Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83101) proly01 válasza koncsik (#83095) üzenetére


proly01
őstag

Igazából csak az érdekelne,hogy ugye 10.én kedden jelenik meg a játék.Ők kedden 10.én reggel 9 kor nyitnak.
Ha reggel 9 re odamegyek akkor át tudom venni a játékot 10.én kedden?
Mert ha nem,meg csak délután meg majd 2 után meg stb... akkor inkább beszerzem másképp egy konzolboltból előrendelés nélkül reggel!
Csak azért kérdezem mert sosem rendeltem még tőlük elő.
:R

....Pr:)ly....

(#83102) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Digitális vásárláshoz keresem partnerem! Továbbiak PM!

BF4-hez és Hardline-hoz akkor az összes DLC ingyenesen letölthető?
Overwatch Multi party érdekel valakit?

(#83103) koncsik válasza proly01 (#83101) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Ratchet-et azt hiszem egy (vagy 2) nappal korábban át tudtam venni... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#83104) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Magyar store-ban vásárolt WD nem tartalmat magyar feliratot? :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83105) n000rbi válasza front3r (#83100) üzenetére


n000rbi
senior tag

Óvatosan, a store leírása szerint egyik verzió sem tartalmaz magyar feliratot.

Szerk.: ja látom, hogy az eredeti kérdezőnek is feltűnt. Én így nem vennék rá mérget, hogy lesz benne magyar felirat is.

[ Szerkesztve ]

(#83106) front3r válasza n000rbi (#83105) üzenetére


front3r
őstag

Bizony van magyar felirat a Beyond TS-ben! Most vettem meg és választottam ki a feliratot a játék indulása után. ;)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#83107) Becksman válasza front3r (#83106) üzenetére


Becksman
őstag

Köcce :) Jövő héten lesz meg a gépem és megis veszem! :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83108) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nálatok mennyi ideig telepített az Overwatch béta? Nem hiszem el hogy több mint 30 perc..

halahala

(#83109) vg válasza xenom0rph (#83108) üzenetére


vg
addikt

Lehet el kell indítani és akkor fejeződik be az install. BF4 Premium is ilyen volt, mutatta, hogy installing... és ha elindítottad a játékot, akkor installálodott a premium része.

(#83110) EczkE


EczkE
addikt

Hogyan lehet megszerezni az ingyenes BF4 dlct? Nekem sehogy sem sikerult.

Asszem mindenféleképpen!

(#83111) EnterR válasza FuRiONight (#83102) üzenetére


EnterR
veterán

BF4: Dragon's Teeth DLC
BF Hardline: Robbery DLC

Ezek ingyenesek május 10-ig.

PSN ID: marquuard

(#83112) A`rpi válasza EczkE (#83110) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyelőre nekem még nem ingyenes, remélhetőleg idővel korrigálják majd.

(#83113) EczkE válasza A`rpi (#83112) üzenetére


EczkE
addikt

Elvileg tegnap ota kellene annak lennie, de akkor marad a varakozas.

Asszem mindenféleképpen!

(#83114) marilllyo


marilllyo
veterán

Kipróbáltam ezt a Table top racing-et. Valahogy engem nem nyűgözött le. Kicsit olyan csájníz-bucsus feelingje van. A zene alatta szó szerint őrjítő. Egyébként easy platina. Ahogy néztem...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83115) A`rpi válasza marilllyo (#83114) üzenetére


A`rpi
addikt

Szemezgettem vele én is, azért időigényes, de vészesnek én sem tartom. Más kérdés egyelőre nem kezdek bele, szinte biztos hogy a későbbiekben érkezni fog hozzá DLC.

(#83116) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem tudja valaki hogy a most akciós WD-ben van-e magyar felirat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83117) Nayrobi válasza A`rpi (#83115) üzenetére


Nayrobi
őstag

Időigényesnek se mondanám annyira, már csak pár trófea hiányzik a platkóhoz, pedig 1 napja jött ki. Nekem bejön, vitára anno megvettem az előző részt, nekem az is bejött.

