Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60051) ForRedGlory válasza Robi86 (#60049) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi :)

Ripper03-nak is.

(#60052) Petii88


Petii88
tag

Sziasztok, jól értelmezem ezt a képet :

6 ezer ft ért megkapom a teljes játékot+ a season pass-t is ?

[ Szerkesztve ]

S7 Edge

(#60053) Gebriel válasza gyuromoj (#60046) üzenetére


Gebriel
veterán

Max az Ebay-en.

(#60054) Neoteric válasza Petii88 (#60052) üzenetére


Neoteric
addikt

:K

PSN: ne0teric_sAN

(#60055) vzoltan válasza Petii88 (#60052) üzenetére


vzoltan
aktív tag

miert jobb megvenni 6ert mint az ingyenes plus-os valtozatot hasznalni?

[ Szerkesztve ]

(#60056) gyuromoj válasza vzoltan (#60055) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mert minden DLC-t megkapsz hozzá és nem "demo" mint a ps+ verzió. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#60057) LordAxwell válasza LordAxwell (#59350) üzenetére


LordAxwell
senior tag

A gép amire kicserélték ismét megadta magát, mondom ilyen pechem nem lehet...

Ez meg azt csináltam, hogy egyszer csak elkezdett szakadozni a hang aztán a kép és kikapcsolt a ps, ezt párszor játék közben megcsinálta, aztán már be se kapcsolt. Viszont sajnos a 3 napon már túl mentem így vissza küldték, Azt mondta ha ez megint ilyen széria hiba akkor küldenek egy új szériás gépet.

3 hétig várhatok most.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#60058) PandaMonium válasza vzoltan (#60055) üzenetére


PandaMonium
őstag

Magyarázó videó: [Link]

Röviden: A teljes verzióban minden pálya, helyszín és autó benne van, a PS Plus Edition-ből sokat kihagytak.

What I cannot create, I do not understand

(#60059) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ezzel a Spotify programmal tudok saját mp3-at hallgatni :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60060) Blaise


Blaise
veterán

Tényleg nincs a PS4-ben 5ghz wifi? :Y

(#60061) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyébként jobban megéri ezeket a nagyon akciókat várni mint az ingyenes PS+ játékokat. DC 6000 ért mindennel együtt nem veszélyes. Pláne ha van valaki akivel felesbe meg tudod venni. 3000-ért szinte ajándék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60062) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Már egyszer kérdeztem de nem volt rá válasz, esetleg tudja valaki hogy mi a különbség a Trial Destiny és a lemezes között?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60063) Remi1234 válasza Scholes9 (#60062) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Az h. Csak demo. Max szint azt hiszem 8.

PSN ID: RemiFungus

(#60064) Petii88 válasza marilllyo (#60061) üzenetére


Petii88
tag

Persze, főleg úgy hogy az alapjáték a konzolvilágba 11 ezer + akkor ahhoz még jönne a season pass ára is, ez meg a 2 együtt "csak" 6 ezer ft :) És azért elég tartalmas játéknak tűnt a "demo" alapján is, bár néha felcseszte az agyam 1-2 kocsi :D

S7 Edge

(#60065) A`rpi válasza Scholes9 (#60062) üzenetére


A`rpi
addikt

Volt rá válasz. (#59706) A`rpi

Mondjuk nem tudom milyen válaszra vársz, egész biztos korlátozások vannak benne, amik arra sarkallják a felhasználókat hogy megvegyék teljes változatban.

