Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60301) Mrdevil válasza Tatyla (#60298) üzenetére


Mrdevil
addikt

Sok érte, jön a DS3. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#60302) Dicker


Dicker
őstag

Fifa 16-ból kettő darabot lehet még előrendelni iponon. Gondoltam jelzem mielőtt eltűnne, hátha érdekel valakit. ;]

(#60303) Rigormortiis válasza Tatyla (#60298) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Remélem, eu storeban is leakciózzák.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#60304) MdewC


MdewC
nagyúr

Üdv! :)

Sikerült nekem is csatlakozni a PS4-esek táborához, aminek nagyon örülök, viszont már az első beállításnál problémába ütköztem.

Network beállítási probléma, az accountommal nem tudok bejelentkezni a playstation networkbe, valószínűleg router/net beállítási probléma.

Téma összefoglalóból már gyűjtöttem ki infókat, a supporttal is beszéltem, van még 1-2 beállítás, amit nem próbáltam (wifiről még nem próbáltam, csak LAN-ról, custom beállításokat még nem sikerült jól megoldanom mert nem volt éjszaka már időm, de este még próbálkozok a leírások alapján, illetve azt tanácsolta a support, hogy a mobil netemről is próbáljak meg bejelentkezni, mert lehet, hogy a router beállítások sem fognak segíteni. Gondolok itt port megnyitásokra, IP cím beállításra stb.) Illetve felmerült még a router csere is, mint support javaslat, de valóban szükséges egy TP-Link routert lecserélni mondjuk egy Asus routerre, hogy működjön? Tényleg lehet olyan probléma amit beállítással nem lehet megoldani? :F

Találkozott már valaki ilyennel, hogy csak router csere oldotta meg a problémát? Köszönettel.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60305) pomk válasza pomk (#60297) üzenetére


pomk
őstag

Lemondtam a lehetséges vám és a plussz adó miatt.
Kingston HyperX Cloud 1 lett a végső döntés.
Köszönöm a sok segítséget és türelmet!

(#60306) Kakaduku válasza pomk (#60305) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Örülök neki, hogy sikerült a választás.
Ha megjön és kipróbáltad, akkor véleményt/tapasztalatot szeretnék kérni róla. :R

(#60307) boost válasza MdewC (#60304) üzenetére


boost
addikt

Próbáltad már, hogy a routert visszaállítod gyári beállításokra, vagy ha nem DLS neted van, akkor a PS4-ed ideiglenesen közvetlen az internetedre kötöd? Akkor mennie kellene. Esetleg a másik lehetőség, hogy a psn gyengélkedik.

[ Szerkesztve ]

(#60308) pomk válasza Kakaduku (#60306) üzenetére


pomk
őstag

Hát még én! :) Kicsit untam már, hogy naponta változott a típus a megnézett tesztek / reviewk és más véleménye alapján. Sajnos nem sok tapasztalatom és viszonyítási alapom van fejhallgatók terén, így elég befolyásolható vagyok. Olyan, mint amikor a szűz lánynak azt mondod, hogy csak azért ilyen kicsit hogy ne fájjon annyira. :DDD
HyperX 1 volt az egyetlen, amire szinte 99%-ban csak jó kritikát találtam, így végül a sok közül Ő lett a kiválsaztott. Remélem nem fogok csalódni benne!

[ Szerkesztve ]

(#60309) tigomigocika válasza boost (#60307) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Routert már tegnap vissza állította gyárira de akkor sem működött neki a dolog!
a ps3 felhasználó nevével szeretett volna belépni de nem engdete..
Irtam Neki hogy akkor próbáljon meg uj nevet csinálni(ID-t) de azzal sem engedte...

