Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60201) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Na, hát úgy néz ki meghalt a PS-em. Hazajöttem fősuliból, gondoltam egy kis esti lövölde, erre bekapcsolom és semmi. A monitor jelet kap, de a kép fekete. Hang van, ha a kontrollert nyomkodtam hallottam, hogy a menü működött. Újraindítottam a gépet, azóta a kontrollerek se csatlakoznak rá.

Holnap délelőtt alaposabban megnézem és ha baj van rohanok a szervizbe, mert ha jól rémlik 5 nap gari van még rá, valami Mucsaröcsögei konzolboltbocskába (használtan vettem anno...). :(((

What I cannot create, I do not understand

(#60202) Tuomas válasza PandaMonium (#60201) üzenetére


Tuomas
addikt

Nézd meg a csatlakozást, nekem volt olyan, hogy a tv jelet kapott, hang volt de a kép fekete volt. Aztán kiderült , a HDMI nem volt jól bedugva, de a hangot átvitte.

We were here

(#60203) PandaMonium válasza Tuomas (#60202) üzenetére


PandaMonium
őstag

Holnap ha lesz idő alaposan megnézem másik kábellel, másik porton, stb.
Egyébként ha a garanciaidő szervizelés alatt jár le olyankor mi van? Gondolom semmi, mivel még időben visszavittem, vagy tévedek? :F

Szerk.: Illetve ha a gépet garanciában cserélik onnantól ismét van rá gari vagy azt már úgy kapom, hogy ha bedöglik ez van?!

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#60204) Tuomas válasza PandaMonium (#60203) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem indul újra a gari, asszem annyi idő plusz lesz rá, amíg a szervizelés tartott. Gyanítom az átvétel napja ha belül van a garancia időtartamán akkor az még garanciális javításnak számít, hiszen garancia időn belül vitted vissza, de erre hívd fel a figyelmüket kérdezz rá.

We were here

(#60205) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Nekem egy Mad Max-es kérdésem lenne.
A kocsi upgrade-nél van egy olyan lehetőség, hogy Archangel. Megépítettem belőle az elsőt a Jack-et.
Ez pontosan mire jó nekem, használhatom, csak versenyre jó?

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#60206) fityere


fityere
senior tag

Szerintetek érdemes hdd cserélni mondjuk 1tb-ra? Főleg akkor ha a a legtöbb játékot lemezesen veszem?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60207) MerLinh válasza fityere (#60206) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát ha eladod őket miután végig vitted akkor nem =) minden játékot feltelepít lemezről

jah: akkor azt mondanám hogy igen, tárhely és ramból mindig jó ha van elég =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#60208) fityere válasza MerLinh (#60207) üzenetére


fityere
senior tag

Nem akarom őket eladni legalább is csak azt ami nem tetszik :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60209) A`rpi válasza MerLinh (#60207) üzenetére


A`rpi
addikt

Más kérdés csak HDD-t lehet bővíteni, RAM-ot nem.
(Ésszerű keretek között 4GB vagy 8GB átlagfelhasználókat kiszolgál.)

(#60210) k4rL^ válasza fityere (#60206) üzenetére


k4rL^
senior tag

Amennyiben lemezesen veszel játékokat, akkor nem érdemes cserélned, mivel felrakja a lemezröl pillanatok alatt, ha tárhely hiány miatt esetleg lekell törölnöd valamit.
Persze attól is függ hány játékkal játszol egyszerre stb.

[ Szerkesztve ]

(#60211) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Dying Light PS4-pc kozott atjarhato? Bratyonak pc-je van csak es nem tervez ps-t venni,en meg nem tervezek pc-t venni,viszont nyomnank szivesen coopba a jatekot. Megoldhato a PS4-pc atjaras,vagy bukta a dolog?

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60212) marilllyo válasza Angry Rabbit (#60211) üzenetére


marilllyo
veterán

:(
Tudtommal a Rocket League az egyetlen cross play játék nem?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60213) vajdacs01 válasza PandaMonium (#60201) üzenetére


vajdacs01
csendes tag

Ha garanciában cserélik a készüléket, akkor onnantól ismét 1 év garancia vonatkozik rá. Tapasztalaból tudom, pár hete cserélték a gépem.

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#60214) Tuomas válasza vajdacs01 (#60213) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha cserélik a gépet? Akkor lehet, de ha javítják akkor nem hinném. Így akár végtelenített garanciád lehetne, mert mindig beviszed gari lejárta előtt 1 nappal valamiért, kijavítják és újraindul az egy év? Nem hinném, hogy így megy :)

We were here

(#60215) Angry Rabbit válasza marilllyo (#60212) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Én nemtom.Ezért kérdeztem,de gondoltam, hogy így lehet.
Köszi.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60216) boost


boost
addikt

Erőteljesen PS4-es játék lett a Metal Gear.

