Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) hakos1987


hakos1987
őstag

Üdv!

Új vagyok még a témában, életemben először tervezek konzolt vásárolni... Azt már eldöntöttem, hogy PS4 lesz. Egy ideje olvasgatom a fórumot, hogy próbáljak képbe kerülni, de van pár homályos dolog :)

Tudnátok pár kezdő tippet adni? Pl. hogy milyen accountot érdemes regisztrálni, magyar....?
Mindenképp CUH-1200-ast akarok.

Itt egyébként elég olcsónak tűnik!

Van valakinek tapasztalata ezzel a webshoppal? Megbízhatónak számít?

Köszönöm előre is a segítőkész hozzászólásokat :)) :DD

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#60952) Tegla80 válasza Angry Rabbit (#60949) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt dobja a hibakodra

Itt az összefoglalo linkje...

Sony® & PlayStation®

(#60953) Angry Rabbit válasza Tegla80 (#60952) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Koszi. Sajna bejelentkezes se megy. Youtube,bongeszo vigan megy. Most neztem reggel.
Save data lementve,este hard reset,penteken uj router. Ha ezek se hoznak sikert,akkor szerviz.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60954) Tegla80 válasza Angry Rabbit (#60953) üzenetére


Tegla80
addikt

Elotte meg par dolog....
Modemet resetelted mar?Valszeg van rajta reset gomb(nalam van) ,azt nyomd 10mp ig majd hagyd,h felalljon a rendszer....ha ez megvan akkor a routereden tuti van reset gomb,igy azt is 10mp ig nyomd es reseteld,majd dugd ra a modemre....(utana a wifi-t ujra kell jelszoval korlatozni,de azt remelem azert megoldod....ha nem akkor irj pontos router tipust elotte es emulatorbol kifenykepezem neked,h mit es hol kell....)
Majd probalj csatlakozni a psn-hez a geppel....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60956) F.B.I. válasza oriic (#60955) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ők az igazi megszállott rajongói az orosz játéknak. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60957) pomk válasza hakos1987 (#60951) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Üdv a csapatban, remélem sok örömed lesz a játékokban!
Szerintem olvasd el az első hozzászólást, rengeteg infó van benne!

Account témával kapcsolatban annyi, hogy erről nagyon eltérő vélemények vannak. Én személy szerint USA-t használok, javaslok. Olcsóbbra jön ki és előbb jelennek(bizonyos esetekben) meg a játékok. Annyi hátránya van, hogy innen nem tudsz letölteni magyar nyelvű/feliratos játékokat ill. kell hozzá egy USA cím és egy olyan kártya, amivel tudsz ott fizetni. De ha van Paypal-od, azzal könnyedén megoldható a dolog.
Ha kell segítség írj privátot nyugodtan!

Üdv,
Pomk

(#60959) Attila VÁC


Attila VÁC
csendes tag

Sziasztok.

Egy kis kérdés.Nektek a ps4 hez a 7.1 wirless hetset. Vagy sima milyen pluszt ad nektek.
Mert nagyon meg vagyok örülve hogy vegyek.
Csak félek hogy meg bánnám.
Hogy aki használ az meg e bánta?
A választ előre is köszi.

Üdv mindenkinek

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#60960) phgergo


phgergo
aktív tag

Van aki a taken king miatt visszatert a destinyhez?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#60961) hakos1987 válasza pomk (#60957) üzenetére


hakos1987
őstag

Köszönöm a segítséget, akkor ha nem gond és lesz kérdésem, majd kereslek privátba :)
Egyébként a téma összefoglalót átnyálaztam már :)

Pár héten belül tervezem a PS vásárlást, csak nem döntöttem el, hogy érdemes 110-ért az alapgépet megvenni és venni mellé pár játékot, vagy vegyek egy MGS V verziót Aqua-nál 133k.

Paypalom van, így az USA store nem lenne gond és a magyar felirat sem feltétel, uh. akkor sztem az lesz.

