Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) #20844032 válasza haligali72 (#60500) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez nem sok mindent jelent. Ha a lemezzel van gondja, azt kiírja. Ha csak szimplán kivágja a lemezt az hw probléma. Amennyire én láttam, itt minden lemezkiadogatós tipikusprobléma egy bizonyos lemezzel kezdődött el(mármint nem mindenkinél ugyanazzal természetesen, de hogy ők is használták egy ideig probléma nélkül, aztán jött valami új játék).

[ Szerkesztve ]

(#60502) konikan


konikan
aktív tag

Türelmetlen egy ember vagyok :DD Aprón nézegettem az új MGS-t 16k körül, de annyira nem bírtam magammal, hogy inkább megvettem ma 22k-ért, remélem jó lesz :) Kívánjatok szerencsét pls.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#60503) gyuribácsi88 válasza konikan (#60502) üzenetére

Sok szerencsét!

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60504) Tegla80 válasza konikan (#60502) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem szerencse,hanem kitartas kell hozza.... ezt a "fan"-ok mondjak.....szoval atlag user-nek sztem felejtos.(unalmas :B )
De Te,mint nagy "fan" (az arbol gondolom) biztos elvezni fogod......szval hajra ;)

gyuribácsi88
ilyen szolidan nem mostanaban valaszoltal...... :DD ( ;] )

Scholes9
Ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60505) Scholes9 válasza konikan (#60502) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én hamar eladtam kis bukoval. Nem az én világom gyorsan Rájöttem. Bár maga az összkép sztem nagyon ott van.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60506) haligali72 válasza #20844032 (#60501) üzenetére


haligali72
aktív tag

Egy éves ps4 már problémás, ez normális?

(#60507) #20844032 válasza haligali72 (#60506) üzenetére


#20844032
törölt tag

Amennyire én láttam itt a legtöbb ilyen jellegű probléma (szerencsére) gariidőn belül jött elő. Ez alapján igen, normális, amennyiben egy meghibásodást normálisnak veszünk :)

konikan: Igen, rohadtjó. Olyannyira, hogy le is cseréltem a gépem egy mgsv limitedre :D Ami totál képzavar, mert nem is ps4-en tolom, de mondjuk hogy ezt is Kojima rendezte így :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60508) konikan


konikan
aktív tag

Van pro és kontra is ezek szerint. Sztori eddig egész kellemes. Az elején az átvezetőknél tartok, valami kórházból megyek kifelé ahol egy vörös hajú gázmaszkos repülő nő volt, meg mintha Quiet korai hasonmása lett volna, meg valami tűzember :DD Nem tudom mit szedtek a tervezők, de én is kérek :D

Btw, életemben nem mgs-tem még.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#60509) DrRoulDuke válasza Tegla80 (#60488) üzenetére


DrRoulDuke
csendes tag

Mivel nekem sem sikerult semmivel elerni a psn csatlakozast ezert rendeltem egy asus N65U routert tobb tanacsot es velemenyt vegighallgatva ugy gondolom arban es nekem kihasznaltsagban ez jo lesz. Hwtfon erkezik meg jelzem nektek sikerul e utana vegre haszanli a ps4et hatha masnak is jol jon az info!

New Orleans Saints

(#60510) boost válasza konikan (#60508) üzenetére


boost
addikt

először én is azt hittem, hogy túl száraz, de aztán úgy fogtam hozzá, mint a witcher 3hoz. Nekiálltam kicsit csinálgatni a mellékküldiket, erre kinyílt a világ, kaptam jó cuccokat, és nagyon élvezetes játék lett. Pedig nekem ez az első MGS-em. Szerintem nyugodtan felejtsd el a sztorit, csak a játékra koncentrálj.

(#60511) vzoltan


vzoltan
aktív tag

Sziasztok, otleteket szeretnek gyujteni

az alabbi jatekok tetszenek

Tomb Raider (sorozat)
Uncharted (sorozat)
Last Of Us
Heavy Rain
Beyond: Two Souls
Until Dawn
Two Brothers
(de meg pl Ori is, bar ez xbox one, vagy akar Abe, szoval az ilyen maszkalosak is)

es szeretnem ha meg hasonlo stilusu jatekokat mondanatok amiket ezek alapjan nekem erdemes lehet vegig tolni.