(#83118) kovsol válasza A`rpi (#83112) üzenetére


kovsol
titán

Én már tegnap megvettem. Alapjáték megléte szükséges úgy tudom.

(#83119) DM-Fan én is megkaptam a visszajelzést az UC4 előrendelésre tőlük.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#83119) DM-Fan válasza proly01 (#83089) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem már hétfőn visszaírt az Aqua (szombat reggel rendeltem elő, akkor még csak automatikus levél jött), hogy vették az igényemet és jelentkeznek, ha beérkezett a játék.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#83120) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Lejárt a gépemről a gari, de van rajta 5 év biztosítás, lényeg hogy kérdeztem a biztosítót hogy ha kicserélem a vinyót akkor nem gond e az a gariztatásnál, persze a régi vinyót meg el akarom adni, ezt a választ kaptam, szerintetek elmerjem adni? Mert ugye később ha beszarik akkor nehogy vissza dobják hogy nincs benne vinyó

A játékokra nincs szükség, a merevlemez csere nem jár garanciavesztéssel, a kicserélt merevlemezre nem vonatkozik a garancia csak az eredeti gyárira. Amire szükség lenen : A gép, adapter, kontroller.

Xbox One: bandymnc

(#83121) A`rpi válasza kovsol (#83118) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi a választ, Storeból egyből ingyenes volt, vagy játékon keresztül kellett megvenni?

(#83116) Sirandrish
Kérdés: [link] Válasz: [link]

Ha megvennéd, írd már meg utólag lehetőleg úgy hogy kereshető is legyen.

[ Szerkesztve ]

(#83122) kovsol válasza A`rpi (#83121) üzenetére


kovsol
titán

Én weben keresztül vettem store-ban. Nekem a BF4 alapjáték is digitálisan van meg egyébként, nem tudom ez számít-e. [link] Másikat nem vásároltam meg, mert nincs meg a játék úgyse, és nem is tervezem, hogy megveszem.

May the Force be with you!

(#83123) A`rpi válasza kovsol (#83122) üzenetére


A`rpi
addikt

:R Hardline-ra a napokban lecsapok, már csak azért is, mert ennyit megér, és ha lehet hinni a pletykáknak, minden DLC-t idővel ingyen oda fognak adni.

Nesze neked Premium. :D

[ Szerkesztve ]

(#83124) Sirandrish válasza A`rpi (#83121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben.. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83125) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Kinek hogy jön be az overwatch béta? :) kiváncsi vagyok a véleményekre!

(#83126) EczkE


EczkE
addikt

Vegre toltheto a BF4-hez a Dragons Teeth. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#83127) xenom0rph válasza FuRiONight (#83125) üzenetére


xenom0rph
őstag

Holnapra terveztem egy hosszabb mondandót, most annyit mondanék, hogy szerintem nem mondom le az előrendelést (így lett bétám). Nagyon szép, élvezetes, gyors, balanced. Tudom hogy nem hasonlítjuk a Battleborn-hoz, de ha megtenném, azt mondanám hogy ég és föld.

halahala

(#83128) FuRiONight válasza xenom0rph (#83127) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én pc-n játszottam a bétával (aprilis 25-ig), nagyon tetszett, alig bírtam lerakni. Majd most ps4-en is kiprobaltam. Hát..Eddig nagyon nem győzött meg, de még próbálgatom, de nem sok esélyt látok a ps4-es verzióra.

Más: (csapatfelállásról)
Pc-n csodalkoztam, hogy igen jó csapat alakult ki szinte mindig! Volt support, tank dps..szóval ami kell egy jó csapathoz. Ps4-en pedig egy vicc. Szinte csak dps van, ráadásul 2-3 egyforma karakter. Bizalomgerjesztő, mit ne mondjak..

Nem tudom mi a gond a Battleborn-al, élveztem a játékot, jól szórakoztam. Nekem 1-1 a BB és az OW. :)

[ Szerkesztve ]

(#83129) ribarszki


ribarszki
őstag

Akkor a Beyond TS magyar feliratos, de a Heavy Rain nem? :B Köszönöm a segítséget :)

(Még az f12015-ön gondolkodom, mert nagy fan vagyok, régen sokat szimulátoroztam ligában is rfactorral, de annyira lehúzta mindenki, hogy nem merem 6k-ért megvenni. Pláne már kormányom sincs csak kontroller..)