What does the Destiny Trial include?
•Character creation and progression to Level 7, which carries over to the full version of the game should you decide to purchase a retail copy of Destiny
Five Story Missions set in Old Russia
•Access to the Tower and multiple Tower vendors
•“The Devil's Lair” 3-player cooperative Strike

(#60066) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszönöm :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60067) marilllyo válasza Scholes9 (#60066) üzenetére


marilllyo
veterán

Kipróbáltam a trialt és nem jött be.... Majd megvettem a full -t, hogy majd az...és tényleg nem jött be. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60068) Scholes9 válasza marilllyo (#60067) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elviszem Max szintig amit az akapjatekkal el lehet érni aztán adom el. Majd valamikor beszerzem kiegészítővel együtt :) 6-ért vettem szal nem volt egy nagy összeg:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60069) Scholes9 válasza Petii88 (#60064) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 5-ért beszereztem az alap lemezes változatot azzal simán el lehet lenni és egyáltalán nem vészes összeg érte szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60070) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Milyen survival játékok léteznek PS4-re? :F Egy dayZ-t vagy H1Z1-et szívesen tolnék. dayZ meg is van gépre, de sajnos ott diavetítésben tudok csak játszani :DDD

halahala

(#60071) marilllyo


marilllyo
veterán

Meddig érvényes ez a Driveclub akció? (telóról vagyok).

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60073) A`rpi válasza marilllyo (#60071) üzenetére


A`rpi
addikt

Plus előfizetés kell hozzá, ez az ittlévőknek túl nagy gondot nem jelent mert van, akinek nem volt még, 14 napos trial-al be tudja gyűjteni a játékot.
Szerintem tartósan ennyi lesz az ára. PS+ változat upgrade-je,
továbbá benne van az összes megjelent DLC. (Season Pass)
(Nincs lejárati dátum megjelölve, se UK, se a Magyar store-ban.)

(#60070) xenom0rph
Last of Us
(Bár látom ez benne van a trófea listádban.)

[ Szerkesztve ]

(#60074) Madwe


Madwe
nagyúr

Sziasztok, gyors kérdés: elkezdtem lekapni az mgsv-t, 30 perc s lent van a 4.5 gbos alap. kérdésem az, h ezután már lehet kezdeni a single-t, vagy a maradékot is le kell ahoz szedje? (ami kb még 20 giga ha jól sejtem? és azt utána magától szedi vagy el kell indítani hozzá a játékot?) haver jön át 7re, jó lenne ha akkor már pöröghetne, de ha még 20 giga kell neki ma esélytelen :S

[ Szerkesztve ]

(#60075) PandaMonium válasza Madwe (#60074) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha jól számolom akkor idáig kevesebb mint a játék 20%-a jött le, tehát gyanús, hogy max. 1 órát tudsz majd így játszani vele.

Egyébként ez a letöltési sebesség tényleg siralmas. A legegyszerűbb volna egy bittorrent (szerű) protokollt bevezetni aztán aki úgy gondolja az seedelje csak a játékot. Biztos lenne rá jelentkező, mindig szokott akadni (de akár valami pontok is járhatnának érte vagy mondjuk terrabájtonként egy $5-nak megfelelő PSN kártya), még úgy is bőven megérné a Sony-nak, hogy nem a saját szervereit terheli mindenki.

What I cannot create, I do not understand

(#60076) Madwe válasza PandaMonium (#60075) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egy 40 órás játéknál hogy jött ki az 1 óra:D? egyébként ha ezt leszedte s indítható már a single, az nekem már jó, mert mire ideér haver, addigra a maradékból is leszed vagy 10 gigát, annyit meg ma csak nem toljuk :D csak pl gtanál volt asszem ilyen, s ott meg kellett várni míg x%ig a játék belső telepítője is leszedi a dolgokat...

letöltés friss címeknél tényleg siralmas, 1-2 mega, nyugisabb időben simán hoz 10et (200as neten)

(#60077) PandaMonium válasza Madwe (#60076) üzenetére


PandaMonium
őstag

Úgy hogy ahhoz, hogy egyáltalán el tudd kezdeni a játékot az első pályákon lévő összes modellre és textúrára szükséged van. Később ezeket a modelleket és textúrák a többi pálya újra felhasználhatja, így nem kell minden pályához teljesen egyedi környezetet teremteni. Nem tudom mennyire érthető de lényeg, hogy ne várj hosszú játékidőt ezzel a kemény 4.5GB-nyi adattal.

