Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83051) N@idia


N@idia
őstag

Battlefield World Premier Még 2 nap :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83052) A`rpi válasza FuRiONight (#83050) üzenetére


A`rpi
addikt

Gyakran ismételt kérdések között megtalálod. :)

(#83053) proly01 válasza Madwe (#83048) üzenetére


proly01
őstag

Ha 2mp-et tekertél bele honnan tudod hogy az egész szpojler?
Direkt a kedvedért megnéztem mind a 3 at most tekerés nélkül elejétől a végéig semmi olyat nem találtam benne ami kifogásolható lenne számomra,de lehet bennem van a hiba.
Leírnád mi volt olyan hatalmas nagy szpojler "elejétől a végéig" szerinted?

Amúgy most már így leírom én nem vagyok annyira elalélva tőle így elsőre,szerintem ez még 60fps se.Azt gondoltam én magamban,de ez az én véleményem,hogy mikor meglátom a trailer-ek alapján sokkal nagyobbat üt azt mondom majd váooo aztaa,hát ez elmaradt.Persze élőben saját szememmel saját tv-n majd biztosan szebb lesz és lehet leesik az állam.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#83054) N@idia válasza proly01 (#83053) üzenetére


N@idia
őstag

Nem akarlak elkesríteni, de alapból 30fps a játék szóval nem értem hol láttál itt 60fps-t.. :DDD Egyedül a multi az ami 60fps :P

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83055) proly01 válasza N@idia (#83054) üzenetére


proly01
őstag

Arra gondoltam,nem tűnik stabilnak.Bár mondom én multizni nem igen szoktam szóval lefosom....nem is ez idegesít inkább más dolgok,de ez még egyenlőre szpojler. ;)

....Pr:)ly....

(#83056) Madwe válasza proly01 (#83053) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az h gyerekkorában irányítod az eléggé az, szerintem...

(#83057) proly01 válasza Madwe (#83056) üzenetére


proly01
őstag

De hát a 3 is úgy kezdődik,nem?Akkor nem értem

....Pr:)ly....

(#83058) andro93 válasza Madwe (#83056) üzenetére


andro93
aktív tag

Trailerbõl ez már kiderült, nem spoiler.

(#83059) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Megosztáshoz keresek partnert! Továbbiak PM-ben!

(#83060) vg


vg
addikt

6e forint a borderlands magyar store-ban :Y :C :D

(#83061) Djuree


Djuree
félisten

aztaq gyerekek ez a nioh mekkora geci játék! azt hittem a dark souls nehéz...hát nem. viszont tetszik, nagyon. ha nem is első nap de vétel lesz.
aki tolta vele nincs vmi mentési hely? mert mindig előlről kezdeni kicsit szar. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#83062) Tatyla válasza Djuree (#83061) üzenetére


Tatyla
őstag

Ugyan úgy mint a Soulsokban a bonfire itt az oltárnal kezded a játékot ahogy haladsz előre találsz új oltárt

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#83063) tothl


tothl
addikt

Fu srácok tegnap azt hittem a falhoz vágom már a kontrollert.
Eléggé bedurvult az Alien Isolation, a 10-ik küldetésre.
Már eleve az, hogy rengetegszer kell elkezdeni egy küldit mert elpusztulok nagyon para.....még mentésre készülve, vagy rewiring közben is lekap az Alien... :D
Ha elakadok még a walthgough sem segít mert nem pont úgy jön az Alien, vagy esetleg ami a leírást készítőnek triviális az nekem nem. :D A zajcsapás is végzetes....nincs hova bújni, elfogy a nafta a flamethrowerből...brutál....

(#83064) Djuree válasza tothl (#83063) üzenetére


Djuree
félisten

nem mondod h ehhez a játékhoz walkthrought olvasol?! :W kb. ezzel meg os ölöd az egész hangulatot.
miért nem nyomod könnyebb fokozaton ha így nem megy?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#83065) tothl válasza Djuree (#83064) üzenetére


tothl
addikt

Nem játszom olyan nagyon sokat és ha valamit nem találok, akkor bele szoktam olvasni és megyek tovább.
Nekem így is élvezetes. :D

(#83066) kovsol válasza tothl (#83065) üzenetére


kovsol
titán

"azt hittem a falhoz vágom már a kontrollert." vs "Nekem így is élvezetes."
Ez úgy üti egymást nálam. :D Mondjuk én nem is szoktam játszani olyan játékokkal aminek 10x kell nekifutni, hogy valami sikerüljön. Megkímélem az idegeimet inkább ettől. :B

May the Force be with you!

(#83067) tothl válasza kovsol (#83066) üzenetére


tothl
addikt

Valahol megértelek csak már kiváncsi vagyok a végére, végig akarom játszani. Nagyon hangulatos az atmoszféra, nagyon jól eltalálták a grafikát is. Nincs szívem abbahagyni egyszerűen... :D

(#83068) marilllyo válasza tothl (#83063) üzenetére


marilllyo
veterán

Nos. :)

1: Hagyd a rewire-t. Nincs rá szükséged.

2: Közlekedj guggolva akkor nem hall meg.

