Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) A`rpi válasza Lackooo84 (#59050) üzenetére


A`rpi
addikt

Fele annyi kábel nyomtatott áramkőrön, ez sem elhanyagolható.
(Hibalehetőség, gyártás szempontjából.)

(#59052) #20844032 válasza Lackooo84 (#59050) üzenetére


#20844032
törölt tag

Aham. Tehát ha fele annyi modul van, akkor fele annyi tranyóból van meg ugyanannyi ram.
Mmmmkay... kiszáltam :DDD

Árpi: nincs feleannyi semmiből, csak a műanyag tokból. Aminek ~duplaanyi lába van, mint a régiben, különben felére csökken a sávszélesség(mínusz vezérlés).

[ Szerkesztve ]

(#59053) #20844032 válasza #20844032 (#59052) üzenetére


#20844032
törölt tag

No csakhogy ilyen elemi minimálinformációkat tisztázzunk: az apu-nak meghatározott számú lába van. Annak jelentős része egyenest a rammodulokra van csatornázva (amiben szervezéstől, meg bitszélességtől függően vagy picike 128-as, vagy 256 megás modulok vannak. Abból van amennyi van, sose lesz több, vagy kevesebb. Hogy ebből hányat tesznek egy műanyag házba az olyan ezredleges kérdés, mingt ez az semmiről sem szóló vita :) Felrakhatnák őket 256 megánként is tokozva, hótugyanaz lenne a végeredmény. Nem fogyasztana többet, vagy nem melegedne jobban (a nyákot bonyolítja, ez tény). Ennyi erővel fel lehetne tenni egyetlen modulon a 16 gigát, és akkor az termelné az áramot :)

(#59054) urbi107


urbi107
tag

Ha usa accountal veszek dlc-t azt a magyar accal lehet használni?

(#59055) #20844032 válasza urbi107 (#59054) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, de az fontosabb, hogy a DLC régiója egyezzen meg a játék régiójával (azaz usa accounttal csak akkor vegyél dlc-t, ha a játék is usa accounttal lett véve).

(#59056) N@idia válasza Jhonny06 (#59049) üzenetére


N@idia
őstag

Még érkezhet az ND demo hisz nincs még vége a nyárnak. Egyébként valóban nyár végére ígérték én is csodálkozom, hogy nincs a kínálatban pedig előrendeltem, de előtte azért kipróbálnám... :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59057) Jhonny06 válasza N@idia (#59056) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hétfőn utazom külföldre, legközelebb decemberben leszek PS4 közelében, azt hittem kipróbálhatom előtte. :( Talán holnap megjelenik :D

(#59058) N@idia válasza Jhonny06 (#59057) üzenetére


N@idia
őstag

Hát van rá esély, mert ez az utolsó hét a nyárból, valszeg a héten már biztos fent lesz a store-ban a demo. :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59059) kelo0022


kelo0022
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap megvettem életem első Playstation konzolját, méghozzá egy PS4 formájában! Lenne is pár kérdésem:
-Tudnátok ajánlani játékokat amiket mindenképp érdemes kipróbálni? :D (GTA V-re tuti benevezek, illetve valami jóféle autószimulátor érdekelne)
-Tudnátok ajánlani F1 jellegű autószimulátoros játékot? Olyasmire gondolok ahol valós, létező versenypályákon tudok versenyhétvégéket (edzés, időmérő, futam) játszani bajnokság keretein belül!
-Illetve azt kérdezném még hogy PS Store-ban mi a különbség a FullGame, a Bundle és a PSN Game között?

(#59060) Nayrobi válasza kelo0022 (#59059) üzenetére


Nayrobi
őstag

- Az összes exkluzív címet próbáld ki.
- F1 2015, Project Cars
- A full a teljes, a bundle-höz kapsz néha témát vagy dlc-t, a psn game pedig a csak digitálisan megjelent játékokra utal.

Üdv köztünk.

(#59061) Tutu7030 válasza kelo0022 (#59059) üzenetére


Tutu7030
veterán

Full game= teljes játék, Bundle game= teljes játék extra tartalmakkal, PSN Game= csak a psn store-ban megvásárolható játék (nincs lemezes verzió).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#59063) kelo0022 válasza Nayrobi (#59060) üzenetére


kelo0022
csendes tag

Köszi :R
újabb kérdés: mi az a dlc? láttam használt játékok hirdetésében hogy "a kód már nem él" vagy "a kód elhasználva"? ez milyen kód? vettem tegnap egy bontatlan battlefield 4et, ehhez is van akkor kód?