(kicsit kalandos kicsit ugyessegi kicsit logikai kicsit akcio kicsit horror :) )

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#60512) oriic válasza konikan (#60508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem nő volt. :D Na igen, ilyenkor kellene igazából a korábbi részek ismerete, így tudnád, hogy ki volt ő. :D Brutál összetett a játék amúgy, de egyeseknek túl ismétlődő lehet később.

Live-Die-Respawn

(#60513) pomk válasza oriic (#60512) üzenetére


pomk
őstag

Mint Raiden: "Transzvesztita elóadóművész"

(#60514) marilllyo


marilllyo
veterán

Kitoltam a Mad Max-et. Háááát. Ami sz*r benne azt meg tudod magyarázni, hogy azért van így mert....
Olvassa akit érdekel...
A story 0. De tényleg. Az utolsó 3 küldetés amire azt mondom, hogy na itt történt is valami...de egészen odáig kb. a GTA V mellékküldetései szintjén van a story. Sőt...még az is viccesebb.
Ultra szarkazmus ON
Pl. ahhoz, hogy jobb cuccaid legyenek...csökkentened kell az ellenséges tevénykeségeket a régióban. Konvojok, ellenséges táborok kipucolása, stb...és hát ki ne akarna új és jobb cuccokat a kocsijára...szóval hagyod a fő szálat és elkezded írtani az ellent. ...Majd mikor meguntad accept-elsz egy főküldit amiben na vajon mit kell csinálni? Na? Hát persze, hogy csökkenteni az ellenséges tevékenységeket a régióba. :DDD
Szóval alapjába véve...alkatrészeket gyűjtesz a kocsidhoz hogy jobb legyen...meg verekedsz.
A fő küldetések pedig, hogy gyűjts alkatrészeket a kocsidhoz...hogy bejuss olyan helyekre...ahol verekedned kell. A végén pedig olyan drámai csattanó van, hogy kiveszed az agyadat a fejedből és az anyós ülésre teszed magad mellé.
Ultra szarkazmus OFF. De hát kb. a film is erről szólt. A régiekkel egyetemben.

A látvány szép. Sőőőt. Nagyon szép. A táj is. Próbálták változatossá tenni. Egész jó...már amennyire egy sivatag változatos lehet. :D

A framerate tűrhető. Bár volt a 3/4-énél egy verseny ami azért volt nehéz mert annyira szaggatott, hogy kb. irányíthatatlan volt az autó. :W Hozzáteszem a Batman: A.K.-ban is volt egy ugyanilyen rész.. Van egy olyan régió a térképen ahova azért nem mész mert szaggat. :DDD :N

Igen a fő szál végeztével kiunlockolódik a "The Intreceptor" és lehet vele autókázni.

Mindezek ellenére...egyébként totál bekockít. Csak úgy peregnek az órák...és azt veszed észre, hogy 6 órája autókázol a sivatagban meg loot-olsz. Nem rossz....Ma láttam 13.500 ért jatekaimon. Annyit megér.

Szerk.: Nem raktam semmit spoiler-be mert ebben a játékban nincs mit elspoilerezni. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60515) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#60503) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem túl régen kérdeztem, hogy mennyi a net sebességed ps4-en. Most érdekelne, hogy milyen routert használsz 500 Mbit-es nethez? (Azt hiszem azt mondtad az van).

(#60516) kosztya2025 válasza vzoltan (#60511) üzenetére


kosztya2025
tag

Nekem is hasonló az ízlésem, jelenleg a Batman Arkham Knight-ot tolom, eddig bejövős.

(#60517) haligali72 válasza #20844032 (#60507) üzenetére


haligali72
aktív tag

Köszi! Mik ezek a specifikus hibák? Könnyen javíthatóak?

(#60519) vzoltan válasza kosztya2025 (#60516) üzenetére


vzoltan
aktív tag

(ez inkabb verekedos meg tulsagosan "felul" nezetes, nem az en vilagom :) de azert koszi!)

(#60520) gyuribácsi88 válasza Kakaduku (#60515) üzenetére

tp link 1043nd v2

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60521) #20844032 válasza haligali72 (#60517) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én erről az egyről tudok, mint jellemző hiba. Vagyis a launchkori "nemkapcsolnakbeagépek" szindrómát kivéve (ami a itthoni launchkor már nem is jelentkezett) ez volt az egyetlen olyan talán, ami többeket érintett.
Hogy mi a megoldás ezt máig nemtudom, Többféle hókuszpókusz terjed az interneten, de végleges megoldás mindenkinek az hozott, hogy elvitte a szervizbe. Én a hatodik gépemet nyüstölöm jelenleg (a bizonyos mgsv limited példány), de egyikkel sem volt ilyen. Az egyiknek volt bekapcsgomb problémája.

