Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59951) bandi0000 válasza PandaMonium (#59949) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én tescoba vettem csak nem emlékszek hogy lett volna e mellé, a konzolvilág meg valszeg saját gari levelet adott hozzá

(#59950) Scholes9: Valszeg az lesz, csak olvastam hogy gyorsabban tölt be nagyobb cache stb ártani nem árthat gondoltam de nem találok sehol se
Tárgytalan is, mivel rosszul emlékeztem nem 7mm es hanem 9,5 a határa a vinyónak szóval akkor jók a HGST-k

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#59952) PandaMonium válasza bandi0000 (#59951) üzenetére


PandaMonium
őstag

A hivatalos Sony szervizbe garis, így nem tudom mit értesz "saját" garancialevél alatt. Teljesen mindegy hol vetted, valamilyen papírt kellett kapnod ami igazolja a vásárlást és garancialevélként tudod használni (sokszor ez maga a blokk vagy a számla, de ilyen esetben kétlem, hogy hivatalos garinál is érvényes lenne).

What I cannot create, I do not understand

(#59953) bandi0000 válasza PandaMonium (#59952) üzenetére


bandi0000
nagyúr

számla természetesen van, de hivatalos sony gari nincs a dobozban, pl a ps-él se kaptam, csak az euronics-es gari levelet, lehet hogy a számla elég majd megpróbálom

Xbox One: bandymnc

(#59954) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Miért kellett új/masik kontroller? Tönkrement?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#59955) pomk válasza #20844032 (#59947) üzenetére


pomk
őstag

Unalmas óráimban írtam egy emailt a Sony magyar és .com oldalának is a fejhallgató pántok törésével kapcsolatban és azért, hogy ahogy olvastam külföldi fórumokon a Sony visszautasította a reklamációt.
Kíváncsi vagyok jön-e válasz és mi lesz az! :)

(#59956) bandi0000 válasza Scholes9 (#59954) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha nekem irányult a kérdés, akkor nem, csak azért kellett hogy legyen 2 és haverrap tudjunk játszani, viszont nem régi a kontroller 2 hónapos alig volt használva és az a + jel alakú gomb nem tom minek hívják, kattog nehezen benyomható és le akarom szervizeltetni

Xbox One: bandymnc

(#59957) marilllyo


marilllyo
veterán

Na Until Dawn megjött promósba....Csak legyen már este és érjek haza a melóból. :D

[moderálva]

[ Módosította: Qru ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#59958) PandaMonium válasza Scholes9 (#59954) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nekem 1 év után a bal analog stick nem veszi rendesen az előrét, ezért kellett újat vennem (meg amúgy sem bánom, így legalább tudok másokkal játszani). Ha lesz türelmem rendelek Kínából a régibe egy új sticket és kicserélem, csak az forrasztgatással jár...

What I cannot create, I do not understand

(#59959) Scholes9 válasza bandi0000 (#59956) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is gondolkodtam h vegyek e még egyet de alig van játék ahogy nézem amivel lehet 2-en is játszani :(

Más: Pár emberkét felveszek remélem nem gond:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#59960) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Visszaolvastam a kérdésem feltevése előtt, hátha találok választ, de abban bízom, hogy az általam talált tippen kívül van más, jobb megoldás is. Lackooo84 hozzászólását találtam meg amiben azt írja, hogy manuálisan kell segédkezni a letöltésben az "X" gomb nyomkodásával, hogy begyorsuljon a letöltés. Tudna segíteni nekem valaki egy jobb megoldást találni a lassú letöltés megoldásához?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#59961) Elims válasza varadigabor (#59946) üzenetére


Elims
veterán

Nem tudom,hogy ezt komolyan írtad vagy sem.Ha igen,több kàr mint haszon.

