Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60751) perge666 válasza Elims (#60725) üzenetére


perge666
veterán

Tavaly PC-n végigvittem,ott lélegzetelállító volt a grafika,remélem itt is hasonló lesz a helyzet!

Scholes9 : Nekem is az van.

(#60752) Wlac válasza Elims (#60719) üzenetére


Wlac
Ármester

Az Assassin's Creed első része igazából elég vacak, sajnos nagyon unalmas, az irányítás sokszor kényelmetlen, plusz PS3-on a framerate sem az igazi (kb. GTA IV szintjén van). A második résztől beindul a játék, nagyobb területet kapunk, tele lesz minden gyűjtögethető biszbaszokkal, feloldható extrákkal, a játékmenet is finomodott.

Az Assassin's Creedeket sokat ekézik, de ez két dolognak tudható be: a játékmenet változatlansága (kb. ugyanazt kell mindegyikben csinálni, csak más környezetben), illetve a technikai dolgok miatt. Oké, a Unity rosszul futott konzolon is (nem tudom, hogy most hogy áll), de a előtte nem volt probléma (inkább a PC-sek szívtak mindig a gány portokkal). Ha lenyomtad a mostanit, akkor az egységes "világ" és sztori miatt ajánlom, hogy nyomd le a teljes amerikai trilógiát, ami a Black Flag mellett az Assassin's Creed III-at és a Rogue-t foglalja magába (illetve ide tartozik a PS Vita port Liberation is). A teljes trilógia a Kenway család körül forog. Utána jöhet Ezzio (AC II, Brotherhood, Revelations). Utána pedig az Assassin's Creed 1, mert úgy leszel vele, hogyha lassan lenyomod az egész kánont, akkor végigszenveded magad rajta.

A Unity és a Syndicate hangulatban teljesen más, mint az elődök (bár az összes játék eltér a többitől, de itt nagyobb a differencia). A szebb grafika mellett itt a városon van a hangsúly, nem lesz annyi zöld terület, mint eddig.

“The wha-"

(#60753) Kakaduku válasza boost (#60644) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nekem a legnagyobb problémám, hogy a letöltés Ps-en nagyon lassú. Meg sem közelíti az elvárt sebességet. Mi a helyzet az XBO-n?

(#60755) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok, hol is tudom megnézni, hogy ha nem aktív a ps+ ne vonja le automatikusan a pénzt? Mindig elfelejtem :(((

[ Szerkesztve ]

(#60756) Vasy09 válasza Elims (#60732) üzenetére


Vasy09
őstag

Az AC 3 is azt hiszem magyar felirattal volt, viszont az szerintem nincs PS4-re! :( De ha jól tudom az Unity is magyar feliratos! Nekem pl az is tetszett! Véleményem szerint pedig mindegyik AC sorozatban bőven van tartalom, mivel ha miden mellékküldetést, gyűjteni valót meg akarsz csinálni/szerezni, akkor nem csak egy két órát fogsz vele játszani! :DD

Gamertag: Vasy09

(#60757) Kakaduku válasza Bencus88 (#60755) üzenetére


Kakaduku
senior tag

https://account.sonyentertainmentnetwork.com oldalon bejelentkezel. Jobb oldalon kiválasztod a wallet-et és legalul van egy olyan, hogy "Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content". Ezt NO-ra állítod és kész.

Vater: Tilos a fórumban hirdetni.

[ Szerkesztve ]

(#60758) perge666 válasza Vasy09 (#60756) üzenetére


perge666
veterán

Unitybe szerintem nincs magyar felirat.

(#60759) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Uncharted Moments - élő közvetítésre készül a Naughty Dog

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#60760) Bencus88 válasza Kakaduku (#60757) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

úgy is volt szóval király, köszi

[ Szerkesztve ]

(#60761) modflow


modflow
veterán

PS4-re van bármi jó move-os játék?
Mint pl. anno a Sport Championship PS3-ra?

