Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82901) N@idia válasza Dawide@axele (#82894) üzenetére


N@idia
őstag

Engem se izgat a COD megint ez a sci-fi sz@rság, már kezd unalmas lenni.. Cod-ot akkor fogok venni ha újra Vh-s részt adnak ki addig rájuk se fogok nézni! Remélem a BF5 az hozni fogja a formáját :C

(#82900)orichalcos: A trailer végén azért a Cod4 nagyon ott van azt mindenképpen beszerzem valahogy :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#82902) tothl válasza N@idia (#82901) üzenetére


tothl
addikt

Nekem bejön a sci-fi szarság ! :D

(#82903) tepenzed válasza N@idia (#82901) üzenetére


tepenzed
őstag

csak ne a jövőben játszódjon a bf..

(#82904) N@idia válasza tepenzed (#82903) üzenetére


N@idia
őstag

Elvileg pénteken lerántják a leplet a játékról nagyon kíváncsi leszek mit raktak nekünk össze a Dice fiuk :C
Szerintem nem akarják a Bf sorozatott elvinni a sci-fi féle jövőbe ez sosem állt jól a Bf-nek lásd Battlefield 2142 részt totál bukás volt a játék :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#82905) Attila xy


Attila xy
tag

Üdv!

Konzolt szeretnék vásárolni.Valószínűleg ps4et.Úgy hallottam hogy az xbox csak a hd felbontást támogatja.Újonnan nem szeretnék 120 ezret költeni rá ezért valószínű használtan veszem.Az a kérdésem hogy kiválthat e egy ps4 egy gamer pct.Valamint ha hd readys tvn használnám akkor csak hd felbontásban működne vagy full hd ban?

(#82906) oriic válasza N@idia (#82904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem volt az annyira bukás.

__

COD-hoz:

Érdekesség, egyelőre nincs szó alap kiadásról, szóval wtf?

• Legacy Edition and Digital Legacy Edition – Includes both Call of Duty: Infinite Warfare and Call of Duty: Modern Warfare Remastered, SRP 89,99 €.

• Digital Deluxe Edition – Includes Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered and Season Pass, SRP 109,99 €.

• Legacy Pro Edition – Includes Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Season Pass, collectible SteelbookTM, official game soundtrack and additional digital items, SRP 119,99 €.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#82907) Tegla80 válasza N@idia (#82904) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar a multkor akartam irni egy hsz-ed utan,h En is igy vok ezzel....cod bo3 singlit sem tudom kijatszani,mert nem visz ra a lelek....az aw,ghost 2x megvolt,de ez a bo3 valahogy nem fogott meg 2-3 fejezet utan(sem)..... a multi az meg bf nalam is igy cod-al nem foglalkozom
Szoval remelem jol tippel az aki a regebbi kor hadviseleset latna a bf5 ben,mert En is ezt varom. (es akkor elo is rendelem....amirol azt kell tudni,h pl bf4 vagy bfh ota semmit sem vettem meg elore,de a bf5 ilyen lehet,ha belenyulnak.)

Sony® & PlayStation®

(#82908) marilllyo válasza Tegla80 (#82907) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi értelme lenne kiadni egy 2 vh-s játékot meg mellé meg odaadni az előrendelőknek az 1944-et?
Szerintem kizárt, hogy 2 vh-s legyen.

Én mondjuk nem unom a sci-fi shootereket mivel kihagytam az összes újabb cod-ot. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82909) Pöttön válasza oriic (#82906) üzenetére


Pöttön
őstag

Én ezt inkább így látom :
• Legacy Edition and Digital Legacy Edition – Call of Duty: Modern Warfare Remastered + Infinite Warfare 89,99 €.
• Digital Deluxe Edition – Call of Duty: Modern Warfare Remastered + Infinite Warfare Season Pass 109,99 €.
• Legacy Pro Edition – Call of Duty: Modern Warfare Remastered + Infinite Warfare Season Pass + sok baromság 119,99 €.

A CoD 4 remasteredbe lesz rendesen multi is?
Ha igen akkor lehet veszek egy alap csomagot majd, a CoD 4 még megéri az árát (az még értelmes COD volt... ) :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#82910) tepenzed válasza Pöttön (#82909) üzenetére


tepenzed
őstag

lesz benne igen, én még kiváncsi vagyok rá, hogy mennyire lesz az remastered

(#82911) Pöttön válasza tepenzed (#82910) üzenetére


Pöttön
őstag

Őszintén, szerintem semennyire... (Ha akarnák se tudnák grafikailag feljavítani, mert a Cod-oknál pont a CoD 4 volt az utolsó mérföldkő (látvány terén), azóta kb egy helyben toporognak...)
Lehet egy értelmes CoD-al játszani majd PS4-en ennyi értelme lesz, ezen kívül semmi más...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#82912) dilipok válasza Attila xy (#82905) üzenetére


dilipok
veterán

nem valtja ki, de eleg jo alternativa. Mondjuk a felbontasos kerdest nem ertem :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#82913) manu75


manu75
aktív tag

Sziasztok!