Szerinted? :U

XBOX LIVE: rolandinho007

(#60310) fityere


fityere
senior tag

Köszönöm a segítséget azoknak akik segítettek. Hdd csere megolt tökéletesen működik, játék megosztás szinten :)

PSN ID: Vattapamacs ha valakit érdekel :D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60311) marilllyo


marilllyo
veterán

Madmax -ben van new game+ ?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60312) Bazsi1987 válasza marilllyo (#60311) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ennyire jó ha igen akkor lecsapok rá?:D

(#60313) marilllyo válasza Bazsi1987 (#60312) üzenetére


marilllyo
veterán

So-so.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60314) MdewC válasza boost (#60307) üzenetére


MdewC
nagyúr

Túl vagyok egy router reseten, az nem segített. (Egy élmény volt éjszaka 1 után.)

Digis netem van, PPPOE a csatlakozás, szóval, ha jól tudom, akkor nem tudom direktbe kötni. Este megpróbálom megosztani a mobil netemet, hátha, ha ott bemegy, akkor kérdés, hogy mi lesz... :F

Maximum még a neten/összefoglalóban talált és onnan kiokoskodott custom net beállításokat megpróbálom még, hátha, de a supportos nem kecsegtetett sok jóval, miszerint állíthatok én bármit, lehet csak a router csere játszik... Nem akarom elhinni, fura.

:R :R

(#60309) tigomigocika: Ez így igaz. :(

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60315) boost válasza MdewC (#60314) üzenetére


boost
addikt

Én se hinném, hogy a router az oka

(#60316) Tegla80 válasza MdewC (#60304) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia.
Csak psn nincs vagy net sincs a gepen?
Mobilnetrol mi volt az eredmeny amugy?
Masik router-el ki tudod e probalni,ha ugy adodna?
Nekem tp3600 om van es tudok csatlakozni egy elso szerias geppel....meg sztem innen meg sokan szinten tp vel,szoval nem csak az asus a jo.....
Ki amugy a szolg?

Szerk.
Melo kozben nem frissitettem ra es irtal kozben par dolgot....
Szoval akkor a mobilnet-et probald ki es ird az eredmenyt....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60317) Kakaduku válasza pomk (#60308) üzenetére


Kakaduku
senior tag

"Olyan, mint amikor a szűz lánynak azt mondod, hogy csak azért ilyen kicsit hogy ne fájjon annyira."
Ezen behaltam, hangosan felnevettem a meló helyen. :DDD :DDD :DDD

Próbálta már valaki, hogy direktbe köti a netet a Ps-be? Úgy hozza a net sebességét, vagy úgy sem?

[ Szerkesztve ]

(#60318) MdewC válasza boost (#60315) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, sztem se, de majd meglátjuk, este meló után "okosabb" leszek.

:R

(#60316) Tegla80: Köszönöm az érdeklődést, később próbálok kizárni még 1-2 tényezőt és jelentkezem.

A netet még egyszer ellenőriznem kell, mert elméletileg az automatikus network hangolásnál azt írta, hogy csatlakozva vagyok, de elkövettem azt az amatőr hibát, hogy a böngészőből nem nyitottam meg weboldalt, ezt mindenképp pótolom. :(
Mobilnetet esete 19:00 után tudom ellenőrizni.
Elméletileg lesz lehetőségem, hogy másik routert teszteljek, ha eljut odáig a dolog, akkor egy Mikrotik routert kaphatok kölcsön felkonfolva.
Szolgáltató a digi.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60319) losilee1337


losilee1337
aktív tag

witcher + season pass 19500ft sima is akcios de az meg van igy az àràt nem làtom.

Psn id: HungaryLosi

(#60320) kentucky válasza Kakaduku (#60317) üzenetére


kentucky
őstag

Próbáltam, sehogy sem jó, egyszerűen a Sony szervere ratyi.

(#60321) boost


boost
addikt

Dragon Quest Heroes - 100€

október 16.

(#60322) A`rpi válasza MdewC (#60314) üzenetére


A`rpi
addikt

"Direktbe" modemmel is tudod tesztelni PPPoE-kapcsolatot is támogat PS4. :K

Várjuk a fejleményeket.

