Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82701) cross56 válasza Damage401 (#82697) üzenetére


cross56
senior tag

De nem tudok dönteni ;]

A'rpi, szerinted az előzőt nekem akartad, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#82702) Hopsz


Hopsz
tag

Plant vs zombies 2ben tudna vki segíteni?
Leszedtem a trialt, és azt hittem h a teljes játékot tudom kipróbálni, de csak 1 naranccsal vagyok a Holdon és ennyi. Nincs menü, karakter választó, de még ellenfél se.
Most akkor mi van?
Ps+m van szóval nem értem.

(#82703) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#82704) kovsol válasza Hopsz (#82702) üzenetére


kovsol
titán

Pedig ez a teljes verzió :) Az elején engem is bedobott egy küldetésbe, majd onnan ki lettem mentve egy repülő lakókocsi által, és elkerültem egy hátsó udvarba. Utána nincs a hagyományos menő, hanem oda kell menni a tárgyakhoz, hogy elérd a funkciókat. Pl a portál az a multiplayer.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#82705) ViharVadász válasza Hopsz (#82702) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nekem ez akkor volt, amikor még nem volt teljesen letöltve a játék. Addig csak portálokon lehet átmenni, ott lesznek ellenségek. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#82706) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezt a 30 rugós AC pakkot megvette valaki? (kb. 15 eft.ból ki lehet hozni) :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82707) DM-Fan válasza Pöttön (#82655) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Brutálisan gyönyörű és fluid lesz a Doom, már most látom, hogy a valaha készült egyik legjobb FPS lesz.

Az easter egg-ek meg nem újdonságok: az új Wolfenstein-ben is ott volt ez a dolog, hogy megtaláltál egy secret-et, ahol át tudtál menni a klasszikus Wolf 3D-be és végig tudtad tolni az első pályát. Sőt, már a Rage-ben is volt egy secret az elején, ahol szintén a klasszikus Wolf 3D-be lehetett belépni egy pillanatra.

Get Moded!

(#82708) koncsik válasza DM-Fan (#82707) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jól van már, megrendelem. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#82709) Robi86 válasza koncsik (#82636) üzenetére


Robi86
senior tag

Mostmár én is írhatom azt amit nekem is írtak: ha bejött a demo, megéri azt a 6ezret :K

(#82710) Wlac válasza #91166208 (#82699) üzenetére


Wlac
Ármester

Viszont a második csomagban benne van az előző három Uncharted, aminek az ismerete azért nem hátrány a negyedik rész előtt.

“The wha-"

(#82711) Sefter válasza DM-Fan (#82707) üzenetére


Sefter
veterán

Én emlékszem rosszul, vagy a multi-demója tényleg csúnyább volt :F

Psn ID: sefter_hun

(#82712) DM-Fan válasza Sefter (#82711) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A multi a legtöbb játék esetében sokkal csúnyább, mint a single. Nem értem, sokak számára ez miért újdonság. Ezt már akkor is mondtam, mikor többen elkezdték itt ekézni a játékot a multi béta alapján, holott már akkor is ismert volt előttünk, hogy a single mennyire jól is néz ki. A multi grafikáját pont azért szokták butítani, hogy minél gyorsabb maradhasson a játék akár 20-30 online játékos adott map-on való jelenléte esetén is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#82713) Sefter válasza DM-Fan (#82712) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem azért újdonság, mert az elmúlt 15 évben semmilyen multi fps-el nem játszottam... :B
Az rpg-k pedig nem csúnyábbak úgy sem.

Psn ID: sefter_hun

(#82714) #45378816 válasza Sefter (#82713) üzenetére


#45378816
törölt tag

Viccen kivul, de porgos "arena jellegu" multi fps-re vagysz, akkor CoD.

En a doom multinal semmi extrat nem ereztem, jo par kor utan mar kicsit bosszantott a bemondo hangja (szerintem nagyon gagyi) a karakterek meccs vegi mozgasa cod_bo3 copy, az iranyitas kusza, a jatek menet egyaltalan nem porgos.

Nekem csalodas volt, de a single tuti szuper lesz. (A videok alapjan gondolva)

Vannak ismeroseim akik kerultek a cod-ot, mert nem ismertek ugy, ahogy azt kell. Valtozott a velemenyuk par nap jatek utan... :)

Nem irnek bovebben, mert rengeteg minden van nem csak loooosszzz oszt jo van, hanem bizonyos jatek modoknal igen is kell a taktika, kell a csapat munka, kell a palyak ismerete es a jo class-ok/perk-ek ismerete is.

Ezek mind-mind par het alatt kitanulhatoak es garantalt az adrenalin es siker elmeny.