Gyerekeim játszanak a plant vs zombies 2-vel és ha két játékos módban vannak a vendég irányító így sosem őrzi meg a játék adatokat. Arra gondoltam csinálnom kellene még egy regisztrációt és azzal belépni és nem vendégként, hátha akkor elmenti az adatokat. Ez így be is jött működik, együtt játszva fejlődik mindkettőjük karaktere meg is van a nagy öröm. Regisztrációkor magyar store-t választottam, az én régim az angol. Kérdezte, hogy ez primary acc lesz ott nem mertem semmit megadni félve elrontok valamit azzal. A kérdésem az lenne, hogy bejelölhetem az újj accountra is, hogy az a ps4 primary lesz neki? Tudok e akkor a magyar storeban vásárolni a most létrehozott új accounttal, és ha azzal lépek be akkor használhatom ott az azzal megvásárolt játékot? Nem fog bekavarni hogy a ps4 már hozzá van rendelve egy angol accounthoz? Lényegében egy ps4-nek lehet két gazdája így? Gondolom értitek mit szeretnék kérdezni csak nem fogalmazom a legjobban. Mit kell esetleg tennem, hogy az új magyar store-ra regisztrált accounttal tudjak vásárolni digitális játékot és használhassam is a ps4-en és ne rontsak el semmit rajta, hogy az angol acchoz tartozó játékok ugyanúgy elérhetőek legyenek. Kell e aktiválni az új accountra is a ps4-et, mert ahhoz jelenleg nincs hozzá rendelve semmi. Most jelenleg ha bekapcsolom a gépet úgy áll, hogy bármelyikkel be tudok jelentkezni, mindkettő avatar képe ott van.

(#82914) no01ricsi


no01ricsi
tag

Sziasztok!

Konzol vásárlásán agyalok (meglévő "PC"mellett,-helyett).
Esetleg tudtok-e 0% THM-es akciót vhol? Segítene a döntésben :)

Köszi:
Ricsi

[ Szerkesztve ]

PSN ID: PRicsi83

(#82915) A`rpi válasza manu75 (#82913) üzenetére


A`rpi
addikt

A kérdésem az lenne, hogy bejelölhetem az újj accountra is, hogy az a ps4 primary legyen? Nem fog bekavarni hogy a ps4 már hozzá van rendelve egy angol accounthoz? Lényegében egy ps4-nek lehet két gazdája így?

-Egy időben egy játékkonzolon lehet több elsődlegesként
primary aktivált felhasználó.

Tudok e akkor a magyar storeban vásárolni a most létrehozott új accounttal, és ha azzal lépek be akkor használhatom ott az azzal megvásárolt játékot?

Vásárolni minden felhasználói fiókkal tudsz
ami rendelkezik PSN ID-vel, (ehhez regisztráció szükséges.)

A megvásárolt tartalmak elérhetősége az alábbiak szerint alakul:

-Elsődleges. Megosztódik minden megvásárolt tartalom.
(Más felhasználókkal.)

-Másodlagos. Csak a gazdafiók tud játszani a megvásárolt játékokkal.
(Tehát a megvásárolt jakékhoz más felhasználói fiók nem fér hozzá.)

Egy kis kiegészítés:
Írtam egy tesztet, válaszolnod kell, a helyes választ leírom én is Spoilerezve.

Adott egy játékkonzol kettő felhasználói fiókkal.
"A" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Alien Isolation, és Assassin's Creed IV
"B" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Battlefield 4, és Bloodborne

Körülmények:
"A" felhasználói fiók elsődlegesre (primary) van aktiválva játékkonzolodon.
"B" felhasználói fiók elsődlegesre (primary) van aktiválva játékkonzolodon.

1. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Igen, mivel az elsődleges fiók megvásárolt tartalmai megosztódnak minden más felhasználóval.

2. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

3. Kérdés:
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Igen, mivel az elsődleges fiók megvásárolt tartalmai megosztódnak minden más felhasználóval.

4. Kérdés
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

Adott egy játékkonzol kettő felhasználói fiókkal.
"A" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Alien Isolation, és Assassin's Creed IV
"B" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Battlefield 4, és Bloodborne

Körülmények:
"A" felhasználói fiók másodlagos (secondary) van aktiválva.
"B" felhasználói fiók másodlagos (secondary) van aktiválva.

1. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Nem, mivel a másodlagos fiók megvásárolt tartalmai nem osztódnak meg más felhasználóval.

2. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

3. Kérdés:
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Nem, mivel a másodlagos fiók megvásárolt tartalmai nem osztódnak meg más felhasználóval.

4. Kérdés
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

Adott egy játékkonzol kettő felhasználói fiókkal.
"A" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Alien Isolation, és Assassin's Creed IV
"B" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Battlefield 4, és Bloodborne

Körülmények:
"A" felhasználói fiók elsődlegesre (primary) van aktiválva játékkonzolodon.
"B" felhasználói fiók másodlagos (secondary) van aktiválva játékkonzolodon.

1. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Nem, mivel a másodlagos fiók megvásárolt tartalmai nem osztódnak meg más felhasználóval.

2. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

3. Kérdés:
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Igen, mivel az elsődleges fiók megvásárolt tartalmai megosztódnak minden más felhasználóval.

4. Kérdés
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

Adott egy játékkonzol kettő felhasználói fiókkal.
"A" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Alien Isolation, és Assassin's Creed IV
"B" felhasználói fiók megvásárolt tartalmai: Battlefield 4, és Bloodborne

Körülmények:
"A" felhasználói fiók másodlagos (secondary) van aktiválva játékkonzolodon.
"B" felhasználói fiók elsődlegesre (primary) van aktiválva játékkonzolodon.

1. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Igen, mivel az elsődleges fiók megvásárolt tartalmai megosztódnak minden más felhasználóval.

2. Kérdés:
"A" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

3. Kérdés:
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Alien Isolation, és Assassin's Creed IV-játékokkal?

Válasz: Nem, mivel a másodlagos fiók megvásárolt tartalmai nem osztódnak meg más felhasználóval.

4. Kérdés
"B" felhasználói fiók, tud játszani:
Battlefield 4, Bloodborne- játékokkal?

Válasz: Igen minden esetben, hiszen ő a tulajdonos.

[ Szerkesztve ]

(#82916) manu75 válasza A`rpi (#82915) üzenetére


manu75
aktív tag

Ez így tiszta és világos nagyon köszönöm a segítségedet. Még agy kérdés az új account alá szükséges vagy esetleg kell is beaktiválni a ps4-et? Tudom, egyszerűbb lehet kipróbálni, de nem szeretnék elrontani semmit, mert akkor lenne ám népharag.

(#82917) ghostyy válasza caska1991 (#82827) üzenetére


ghostyy
csendes tag

Napokig küzdöttem én is ezzel a hibakóddal, szintén UPC a net szolgáltató.
Nagy nehézségek árán kiderítettük, hogy ipv6-os IP címet kaptam szolgáltatói oldalon, majd visszaállították ipv4-re és utána újra működött a login PSN-re.

Nagy valószínűséggel nálad is ez lesz a probléma. :)

(#82918) Attila xy válasza dilipok (#82912) üzenetére


Attila xy
tag

Egy nem full hds tévén gondolom nem lehet csak hdban játszani .Vagy nem?

(#82919) N@idia válasza Tegla80 (#82907) üzenetére


N@idia
őstag

Sokan ezt várják a Bf5-nél! A twitter bejegyzés óta senki nem cáfolta meg azt a tényt miszerint világháborús lehet az új BF5... Engem nem bántana az a tény sem ha modern háborús lenne a BF5, de ne ilyen mesebeli téma legyen, mint az új Cod-nál. Megint ölhetjük a "Chappie" robotokat :DDD A Cod Bo3 nekem is megvan és a story-t én se vittem végig sőt talán 3 küldetést ha megcsináltam egyszerűen szar... Mondjuk a Cod MW sorozatnak jó története volt talán a mostani új résznek is jó lesz, de egy Cod-nál már ezt mindenki leszarja multi a lényeg meg hogy a vérpisitke big jump-ot nyomathasson super maximus exo ruhákban ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#82920) Kendek válasza Attila xy (#82918) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Felhasználói útmutató (a HD felbontás támogatott).

<-ƘƘ->

(#82921) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem...

Mail címet lehet valahogyan cserélni ps4-en?
Ha igen akkor a letöltött tartalmak nem fognak lakat alá kerülni?
Bank kártyát hogyan tudom kitörölni a rendszerből?
Eladásra megy a kicsike...rá untam!