(#83130) korte73


korte73
csendes tag

Akciós a Store ban a Helldivers, de ez valahogy nem a régi változat.
Ahogy nézem ez nem támogatja a local multiplayert.

Mindegy már megvettem, úgyis kalap. :)

De az eredeti játék el is tűnt a Magyar store ból.

Valaki tapasztalt hasonlót?

(#83131) n000rbi válasza front3r (#83106) üzenetére


n000rbi
senior tag

Akkor nagyon pontos a leírás store-ban, mint mindig :W

(#83132) A`rpi válasza n000rbi (#83131) üzenetére


A`rpi
addikt

Kvázi a UK store, csak forintos árakkal.

(#83133) FuRiONight válasza A`rpi (#83132) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én is ezt vettem észre :) Az viszont érdekelne, h az akciók is azonosak e?

[ Szerkesztve ]

(#83134) marilllyo válasza ribarszki (#83129) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83135) Tegla80 válasza FuRiONight (#83133) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen
A hu store az uk klonja,de forintban.

Sony® & PlayStation®

(#83136) proly01 válasza koncsik (#83103) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm a választ mindenkinek! :R
Ilyen hogy rögzítették a rendelést nekem is jött már rögtön másnap.Azt hittem nektek olyan jött,hogy konkrétan lehet érte menni ekkor és ekkor,de ezek szerint még ez nektek sem :B

....Pr:)ly....

(#83137) Zanik válasza A`rpi (#83123) üzenetére


Zanik
addikt

Hardline-nak van sztori módja?!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#83138) A`rpi válasza Zanik (#83137) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze, mondjuk elég érdekes a játék mechanikája.

Rossz fiúknak megmutatod a jelvényed, azonnal eldobja mind a fegyvert, és meg kell őket bilincselni! :DDD

(#83139) proly01


proly01
őstag

Véleményetek szerint megéri elcserélni egy az egyben A The Nathan Drake Collection-t egy The Order 1886 ra?
Az UC collection-t már kijátszottam 2 szer. Az Orderrel sosem játszottam de tetszik nagyon videók alapján.
Konzol boltban fóliást kapnék érte egy az egyben.Tudom nem sokat ér már az Order de sz.tem ha kijön az UC4 a collection se fog többet.Vagy rosszul látom?

....Pr:)ly....

(#83140) A`rpi válasza proly01 (#83139) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha van türelmed inkább add el itt az aprón, és használtan vegyél valamit az árából, akár az Ordert. :K

(#83141) Something_


Something_
őstag

Uncharted 4-re lesz embargó? Ori írta, hogy május 5-én lejár a sajtós embargó, de ez azt is jelentheti, hogy lehet játszani 10-e előtt a játékkal?
PS4 offline módban is loggolja a profilhoz gondolom, hogy ki mikor kezdett el egy adott játékot.

(#83142) DM-Fan válasza proly01 (#83139) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egész jó az Order, de tartalomban sehol nincs egy szinten a Nathan Drake Collection-nel. Előbbi kb. 8 óra alatt kipörgethető, utóbbi meg ugye eleve 3 játék, egyenként 12+ óra játékidővel, csodálatos grafikával, pörgős játékmenettel. Az Order is nagyon szép, de inkább egy interaktív mozi, újrajátszási faktor nem sok van benne, a NDC-ben meg azért eléggé.
Én tavaly decemberben, fóliásan vettem meg az Order-t akcióban 6 eFt-ért konzolboltban. Ennél többet szerintem újonnan sem szabad érte adni, használtan még ennyit se. A NDC-t még használtan is jóval többre taksálnám - mondjuk én azt a gép mellé kaptam, mert bundle volt.

