Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) miklos0308 válasza Tuomas (#59179) üzenetére


miklos0308
tag

Új, pénteken vettem ki a friss és ropogós dobozból és csatlakoztam köreitekbe :D de már ilyen attól kezdve, hogy kivettem, szerintem nem viszem vissza feladatát ellátja és nem akarok egy szervizelt kontrollerrel játszani mikor még csak 3 napos :D Szerintem az lesz, hogy még mielőtt lejár a gari visszaviszem és akár megjavítják akár kicserélik jobban járok (az meg hogy nem csinálnak vele semmit majd és rám fogják a dolgot kétlem, mert látni fogják hogy szétszedve nem volt és nem is lesz :D )

(#59202) Lackooo84 válasza miklos0308 (#59201) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezzel csak az a baj, hogy annak rendesen rá kellene lennie forrasztva a nyákra, és ha lötyög, az azt jelenti, hogy nincs, és a sok dugdosástól majd még el is fog válni, és tölteni sem fogod tudni. Sajnos ez nem csak esztétikai hiba.

The Truth is out there...

(#59203) miklos0308 válasza Lackooo84 (#59202) üzenetére


miklos0308
tag

Ahh bakker :/ akkor viszont visszaviszem hamar :(

(#59204) ForRedGlory válasza oriic (#59200) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt en is koszonom, neki is kezdek olvasni lassan :D

(#59205) Lackooo84 válasza miklos0308 (#59203) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Minél előbb vidd vissza, mert majd még ráfogják, hogy a nem rendeltetésszerű használat miatt lett ilyen. Nagy szerencséd lesz, ha már most nem fogják arra fogni.

The Truth is out there...

(#59206) miklos0308 válasza Lackooo84 (#59205) üzenetére


miklos0308
tag

Reméljük a legjobbakat...

Egyébként ti szoktatok g2a-ról vásárolni? Elég durva leárazások szoktak lenni ahogy nézegettem az utóbbi időben, de nem értem hogy lehetségesek ezek... lopott accok? Vagy mennyire megbízható?

(#59207) A`rpi válasza miklos0308 (#59206) üzenetére


A`rpi
addikt

Fentebb megjelölt oldalt nem ismerem, nem hinném hogy fiókokat lehetne vásárolni, ez szigorúan tilos.

(#59208) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

A minap vettem egy ps4-et, kértem jelszó emlékeztetőt a régi psn idm-hez mert használtam régen ps3-at. Itt viszont jönnek a gondok, a hitelesítés során kéri a születési időt amit megadtam akkor amikor azt a regisztrációt készítettem de akkor nem a valós adatot adtam meg, és most nem tudok továbblépni azon a ponton. Mit tudok tenni hogy vissza szerezzem az ID-m?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#59209) marilllyo válasza LordAxwell (#59208) üzenetére


marilllyo
veterán

Mint az öcsém. Mindenhova "asdasdasd" , "123456789". Aztán persze pislog ilyenkor. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#59210) pomk


pomk
őstag

Egy ismerős ismerősének az ismerőse mesélte, hogy vásárolt ebay-en egy digitális primary játékot, majd pár nap múlva írt neki az eladó, hogy az ebay törölte az összes árult digitális játékát és az eddig eladott elemeket is. Azt mondta az eladó, hogy az ebay azt mondta neki, hogy mostantól nem árulhatnak egyetlen digitális játékot sem. Hallott erről valaki valamit? Talán bekeményít a Sony? Vagy csak az ebay feszített be?

(#59211) kovsol válasza pomk (#59210) üzenetére


kovsol
titán

Account értékesítése sose volt szabályos.

May the Force be with you!

(#59212) LeventeV


LeventeV
senior tag

A most megjelenő digitális játékok mind rendelkeznek a preload feature-el?

(#59213) pomk válasza kovsol (#59211) üzenetére


pomk
őstag

Tisztában vagyok vele, csak annyira lettem volna kíváncsi, hogy erről hallott-e valaki más is és hogy ez most a Sony-tól indult, vagy az ebay fogja törölni azt a több száz(ezer?) fent lévő digitális játékot?