"A Konami játéka a Batman: Arkham Knight és a The Witcher III után a harmadik legerősebb premiert produkálta az idei évben, a sorozat történetében pedig az eddigi legjobb nyitányról beszélhetünk. Az egyes verziók között 72 (PS4) / 22 (Xbox One) / 3 (PS3) / 2 (Xbox 360) százalék volt a megoszlás." (gamer365)

(#60217) Vasy09 válasza PandaMonium (#60201) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem is csinált már ilyet, de egy kikapcsolás és pár másodperc várakozás után a következő bekapcsolásnál megjavult! :) Amúgy nálam már volt olyan is, hogy nem fekete volt a képernyő, hanem szép színes csíkos, de látszani akkor sem látszott rajta semmi. :( Mondjuk ez is megjavult egy újraindítás után! (kop-kop) A garanciám nekem december végéig szól, szóval én még kivárok, aztán majd kiderül! Viszont jól mondták, mivel ha újat kapsz, akkor a gari előről indul, de ha csak javítják, akkor annyival meghosszabbodik, amennyit a szervizelése igénybe vett. ;)

Gamertag: Vasy09

(#60218) Gebriel válasza boost (#60216) üzenetére


Gebriel
veterán

Egy olyan prológus után nem csodálom ami Konami és Kojima között volt. :D

(#60219) Tatyla válasza boost (#60216) üzenetére


Tatyla
őstag

És a pc eladás a fasorban sincs?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60220) tepenzed válasza Tatyla (#60219) üzenetére


tepenzed
őstag

pc-n single player játék eladásokat ne nagyon várj :D

(#60221) Scholes9 válasza boost (#60216) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Fallout 4 még ezt is überelni fogja szerintem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60222) PandaMonium válasza Vasy09 (#60217) üzenetére


PandaMonium
őstag

Most kihúztam a kábelt meg visszadugtam, megigazítottam mindent, átdugtam másik portba a monitoron és egyszer csak megjavult magától, újra van kép. Lehet, hogy a kábelem sz@rakszik, de mindenesetre nem fogok örülni neki ha lejár a garim és egy hétre rá meghal a gép. :(

What I cannot create, I do not understand

(#60223) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Tud valaki valamit a Fifa 16 demo-ról? Elvileg mától elérhető bár úgy írta asszem hogy 8-10 között

Xbox One: bandymnc

(#60224) PandaMonium válasza bandi0000 (#60223) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én már töltöm a magyar store-ról. Kiválasztod a sima Fifa 16-ot (ott még azt fogja írni, hogy fizetős), rámész és ott lesz a vásárlás alatt a "Try demo" vagy valami ilyesmi.

What I cannot create, I do not understand

(#60225) Telda


Telda
addikt

Hali!

Van valakinek tapasztalata a Gamecity oldallal?
Gépet szeretnék vásárolni.

(#60226) PandaMonium válasza Telda (#60225) üzenetére


PandaMonium
őstag

Régen (3-4 éve) rendszeresen ide jártam használt játékokat vásárolni és bevinni a régi meguntakat. Elég simlis banda volt anno, a honlapjuk nagyon megbízhatatlan úgyhogy én csak személyesen vennék tőlük bármit is. Egyébként a bevitt cuccokra általában elég korrekt árat mondtak és a vett dolgokkal se volt baj úgyhogy nagy baj nincs velük.

What I cannot create, I do not understand

(#60227) Tuomas válasza PandaMonium (#60222) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha tudsz, ma vegyél egy új kábelt, aztán akkor egyből látni fogod, hogy az volt-e a hibás. Szerintem ezek a mai gépek nem olyanok, hogy hol működik - hol nem, ha valami nem mechanikus elromlik benne, akkor az úgy is marad :DDD
A Lemezmeghajtó más tészta mert az mechanikus, de egy alaplap, vagy processzor, stb ha meghalja magát, akkor utána nem fog már életre kelni.
Szóval a mondandóm lényege az lenne, hogy ha megjavult akkor nem hinném hogy a gépnek van baja (a gép csatlakozója még lehet a hibás, azt nem tudom, hogy a gépnél azt mozgattad-e?)

We were here

(#60228) pomk válasza Scholes9 (#60221) üzenetére


pomk
őstag

Nekem elég vegyesek az érzéseim a Fallout 4-el kapcsolatban.

(#60229) bandi0000 válasza PandaMonium (#60224) üzenetére


bandi0000
nagyúr

király, bár most rendszer mnetést csinálok de asszem akkor le töltöm közbe

Xbox One: bandymnc

(#60230) Vasy09 válasza PandaMonium (#60222) üzenetére


Vasy09
őstag

Nálam nem hiszem, hogy a kábellel lenne gond, mivel egy elég drágát sikerült még annó szereznem, illetve nálam mozgatás nélkül fordult elő! :( De örülök, hogy nálad is megoldás lett a vége! :K

Gamertag: Vasy09

(#60231) nkAAA válasza Telda (#60225) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ezek az ortó honlapok mindig csípik a szemem.

https://twitter.com/nkaaa

(#60232) tepenzed


tepenzed
őstag

van itt olyan elvetemült, aki vett venom x-et? ;]

(#60233) Telda válasza PandaMonium (#60226) üzenetére


Telda
addikt

Értem.

Mely webshopok az ajánlottak?