Köszönöm előre is! :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#82922) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Uncharted 4 multiplayer detailed

[link]

Ami édekes: free és hogy coop jön ősszel.

szerk: Igen ősszel, nem tudom miért tavaszt írtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#82923) crue válasza oriic (#82922) üzenetére


crue
őstag

Mármint ősszel

(#82924) Madwe válasza oriic (#82922) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ősszel :)

(#82925) #45378816


#45378816
törölt tag

A jelenlegi akció csütörtök este még elérhető lesz vajon? :F

(#82926) Adam_Shepard válasza #45378816 (#82925) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nos, van vagy 4 kategória. Melyikre gondolsz?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82927) Kendek válasza tigomigocika (#82921) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Érdemes egy teljes inicializálást csinálni eladás előtt, a felhasználói fiók és az alatta levő játékok eladása nem legális (akármit is csinálsz, bármikor visszaszerezheted a fiókodat, ami nem túl etikus a vevővel szemben).

(#82925) AdeX: A tavaszi akció (ha arra gondolsz) csütörtök 13 óráig tart, persze kérdés, hogy mely időzóna szerint. Lehetőleg minél előbb vásárolj be.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#82928) #45378816 válasza Adam_Shepard (#82926) üzenetére


#45378816
törölt tag

Diablo 3, mert van rá 1% esély, hogy vétel lesz belőle. :D

(#82929) no01ricsi válasza no01ricsi (#82914) üzenetére


no01ricsi
tag

Ja, vagy várjak a Neora?

PSN ID: PRicsi83

(#82930) Sirandrish válasza no01ricsi (#82929) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel még be sincs jelentve, így várni felesleges.
Telekomnál kamatmentes részletre ki tudod hozni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82931) no01ricsi válasza Sirandrish (#82930) üzenetére


no01ricsi
tag

Köszönöm a választ, be kell h valljam: kicsit provokativ volt az utobbi hsz, de a célját elérte... ;]
Ezután ha vki még akar segíteni, ne tartsa magába :)

PSN ID: PRicsi83

(#82932) Kendek válasza no01ricsi (#82931) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha csak részletre telik PS4-re, akkor érdemes belekalkulálni a játékokat is. Ugyanis maga az alapgép ára nem túl vészes, pár játék és már túl is vagy rajta. Nem beszélve a PS+ előfizetésről ha multizni is akarsz, mindent érdemes beleszámolni. Ha a NEO-ra vársz, akkor pedig az várhatóan még drágább lesz.

<-ƘƘ->

(#82933) dinostaRR válasza Sirandrish (#82930) üzenetére


dinostaRR
tag

Ha én terveznék most ps-t venni, tuti megvárnám legalább az E3-at ami 1 hónap múlva lesz kb.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#82934) Attila xy válasza Kendek (#82920) üzenetére


Attila xy
tag

Nem értem.Akkor most miben különböznek ezek a konzolok egymástól,ha mindegyik csak hd felbontást tud?Xbox,ps széria?Csak a tárhely méretétől?

(#82935) Kendek válasza dinostaRR (#82933) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én speciel azért vettem, hogy tudjak játszani. Mármint nem egy hónap vagy háromnegyed év múlva, hanem akkor amikor elgondoltam, hogy most vennem kéne. Ha most egy hónap múlva bejelentik, hogy karácsonyra jön mondjuk egy újabb széria (mert előbb biztosan nem lesz belőle semmi), akkor érdemes várni? Mert ennyiből a PS5-re is várhatunk. ;]

(#82934) Attila xy: Én azt mondtam neked, hogy támogatott a HD felbontás (megjelenítés szintjén), amit egyébként teljes felbontáson számol, csak éppen leskálázódik. Persze játéka válogatja, hogy mit támogat számolás szintjén, de PS4-nél a legtöbb esetben biztosított a FullHD (az Xboxnál a számolt felbontással kompenzálják a gyengébb hardvert).

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#82936) haxiboy válasza Attila xy (#82934) üzenetére


haxiboy
veterán

Különböző API , más hardveres megoldások. Összességében tekintve multiplatform címeknél általánosságban elmondható hogy a PS erősebb.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#82937) 87ervin válasza caska1991 (#82827) üzenetére


87ervin
újonc

Helló!

Nekem is ez a probléma jelentkezett pár napja :(((
Lehet, hogy a szerverrel lesz valami :F

(#82938) Kendek válasza 87ervin (#82937) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Már kiderült, hogy a szolgáltatónál kell reklamálni, ők vissza tudják állítani azt az állapotot amivel jól működnek a PS4 (és feltehetően más eszközök/szoftverek) szolgáltatásai. Vagy az van, hogy a belső (privát) IP cím miatt halt le, vagy állítólag IPv6-os címekre állt át a UPC.