(#60323) pomk válasza Kakaduku (#60317) üzenetére


pomk
őstag

Most látom, hogy rosszul írtam. "kicsit" helyett "kicsi", de azért a lényeg úgy látom átjött. ;)

(#60319) losilee1337
Melyik storeban?

[ Szerkesztve ]

(#60324) Kakaduku válasza kentucky (#60320) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor nagyobb netet kell kötnöm, hogy legalább a mostani sebességgel jöjjön. :F
Egyébként csak is ezért, de a napokban gondolkoztam el azon, hogy váltok XONE-ra, de nem tudott még eltéríteni a sötét oldal. ;]

[ Szerkesztve ]

(#60325) MdewC válasza A`rpi (#60322) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönöm a türelmeteket és az információkat! :R

Ha ez így működne, akkor annak baromira örülnék, mert megoldaná, hogy nem kell routert cserélni.

Ez esetben arra gondolok, hogy mivel 1 kábelen jön be a net, akkor beraknék egy egyszerű switchet, aminek az egyik portjára menne a PS4, a másikra a router. NA viszont az a kérdés, vagy feltevés, hogy vajon a PPPOE hozzáférési adatokat megadhatom-e 2 helyre? Működhet ez így? :F

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60326) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Ps4 létezik jóféle joy. aksi ami bírja a napi 10 órás gyűrődést is?

[ Szerkesztve ]

(#60327) boost válasza MdewC (#60325) üzenetére


boost
addikt

routerre kötve próbáltad, hogy tudtál netezni? vagy semmi netes szolgáltatás nem működött.

(#60328) vzoltan válasza Rathrol (#60326) üzenetére


vzoltan
aktív tag

amugy ez hany ora hasznalatot bir?
mert orakban nem mertem, de azt eszre vettem h 1-2-3 inkabb 1.-2 nap utan lemerul nullara, es en nem jatszom naponta nagyon sok orat. 2korul.

(#60329) F.B.I. válasza Rathrol (#60326) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én ilyet vettem, nekem elmegy egy 10 órát bedugott fülessel.
Bár jobban örülnék egy olyan megoldásnak még ha nagy is, amibe rendes tölthető aksikat lehet tenni.
Jah: 1000-es, 1800-as aksit ne vegyetek...3 órásak, csak az ilyen csomagoltat.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60330) MdewC válasza boost (#60327) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nos ezt írtam fentebb, hogy ezt meg kell még egyszer néznem, tegnap idegességemben és lányos zavaromban elkövettem azt a hülyeséget, hogy azt nem néztem meg, csak elhittem, hogy csatlakozás okés, amikor az easy beállítások után azt írta, hogy csatlakozva van... :( Elnézést.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60331) A`rpi válasza MdewC (#60325) üzenetére


A`rpi
addikt

PPPOE hozzáférési adatokat megadhatom-e 2 helyre? Működhet ez így?

Nem.

Legalábbis egy időben semmiképp.
Vagy lenne net a routeren, vagy a PS4-en.

[ Szerkesztve ]

(#60332) Rathrol válasza F.B.I. (#60329) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Az a baj hogy a gyári aksi nagyon gyenge a joy.-ban nekem 3-4 óra játék után már full teljesen lemerülőben van...pedig még a világítását is tompítottam a joy.-on, ráadásul ha beépített hangszóró is használ néha a játék+rezgés is van akkor le se merem írni meddig elég.
Szerintem a világítást kár volt beépíteni ilyen gyenge aku miatt, de legalább teljesen kikapcsolható lenne...

Ezaz aksi gondolom meg kell hozzá bontani a joy burkolatát hogy csatlakozható legyen vagy hogy is van ez? :F

[ Szerkesztve ]

(#60333) A`rpi válasza Rathrol (#60332) üzenetére


A`rpi
addikt

Rezgéshez képest, led fogyasztása elhanyagolható.

(#60334) toompa válasza Rathrol (#60332) üzenetére


toompa
őstag

Szerintem a 3-4 óra nagyon kevés.
Nem szoktam méregetni,de én úgy gondolom,az enyém 6-8 órát kibír.