3: Próbáld nem "észrevetetni " magad és ne használni a lángszórót, mert ha azzal kergeted el akkor tudja, hogy ott vagy és folyton vissza-vissza jön érted.

Ne rohanj soha!!! Gyorsabban túljutsz egy scene-en ha guggolva, türelmesen, szépen, lassan, kivárva átsunnyogsz mintha 30x megöleted magad mert rohanni próbálsz.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83069) Beri78 válasza Djuree (#83061) üzenetére


Beri78
őstag

Én is elkezdtem a demo-t. Hát....
Ennek függvényében akartam megvenni a BB-t vagy a DS3-at, de azt hiszem ez nem az én játékom. Elég nehéznek tűnik nekem, és ahogy olvastam mind hasonlóak...Ennyiszer az összes eddig játékban nem haltam meg, mint itt 2 óra alatt :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#83070) Adam_Shepard válasza Beri78 (#83069) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azt azert vedd figyelembe hogy ez egy eszetlen demo palya. Most nyomom a BB-t meg a DS-t és amennyire vartam annyira egy balaszolatlan semmi ez a nioh jelenleg.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#83071) n000rbi válasza Adam_Shepard (#83070) üzenetére


n000rbi
senior tag

>egy balaszolatlan semmi ez a nioh jelenleg.

Esetleg mert alpha? :U

(#83072) Adam_Shepard válasza n000rbi (#83071) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pontyosan ezért írtam :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#83073) n000rbi válasza Adam_Shepard (#83072) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nekem nem úgy tűnik, abból amit leírtál :)

(#83074) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

COD-hoz:

Lesz béta

Live-Die-Respawn

(#83075) Madwe válasza Beri78 (#83069) üzenetére


Madwe
nagyúr

A nioh sokkal nehezebb, még rutinos ds játékosok is szenvednek vele! ne ez alapján ítélj.

(#83076) pomk válasza Beri78 (#83069) üzenetére


pomk
őstag

Bár én csak a NIOH-t próbáltam, de több helyen írták, hogy sokkal nehezebb mint a DS3, ami viszont nehezebb mint a BB. Én jelenleg Lords of the Fallen-el játszom. Egyébként szerintem mind a 4 játékra igaz, hogy kiismered az ellenfeleket és tudod melyiket mivel, hogyan és mikor kell megütni akkor sokkal könnyebbé válik a játék. Nagyon sokat számít, hogy pontosan(másodpercekben értve) mikor és hogyan, esetleg melyik oldalról ütsz meg egy ellenfelet. Mindegyiknél más taktikát kell alkalmazni. Jó az, ha az ember ráérez az ízére...csak győzze türelemmel. ;)

(#83077) Beri78 válasza pomk (#83076) üzenetére


Beri78
őstag

Köszi mindenkinek az infót.
Akkor lehet egy BB-vel kellene kezdeni ezt a világot ;] , bár örülnék egy demo-nak inkább, hogy megnézzem, vajon mennyire köt le.
A NIOH megjelenése, atmoszférája tetszik nagyon, de mégis csak a BB az igazán exclusive;)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#83078) Tatyla válasza Beri78 (#83069) üzenetére


Tatyla
őstag

Dehogy a Nioh egy szar már bocsánat, nehogy már azért legyen jó egy játék mert nagyon nehéz de legalább ronda, hidd el a DS és a BB nem ilyen ez alapján ne ítélj

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#83079) Djuree válasza Tatyla (#83078) üzenetére


Djuree
félisten

a nioh nagyon nem szar, még így sem hogy még csak alpha. ha még fejlesztenek pár dolgon, verheti a dark soulst is sztem. a fegyveres mozgások nagyon élethűek pl.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#83080) Tatyla válasza Djuree (#83079) üzenetére


Tatyla
őstag

És ennyiben ki is merült a pozitív dolgok listája, PS2 grafika irreális nehézség hirtelen változó mobok erőssége, bottal se nyúlnék még egyszer hozzá, de persze nem vagyunk egyformák, DS és BB nekem épp elég

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#83081) cross56 válasza N@idia (#83051) üzenetére


cross56
senior tag

"for a first look at the future of battlefield" - utalhat arra h tényleg a jövőben fog játszódni?

(#83082) Wlac


Wlac
Ármester

Ez a Never Alone olyasmi játék, mint a Limbo?

“The wha-"

(#83083) N@idia válasza cross56 (#83081) üzenetére


N@idia
őstag

Hát nem tud lehet, hogy utalhat arra, hogy a jövőben fog játszódni, de biztos nem lesz ilyen sci-fi játék, mint az új COD...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83084) pomk válasza Wlac (#83082) üzenetére


pomk
őstag

Hasonló.
Oldalnézetes, mászkálós. Eszkimó környezetben játszódik. Én anno az ingyenes havi játékban tölöttem le, de pár ezer forintot megér.
Kedves, szép, ötletes játék. Gyerekeknek is simán jó. Ezen kívül ami nagyon tetszett, ahogy haladsz előre a játékban tudsz unlockolni videókat amelyeken őslakos eszkimók mesélnek a hiedelemvilágukról (amire a játék is épül) és a szokásaikról, kultúrájukról.
Ha nem túl drága, érdemes megvenni!