(#59962) konikan válasza marilllyo (#59957) üzenetére


konikan
aktív tag

A promós alatt mit értesz?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#59963) Kakaduku válasza ImACeltic (#59960) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez elég viccesen hangzik, de tapasztaltam én is ilyet. Ha leállítom a letöltést és utána azonnal újra indítom, akkor van hogy gyorsabb. Azt vettem még észre, hogy letöltés közben csinálsz egy sebesség tesztet a gépen, akkor is begyorsul. :DDD

(#59964) Wlac válasza konikan (#59962) üzenetére


Wlac
Ármester

Általában a promós az csak a játék maga (még tok sincs hozzá).

“The wha-"

(#59965) tepenzed


tepenzed
őstag

Srácok én Destinybe csak pvp-t nyomok általában, még csak lvl 31 vagyok, de szeretném a heti strikeokat azért a 9 strange coinért kitolni,de úgy egyébként a pve nem igazán érdekel. Valaki hasonló helyzetben? Teljesíthetnénk együtt

(#59966) gyuribácsi88 válasza tepenzed (#59965) üzenetére

A 9 coinos strike hoz automatikusa dob be hozzád 2 külföldit. De az egyedül is nudli szokott lenni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#59967) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#59966) üzenetére


tepenzed
őstag

hardban is :D ? még nem voltam amúgy, gondoltam magyarokkal nagyobb élmény lesz

(#59968) pomk válasza Kakaduku (#59963) üzenetére


pomk
őstag

Én is ezt a módszert szoktam alkalmazni.

(#59969) Scholes9 válasza pomk (#59968) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is és tényleg általában begyorsul :D Mondjuk átlag 4mb/s a letöltés nekem az bőven jó:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#59970) marilllyo válasza konikan (#59962) üzenetére


marilllyo
veterán

Ahogy a kolléga is írta. Nur lemez. Tok és borító nélkül.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#59971) phgergo


phgergo
aktív tag

Destinyben ha csak pvpzek is fejlődik a szint?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#59972) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Most olvastam twitteren, hogy ma féláron van a Driveclub és hozzá a season pass is a store-ban, 4000-ért bőven megéri, ráadásul ha egyben veszed a kettőt, akkor meg csak 6000.

(#59973) pomk válasza pomk (#59877) üzenetére


pomk
őstag

Bocs, hogy ennyire kivesézem a témát, de számomra továbbra sem tiszta, hogy egy stereo fülesben mennyire tud érvényesülni a térhangzás(és itt kérem maradjunk egy mezei felhasználó átlagos méretű és képességű fülei mellett)? Mivel 2 hangszóró van benne, nyílván nem real 5.1, de mennyire lesz nekem csalódás, ha egy 5.1-es hangrendszer után felteszem a fülemre?
SGWH virtual 7.1-e tényleg ekkora parasztvakítás? Van értelme egyáltalán ez miatt ezen gondolkozni?

(#59974) PandaMonium válasza pomk (#59973) üzenetére


PandaMonium
őstag

A félreértéseket elkerülve: Az olcsó 5.1 és 7.1 fejesek virtual surround sound-al működnek, tehát igazából nincs bennük több hangszóró, trükközéssel érik el a valamelyest erősebb térhatást. Éppen ezért csak annyira jók ilyesmire mint akármilyen normális sztereó fejhallgató, és ha ennyire fontos neked a térhatás (amit nem igazán értek, egy CS-hez még oké, de a BF-hez nem kell vájt fül és etalon fejes) akkor olyat keress ami igazából surround sound.

What I cannot create, I do not understand

(#59975) A`rpi válasza pomk (#59973) üzenetére


A`rpi
addikt

Sztereó tökéletesen megfelel, egy 5000 forintos Sennheiser fejhallgató bőven elég a célra.

Tudom neked mikrofon is kell, válassz valamit. Háromszor ennyiért.
Ha tényleg nem használnád csevegésre, akkor szvsz pénzkidobás, kábelt meg lehet szokni, rádiós is kényelmes tud lenni, de ha véletlen tölteni kell játék közben kvázi az is vezetékes.