Ha tudsz szervalni egy lemezt szerintem tegy egy probat.
55 szintenkent lehet prestige-elni, de még az elso prestige elotti 35-40-es szintnel erezni fogod, hogy ez a te jatekod vagy sem. ;)

Nekem nagyon nagy favorite lett konzolra a cod, tuti minden evben megfogom venni az alap jatekot! :DD

(#82715) Sefter válasza #45378816 (#82714) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem tetszett a doom multi is, (nem vagyok nagy multi fan), csak a grafikai diffin lepődtem meg a fent említett okból...
Azért köszi :)

Psn ID: sefter_hun

(#82716) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok!
AC:Syndicate-et megeri megvenni?

(#82717) Wlac


Wlac
Ármester

Végignyomtam az Until Dawnt, tényleg eszméletlenül jó játék, azonban volt egy érdekes dolog benne.

A játék felénél elment a netem, így offline folytattam. Nem mintha lenne online mód, de időnként feldobta a játék, hogy az online feature-ök nem lesznek elérhetőek. A lényeg, hogy amikor leszakadt az őrtorony, akkor Mattet elkapta az egyik wendigo, és arccal fellógatta egy húskampóra. Pár órával később azonban megjelent Matt bárminemű sérülés nélkül és folytathattam vele a játékot, sőt, ő is ott volt a túlélők között. Gondolom ez bug. Már csak azért is érdekes, mert a stats screenen a játék egy pontján eltűntek a pillangóim. Gondolom ez sem normális.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#82718) kovsol


kovsol
titán

PvZ GW2 -t aki tolja szintén tapasztal hatalmas laggokat? az első résszel ha játszok ott nincs gond soha, itt meg csomószor játszhatatlanul szar.

May the Force be with you!

(#82719) kevepapa válasza cross56 (#82716) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Ha szereted az AC szériát és még nem unod, akkor a válasz igen. A Syndicate a sorozat jobban sikerült darabjai közé tartozik, ráadásul elég masszív kontentet (mellékküldik, collectibles, stb) kapsz a pénzedért, több tíz óra játékot bele lehet tenni.

[ Szerkesztve ]

(#82720) sutyesz96 válasza DM-Fan (#82707) üzenetére


sutyesz96
őstag

A kallofgyúti black ops 3 a valaha készült legjobb fps. Ezt mindenki tudja, kérdezd csak meg a célközönséget. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#82721) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szóval, úgy tűnik, hogy ma jön egy kis BF5 leleplezés. :C

Live-Die-Respawn

(#82722) bandi0000 válasza oriic (#82721) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem jövőhétről volt szó? Vagy az múlt héten volt?!? :D mindenesetre nagyon várom

Xbox One: bandymnc

(#82723) oriic válasza bandi0000 (#82722) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a COD lesz kedden.

Live-Die-Respawn

(#82724) N@idia válasza oriic (#82721) üzenetére


N@idia
őstag

Remélem nagy piros betükkel fogod ide berakni ;] Én is nagyon várom :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#82725) ViharVadász válasza kovsol (#82718) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nálam is szokott lenni lag, pedig a multi portalnál általában max 70 pinget jelez. Eddig azt hittem, hogy nálam lassú az internet. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#82726) FuRiONight válasza DM-Fan (#82707) üzenetére


FuRiONight
őstag

Brutálisan gyönyörű és fluid lesz a Doom, már most látom, hogy a valaha készült egyik legjobb FPS lesz.

Azt elfelejtetted, hogy szvsz. Szerintem jól néz ki, de nem egetrengető a grafikája, a játékmenet sem az igazi, kicsit unalmas. Shadow Warrior 2-t jobban várom. Lehet túl nagy volt az elvárásom.Majd használtan, 10k körül jöhet, teljes áron biztosan nem. Helyette UC4 és Overwatch.

(#82727) marilllyo válasza FuRiONight (#82726) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a Battlefrontot picit szebbnek látom mint a Doom-ot. Illetve input lag téren is picit lehetne reszponzívabb. Ettől függetlenül megvevős.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82728) marilllyo


marilllyo
veterán

Na valamit nekem is muszáj volt előrendelni. :D :B

Uncharted 4-re esett a választásom. Kipörgetem és megpróbálom majd becserélni egy Doom-ba valahol. Így egy árából meglesz mindkettő.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82729) ribarszki


ribarszki
őstag

Szégyen vagy nem, de nagy pofával elkezdtem normal szinten az Alien Isolationt, de a kórházas résznél vissza kellett vennem kezdőre :D

(#82730) marilllyo válasza ribarszki (#82729) üzenetére


marilllyo
veterán

Nincs nagy különbség. Easy-tól Nightmare-ig a játék kb. ugyanaz. Csak a nyersanyag mennyiségében különbözik. Az alien minden nehézségen instant halál. :D

Egyébként azt a kórházas részt konkrétan le lehet rohanni még nightmare-n is. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82731) ribarszki válasza marilllyo (#82730) üzenetére


ribarszki
őstag

Azt vettem észre, hogy kezdőn nem olyan szemfüles az Alien. Ritkábban jelenik meg, elmegy a szekrény előtt, kevésbé agresszív. Ahogy feljebb állítottam, rögtön jött az instant halál :D

(#82732) marilllyo válasza ribarszki (#82731) üzenetére


marilllyo
veterán

Easy-n vagy novice -on nyomod?