(#59064) A`rpi válasza kelo0022 (#59063) üzenetére


A`rpi
addikt

DLC: játék kiegészítő, letölthető tartalom.
DLC vásárláshoz hasznos tanácsok: [link]

Játékiként változik hogy jár e hozzá kód.
Vásárlás előtt tájékozódhatsz az eladónál is.

BF4-hez nem jár kód. Minden a lemezen van.

Ha jár is hozzá kód nem kell nagy dolgokra gondolni általában, van néhány kivétel, ezért vásárlás előtt ahogy mondottam célszerű megtudni mi jár kód formájában, van ahol elhanyagolható, van ahol nem.

Olyan például nincsen, ha van hozzá kód, akkor nem tudsz online játszani.

[ Szerkesztve ]

(#59065) N@idia válasza A`rpi (#59062) üzenetére


N@idia
őstag

Azért ide lehet sorolni a Batman Arkham Kngiht, Dying Light-ot stb...

PS4 exclusive címek amik már megjelentek:
- Killzone Shadow Fall
- infamous+ Firstlight DLC
- The Last Of Us Remastered
- God Of War III Remastered
- Bloodborne
- DriveClub
- The Order 1886

Az Uncharted: The Nathan Drake Collection pedig csak Októberben fog megjelenni :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59066) A`rpi válasza N@idia (#59065) üzenetére


A`rpi
addikt

Nyilván ha rákeres szembesülni fog vele.
"Kötelező" darab ha még nem játszott a sorozattal...

[ Szerkesztve ]

(#59067) ImpersonatoR

Mindenki írja meg ajánlja a Bloodborne t de én 2 embert is ismerek aki visszavitte / pár óra után eladta mert túl nehéz volt neki.
Az első bosson/ig nem tudott túljutni/eljutni (Cleric asszem)
Csak azért mondom, hogy lehet jóhiszeműen ajánljatok de lehet egy életre elmegy tőle a kedve :U

(#59068) EnterR


EnterR
veterán

Ha több account van hozzáadva a konzolhoz, akkor azoknak külön-külön van 1GB felhőtárhely, vagy azon az 1GB-on osztoznak?

PSN ID: marquuard

(#59069) miklos0308


miklos0308
tag

A controllertöltő controller felőli (microusb) vége nektek is kotyog mikor csatlakoztatva van a kábel?

(#59070) #20844032 válasza ImpersonatoR (#59067) üzenetére


#20844032
törölt tag

Viszont ha mégsem, akkor olyan élményt kap, amit a press "X" to win típusú játékoktól sosem fog :D

(#59071) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Alapértelmezett beállítás, hogy a psn automatikusan megújítja magát? :W
A 14 napos trial után szépen megvette nekem a hónaposat, miközben nyaraltam és nem is használtam egy hétig...

(#59072) konikan válasza vatafakk (#59071) üzenetére


konikan
aktív tag

Üdv!
Ha store-on keresztül vetted akkor ige, de konzolon belül is le tudod mondani.
[Angol nyelvű leírás hozzá]

Callisto
Ez szvsz. relatív, hogy szemétség :U

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#59073) Callisto válasza vatafakk (#59071) üzenetére


Callisto
őstag

Igen. Nagy szemétség ez, de sajnos mindenki így csinálja.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#59074) vatafakk válasza konikan (#59072) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Köszi, azonnal kikapcsoltam, amikor megláttam, hogy automatikusan levonta a pénzt, de dühös vagyok miatta, hogy erre nem hívják fel a figyelmet, hogy a subscription alapértelmezetten aktív.
Vettem volna éveset, erre előfizetett a havira, ami baromira nem éri meg...