Szíved joga kérdezel, (segítünk is nagyon szívesen)
de kb ~20 hozzászólás után picit azért unalmas a téma. :U
Tessék összeszedni mire van szükséged és ez alapján megvenni azt ami árban is megfelelő.

Ha esetleg olyan terméket vennél, ami az itteni "ajánlott" listában nincs benne, örömmel fogadjuk véleményed, ha írsz róla beszámolót nagyon szívesen beteszem többi cucc közé. :K

[ Szerkesztve ]

(#59976) #20844032 válasza pomk (#59973) üzenetére


#20844032
törölt tag

No, kicsit vegyük ez át.
Térleképzése a játékokban ugyanúgy van 2 hangszóróval is. Persze, nyilván nem olyan, mintha fizikailag léteznének a hangszórók, de a játékokban lévő audioenginek (mondjuk fmod) ugyanúgy leképzik a teret hangzásban a scene alapján, ahogy a garfmotor lerendereli a grafot ~ugyanabból (nem egészen, de vegyük ezt az egyszerűség kedvéért). Ami megszólal az persze sztereoban szólal meg (ahogy a képet is végül kettődében látod a monitoron) de egy 3d világ hangkép leképzése van leveítve rá (ahogy a monitoron).
Namost jönnek ezekkel az virtuális őrültségekkel, amikkel elkezdik fázisban szarrányomorgatni ezeket a már leképzett hangokat, éshát továbbleképzik, adnak még hozzájuk pér dét, meg pét, meg csatornát, meg ilyen nem-is-létező mennyiségeket, merthát mindehol a legtöbbet foglakoztatott osztály a gimmick bullshitet előállító részleg. Ez esetben is tökéletesen állítják ezt elő.

(#59977) mfranky válasza phgergo (#59971) üzenetére


mfranky
őstag

Ha jól tudom 32-ig tudsz fejlődni szeptember 15-ig így PvP-vel... etheric light kell a 34-es szinthez jelenleg, ami Arénán van, vagy Nightfall adhat ilyen loot-ot. Szeptember 15. után XP-vel fog fejlődni ismét a karakter level 40-ig, szóval akkor is fogsz fejlődni, ha csak PvP-zel...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#59978) HaZsolt válasza phgergo (#59971) üzenetére


HaZsolt
őstag

Természetesen igen, minden meccs után kapsz xp-t.

(#59979) tepenzed válasza HaZsolt (#59978) üzenetére


tepenzed
őstag

és azt meg tudnád mondani,hogy az armornál és fegyverknél számít e valamit a rajta lévő armor,strength stb pvp-ben (iron banneren kivül) ? Mert van egy csomó exoticom amin sokkal jobb perk van, a legendaryn viszont jobbak a statok...

(#59980) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Egy kis kérdés a fejhallgatók, zörejek és játékok tengerében. A jatekaim.hu-ról mi a véleményetek? Lehet, hogy volt már téma, akkor elnézést kérek.

Másik: Ha már Destiny. Nagyon sok idő kell a játékhoz, annak fényében, hogy egy MMO jellegű lövölde?

(#59981) vzoltan válasza Kakaduku (#59980) üzenetére


vzoltan
aktív tag

jo hely, adtam vettem ott mar (eppen most is)

(#59982) RunnyJuggler válasza Kakaduku (#59980) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Egész olcsón lehet beszerezni onnan címeket. Nincs velük gond

(#59983) HaZsolt válasza tepenzed (#59979) üzenetére


HaZsolt
őstag

Számít, sztoriban és pvp-ben is. Max intellectnél gyorsabban tölt a super, discipline a gránátot tölti gyorsabban, strenght pedig a meleet. 270 a max (100%) intellect discipline, strength, ez fölött már nem fog gyorsabban töltődni tehát lehet 400-as intellected de a 270-el is ugyan olyan gyorsan tölt. Exoticot ne vedd ki azért mert rossz a statja, annyira nem nagy gond.