Alacsony nehézségen lustább a dög. El van ő a szellőzőben. Nehezebb szinten meg unatkozik és gyakran lejön bandázni. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82733) pockhome


pockhome
senior tag

Sziasztok!

Valamiért nem engedi megvennem a 12havi PSN+ előfizut, nemtudom miért...
A kártyaadataim jók, leellenőriztem 2x és a konzolon ugyanúgy nem engedi, ugyan ezzel a hibaüzivel:

Valakinek valami ötlete?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#82734) Kendek válasza pockhome (#82733) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már többször is próbálkoztál, akkor várjál 24 órát vele, mert addig úgy sem fogja engedni akkor sem ha minden oké.

<-ƘƘ->

(#82735) kovsol válasza pockhome (#82733) üzenetére


kovsol
titán

Én is jártam már hasonlóan, és a gépről meg simán megengedte venni. Magyarázatot nem találtam rá, de azóta weblapon se volt gond.

May the Force be with you!

(#82736) Hopsz válasza kovsol (#82704) üzenetére


Hopsz
tag

Köszi, 2. inditásra már jó volt. Csak nem jelzett a gép semmi plusz letöltést, meg volt rá vagy 2 órája, azt hittem h akkor minden lent van.
Amúgy nagyon kellemes csalódás a game :) főleg h nem csak online lövölde van, ami amúgy poén, hanem egy kis base defenses single is :)
Nekem nem volt nagy lag, pedig wifin mentem fel.

(#82737) Becksman


Becksman
őstag

CU1216A és CU1216B között mi a különbség? Én jöv7en akarok rendelni egy CU1216A konzolt 5 játékkal.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#82738) n000rbi válasza Becksman (#82737) üzenetére


n000rbi
senior tag

A - 500Gb
B - 1Tb

[ Szerkesztve ]

(#82739) killer095


killer095
őstag

Official az új cod leak, viszont borsos áravan a COD4 remastered editionnek.

Ha csak ps4re jön mind ahányan dolgoznak rajta tövig bekaphatják! :W

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#82740) Nayrobi válasza killer095 (#82739) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem ez nem amerikai dollár, ahhoz túl sok lenne. Talán kanadai vagy ausztrál.

(#82741) oriic válasza Nayrobi (#82740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt néztem én is, alap premier COD lenne 80 dollár?

szerk:

Ausztrál dollár lesz

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#82742) kovsol válasza oriic (#82741) üzenetére


kovsol
titán

Ausztrál dollár szerintem is, mert pl az ottani store-ban az Uncharted 4 normál kiadást is $79.95 árban mérik

May the Force be with you!

(#82743) killer095 válasza oriic (#82721) üzenetére


killer095
őstag

Ezt hol láttad mert érdekelne :Y :R

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#82744) killer095 válasza oriic (#82741) üzenetére


killer095
őstag

+ ugye ez a ps4es verzió,szoval itthon a pcs (halesz) akkor olcsóbb lesz valamivel

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#82745) oriic válasza killer095 (#82743) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dev fórumokon meg GAF-on, Redditen. :)

szerk: Közben pontosítottak, kanadai dollár az ár.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#82746) tepenzed válasza oriic (#82745) üzenetére


tepenzed
őstag

na jólvan, megnyugodtam, hogy lesz multiplayer :D

Egyébként érdekes, nem félnek ezek, hogy inkább ezt választja a nép az új helyett?!

(#82747) oriic válasza tepenzed (#82746) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem külön nem lesz kapható. Így meg ezzel a remaster kiadással megdobhatják az új rész eladásait is, mert sokan csak amiatt is megvennék szerintem a drágább csomagot. A kérdés, hogy oldják majd meg, letöltőkód lesz a pakkban vajon? Mert akkor meg rengeteg eladó kód lesz.

Live-Die-Respawn

(#82748) Prof01 válasza oriic (#82747) üzenetére


Prof01
veterán

Engem is csak a remaster érdekel, de teljes árat nem adnék érte! Biztos, hogy letöltőkódon fog jönni. Anno azt hiszem az MW2 gyűjtői kiadásához kaptam meg a COD Classic-ot letöltőben. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#82749) A`rpi válasza oriic (#82747) üzenetére


A`rpi
addikt

Valószínű letöltő kód lesz, és én arra tippelnék hogy külön is meglehet majd venni, mint például a Star Wars Racer Revenge-t. Onnantól fogva hogy értékesítették busás áron a csomagot, szerintem nem fogja őket érdekelni ha valaki eladja majd a kódot.

Más kérdés én egy CODUO, vagy COD2 remasterednek jobban örültem volna. :B

(#82750) oriic válasza A`rpi (#82749) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És itt jön be az, hogy ha külön is megvehető lesz, akkor kik veszik meg az új részt? :D Mert már most rengeteg olyat olvasok, hogy sokaknak csak a remaster kell. :D

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.