What I cannot create, I do not understand

(#60078) Blaise válasza Blaise (#60060) üzenetére


Blaise
veterán

Ezen felül még tényleg ennyire hulladék a PS Online része, hogy gigabites nettel 10-30Mbit között tudok tölteni? :F

(#60079) xenom0rph válasza Blaise (#60078) üzenetére


xenom0rph
őstag

Lanon vagy?

halahala

(#60080) Blaise válasza xenom0rph (#60079) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, wifi is hulladék, Asus AC87U routerem van, ami nem olyan rossz...

(#60081) PandaMonium válasza Blaise (#60078) üzenetére


PandaMonium
őstag

Neked is csak azt tudjuk mondani mint mindenki másnak: Állíts DNS szervert, statikus IP-t, DMZ-t, MTU-t, próbáld meg pause-olni meg újra elindítani a letöltést párszor, meg vegyél fél liter szentelt vizet és locsold be vele a PS-t.

What I cannot create, I do not understand

(#60082) xenom0rph válasza Blaise (#60080) üzenetére


xenom0rph
őstag

Test coonectionnél is ennyit ír?

halahala

(#60083) fityere


fityere
senior tag

Sony Wireless Stereo Headset 2.0 annyi kérdésem lenne meg ezzel kapcsolatban, hogy olvastam valahol hogy állítólag gyenge a mely hangzás benne. Valaki megerősítene vagy cáfolna ?

Köszönöm :R

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60084) Blaise válasza xenom0rph (#60082) üzenetére


Blaise
veterán

Igen.

PandaMonium:

Köszi, nem gondoltam volna, hogy manapság is ez megy, már PS3-on nagyon putri volt az egész online rész, ezt bravúrosan áthozták ide is ezek szerint, a pofátlanság teteje :D

(#60085) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Keser édes élmény

Csapágyas venti miatt gondoltam beadom szervizbe a gépet
Vittem mediamarktba nem ott vettem de ők hivatalos szerviz pont
Mondta a csaj elküldheti de az euronics nem pecsételte le a garit nem garantál semmit,igy elmentem euronicsbe , a műszakis állította hogy háztol házig garis kereste is a felületet de aztán ott hagyott gondoltam megunta, a csajszi mondta nem tudja mit csinálni vele hova küldje a support meg hétvégén nincs, ekkor elmentem a helyi Sony bemutató terembe ahol elküldtek egy samu lg hivatalos szervizhez ami persze a héten költözött költözik el és velük se tudtam beszélni

Az édes a történetbe hogy állitolag azért nem tudták euronicsbe mit csináljanak vele mert sose romlott el egy sem én meg várok hétfőig amig a suppott dolgozni fog

Xbox One: bandymnc

(#60086) PandaMonium válasza bandi0000 (#60085) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ne hagyd magad, ha másképp nem megy vessz össze velük hétfőn. Szomorú, de sokszor már csak akkor hajlandóak csinálni bármit is, különben csak a vállukat vonogatják a multis garihelyeken.

What I cannot create, I do not understand

(#60087) F.B.I. válasza bandi0000 (#60085) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szedd szét, jobban megcsinálod magadnak és megvagy fél óra alatt....egy kis wd-40 elég rá. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60088) #20844032 válasza fityere (#60083) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs avval semmi gond.

