Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78992) A`rpi válasza oriic (#78985) üzenetére


A`rpi
addikt

kontrollert emulálja le az összes szerkezet.

Tévedés, a hivatalos licencel rendelkező perifériáknak nem kell semmit emulálniuk, mivel támogatja őket a Sony.

Az megint csak nem szorul magyarázatra miért nem támogatott az átlagos egér és billentyűzet. Azért kell megvenni a "drága" hivatalos plecsnivel rendelkező perifériát, hogy a Sonynak is jó legyen.

Különben nem tudom mit kell ezen ennyit tökölni. Jó lenne egy fizetős alkalmazás, amit ha megvesz az ember fia natívan támogatná a mezei perifériát a konzol... Jutna is maradna is. 50-60 dollárt én hajlandó lennék érte fizetni.

A PC-s érzetet pedig sohasem fogja megközelíteni a konzol, már csak relatív alacsony FPS miatt sem...

Amúgy nem értem miért próbálgatod ezeket az eszközöket ha téged nem érdekel? :) De ha már kipróbáltad akkor te is jól tudod, attól hogy ilyen eszközzel játszol nem garantált az első hely a líderbordon'. Innentől fogva nem értem miért állítod azt hogy ez csalás?

(#78991) Sirandrish
Az Xim és a Chronusmax pont a nem hivatalosak közül való hiszen becsapja a konzolt mivel kell hozzá egy működő gyári kontroller, anélkül nem, vagy csak korlátozottan működik a fentebb említett kettő eszköz.

Ezzel szemben mondjuk a Hori megoldása, vagy bizonyos Logi termékek hivatalosan is támogatottak, így ezekhez további eszköz már nem kell.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.