom, pedig az egy fokkal azért összetettebb játék volt.
A Division-al is így lennék (videók alapján), de ott már hatalmas nagy áldás a magyar nyelv. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#82222) dilipok válasza Pöttön (#82221) üzenetére


dilipok
veterán

ja, aldas ;] tegnap rohogtem halalra magam a forditasokon: first wave mp5 -> elso hullamos mp5. Es ez meg csak amit meg is jegyeztem. Voltak vadabbak is :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#82223) koncsik válasza aizen92 (#82209) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

PSstore-ban 10690 HUF, én a lemezest 9990 HUF-ért vettem... :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#82224) Pöttön válasza dilipok (#82222) üzenetére


Pöttön
őstag

Biztos hogy vannak benne bakik szép számmal :DDD , de az hogy tört magyar van benne, az még mindig jobb annál, ha nem lenne benne semmi, (csak angol) szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#82225) oriic válasza dilipok (#82222) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel mi a gond, helyes a fordítás. Engem egyedül a Boss nevek fordítása zavar, a többi tűrhető.

Live-Die-Respawn

(#82226) pomk válasza Pöttön (#82221) üzenetére


pomk
őstag

Próbálj meg neten keresni valami részletes magyar nyelvű leírást, cikket, stb. ahol leírják a játékmenetet, mit hol és hogy kell csinálni. Lehet, hogy még magyarázó videókat is tudsz találni. Ezek alapján nagyjából ki tudod majd hámozni mit merre kell csinálni. ;)

(#82227) Adam_Shepard válasza Pöttön (#82221) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Végy fel és segítek.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82228) n000rbi válasza koncsik (#82223) üzenetére


n000rbi
senior tag

Lemezest 10-ért? Hol?

(#82229) tothl válasza Pöttön (#82221) üzenetére


tothl
addikt

Viszont szerintem a harc része tök élvezetes szép és változatos is a több faj miatt.
:D
Jól el lehet lenni vele, lehetne még több ilyen sci-fi cím !

(#82230) Bencus88 válasza n000rbi (#82228) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én korábban innen rendeltem, de már nem elérhető sajnos.

játékaimon van 10500-ér bontatlan nézz körül ;)

[ Szerkesztve ]

(#82231) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Tekintettel arra h lassan befejezem a zseniális Alien Isolation-t itt az ideje beszerezni a következő nagy falatot. Le is csapok ma egy bontatlan Witcher 3-ra, soundtrack-el, térképpel, 11k-ért... Viszont a mad maxet így elengedem...

(#82232) #45378816


#45378816
törölt tag

Mad Max bezsakolva. Ennyiert siman megerte szerintem es vannak melle letoltheto free tartalmak is. :)

A bug-okrol meg annyit, hogy raszantam magam es elkezdtem mult heten a Last of jatekot hardon.
Na most... Nem a szint nehezseggel van a baj es nem is velem, hanem az ordenale bug halmazzal, amiket azert ennyi ido utan mar nem is kene eszre vennem.
De sajna feltunik, mert neha szivat vele a jatek.
Szoval az, hogy fizetni a ferde szemueknek 0-24be toljak etc... Szerintem teljesen felesleges, mert 100%ig tokeletes jatek manapsag gyakorlatilag nincs.

PC-n meg plane... :DD

[ Szerkesztve ]

(#82233) koncsik válasza n000rbi (#82228) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bakker, már ott is 10990. :W Előrendelésben vettem át szerdán 9900-ért. Illetve persze én örülök magamnak, bocs :B
A játék szenzációs :C

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#82234) n000rbi válasza koncsik (#82233) üzenetére


n000rbi
senior tag

Lehet inkább ezt kellett volna vennem a Star Fox Zero First Print helyett, mert annak egyelőre nem bírom megszokni az irányítását :S

(#82235) Wlac válasza kevepapa (#82231) üzenetére


Wlac
Ármester

Jó választás. A Mad Max nem rossz, de elég erősen középszerű. Én konkrétan a The Witcher 3 miatt vettem PS4-et, és simán megértek, annyira epikus játékélmény.

“The wha-"

(#82236) A`rpi válasza #45378816 (#82232) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem teljesen felesleges, mert 100%ig tokeletes jatek manapsag gyakorlatilag nincs.

Közel tökéletes játékokat tudnának kiadni, van is rá jó néhány példa PS1, PS2 játékok, azelőttiekről nem is beszélve, akkor még nem tehették meg kiadók hogy félkész szoftvereket adjanak ki, most sajnos igen... :(

Pénz és idő kérdés mint úgy általánosságban véve minden más az életben, no ebből a kiadók egyre kevesebbet áldoznak hibátlan játékra. Majd utólag toldozzák foldozzák, jó van az' úgy címszóval.

Amúgy szerintem Last of Us annyira nem bugos, inkább néha idegesítő és érthetetlen mikor beadja a scriptet hogy pl elkapott egy klikker.
Ez ne bosszantson, nehéz fokozatban könnyebben elkap, és megöl, ennyi... Amúgy a képességek között (gyógyszerrel tudod fejleszteni) tudsz olyat upgradeelni hogy a kés segítségével meg tudj menekülni ha elkapott.