Játékok: milyen akár 1-2 évvel ezelőtt megjelent játékokat ajánlanátok? Amit szeretek: FPS (régen rengeteget CoD-oztam), autós, esetleg amit párban is lehetne játszani +1 kontrollerrel.

Köszi mindent! :))

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#60962) delibab válasza hakos1987 (#60961) üzenetére


delibab
senior tag

BF4 a multi miatt, illetve a driveclub is jó szerintem, főleg a jelenlegi árakon.

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#60963) F1rstK1nq válasza hakos1987 (#60961) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Szerintem vedd a platinumshop-nál vagy konzolvilág-nál az MGSV bundlet, gari is rendben lesz és az biztosan az új modell lesz. Próbáld ki a gamet, ha nem tetszik 15K-ért simán tovább passzolod és veszel mást helyette. ;]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#60964) discrate válasza hakos1987 (#60961) üzenetére


discrate
aktív tag

Last of Us Remastered
Single zseniális, a multija taktikai, változatos és megunhatatlan.

(#60965) hakos1987 válasza delibab (#60962) üzenetére


hakos1987
őstag

Köszi, feljegyeztem őket! :)

F1rstK1nq: Ez jó ötlet, erre nem is gondoltam! köszi!

discrate: a multihoz kell ugye ps+ ehhez is meg minden játékhoz....?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#60966) vzoltan válasza discrate (#60964) üzenetére


vzoltan
aktív tag

12ora 15percet raktam eddig bele, estenken 1 - 1.5 orakat jatszom vele, hogy sokaig tartson:)
nagyon jo, en is elvezem, igy olyan mintha sorozatot neznek :)
ha vegeztem akkor folytatom a Left Behind resszel kivancsi vagyok hogy az milyen, meg nem mertem elinditani mert irta a jatek hogy inkabb akkor inditsam ha mar vegeztem a fo jatekkal, ugy lesz jo nekem. szoval megfogadom a program tanacsat:)

ujra olcson megveheto http://gamedealdaily.com/playstation-4/the-last-of-us-remastered-full-game-download/
(a napokban elfogyott de ma ujra van)

ps. senki ne irjon semmit rola mert direkt nem neztem videokat hogy minden amit latok az uj legyen, nulla spoiler :)

F1rstK1nq en pont igy tettem, eladtam es most ebbol fogok venni Uncharted collectiont majd

[ Szerkesztve ]

(#60967) Madwe válasza modflow (#60935) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ami csak évek múlva jelenik meg, azt szerinted a fejlesztői techdemokkal (amik nem rendes játékok) akarják eladni most? annyi eszed van mint egy maréknyi szárított lepkének hallod :D

(#60968) hakos1987


hakos1987
őstag

bocsi, még 2 kérdés :))

1: teljes értékű Bluray lejátszónak használható a PS4? Mert akkor az otthonit meghirdetném...
2. FPS játékoknál célozni a joy-jal kell megtanulnom? Egérhez szoktam, gondolom nem lesz egyszerű ráérezni.... A touchpad mire jó egyébként?

vzoltan: az adott linkről hogy lehet megvásárolni a játékot? PS-en kell megnyitni a linket?

bocs a sok láma kérdésért :P

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#60969) Tuomas válasza hakos1987 (#60968) üzenetére


Tuomas
addikt

2:
Nem bonyolult, meg lehet szokni hamar, attól függ mennyit játszol, pár hét alatt már nem is fog hiányozni :) De ne multival kezdj, mert bedarálnak és elmegy a játéktól a kedved :DDD
A tapipad funkciója játéktól függ. Pl GTA-ban ha valamelyik irányba húzod rajt az ujjad, fegyvert vált, másban kattintásra behozza a térképet és pásztázni is tudsz vele.