(#60762) Vasy09 válasza perge666 (#60758) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor lehet csak a black flag-ben volt!? :U Nem tudom igazán, mivel nem igazán szoktam nézni egy játéknál sem, hogy van-e magyar felirat vagy sincs! Angol nyelv legyen, a többi nem számít! :DD

Gamertag: Vasy09

(#60763) perge666 válasza Vasy09 (#60762) üzenetére


perge666
veterán

A 3 is magyar feliratos.
Az Unityt meg akartam venni 1-2 hónapja,de úgy olvastam hogy ahhoz már nincs magyar felirat,ezért letettem róla.
Ezért akarom újra beszerezni a Black Flaget.

(#60764) vonSux


vonSux
őstag

+1 SW Battlefront gameplay (sw fanok azt hiszem szeretik majd, de pl nekem egyre kevésbé érdekes. azzal együtt, hogy ez csak egy video természetesen)

[ Szerkesztve ]

(#60765) N@idia


N@idia
őstag

A Naughty Dog megakarja szerezni a Valve-tól a Half-Life jogait ? :Y [link]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#60766) modflow válasza N@idia (#60765) üzenetére


modflow
veterán

El is kellene venni tőlük, ha már ekkora balf@szok, hogy képtelenek egy HL3-at készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#60767) Kakaduku válasza N@idia (#60765) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Az igazán jó lenne. Ismerve a Naughty Dog munkáját, egy közel tökéletes játékot (folytatást) kapnánk. :C

(#60768) marilllyo válasza modflow (#60766) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem van oka, hogy nem csinálnak HL3-mat. Én arra gondolok, hogy tartanak attól, hogy nem lesznek képesek megfelelni az elvárásoknak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60769) tepenzed válasza vonSux (#60764) üzenetére


tepenzed
őstag

nem tudom ti hogy vagytok vele, de borzasztó gagyinak tűnik a harcrendszer, a fegyverek működését sem igazán értem.Arra mondjuk nem is mondok semmit, hogy már ezt a pár perces videót is untam.. :(

[ Szerkesztve ]

(#60770) Fkris válasza marilllyo (#60768) üzenetére


Fkris
őstag

Eddig mindig ujdonsagot hoztak be a HL reszekkel.
Az elsovel a jatekmenetet, a masodikkal a fizikai motort es szimulaciot porgettek maximumra(latcanyra sem volt panasz), talan most a VRra varnak, h felnojjon.
Amugymeg hol eri meg Gabenek meg a csapatnak osszeraknia egy HL3at, mostis betegre keresik magukat a Steammel.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#60771) gyuribácsi88 válasza N@idia (#60765) üzenetére

Ez az a játék, ami annyi pénzt fog hozni ha rendesen megcsinálják, hogy nem tudják majd elkölteni. Ha meg ráadásnak ex címet csinálnak belőle, a ps eladásokat is megdobja majd.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60772) N@idia válasza Fkris (#60770) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem azert hianyzik Gordon Freeman kalandjai es ha ezt az ND hozna el lesz@rnam :) Viszont ebbol ugysem lesz semmi biztos hogy nem adnak at a jogokat szal eselytelen hogy legyen hl3 ha csak a valve el nem kesziti amire megint nincs sok remeny ahogy irtad is a steam-el betegre keresik magukat....

Gyuribacsi: Teljesen igazad van mindenki erre var ahogy en is gyerekkorom egyik meghatarozo jateka volt, amikor azert guriztem hogy a gepemben legyen 64mb memoria hogy a hl opposing force gyorsabban toltson be :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#60773) boost válasza gyuribácsi88 (#60771) üzenetére


boost
addikt

Mivel ők üzemeltetik a Steam-et, pörög a Dota, már most se tudnak mit kezdeni a pénzükkel. :DD Szerintem inkább azért nem jön, mert az csak plussz gonddal jár, az anyagi haszon már nem vonzó.