(#60089) fityere válasza #20844032 (#60088) üzenetére


fityere
senior tag

Nagyon köszönöm. Akkor meg van a nyertes. :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60090) perge666 válasza bandi0000 (#60085) üzenetére


perge666
veterán

Még szerencse hogy garanciás. :U

(#60091) xenom0rph válasza bandi0000 (#60085) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az euronicsos emberek külön fajba tartoznak. Máshogy kell velük bánni. Nemrég volt velük egy összetűzés a családban, nem akartak szervizelni/cserélni/pénzt visszaadni. Csak sajnos a jogioldalával a dolognak jobban tisztában voltunk. A végén visszaadták a hűtő árát is... A lényeg hogy addig telefonálgass legyél erőszakos még megnem csinálják azt ami jár neked. :)

halahala

(#60092) akkójóva


akkójóva
tag

Tudnátok ajánlani valamilyen játékot, amit egy 10 évessel is lehet játszani? :DDD Eddig a Rayman origins és legenddel, illetve a blur-rel játszottunk előző generáción, ezekhez hasonló jó lenne, de ami benne van a "10 éves kategóriában" kb bármi jöhet. :DD
Előre is köszi a válaszokat :R

(#60093) Tuomas válasza akkójóva (#60092) üzenetére


Tuomas
addikt

Little Big Planet 3 :))
Kifejezetten kooperatív is :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#60094) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Semmi kép sem hagyom, mondták hogy elintézik csak nem tudják hova küldjék, bár gondolom oda ahova a többi sony cuccot, csak az a szomorú hogy tényleg sehol nem találni infót róla sony oldalán hogy mit kell tenni, gondolom nem mentek volna tönkre ha garifutárt küldenek a gépért

első gépembe volt hivatalos sony gari a másodikba nem, megnéztem 1-2 bontatlan kontrollert kamerát semmi nincs bennük, állítólag csak gari tájékoztató és azzal + számlával érvényes a garancia, ezért nem tudják hogy hova kell küldeni

Xbox One: bandymnc

(#60095) konikan válasza xenom0rph (#60091) üzenetére


konikan
aktív tag

"Az euronicsos emberek külön fajba tartoznak."
Tanusítom.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#60096) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ha megvettem angol profillal a BF4 season pass-t és a gyerek magyar profiljára veszek egy EU BF4-t, akkor account cserekor neki is menni fog a season? :U (bocs ha kicsit félreértelmezhető)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60097) konikan válasza F.B.I. (#60096) üzenetére


konikan
aktív tag

Tudtommal, ha mindkét profil ugyanazon gépen van, és a profilon "primary ps-nek" van állítva a gép, akkor a plus mellett a játékok is használhatóak oda-vissza.

Javítsatok ki ha tévednék.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#60098) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Bf4, aki rendszeresen játssza; mostanában elkezdett kidobalni a játékból. Ha éppen parti chatben vagyok kivag onnan is, és lost connection to the session. Valakinek ötlet hogy miert van ez?
Nettel nem valószínű hogy gond lenne mert eg szobával arrébb tesomnak gond nélkül megy tovább amikor engem kivag....

Köszi

yo

(#60099) stilo18


stilo18
addikt

Akik már raktak bele pár órát a MGS-ba.
Jelenleg a 7. fejezetet csinálom. A kérdésem az lesz, hogy változik valamelyest a játék?
Mert idáig elég egyhangú a dolog. A kezdés brutális volt, tipikus Kojima játék, le se tagadhatná. Aztán most Afganisztánban meg minden küldetés menj A-ba, öld meg ezt, utána B-be és ott végezz ezzel. Tudom minden játék ilyen, de azért a MGS ennél sokkal többről szólt idáig..

Nagyon remélem beindul, mert nagyon tetszik egyébként, nehéz lerakni annak ellenére is, hogy full ugyan az a környezet, feladat, stb...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#60100) k4rL^ válasza stilo18 (#60099) üzenetére


k4rL^
senior tag

Én már kb. 50 óránál járok, 36. küldetést csinálom épp.
Amit írsz az igaz, nem a tipikus számozott MGS játékokhoz hasonlít, mondjuk nem bánom ezt az open world témát, mert sok mindent lehet csinálni, de a történet eléggé lassan bontakozik és sok a töltelék küldetés közte.

Késöbb egyébként beindul majd, de mindig lesz pár kevésbé érdekes küldetés. Maga a történet se elég erös számomra, bár még nincs teljesen vége, de a Skull Face rész lezárul a 31. után.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.