HGabor89: én a múlt heti rablással kapcsolatos hírek után még akkor sem raknám május 10-e előtt a gépbe, ha a bolt előbb tudná szállítani. Azt az 5 napot már fél lábon is kibírom, de szerintem nem is igen kapjuk meg előbb. Inkább az a durva, hogy rá 3 napra kapjuk a Doom-ot is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#83143) Tegla80 válasza Zanik (#83137) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha gondolod jelolj baratnak es megosztom holnap igy kiprobalhatod.
Ez mindenkire vonakszik aki hezital rajta,de csabitja a vasarlas....

A`rpi
Olvastam ezt mar maskor is......En azt mondom,h probalj ra nehezebb fokozaton es rajossz,h kozel sem igy van. ;) (van igazsag alapja,de akkor easy-n tolta az aki.......)
Nekem bejott a gamma a sok lehuzo hsz ellenere is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#83144) A`rpi válasza Something_ (#83141) üzenetére


A`rpi
addikt

Trófea listádban kvázi logolva van. Ne vedd készpénznek:
de ezért szerintem nem bannolnak. Büntetés szerintem azoknak jár akik idő előtt steamelik a játékot, vagy feltöltik a játék tartalmát videómegosztóra, stb...

(#83143) Tegla80
Régóta szemezek a játékkal, nem szapulni akarom, mert nyilván azért szerzem be mert szeretnék vele játszani, de azért valljuk be nem ez a legjobban sikerült BF epizód.

Ahogy olvastam egyik másik multi játékmód sem igazán úgy muzsikál, mint ahogy azt a tervezők megálmodták, a sztori olyan amilyen, és most tessék, a DLC-ket is ingyen fogják adni hogy fenntartsák az érdeklődést, én örülök hogy így alakult :).

Alap hogy nehéz fokozaton fogom játszani, picit lehet lesarkítottam a dolgot, ezt elismerem.

Amúgy PS3 verzió meglepően szépen néz ki, kis túlzással részletességben PS3-mas exkluzív játékok grafikájával vetekszik szerintem. (Legalábbis az eleje, mert az első 3 chapterig néztem anno, vége lehet hogy rondább, pl én BF4 nél ezt éreztem, aztán lehet csak beképzeltem. :B )

[ Szerkesztve ]

(#83145) killer095 válasza Lackooo84 (#83090) üzenetére


killer095
őstag

Kösz az infót kolléga :R
Beis szereztem a packot és megkell mondjam igaz még csak az beyond two soulst próbáltam de "letehetetlen" kategória :Y

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#83146) Wlac válasza proly01 (#83139) üzenetére


Wlac
Ármester

Egyértelműen nem. Nagyon szeretem az Ordert, szerintem az egyik leghangulatosabb játék, de tényleg egy délután alatt megvan a platina, és utána rakhatod a polcra. A használt piacon is nagyjából felét éri, és ez reális is. Dobd fel a Hardverapróra, pillanatokon belül el fog menni (az UC4 hype-ja rásegít).

“The wha-"

(#83147) Tavares


Tavares
tag

Sziasztok! Lords of the Fallen-ben kinek milyen tapasztalata van? :) Sok Dark Souls III videót néztem mostanában, és nagyon bejött, viszont az ára nekem még nem elég alacsony, de úgy látom a Lord of the Fallen is hasonló, sőt ez is tetszik a videók alapján, és jelenleg a PS store-ban csak 6000 HUF :) Szóval aki játszott vele az írna pár tapasztalatot, azt megköszönném :) :R

(#83148) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hali! Tegnap share playeltem egy játékot és az ilyenkor szokásos ikont ismét kirakta a főoldalra. Ma próbáltam letörölni,m de a pleasw wait loopba be van akadva már vagy 20 perce. (ujrainditottam, ki- be kapcsoltam stb). van erre valami megoldás ezeken kívül. (ez a jatek nekem is megvan, lehet ez a baj?)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#83149) heim válasza Tavares (#83147) üzenetére


heim
tag

Én játszottam vele... szerintem nem rossz. Nem annyira kidolgozott mint egy DS II vagy DS III, de bemelegítésnek tökéletes...sokkal könnyebb is....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#83150) Tavares válasza heim (#83149) üzenetére


Tavares
tag

köszönöm ilyesmire számítottam, akkor vétel :D :DDD :DD :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.