(#59075) Nayrobi válasza N@idia (#59065) üzenetére


Nayrobi
őstag

És amik még jönnek és érdemes rájuk vetni pár pillantást:

08.26. Until Dawn
09.09. Tearaway Unfolded

(#59076) Tegla80 válasza EnterR (#59068) üzenetére


Tegla80
addikt

A tarhely a plus-hoz jar nem az acc-hoz.......mivel egy plus-od van igy 1tarhelyed is,aminek a merete 1gb.
(Persze ez platformonkent ertendo,mert a psvita es a ps3 is megkapja az 1gb-ot ugyan azon accra a plus miatt. Viszont osszevonni ezt sem lehet,h pl 3gb legyen a ps4-re es a masik 2hoz meg 0gb. )

Sony® & PlayStation®

(#59077) N@idia válasza Nayrobi (#59075) üzenetére


N@idia
őstag

Ez az Until Down engem is érdekel nagyon, de annyira félek az ilyen játékokkal játszani, hogy jobban remegek mint a csaj aki benne van :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59078) Lackooo84 válasza vatafakk (#59074) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tudsz angolul? Mert ha tudsz, el kellett volna olvasnod a trial aktiválásánál a feltételeket, és láttad volna, hogy automatikusan hosszabbít. Ezért hívjuk fel mindenki figyelmét arra, hogy aktiválás után mondjátok le az automatikus aktiválást, vagy távolítsátok el a bankkártyát.

Ha meg nem tudsz.... az pech. ;]

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#59079) Nayrobi válasza N@idia (#59077) üzenetére


Nayrobi
őstag

Na majd az Outlast Morpheus-szal :)

(#59080) kentucky


kentucky
őstag

Szerintetek a Battlefield 4 premium edition megérni az 5 ezer forintos felárat?

(#59081) xenom0rph válasza kentucky (#59080) üzenetére


xenom0rph
őstag

:K

halahala

(#59082) glspeter1 válasza kentucky (#59080) üzenetére


glspeter1
őstag

Addig vedd amíg akciós, mert ennyiért ajándék! :C

Amúgy a prémiumot külön nem szokták akciózni ? :F

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#59083) konikan válasza kentucky (#59080) üzenetére


konikan
aktív tag

Teljes mértékben, nagy mennyiségű kontentet kapsz hozzá ezért a pénzért, addig vedd meg szvsz. amíg tudod.

Ne járj úgy mint én, hogy megveszem 21k-ért a teljes packot, majd két nappal később volt a féláras akció :((

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#59084) kentucky


kentucky
őstag

Köszi srácok a gyors válaszokat! Már töltöm is :)

(#59085) Fkris válasza konikan (#59083) üzenetére


Fkris
őstag

Jatszottam(ok) PCn BF3 al(premiummal), nem tul surun, de elo szoktam venni.
Megerne a 4 premiummal, mennyiben mas a gameplay?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#59086) A`rpi válasza EnterR (#59068) üzenetére


A`rpi
addikt

Account-hoz tartozó plus előfizetés mellé jár 3x1GB tárhely.
PS3, PS4, Vita. (PSN ID-hez kötött.)

Ha van több fiókod (PSN ID) amin nincs plus előfizetés, akkor értelemszerűen nincsen online tárhelyed sem, mindaddig míg arra az adott accunt-ra újabb előfeltevést nem vásárolsz, esetleges meglévő plus előfizetésed mellé.

(#59085) Fkris

Játékmenet minimálisan másabb a grafika szebb. (PS3 után.) Premium-mal megkapod az összes megjelent DLC-t.
DLC-k tartalmait neten meg tudod nézni, nekem kedvenceim között van Final Stand DLC, (alapjátékkal is el lehet lenni.)

[ Szerkesztve ]

(#59087) Callisto válasza konikan (#59072) üzenetére


Callisto
őstag

Miért ne lenne az? Trial-nak van minősítve és aljas módon meg levonja lejárta után a díjat. Alap beállításnak nem szabadna pénzlevonásnak lennie. Maximum figyelmeztessen lejárta előtt., hogy hahó, szeretnél előfizetni?