(#60522) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#60520) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm! :R

(#60523) A`rpi válasza haligali72 (#60496) üzenetére


A`rpi
addikt

Próbáld letörölni, és újra feltenni, hátha.

(#60524) Angry Rabbit válasza vzoltan (#60511) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Kicsit horror?
Hát részemről a Dying Light ami ajánlós! :)
Ha csak kicsit kell horror,akkor nappal-nappal (in game) játsz,viszont ha nagyon horror,akkor éjjel-éjjel és garantál a befos@s! :D

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60525) haligali72 válasza #20844032 (#60521) üzenetére


haligali72
aktív tag

Gond volt velük, hogy ennyit cseréltél?

(#60526) haligali72 válasza A`rpi (#60523) üzenetére


haligali72
aktív tag

Megpróbálom, köszi, mobilról vagyok elnézést a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#60527) SNor válasza vzoltan (#60511) üzenetére


SNor
tag

Hali,
Metro sorozat
Far Cry?
Rayman?

(#60528) vzoltan válasza SNor (#60527) üzenetére


vzoltan
aktív tag

rayman ok
nagyon finnyas vagyok:)
a direkt lovoldozos dolgokat se csipem
a belso nezetes lovoldozos annyira nem :(
bar a The Division izgalmasnak tunik majd

tenyleg ez a last of us, TR, Uncharted vonal ami igazan le tud kotni.

metrot nem ismerem, meg is nezem jutubon

[ Szerkesztve ]

(#60529) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan csordogálnak a Need for Speed infók.

Külső tuning lehetőségekkel kezdik. Front, rear, bodykit, wheels.

Nem csak ennyi lesz, de időszakosan mutatják be a lehetőségeket.




Live-Die-Respawn

(#60530) marilllyo válasza oriic (#60529) üzenetére


marilllyo
veterán

Gondolom PC-s képek. :( Nagyon kíváncsi leszek mit hoz PS4-en. Bár nem tudom...szokott gond lenni a konzolos NFS portokkal?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60531) oriic válasza marilllyo (#60530) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokaknál a 30 FPS lock kiveri a biztosítékot. Engem NFS-nél nem érdekel.

Live-Die-Respawn

(#60532) gyuribácsi88 válasza marilllyo (#60530) üzenetére

Nem lesz baj vele szerintem. Meg amúgy is vaksötétben játszódik majd az egész, szóval nem kell annyira megerőltetniük magukat látótávolság tekintetében.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60533) marilllyo


marilllyo
veterán

Hát nem a 30 fps lock a gond, hanem, hogy nem "lock". :DDD Általában szokásuk drop-polni és nem mindegy, hogy 30-ról vagy 60-ról.

Egy tesztet várok róla szerintem. Nekem még mindig túl sötétnek tűnik. Nem tudom, hogy mennyire lesz zavaró....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60534) pomk


pomk
őstag

Megérkezett a fülesem.
Nem vagyok Pink Floyd rajongó, de kíváncsiságból meghallgattam a Time című számuk 5.1-es verzióját. Kb. ilyen fejem volt közben :Y :DDD Ajánlom mindenkinek!
Durva cucc. Bővebben majd később.

[ Szerkesztve ]

(#60535) delibab válasza pomk (#60534) üzenetére


delibab
senior tag

Végül a 400 lett?

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#60536) A`rpi


A`rpi
addikt

Keresd a hibát című rovatunk.

[ Szerkesztve ]

(#60537) PandaMonium válasza A`rpi (#60536) üzenetére


PandaMonium
őstag

Jól meglepődnél ha kiderülne, hogy mégsem elírás. ;]

What I cannot create, I do not understand

(#60538) marilllyo válasza PandaMonium (#60537) üzenetére


marilllyo
veterán

Ti megvennétek? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60539) PandaMonium válasza marilllyo (#60538) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én simán. Lehet mondani akármit az XBone-ról, de ha lenne annyi pénzem tuti vennék egyet a PS mellé csak a Forza és a Halo miatt. :)