(#83085) Wlac válasza pomk (#83084) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz, akkor rástartolok, most pont valami ilyesmire vágyok.

“The wha-"

(#83086) #45378816 válasza Wlac (#83085) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én ismerőssel toltam végig. Együtt még jobb, ha teheted próbáljátok ki. ;)

DS,BB,Nioh hsz-előknek: :D Engem az bosszant, hogy törnek a cuccok, bár jobban bele gondolva oké ötletes, de az amúgy se könnyű játékban még ez is? Illetve a kard tartása nagyon bejön, az nagy piros pont és hát ne feledjük a jó öred, GUCCCCSÍKKÁÁTÁÁNÁ-t. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83087) EnterR


EnterR
veterán

BF Hardline Robbery DLC nálatok ingyenes lett? A játék alatt rámentem a kis bejelentésre, de a Store 4590-ért listázza.

PSN ID: marquuard

(#83088) Djuree válasza Tatyla (#83080) üzenetére


Djuree
félisten

hát a dark souls grafja se jobb egy szemmel sem, de ha neked ezekben a játékokban az számít, akkor nem is neked valók ezek.
irreális nehézség? a demons soulsban is pont ez fogott meg annyi embert először.
és igen, a mobok ereje változik, még jó hogy nem ugyanolyan erősek végig és csak te erősödsz, mert az tényleg nagyon jó lenne ugye?? neked biztos...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#83089) proly01


proly01
őstag

Aki Aqua-tól rendelt UC4-et annak jött már visszajelzés?
Mert nekem semmi :(

....Pr:)ly....

(#83090) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

B*szott jó akciók a store-on. HR + Beyond 6k, bezsákolva.

The Truth is out there...

(#83091) A`rpi válasza EnterR (#83087) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem teljesen értelek.

Játékon belül megtudtad venni?
(Még nincs meg az alapjáték, de 3k ért nem kérdés a beszerzése.)

Vagy a játék is a storeba vitt ki ahol még fizetős?

(#83089) proly01
Parancsolj.

[ Szerkesztve ]

(#83092) zsotesz81 válasza Lackooo84 (#83090) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Ennyiért asszem én is bezsákolom, ha hazaértem.

(#83093) pr0bi válasza proly01 (#83089) üzenetére


pr0bi
senior tag

Írták, hogy majd tájékoztatnak, nem tudom miért kell izgulni. Jövő hét kedd még odébb van.

(#83094) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

UK Store akciók

Jobb felső sarokban lehet régiót váltani és meg lehet nézni hogy ott mi mennyibe kerül. (HU nincs)

szerk: Az oldal esetleg mehet összefoglalóba.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#83095) koncsik válasza proly01 (#83089) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Régebben rendeltem, nem jött visszaigazoló e-mail, de a héten e-mailben rákérdeztem és megerősítették a rendelést.
"Tisztelt Ügyfelünk! A rendelése megerősítve, a termékre még várunk." Én is... :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#83096) EnterR válasza A`rpi (#83091) üzenetére


EnterR
veterán

[link]
Arra a kis téglalapra gondolok. Elnavigál a Store-ra, viszont 4590Ft-ért van listázva a DLC. Az alapjáték megvan.

Hülye vagyok, ez osztott játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#83097) vg


vg
addikt

Magyar régiós kosárból weben a store másnak sem engedi törölni? Próbálja később szarság hiba van.

(#83098) Becksman


Becksman
őstag

https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/the-heavy-rain-beyond-two-souls-collection/cid=EP9000-CUSA00513_00-HRBTSCOLLECTION1

Ez nem tartalmazza a magyar nyelvet? :(

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83099) front3r


front3r
őstag

Uncharted 4 spoiler mentes kritika:
After the internet exploded last week with early copies of Uncharted 4 being sold on Ebay, I managed to get my hands on one.
For those like me who just NEED TO KNOW MORE but don't want any spoilers, I thought I'd share my thoughts...
Wow. Naughty Dog really pulled out all the stops here.
Uncharted has grown up. This outing for Drake is a far personal adventure, mature, with themes and characters who are far more humanised than we've ever seen them before.
The graphics, good lord the graphics. THIS is next-gen.
The story is without doubt the best in the series, with action that blends seemlessly into the narrative (unlike U3). I was hoping this game would reach the heights of U2, and I'm delighted to say it surpassed those expectations within the first 5 chapters.
The E3 demo that most of you may have seen, is even more impressive to play. Time and time again I was blown away by the environments you get to explore.
Neil Druckmann is a god. He has crafted a tale that completely sucks you in from the opening chapters and never lets go. It takes it's time to teach newcomers, but treats long time fans of the franchise with moments that'll make them laugh, cry or both.
This is a naughty dog masterpiece which should stand beside The Last of Us proudly... and it may even outshine it.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#83100) front3r válasza Becksman (#83098) üzenetére


front3r
őstag

A Beyond az magyar feliratos, de a Heavy Rain úgy tudom nem.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.