<-ƘƘ->

(#82939) Attila xy válasza Kendek (#82935) üzenetére


Attila xy
tag

Ne haragudjatok már de nem igazán értek a műszaki dolgokhoz.Kicsit butítani kellene a választ a szintemre.Szóval,ha veszek egy ps4et használtan...ráküldöm egy csak hds tévére,akkor ebben az esetben mire számítsak?Az élmény full hds lesz a ps miatt vagy csak hd s minden esetben a tv miatt,amíg full hd s tévét nem veszek?

(#82940) marilllyo válasza Attila xy (#82939) üzenetére


marilllyo
veterán

Tű éles lesz HD-n is. Gondolom 32"-es TV.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82941) N@idia válasza Kendek (#82932) üzenetére


N@idia
őstag

Ezzel egyetértek én se vennék részletre konzolt felesleges, ha azt nézzük az a legolcsóbb a játékok a drágák 5 játék és kifizetted a konzol árát... Célszerű spórolni egy konzolra kb 2-3 hónap alatt össze lehet tenni ennyit... :)

(#82939) Attila xy A tv-től függ ha nem tudja a FHD-t akkor csak HD-s lesz ennyi a konzol támogatja. Képileg nem igazán fog feltűnni én legalábbis nem láttam nagy külömbséget. Az hogy élesebb lesz vagy sem azt nem fogod észre venni...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#82942) Kendek válasza Attila xy (#82939) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az élmény semmivel sem lehet FullHD-s ha egyszer a megjelenítő csak HD-s képet tud megjeleníteni. Ettől függetlenül nem feltétlen jelent ez számottevő hátrányt, tekintve, hogy a TV-t elég messziről célszerű nézni.

<-ƘƘ->

(#82943) Attila xy válasza marilllyo (#82940) üzenetére


Attila xy
tag

Egy régebbi panasonic plazmán használnám.A típusát és a méretét nem tudom.Jó lesz?Nem lesz szemcsés a kép?

(#82944) marilllyo válasza Attila xy (#82943) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a képátlótól függ. Egy 32"-es TV-re másfél-két méterről nézve nem lesz gond. De pl egy 40"-os képen már zavaró lehet a HD.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82945) ribarszki válasza Attila xy (#82943) üzenetére


ribarszki
őstag

Ez érdekes kérdés, nekem itthon egy újabb Samu LCD van, full HD. Elvittem a ps4-et apósomékhoz, aol egy régebbi HD-s plazma van. Képméret ugyan az. (Pedig én igazán plazma párti vagyok/voltam amíg lehetett kapni) De az Lg plazmán sokkal rosszabbul nézett ki a kép, a játék. Nem gondoltam volna.. Nem is kicsivel volt rosszabb a minősége, s ezen az sem segített ha hátrébb ülök.

Nekem is furcsa volt, lehet bele kellett volna mászni a tv menüjébe, mert itthon FullHD projterom van, de nem mindig veszem észre a különbséget a 720p és 1080p film között. Itt pedig nagyon kijöt.. :F

[ Szerkesztve ]

(#82946) korte73


korte73
csendes tag

Ez jó dealnek tűnik.

Plus alatt 60% a kedv.

https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/diablo-iii-reaper-of-souls-ultimate-evil-edition-efigs/cid=EP0002-CUSA00433_00-D3ULTIMATEEVIL00

(#82947) no01ricsi válasza Kendek (#82932) üzenetére


no01ricsi
tag

Köszönöm, Neked is a figyelmeztetést, de hidd el kalkulálok mindezzel amit leírtál. Lesz minden ps + használt és új játék is, és még így is olcsóbb lesz mint Pc -t szinten tartani.

PSN ID: PRicsi83

(#82948) andro93


andro93
aktív tag

Sziasztok.

Valaki tud olyan boltot, esetleg eladót, ahol/akinél jó áron lehet Dark Souls 2 Scholar of the First Sin-t venni PS4-re? Jó ár alatt 9k-t értek, vagy azalatt. Használt is jó.
Körülnéztem a neten, de hátha elkerülte valami a figyelmem, meg ugye a google sem dob ki mindent. Aprón/jatekaim.hu-n nem találtam.
Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

(#82949) no01ricsi válasza N@idia (#82941) üzenetére


no01ricsi
tag

én meg nem, de legalább felesleges, haszontalan és semmitmondó kommenteket írunk

PSN ID: PRicsi83

(#82950) A`rpi válasza manu75 (#82916) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha vásárolni szeretnél az új fiókkal akkor muszáj vagy beaktiválni.

Két státusza lehet egy felhasználói fióknak:
-Elsődleges
-Másodlagos

Korábbi hozzászólásomat kibővítettem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.