[ Szerkesztve ]

(#82237) dilipok válasza oriic (#82225) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem nagyon gagyin hangzik... :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#82238) Sirandrish válasza dilipok (#82222) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugyan azt jelenti mint angolul csak ez éppen az anyanyelveden van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82239) Wlac válasza A`rpi (#82236) üzenetére


Wlac
Ármester

Azért én még tisztán emlékszem, hogy a GTA 3 PS2-es változatában nem volt mindegy, hogy mit hogyan csinálunk, mert ha előjött a "Purple Nines Glitch", akkor lehetett új játékot kezdeni. Egyszerűbbek voltak a játékok, így könnyebben megtalálták a hibákat a készítők, míg ma azért olyan komplexitásról beszélünk, ami miatt érthető, hogyha benne maradnak a bugok. A probléma akkor kezdődik, ha a készítőknek nem próbálják meg kikalapálni őket.

“The wha-"

(#82240) Adam_Shepard válasza A`rpi (#75433) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Dark Souls 3- Mi van a dobozban

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82241) A`rpi válasza Wlac (#82239) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze ez igaz, viszont abban szerintem alapvetőleg igazam van, akkor még kevésé voltak összecsapva a játékok. Most kicsit lehetnek lazábbak a kiadód, de ez meg már a ló túloldala... Kis túlzással megjelenést követő fél év múlva a nagyobb hibák talán ki lesznek patchcselve...

Én a God Of War példáját tudom felhozni, játékmechanikailag minden rész mondhatni ugyan az, mégis a legújabb kiadás Ascension patch nélkül konkrétan már az első chapterben játszhatatlan...

(#82240) Da Shep
Köszi, a helyére is került. :R

[ Szerkesztve ]

(#82242) Wlac válasza A`rpi (#82241) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, nem védeni akartam a kiadókat, csak rámutatni, hogy egyrészt régen sem volt minden játék tökéletes, másrészt akkor egyszerűbbek voltak, így könnyebb volt a hibák felkutatása és kijavítása. Az internet elterjedésével nem csak nekünk lett sokkal kényelmesebb, hanem a kiadóknak is (direkt nem fejlesztőket írok, mivel tudom, hogy az esetek nagy részében a kiadó miatt megy ki egy-egy bugos szoftver), mivel majd patch formájában javítják.

Ha egy sandbox játékban vannak hibák, azt megbocsájtom, majd javítják. Ellenben, ha egy cső játékban, az már azért gáz, mint az említett God of War példád. Ha emlékeztek, rengeteget sírtak a The Witcher 3 miatt, és nézzétek meg, hogy most hol tart a játék. Foglalkoztak vele, rendbe tették, ha egy patch új hibát hozott, azt egyből orvosolták. És akkor a másik oldalon ott van a(z általam) sokat szidott Fallout 3 - New Vegas páros, ami egy bizonyos idő után a mai napig játszhatatlan a memory leak miatt.

A The Division esetében is a hiba kezelése a gond. Gondolom a Ubisoft megnézte az eladásokat, majd ráállított két embert, hogy gyomlálja ki a bugokat, és kész. Nyilván szerver alapú cuccnál nehezebb a bugfixet megoldani úgy, hogy közben a játékosélmény ne sérüljön. Valaki fentebb javasolta a szerverek leállítását pár napig, de abban a világban, ahol öt perc PSN leállás miatt majdnem felgyújtják az egész internetet, ez aligha járható út.

“The wha-"

(#82243) Stard72 válasza Pöttön (#82224) üzenetére


Stard72
tag

Keress a Destiny fórumán olyan játékost, aki nagyjából úgy áll ,mint te, és nyomjátok fireteam-ben

(#82244) dilipok válasza Sirandrish (#82238) üzenetére


dilipok
veterán

szamomra akkor is gagyin nez ki :B szep az anyanyelvunk, de a mai globalis vilagban legalabb 1 (de inkabb 2 ) masik nyelv eleg jo szintu ismerete nelkulozhetetlen

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#82245) Zedz


Zedz
addikt

Legújabb AC-ról esetleg tudnátok véleményt mondani? :)

(#82246) Sirandrish válasza dilipok (#82244) üzenetére


Sirandrish
legenda

A nélkülözhetetlent túlzónak tartom..inkább javallott vagy hasznos, de értem amit mondasz :)
Próbáld meg ne "látni" csak "olvasni" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82247) Prof01


Prof01
veterán

Megvan a The Last of Us Remastered platina! :))
Az eddigi egyik legnehezebb és legélvezetesebb platina! Akinek esetleg még mindig kimaradt ez a játék, sürgősen pótolja és Grounded nehézségen is játssza végig, mert úgy lesz teljes az élmény! Nem csak a legjobb PS exkluzív, de számomra túlzás nélkül a valaha készült legjobb videojáték! Kihagyhatatlan! Imádom! :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#82248) Sirandrish válasza Prof01 (#82247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gratulálok! :K
A játékot imádom, de a platinája nekem a lehetetlen kategóriánál vagy három szinttel feljebb van, szóval azt meghagyom neked meg Árpi papának :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82249) pr0bi válasza Prof01 (#82247) üzenetére


pr0bi
senior tag

Grat! Osztom a véleményed, utóbbi idők legmaradandóbb játékélményét adta. Megint végig kéne vinni valamikor.

(#82250) Wlac válasza Sirandrish (#82248) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig maga a platina tényleg nem vészes. A 100% már inkább a lehetetlen kategória.

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.