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#59088) konikan válasza Fkris (#59085) üzenetére


konikan
aktív tag

Jómagam a 3-at xboxon, a 4-et ps4-en játszottam/játszom mindkettőt prémiummal. Gameplay nem sokban változott, a régi fegyverkombók/összeállítások működnek (Saiga frag :DDD ) most is, szvsz. a 3 után nem tart sokáig átszokni a 4-re. Premiumot mindenképpen ajánlom, mert különben sok fegyverről és pályáról lemaradsz. (Ami nem azt jelenti, hogy az alapjátékkal nem lehet ellenni, de a prémiummal együtt nem akkora az árkülönbség.)
Ps-en egész nagy a játékostábor, és igaz néhanapján beszűkül a szerverlista pár szokásos CQ mapra, de nem fogsz szerintem unatkozni.

[Bf4 officsiál ph topic :)]
Itt tudnak még esetleg választ adni a felmerülő kérdésekre, de erősen pc orientált a banda :)

Callisto
Nincs kedvem ezügyben konfrontálódni, de tényleg. Ha valahol a 14 napos trialhoz bankkártya adatokat kérnek akkor mit vár az ember, azon túl, hogy le is írják, hogy billing lesz utána? Persze a tökéletes világban nem így lenne, de attól úgy vélem nagyon messze vagyunk ;]

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#59089) A`rpi válasza konikan (#59088) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem győzzük ismételni, kártya adatok törlését, vagy a feliratozás törlését.

Aki ezek után benézi, az magára vessen.

(#59090) konikan válasza A`rpi (#59089) üzenetére


konikan
aktív tag

-
Először azt hittem én rontottam el valamit, aztán jobban belegondolva rájöttem, hogy ez egy válasz volt az utolsó pár mondatomhoz :)

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#59091) hrvp


hrvp
aktív tag

Ma hazajöttem Balatonról(kedd este elindítottam a letöltést, szerda reggelig leszedett 8 gb-t), gondoltam még talán este ki tudom próbálni a BO3 bétát. Hát úgy néz ki tényleg csak pc-n fogom tudni. Ezért ez annyira zavaró. Komolyan semmit nem lehet kezdeni ezzel a nevességes sebességgel? MTU 1473, google dns, fix ip-DMZ stb. mindennel próbálkozom és soha nem tölt normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#59092) Nescafé válasza hrvp (#59091) üzenetére


Nescafé
őstag

Nállam is ez van.Van amikor az segit ha megállítom majd ujra elinditom..

 iPhone 15 Pro

(#59093) konikan válasza hrvp (#59091) üzenetére


konikan
aktív tag

Rest mode?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#59094) hrvp válasza konikan (#59093) üzenetére


hrvp
aktív tag

& (#59092) Nescafé

Természetesen ezekkel is próbálkozom, semmi eredménye nincs. Alapból rest mode, amikor ránézek akkor több pause-start. Biztos van amikor tölt akár 10Mbit-el is(ami még mindig gáz), de jelentős javulást semmi sem hoz.

(#59095) kentucky


kentucky
őstag

Most így a BF4 letöltése közben elsírtam magam, és felmerült bennem a kérdés, hogy miért érdemli meg a PS közösség, hogy a Sony kenyérpirítókat és mákdarálókat használ szervernek. :W :O

(#59097) csizo13 válasza Callisto (#59087) üzenetére


csizo13
tag

Sok cég a programjaival hasonlóan jár el. Kínál egy próbaidőszakot (nap,hét,hó), mikor kipróbálod felhívják a figyelmet, hogy automatán hosszabbít, de lemondhatod.
És nem az apró betűs szöveg 28. oldalán található ez a bejegyzés, és nem is a Plútóra kell menni, egy eldugott falu, kivilágítatlan házának pincéjébe megbeszélni egy emberi nyelven nem tudó idegennel, hogy
lécci ne csináljátok már ezt, hadd mondjam le az előfizetésemet.
Szóval relatív, hogy szemétség-e.
Szerintem jó, mert talán körültekintőbb leszel, gondolkozol, nem csak az accept-et nyomkodod.

(#59098) A`rpi válasza miklos0308 (#59069) üzenetére


A`rpi
addikt

Telefonnal ha össze tudod vetni, az nem hátrány, én addig nem foglalkoznék vele, amíg funkcióját ellátja.

(#59099) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Destinyhez kell PSN előfizetés?:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#59100) marilllyo


marilllyo
veterán

Mi van akkor, ha...megvan BF4 alapjáték. PSN-ről vettem meg....és a premium edition-t venném meg..mert az csak 8000 és nem a premium dlc-t.?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.