(#59214) LordAxwell válasza marilllyo (#59209) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Kérlek szépen, nem. :D

Amikor a ps3-at vettem még nem voltam 18 és nem adhattam meg az igazi dátumot mert akkor nem érhetők el bizonyos tartalmak (úgy emlékszem ilyesmi miatt volt), csak már fogalmam sincs mit adtam meg.

De esetleg valami segítség? Írjak nekik levelet? Hova kell? Segítenek?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#59215) Tegla80 válasza pomk (#59210) üzenetére


Tegla80
addikt

Vagy csak szimplan deactivalta az elado a vevo alol az account-ot.....
(Eladja eloszor primarynak es second.....,majd deactival es ujra eladja... ha alapban felaron adta,akkor a jatek duplajat szedte be ezen az egy jatekon. A masodik kor vevoi elvileg "vegleg " megkaptak tole,mert fel evig ujra nem tud deactivalni.....viszont a 6hot kivarva ha akarja toluk is vissza tudja venni es akar kezdheti elolrol ujra az egeszet .....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#59216) #20844032 válasza A`rpi (#59207) üzenetére


#20844032
törölt tag

(#59217) pomk válasza Tegla80 (#59215) üzenetére


pomk
őstag

Ellenőriztem én is az eladó oldalát(334 eladás, 99,1 % pozitív).
Korábban több,20-30, különböző játékot hirdetett, most egy sincs fent az oldalán. Ezért nem gondolnám, hogy deaktiválta az accountot. Ez nekem valóban egy ebaytől(Sonytól??) induló törlésnek tűnik.

Kérdés ugye, hogy ez most csak Őt érinti, vagy minden más eladót is? Ill. mi lesz a már eddig eladott játékokkal(accountokkal)? Ha jól emlékszem korábban írta itt azt valaki, hogy Sony tisztában van vele, hogy ez folyik a háttérben, de szemet huny felette.

(#59218) boost válasza pomk (#59217) üzenetére


boost
addikt

Azokat az értékeléseket se vedd túl komolyan. Az eladók már másnap sírnak, hogy értékeld őket. Mi van, ha értékelés után, pl 2 nappal deaktíválja az accot?

[ Szerkesztve ]

(#59219) pomk válasza pomk (#59217) üzenetére


pomk
őstag

Futattam pár keresést, és nagyjából tényleg eltűntek a digitális játékok az ebayről.
Mi lesz azokkal, akik korábban vásároltak "digitális játékot" = accountot ebayen. Sony vajon hogy áll ehhez a dologhoz? Nehogy account törlés legyen a vége... :F

[ Szerkesztve ]

(#59220) tepenzed válasza pomk (#59219) üzenetére


tepenzed
őstag

nagyon sok account lopott volt amit így árultak. Csak a hülye vesz accountot, max ha nagyon olcsó és gyorsan ki akarsz pörgetni egy játékot érheti meg,de a konzol ban akkor is fenyeget ha kétes hírű accountról van szó. Szigorúan tilos eladni és venni is,mindkét esetben ban jár.

[ Szerkesztve ]

(#59221) nkAAA


nkAAA
aktív tag

MGS V-öt honnan érdemes beszerezni? Ahogy elnéztem, ár alapján hiába próbálnám belőni, mivel mindenhol a sztenderd 18-19, míg digitálisan 21 ezret kóstál.

https://twitter.com/nkaaa

(#59222) A`rpi válasza LordAxwell (#59214) üzenetére


A`rpi
addikt

De esetleg valami segítség? Írjak nekik levelet? Hova kell? Segítenek?

Persze segítenek, azt kell csak megfontolnod, érdemes e utána járni, mert 10 perc alatt tudsz készíteni új account-ot.

Ha kívánsz vele foglalkozni első kőrben azt kellene kideríteni mely régióba regisztráltál.

Ha ez megvan ennek megfelelő support-tal felvenni a kapcsolatot.

