Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7608) Madwe válasza BomiBoogie (#7600) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért én ha belefér anyagilag, akkor a 40est választanám +20-ért, mert tvből mindig azt hiszi az ember h az már elég nagy lesz, túl nagy lesz, aztán rájön h lehetne nagyobb is... Én 32essel kedtem anno, azt hittem az nekem elég, majd jött egy 42-es, hűha mondom az túl nagy lesz de sebaj hagy szóljon, aztán végül most már egy 55ös csücsül itt :D Egy monitort közelebbről szokott nézni az ember mint egy tv-t, mondjuk nem tudom hova szánod, de abba érdemes belegondolni h milyen messziről fogod nézni? ha 1m-en belül akkor jó a 32-es is, ha távolabb akkor 40es szerintem mindenképp, ha 2.5-3 méterről, akkor meg már az 55ös a minimum (de ez esetbe húzd közelebb a nappalit:D) Persze 32-nél is lehet azt bejátszani h közel ültök ha játszotok s amúgy messzebb ha néztek rajta valami hozott anyagot, de én a +20at bármikor megadnám +8 colért... az 55ről 60ra való ugrás pl már százezrekben mérhető, uh én itt most meg is akadtam :D

Kezdő címek közül ott a contrast, knack, esetleg resogun nem tudom milyen idős az lehet kicsit túl pörgős epilepsziaveszélyes agresszív neki még :D meg biztos akad még 1-2 multiplat is elején amire most nem gondoltam, pl a lego

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.