(#60774) gyuribácsi88 válasza boost (#60773) üzenetére

Ha mindenki úgy gondolná hogy a játékkészítés csak plusz gondokkal jár, elég nagy bajban lennénk. Játszhatnánk az indie címekkel napestig :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60775) N@idia válasza gyuribácsi88 (#60774) üzenetére


N@idia
őstag

Itt a forumban par ember ennek biztos orulne :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#60776) Neoteric válasza boost (#60773) üzenetére


Neoteric
addikt

Pont ezért lenne nekik jó, mert csak a jutalékot markolnák fel, többit intézné a ND.

PSN: ne0teric_sAN

(#60777) DrRoulDuke


DrRoulDuke
csendes tag

Mai nap megjott az asus routerem rogton a beuzemeled utan ment is a ps4 hiba nelkul... Ezek szerint tenyleg ez volt a problema a nethez valo csatlakozasban

New Orleans Saints

(#60778) chosa91


chosa91
aktív tag

Ha kreáltam egy US accountot, viszont nem adtam hozzá credit card-ot, ugyanis amazon-ról szeretnék majd vásárolni game licence-t és aktiválni, akkor majd tudom aktiválni így?

"Find something boring, and make it funny!"

(#60779) A`rpi válasza chosa91 (#60778) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha USA fiókhoz veszed letöltőkódot, feltöltőkártyát, minden további nélkül. :K

(#60780) delibab válasza boost (#60773) üzenetére


delibab
senior tag

Azt nehezen hiszem, hogy valakinek a plusz haszon nem vonzó... :N Főleg mostanában amikor a legtöbb címet csak fejik ész nélkül, valódi újítás és tartalom nélkül... Persze ez az ND-re nem annyira jellemző, de a + hasznon mindenkinek vonzó!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#60781) Tatyla


Tatyla
őstag

Help
Gold fülesem nem ad ki magából hangot nem ejtettem le vagy ilyesmi egyszerűen nem szól

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60782) tepenzed válasza Tatyla (#60781) üzenetére


tepenzed
őstag

nekem is szokott ilyet nagy ritkán, megoldás,hogy kihúzod a sticket ps-ből kikapcsolod a fülest, stick vissza,füles vissza, ha még így sem érzékeli,akkor cseszteted még kicsit :D

[ Szerkesztve ]

(#60783) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali! Nem tudjátok működik e a skrill ps store-ba? Nekem elfogadja a kártyát előrendeltem a destiny-t aztán kiírta, emailbe hogy visszautasították.

(#60784) Callisto válasza delibab (#60780) üzenetére


Callisto
őstag

Márpedig ha tök jól megél valaki kevés munkából, akkor nem fog többet (sokat) csinálni a kevesebb haszonért. Minek tenné? Mindenki ilyen.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#60785) Madwe válasza Callisto (#60784) üzenetére


Madwe
nagyúr

azért ez nem ilyen egyszerű :D egy vállalatnak vannak alkalmazottai. pl a kóderek ha nem dolgoznak semmin, akkor jöhet a következő projekt, ami lehet akár az is. ha az kész lvl dsgerek meg művészek dolgoznak rajta rövidebb ideig, ki lehet adni, majd ők dolgoznak addig tovább dlcken amíg a kóderek a következő játék kódjában el nem jutnak addig, amig el nem tudnak ők is kezdeni azon dolgozni. persze ez is leegyszerűsítve... vagy szerinted a valve elküldte az összes programozóját, hagyott pár designert skineket gyártani s ül a babérjain :D? tuti módszer az életben maradáshoz x év múlva is :D

(#60786) Fkris válasza N@idia (#60772) üzenetére


Fkris
őstag

Ne erts felre, nekem is!
De be kell latni, hogy elott jon egy ujito otletekkel teletomott CoD, mint egy HL3....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#60787) A`rpi válasza delibab (#60780) üzenetére


A`rpi
addikt

"Persze ez az ND-re nem annyira jellemző, de a + hasznon mindenkinek vonzó!"

Idáig amiket a demókból láttunk, minden el lett már lőve korábbi részekben. (UC4)

Ami újítás és a demókból lejött (nekem) az a valamivel "dinamikusabb" környezet, de hogy a játékmenet az majdnem ugyan az lesz az is ziher.