(#59223) bandi0000


bandi0000
nagyúr

az mitől lehet hogy néha mikor játszani akarok bekapcsolom a gépet, feláll a rendszer minden jó net teszt le fut, de fifa 15-be nem tudok csatlakozni az EA szerverekhez, persze más játékkal tudok multizni, és akkor vagy újraindítom a gépet vagy várok vele pár 10 percet és jó lesz

Xbox One: bandymnc

(#59224) LordAxwell válasza A`rpi (#59222) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hát szeretném a régit használni, sok dolgot szereztem meg vele.

Amikor a ps3 megjelent, vagy után 1 évvel még nem volt Magyar store ugye? Ha minden igaz sima EU-s account. A magyar sp network oldalán van egy kapcsolatfelvételi itteni telefonszám amit lehet hívni 11 után, ne próbáljam meg?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#59225) Tuomas válasza bandi0000 (#59223) üzenetére


Tuomas
addikt

Szintén zenész :D Az EA szerverekre történő bejelentkezés erőlteti meg szerintem, valami bibi ott lesz, Bf4 is csinálta. Nyomsz egy R3 gombot és újracsatlakozik.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#59226) Lackooo84 válasza LordAxwell (#59224) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Függetlenül attól, hogy nem volt store, a kezdetektől lehetett magyar régiót választani.

The Truth is out there...

(#59227) bandi0000 válasza Tuomas (#59225) üzenetére


bandi0000
nagyúr

semmi se tökéletes :D nem számít ennyit kibírok

Más: Azért én várnék most már pár játékot a rohadt kamerára, persze nekem nincs de marha jó lenne egy haveri összezördülésnél játszani ilyennel, nem hiszem hogy akkora erőfeszítés lenne összedobni egy kinect sports féle vackot vagy hasonlót, biztos megvennék

Xbox One: bandymnc

(#59228) Tuomas válasza bandi0000 (#59227) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát szerintem nem érdemes várni rá, haldoklik. A kinect is, ugyan technológiailag elég jó, de a játékpiacot nem forradalmasította úgy, ahogy azt várták tőle, eléggé úgy néz ki hogy megy a süllyesztőbe, max 1-2 ugribugri jön hozzá

[ Szerkesztve ]

We were here

(#59229) LordAxwell válasza Lackooo84 (#59226) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Akkor biztos azt választottam, kivel vegyem fel a kapcsolatot?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#59230) bandi0000 válasza Tuomas (#59228) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nyilván nem nagy szám de ha már itt van, ezeknek nem az a lényege még most hogy BF4 szintű játékok irányítását tegye lehetővé, felőlem pálcika emberek is lehetnének csak legyen már valami ami szórakoztató

Xbox One: bandymnc

(#59231) Tuomas válasza bandi0000 (#59230) üzenetére


Tuomas
addikt

Az hatalmas élmény, amikor haveroddal boxoltok, pingpongoztok meg hasonlók, vicc nélkül :D De a baj az, hogy szerintem egy kezeden meg lehet számolni, hány játék jött az előző generációra, ami támogatja a kinectet, és azt is valljuk be, elég szűk réteg használja csak, és elég ritkán, egy-egy összejövetel alkalmával.

We were here

(#59232) bandi0000 válasza Tuomas (#59231) üzenetére


bandi0000
nagyúr

persze de ha már megveszed a játékot akkor az már jó nekik lényegtelen mennyit jászol vele, az előző gen az eleve halott volt, pláne fagyikkal való irányítás tök béna, holott a konkurenciánál nem kellett hozzá semmi eszköz, elvileg ezek még jobbak gyorsabbak, valamit kezdeni kell velük a playroom elég csekély érv mellette hogy vegyen az ember :D

Xbox One: bandymnc

(#59233) pomk válasza tepenzed (#59220) üzenetére


pomk
őstag

Ha jól néztem, az új megjelenési árhoz képest ~1/3ad áron mennek ebayen az ilyen játékok.