What I cannot create, I do not understand

(#60540) A`rpi válasza PandaMonium (#60539) üzenetére


A`rpi
addikt

Félsiker már adott, ha véletlen a Halo is megjelenik PS4-re azt is belinkelem. ;]

(#60541) Wlac válasza A`rpi (#60540) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem megvan, de már ráuntam. Aki akarja, azzal elcserélem egy X1-es The Last of Us-ra. :D

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#60542) MakkeR^


MakkeR^
tag

Kis segítség annak, aki portalanításon / újrapasztázáson gondolkozik a garancia lejárta után:
1 év használat utáni állapot (CUH-1004A):
[venti]
[venti közelről]
[hűtőborda]
[gyári paszta]

Tehát sok por nem volt a gépben, a gyári paszta sem volt kiszáradva. Arctic MX4-vel pasztáztam újra, halkabb lett tőle (...bár korábban sem volt túl hangos).

(#60543) oriic válasza MakkeR^ (#60542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez egyáltalán nem poros, de persze ez függ attól is hogy valaki milyen lakásban él.

Live-Die-Respawn

(#60544) vzoltan


vzoltan
aktív tag

elore is elnezest kerek:) de mirol szol a little big planet 3? (elozo szeriakat sem ismerem) neztem jutubon videot rola, de kb annyit fogtam hogy ugralnak a kis kotott karakterrel es maga utan hurcolasz cuccokat amiket ossze gyujtott. azert kerdezem h mirol szol mire valo, mert szeretnek talalni egy olyan jatekot is amit offline 1tvn ketten tudnank jatszani. jo lenne ha szorakosztato lenne es fejtoros is. koszi

(#60545) Callisto válasza vzoltan (#60544) üzenetére


Callisto
őstag

"offline 1tvn ketten tudnank jatszani. jo lenne ha szorakosztato lenne es fejtoros"

Pont erre lesz szükséged, főleg ha egyikőtök (vagy mindkettő) lány. Nekik tetszeni szokott általában. (Annyira nem fejtörős, de picit van benne.)

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#60546) #20844032 válasza haligali72 (#60525) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem. Csak jöttek-mentek.

(#60547) Tegla80 válasza #20844032 (#60546) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor migransok voltak csak nalad.... :DD

Sony® & PlayStation®

(#60548) A`rpi válasza MakkeR^ (#60542) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük a képeket.

Én szétszerelést nem javasolom alapvetőlég.
Képek jól mutatják a helyzetet, nem feltétlen indokolt, de ahogy az előttem szóló is mondotta, függ az is mennyi por van ahol használjuk, és az is hány órát futott, mert ha arányosan kevesebb órát futott a gép kevesebb por is juthatott be a léghűtésen keresztül.

Pasztázás, és portalanítás sokat segíthet, amennyiben szakszerűen csináljuk.
(Ha a fentebbiek nem történnek meg szakszerűen csak ronthatunk rajta.
Bár úgy gondolom ezt nagyon itt nem kell hangoztatni mivel maga a fórum PC orientált azért nagy részben.)

(#60541) Wlac
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#60550) MdewC válasza Angry Rabbit (#60495) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sziasztok! :)

Nos úgy alakult, hogy a router csere oldotta meg az áttörést, működik a PSN network csatlakozás.

Nekem, egy TP-LINK TL-WR841ND régebbi routerem van, lehet másnál működik, de nem sikerült úgy beállítani, hogy csatlakozzon. Firmware-t frissítettük, PPPOE-t rendesen beállítottuk, DNS-t is, mindent amit lehet, de nem csatlakozott. Ugyanakkor hasonló beállítással, ez a kis MikroTik RB941-2nD Router router, amit kölcsön kaptam, tökéletesen belépett... :)

Szóval valóban lehet valami a router cserében, de a pontos hátterét (beállítás), nem tudom.

Köszönöm az eddigi segítségeket, tippeket, igazából kénytelen voltam jobban beleásni magam ebbe a témába, legalább tanultam belőle.

Egyébként arról van tapasztalata valakinek, hogy egy gyorsabb router (jobb procival és rammal) befolyásolhatja az online játékot a PS-n? Ha sikerül beszereztetnem, akkor egy picit jobb Mikro Tik RB750r2 routerre fogom cserélni, amit kölcsön kaptam, de még mindig elég olcsónak mondható, a márkát pedig nem szívesen váltanám, mert ezzel viszont tuti, hogy most működik nálam... :B

Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.