(#60234) Scholes9 válasza pomk (#60228) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem szeretek bemutató videók alapján ítélkezni. Leginkább azért, mert ugye pont az egyik legnagyobb lényeget nem mutatja meg, mégpedig hogy hosszútávon milyen élvezetes az adott program. Márpedig a legtöbbje ezen bukik el.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60235) PandaMonium válasza Telda (#60233) üzenetére


PandaMonium
őstag

Konzolvilág, Platinumshop, Konzolstúdió, Gameshop, Videojátékbolt és még esetleg a Konzolokszervize, bár ott már voltak gondok. Biztos kifelejtettem pár jót, majd a többiek kiegészítik a listát.

What I cannot create, I do not understand

(#60236) A`rpi válasza Telda (#60233) üzenetére


A`rpi
addikt

Ami még kimaradt, nagyobb multik, lényeg az lenne hivatalos legyen a garancia.

Ha nincs listában még lehet hivatalos értékesítő, vásárlás előtt érdemes érdeklődni, ha nem találtad kiszemelt üzletet a fentebbi listában.

(#60237) Tatyla válasza tepenzed (#60220) üzenetére


Tatyla
őstag

Ja igaz már egy éve lejöttem a PC-ről, warez az volt biztos bár a metal gearnek lesz online része bár igaz pc-n csak januárban :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60238) bandi0000 válasza A`rpi (#60236) üzenetére


bandi0000
nagyúr

közbe nem tudom hogy érdekel e de én is kiderítettem hogy hol gariztatják, kecskeméti vagyok és ott van egy márkaszerviz, nem mai lista de ebbe benne vannak, szóval érdemes ezekhez vagy hasonlót keresni és hozzájuk vinni, mert a nagyobb műszaki boltok valszeg bevárják míg összejön X mennyiség és úgy posta, ezek meg szerintem javítják ha tudják

Xbox One: bandymnc

(#60239) Tegla80 válasza A`rpi (#60236) üzenetére


Tegla80
addikt

En anno rakerdeztem a supportnal ,h pl kulfoldi ,de eu ban vett gepnel mi a helyzet...
ezt kaptam valasznak:

Szoval ezt nezve akar kintrol (eu)is vehet az ember gepet,mert akkor is van ra itthon 1ev Sony gari.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60240) boost válasza Tegla80 (#60239) üzenetére


boost
addikt

ráadásul, ha Ausztriában veszed a gépet, ott két évet kapsz. (Amit gondolom csak helyben lehet érvényesíteni)

(#60241) Telda válasza A`rpi (#60236) üzenetére


Telda
addikt

Köszi a válaszokat! :R

(#60243) Kakaduku válasza nesh20 (#60205) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert én sem tudom mire volt jó. Valaki tud rá válaszolni? :R

(#60244) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Ha megveszem a HELLDIVERS - Masters Of The Galaxy Edition van rá mód, hogy upgradeljem a SUPER-EARTH ULTIMATE EDITION-re ami aug 20-án jött ki, vagy inkább vegyem azt rögtön?

(először tesztelném a 20 dolláros alap verziót és ha tetszik utána költenék csak a 40 dolláros super earth re)

Köszi a válaszokat!

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#60245) haligali72


haligali72
aktív tag

Szia Mindenkinek!
Új vagyok a fórumban, nemrég vettem a drágaságot a fiamnak, de nem csak ő játszik rajta hanem az apja is :) . A kérdésem az lenne hogy már kb két napja net van de viszont a psn re nem enged fel, nincs store meg stb. Nincs PS+ előfizetésem, de van néhány demo játék amit játszogatunk. Mi lehet a gond :F Próbáltam visszaolvasni de nem találtam rá magyarázatot.

(#60246) A`rpi válasza haligali72 (#60245) üzenetére


A`rpi
addikt

Téma összefoglalóban van néhány tipp,
gyakran ismételt kérdések között megtalálod. :K

[ Szerkesztve ]

(#60247) boost


boost
addikt

Októberben érkezik PS4-re, PC-re a Witcher 3 első DLC-je. Dobozosan, 154 Gwint kártyával, magyar leírással. A DLC digitális lesz, kódot fogunk a dobozban találni.

Kénytelen leszek XBO játékomat PS4-re cserélni :D . Kérdés, hogy kell-e neki felszintezett karakter, vagy előről indul a mese?

[ Szerkesztve ]

(#60248) Tuomas válasza haligali72 (#60245) üzenetére


Tuomas
addikt

Haligali :DDD

Madzaggal próbáltad, vagy wifi-vel? Ha wifivel nem megy, próbáld kábellel is. Szerintem lesznek még akik válaszolni, hogy milyen számokat kell beírogatni és hova, én arról nem tudok véleményt mondani, mert nem próbáltam.

We were here

(#60249) xenom0rph válasza boost (#60247) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha nem lenne meg dobozosan... :O

halahala

(#60250) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem rossz ez a Mad Max. Csak olyan...túlzásnak érzem, hogy egy ilyen tartalmas játék ugyanannyiba kerül mint egy Until Dawn. Ami azért jóval kevesebb játékidő.

Van aki kijátszotta a MadMax-et és megunta már, hogy nézegesse a lemezt a polcon? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.