(#59234) Lackooo84 válasza LordAxwell (#59229) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Velük. Vagy egy görög akcentusú csávó lesz, vagy egy idős néni. :D

The Truth is out there...

(#59236) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv én egy gta5el vettem használtan a ps4 em 8 honapja a gta elsödleges accounton volt rajta,és pont mára már lakatos lett.

Psn id: HungaryLosi

(#59237) oriic válasza losilee1337 (#59236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hiába magyarázzuk annyiszor hogy accounttal ne vegyen senki gépet, vagy külön accountot ne vegyen, mert bármikor visszaszerezhető...:(

Live-Die-Respawn

(#59238) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Van már arról infó, hogy az új szériás PS4 gépek mikor érkeznek majd a hazai boltokba?

(#59239) Lackooo84 válasza Blaise (#59238) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezer éve. Szeptember 1. MGSV limited és natúr bundle.

The Truth is out there...

(#59240) losilee1337 válasza oriic (#59237) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Most már mindegy mondjuk jó áron béreltem. :DDD

Psn id: HungaryLosi

(#59241) A`rpi válasza LordAxwell (#59224) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha vissza tudsz emlékezni, vagy az emailek között vissza tudod keresni mi volt a fizető eszköz, az sokat segítene, én UK-re tippelnék.

UNITED KINGDOM (UK)

0203 538 2665

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/contact-form/

Teljes lista régiónként.

(#59242) ImpersonatoR válasza Lackooo84 (#59239) üzenetére

Ami elvileg az uj reves gep lesz ? Kivancsi leszek rendelt vki elo ilyet ?

(#59243) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops III - Digital Foundry teszt

Nagyjából fix 60 FPS, néhány helyen leesik a játék 55-56-ra.

Live-Die-Respawn

(#59244) LordAxwell válasza Lackooo84 (#59234) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Köszönöm, segítettek.

(#59241) A`rpi: Segítettek a telefonon keresztül, már be tudok lépni.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#59245) boost válasza Lackooo84 (#59239) üzenetére


boost
addikt

Jött már neked bárhonnan visszajelzés? Rendeltem a múlt héten az esélytelenek nyugalmával gameshop-ból egy piros gépet, és még nem szóltak, hogy szedjem már össze magam, mert rég elfogyott.

(#59246) abence1488


abence1488
újonc

Sziasztok! Német PSN account-al rendelkezek és szeretnék PayPal-al vásárolni.

ha a Magyar MasterCardom-ról teszem a PayPalomra a kívánt össszeget akkor a német store-on tudok vásárolni?

mert csak a Magyar bankkártyával a német store-ról ha jól tudom ez nem lehetséges.

(#59247) Nayrobi válasza abence1488 (#59246) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én magyar otp mastercarddal fizetek évek óta az angol storeban, szóval nem esélytelen.

(#59248) abence1488 válasza Nayrobi (#59247) üzenetére


abence1488
újonc

köszönöm ! akkor kipróbálom majd azt is

(#59249) pomk válasza abence1488 (#59246) üzenetére


pomk
őstag

Nekem US accountomhoz van társítva a Paypalom, ahol a magyar hitelkártyám van megadva.
Ha PS storeban vásárolok, át sem kell töltenem a szükséges összeget, mert ha a fizetésnél a Paypalt választom ki, akkor a magyar kártyámról fogja levonni az összeget.

Létezik olyan weboldal vagy okostelefon alkalmazás, ami figyeli a PS4-re vonatkozó leárazásokat, majd értesítést küldd ha mondjuk a megjelölt játékra leárazás van? Vagy mondjuk hírlevél naponta az éppen aktuális leárazásakról? Legyen az PS store, vagy egyéb más weboldal ahol legális digitális játékokat árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#59250) boost válasza pomk (#59249) üzenetére


boost
addikt

német, és sok az olyan store-os hír, ami nálunk nem elérhető, pl német saturn, de a http://konsolenschnaeppchen.de hasonló, mint amit írsz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.