[ Szerkesztve ]

(#60788) Callisto válasza Madwe (#60785) üzenetére


Callisto
őstag

Nem küldte el, csak nem olyan ostoba mint egyesek. Nincs ember aki ne arra fordítani az időt és az erőforrásait, ami arányaiban jobban megtérül. És már jó pár X éve bizonyította a Valve, hogy igen is tuti az életben maradáshoz. Akinek esze van...

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#60789) boost válasza Madwe (#60785) üzenetére


boost
addikt

Tutti dolgoznak azok a következő Dota-n, TF-en, CS:GO-n, azokon a játékokon, amik folyamatosan pénzt termelnek neki, és nem egyszeri csúcs-ot nyújtanak az 5éves pénzügyi tervben. Ráadásul az sokkal kiszámíthatóbb, egyenletesebb. Az se véletlen, hogy Rockstar elindította a GTA Online-t, szerintem a következő GTA már inkább multis játék lesz, mint Single player. Olyasmit képzelek el, mint pl a Destiny.

[ Szerkesztve ]

(#60790) james001


james001
veterán

Oddworld Playstation 4 Dynamic Theme

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#60791) Tatyla válasza tepenzed (#60782) üzenetére


Tatyla
őstag

Semmi, szerintem meghalt az USB stick

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60792) tepenzed válasza Tatyla (#60791) üzenetére


tepenzed
őstag

jah még annyi, hogy legyen kábelre dugva közben

(#60793) Tegla80 válasza DrRoulDuke (#60777) üzenetére


Tegla80
addikt

Koszi az infot es jo multis jatekot most,h elered Te is a PSN-t.
:R

Sony® & PlayStation®

(#60794) Zanik


Zanik
addikt

NFS tavaszra halasztva? :F

szerk: Sorry, csak PC-s megjelenésre vonatkozik. ;]

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#60795) Scholes9 válasza james001 (#60790) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezt letöltjük majd, köszi, h belinkelted :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60796) marilllyo válasza Zanik (#60794) üzenetére


marilllyo
veterán

:DDD Nembaj.. Ezek szerint konzol az elsődleges platform.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60797) vzoltan


vzoltan
aktív tag

remelem nezitek

(#60798) cyberkind válasza vzoltan (#60797) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont linkelni akartam. :D

Paranormal Cocktivity

(#60799) Elims válasza perge666 (#60751) üzenetére


Elims
veterán

Vakon azt mondom,hogy nem hasonlò,hanem ugyanolyan! :-)

Wlac: "...kb. ugyanazt kell mindegyikben csinálni, csak más környezetben..."

Így viszont nézek még egy részt.Bízom a szavadban. :-)
Ha ugyanazt kell màs környezetben akkor mindegyik kell. :-)

Köszönöm!! Ez lesz a sorrend.

Vasy: Nem gond,hogy ps3-ra van meg az assassins creed 3,megveszem arra.Màr nagyon olcsòn adjàk... Igen,abban is van magyar nyelves,làttam màr több hirdetésnél de az 1. rész utàn nem akartam még ràkölteni..Így,az íràsotok utàn viszont kötelező vétel lesz.

Talàltam olyat,hogy black flag buccaneer edition,de nem talàltam eladòt. :-((

Szeretem az Ilyen(!) gyűjtögetős jàtékokat.Ötletes nagyon.Az ilyennel nagyon sokàig elvagyok. Ha csak ilyenen mùlna a platina nekem lenne egy pàr.. :-)

Köszi az íràst!!

Én is ùgy olvastam vhol,hogy van olyan kiadàsù unity amiben van magyar felirat.
Sokkal jobb sajàt nyelven -nekem-,angolul csak kb. a sztori felét értem meg. :-//

(#60800) A`rpi


A`rpi
addikt

Újabb nehézségi szint került a játékba, nem mintha crushing nem lenne elég nehéz. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.