(#59984) tepenzed válasza HaZsolt (#59983) üzenetére


tepenzed
őstag

jah az tényleg logikus, de az armor és attack power(attack power növelő perkek sem) számítanak ugye?

(#59985) tepenzed válasza tepenzed (#59984) üzenetére


tepenzed
őstag

márhogy azok nem számítanak ugye :D

(#59986) Kakaduku válasza RunnyJuggler (#59982) üzenetére


Kakaduku
senior tag

... és vzoltan Köszönöm a tippet, már regisztrálok is. :R

(#59987) pomk válasza A`rpi (#59975) üzenetére


pomk
őstag

Jogos, de csak magamat tudom idézni:
"Be kell látnom, nehéz szakma ez a fejhallgató választás. :((("
De részemről téma lezárva, döntök és majd jelzek. Köszönöm az eddigi rengeteg tippet és türelmet! :)

[ Szerkesztve ]

(#59988) csizo13 válasza pomk (#59987) üzenetére


csizo13
tag

Kerestem én is fejhallgatót egy darabig. Elindultam 15k-tól egészen 100k-ig, aztán a fejhallgató topikban nézelődve rendeltem egy hd2000-est 6k-ért, hogy, ha ócska, még akkor is vehetek 94k-ért.
De ma már örülök, hogy nem vitt el a "csúcs 7.1 hangzást mindenképpen mindenhol" hév.
Megtévesztő lehet itt a fórumokon a rengeteg szakértő véleménye bármilyen témában, amikor a minőség szóba jön.
Néha olyan mintha milliárdosok fórumán nézelődnék, hogy mi a belépő és ilyen-olyan szint.

(#59989) Fkris


Fkris
őstag

Van a forumon driveclub klubb?
Melyikhez erdemes csatlakozni?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#59990) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Kérdés:

Ti, hogy fogjátok a DS4et? (tudom kézzel :D )

A: Mutató ujjak L1 R1, középső ujjak L2 R2

B: Mutató ujjak váltakoznak L1 R1 és L2 R2

C: Teljesen más (magyarázattal)

Csak érdeklődés. :)
FPS gamekhez, lehet jobb lenne megszoknom az A fajtát? (egyelőre mixelgetem a két fogást)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#59991) nismoka válasza F1rstK1nq (#59990) üzenetére


nismoka
addikt

,B

(#59992) Fkris válasza F1rstK1nq (#59990) üzenetére


Fkris
őstag

B!
Kozepsovel a szarvakat fogom!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#59993) cyberkind válasza F1rstK1nq (#59990) üzenetére


cyberkind
félisten

B.

Paranormal Cocktivity

(#59994) banana_joe válasza F1rstK1nq (#59990) üzenetére


banana_joe
tag

B

PSN: bananosjoe84

(#59995) pomk válasza csizo13 (#59988) üzenetére


pomk
őstag

gondoltál?

(#59996) Tuomas válasza F1rstK1nq (#59990) üzenetére


Tuomas
addikt

A és B :DDD A csak rövid ideig, mert nem találom kényelmesnek :DDD

We were here

(#59997) N@idia válasza F1rstK1nq (#59990) üzenetére


N@idia
őstag

B!

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59998) RunnyJuggler válasza F1rstK1nq (#59990) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

B!
Középső ujjam nem elég érzékeny ahhoz, hogy azokkal bármit is csináljak. L1, R1 annyira nem fontos gyorsaságbab, mint az L2, R2, ezért nem is nagyon vagyok hátrányban emiatt.

(#59999) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Lehet fura kérdés, de lehet játék közben MP3-at hallgatni? Tehát, hogy a zene is menjen a játék alatt?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60000) tepenzed válasza Scholes9 (#59999) üzenetére


tepenzed
őstag

usb vagy spotify

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.