We were here

(#60970) fityere válasza Attila VÁC (#60959) üzenetére


fityere
senior tag

Szia. En vettem egy Sony PS4 Wireless-Stereo-Headset 2.0 teljesen meg vagyok elégedve vele még. Nem bántam meg.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60971) Attila VÁC válasza fityere (#60970) üzenetére


Attila VÁC
csendes tag

Szia.

Rendben ,köszönöm. :R

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#60972) hakos1987 válasza Tuomas (#60969) üzenetére


hakos1987
őstag

Köszi! Amíg barátkozok az irányítással, addig multit semmiképp, valóban :) Akkor pl. tapipaddal nem lehet és nem is érdemes célozni gondolom

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#60973) vzoltan válasza hakos1987 (#60968) üzenetére


vzoltan
aktív tag

barmilyen bongeszoben megnyitod megveszed es ugyan igy barmely bongeszoben a ps accod alatt redeem-eled, majd barmely bongeszoben a ps accod alatt "megveszed" a mar redeemelt Last of Us-t a storebol es utana le is tolti a ps4-re

(#60974) Tuomas válasza hakos1987 (#60972) üzenetére


Tuomas
addikt

Ááááh, nem is arra való. Eléggé szokatlan helyen is van, nem tudnál vele kényelmesen célozni. A térkép böngészése tökéletes funkció. Jah meg még pl FIFA-ban a menüben zenét vált, a pályán meg a kapus - mezőny között tudsz váltani.

We were here

(#60975) hakos1987 válasza vzoltan (#60973) üzenetére


hakos1987
őstag

ezt bármilyen acc alatt lehet? Akár magyar akár USA? Érdemes lehet akkor most regelnem és megvenni azt annak ellenére, ha pl. 1-2 hét múlva veszem csak meg a PS-t? Mert 14 dollárért igencsak jó vétel!

Tuomas: köszi, akkor majd sokat gyakorolok joy-jal :)

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#60976) F1rstK1nq válasza vzoltan (#60966) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Én is napokban adtam el, sajnos nem az én játékom volt. :B

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#60977) vzoltan válasza hakos1987 (#60975) üzenetére


vzoltan
aktív tag

csak usa, es erdemes lehet, bar jatekaim.hun 6-7ezer korul van lemezen, amit meg utana tovabb tdsz adni.

(#60978) hakos1987 válasza vzoltan (#60977) üzenetére


hakos1987
őstag

hm, jogos, akkor várok még vele, addig ha meglesz, akkor eldöntöm, mi legyen.

Ezt az oldalt viszont nem ismertem, de elég hasznosnak tűnik, köszi! :)

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#60979) Tatyla válasza phgergo (#60960) üzenetére


Tatyla
őstag

Nincs az az isten...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60980) PandaMonium válasza Tatyla (#60979) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ennyire rossz? Sosem játszottam vele, de úgy hallottam hogy a DLC-vel kijavították a kezdetleges gondokat.

What I cannot create, I do not understand

(#60982) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#60979) üzenetére

Én megvettem a taken kinget, több benne a tartalom mint az előző két dlc-ben együtt. Mondjuk aki fps és sci-fi fan mint én, az biztos jól elszórakozik vele. Aki most veszi meg a az alapjátékot amihez jár az összes dlc (a taken king is) az jár a legjobban.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60983) Tatyla válasza gyuribácsi88 (#60982) üzenetére


Tatyla
őstag

Na majd beszélünk róla mi változott és mi lett jobb vagy rosszabb

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60984) fityere válasza gyuribácsi88 (#60982) üzenetére


fityere
senior tag

Èn most kezdtem neki az összes dlc-vel együtt

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60985) gyuribácsi88 válasza fityere (#60984) üzenetére

Azzal akkor elleszel egy darabig :D

Tibi; szerintem minden jobb lett, picit csiszoltak a dolgokon, minden téren.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60986) pomk válasza gyuribácsi88 (#60985) üzenetére


pomk
őstag

Tudom, hogy a Destiny multira van kitalálva, de single player része mennyire élvezhető és nyújt elég tartalmat? Érdemes csak ez miatt megvenni?
Multira sem időm, sem kedvem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#60987) Tuomas válasza pomk (#60986) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez engem is érdekel, illetve, hogy mennyire lehet a kooperatívságot mellőzni?

We were here

(#60988) ldave válasza pomk (#60986) üzenetére


ldave
félisten

Én nemrég kezdtem el az alap Destiny-t (lvl 23-as vagyok) és nagyrészt egyedül játszom a Story küldetéseket. Nekem tetszik, de ha a multi rész nem érdekel, akkor lehet jobban jársz ha vadászol egy alapkiadást olcsón, esetleg használtan, mert a teljes árát nem hiszem hogy megérni, ha csak a single rész vonz.

A Slime draws near! Command?

(#60989) fityere válasza gyuribácsi88 (#60985) üzenetére


fityere
senior tag

Van egy kis időm :D

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60990) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Talán még nem volt, de az egyik október ps+ játék a Super Meet Boy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#60991) vzoltan


vzoltan
aktív tag

na ma kiskaracsony :) van jott par cucc

http://www.ebay.com/itm/131427883324
http://www.ebay.com/itm/351109796750
http://www.ebay.com/itm/281768550462
http://www.ebay.com/itm/201107210198
http://www.ebay.com/itm/321824642867

kivancsi vagyok dokkolokra h melyik lesz kenyelmesebb

(#60992) Fkris válasza Nayrobi (#60990) üzenetére


Fkris
őstag

Ahww, nagyon reg faj ra a fogam!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#60993) discrate válasza hakos1987 (#60965) üzenetére


discrate
aktív tag

Kell a plusz.

(#60994) vzoltan válasza Nayrobi (#60990) üzenetére


vzoltan
aktív tag

:( semmi "nagy" cim? mint xboxnal pl Tomb Raider? vagy valami "noramalis" (kinek mi) jatek? ps+ on nem szokas amugy "igazi" jatekokat adni mint x-en?

(#60995) Fkris válasza vzoltan (#60994) üzenetére


Fkris
őstag

Sajnos ritka nagyon, legutoljara tavaly volt nagyobb cim, ha jol tudom...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#60996) vzoltan válasza Fkris (#60995) üzenetére


vzoltan
aktív tag

szoval akkor lehet jobban megeri csak akkor venni plust (abban a hinapban) amikor kell az ingyen jatek, illetve ha a mar megszerzettekkel ujra jatszani szeretnek.
nalam az online game nem palya, kinyirnak meg lealaznak mindig :)

(#60997) pomk válasza ldave (#60988) üzenetére


pomk
őstag

Köszi, körbenézek.
Alapjáték elég lenne single-re vagy kell a DLC is? Vagy a DLC csak a multisoknak hozott új tartalmakat?

[ Szerkesztve ]

(#60998) Fkris válasza vzoltan (#60996) üzenetére


Fkris
őstag

Igen.
Jol irtad, hogy jatssz a mar meglevo plusszosokkal is kell az elofizu!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#60999) Nayrobi válasza vzoltan (#60994) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én máshogy látom ezt, de inkább nem mennék bele, mert akkor megint erről fog szólni a topic mint általában minden hónap elején.

(#61000) marilllyo válasza vzoltan (#60996) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha nem tudnék online játszani el is adnám a gépet. :D
Egyébként csak meg kell találni azt a játékot amiben tudsz érvényesülni. De lehet az egy coop Dying Light is. Haveromra is kb. úgy kellett ráerőltetnem a multit...mert csak fikázta, hogy őt az nem érdekli. Dying Light coopban annyit nyerítettünk mint állat. Azóta ahogy bejelentenek egy coop címet már fel is csillan a szemünk. Kár, hogy a Star Wars-ot nem szereti. :( De majd itt a topicban lesznek emberek coop-ra. :D

Más. Ma megvettük haverral felesbe ezt a Driveclub-ot. Játssza ezt itt még valaki.?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.