(#60335) Rathrol válasza toompa (#60334) üzenetére


Rathrol
aktív tag

De gondolom itt se szabad hagyni hogy full lemerüljön mert azaz aksinak nemtesz jót, így kevesebb órákat fog kibírni ha mindig lemerítjük és úgy töltsük fel?! Legalább is én így tudom a lithium aksikról

(#60336) DrRoulDuke


DrRoulDuke
csendes tag

Sziasztok!

Nagy valoszinuseggel a playstation rendszerre a router miatt nem tudok csatlakozni ezert szeretnek venni egy ujat egy ASUS uj generacios AC routert neztem ki nektek van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Hasznal valaki ilyet? Ugye az uj generacios routerrel nem lesz baja a PS4 nek?
Ilyenre gondoltam:
http://www.euronics.hu/ASUS-RT-AC51U-p45714
Koszonom elore is a valaszt

[ Szerkesztve ]

New Orleans Saints

(#60337) Angry Rabbit válasza boost (#60307) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Ilyet hogy gondolsz??? Itt ezt nem szabad. Ha nem megy a gepen a PSN,akkor az CSAK es kizarolag juzer hibajabol lehet! ;)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60338) Scholes9 válasza vzoltan (#60328) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam is hasonló a dolog. Most veszek 5-ért egy eredeti Sony PS4 töltőt ami azért kényelmesebbé és praktikusabbá teszi a dolgot. Arról nem is beszélve, ha 2 joy van pl. Holnap érkezik.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60339) F.B.I. válasza Rathrol (#60332) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, bontani kell. Én most akarok egy Jiayu telefon, gyári 3000mAh aksiját beletenni, kicsit macerás de utána pár napra le vagyok fedve és 2.500,-Ft-ból meg van oldva.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60340) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Gondolkozom ezen az új destinyn, de a dlc-k tartalma nem győzött meg, sőt fel is húzott nem kicsit. Érdemes vissza térni rá mit gondoltok? Második dlc-t még az eslővel megvettem, de kb 1-2 óránál nem játszottam többet. Mit nyújt pontosan az a dlc? Reef bolygóra lehet menni pár új bounty meg az az arénázás?

(#60341) Elims válasza Rathrol (#60335) üzenetére


Elims
veterán

Így van,ne meríts teljesen nullàra.
Pàr helyen olvastam olyat,hogy pàrszor a lithium-os akksikat érdemes 40% körül tölteni viszont a legtöbb helyen azt olvastam/hallottam,hogy akkor érdemes tölteni amikor jelez a merülésről. Én akkor még jàtszom vele egy 20-30percet.
Az enyém 10òràt minimum kibír.100%.

A mùltkor Árpi mutatott egy nagyon hasznos kis ketyerét,azon a vételen erősen gondolkozom...
Van 2 ps3-as joy-om,az egyik szinte ùj,pàrszor hasznàltam,félek,hogy tönkre megy benne az akksi,mert nem hasznàlom.Árpi àltal linkelt ketyerével viszont lehetne azzal is.
Bàr az àra nem olcsò. (A felhasznàlàsàt tekintve.)

Szerk.:

Scholes: Honnan veszed a töltőt?

[ Szerkesztve ]

(#60342) Tegla80 válasza DrRoulDuke (#60336) üzenetére


Tegla80
addikt

Ac router-t felesleges venned,mert a ps4 nem tudja...nameg kabelen kellene inkabb megoldani....

Angry Rabbit
He-he...
Amugy sajnallak tenyleg,de semmit nem erolkodsz,h jobb legyen nalad a dolog.... En tovabbra is azt vallom,h a hiba nalad vagy a szolg-nal van.....beszeltel veluk a dologrol?(utotted picit is az asztalt ....)
Mobilnettel probaltad amugy? (nem valaszoltal azota sem)
:U

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60343) MdewC válasza A`rpi (#60331) üzenetére


MdewC
nagyúr

Valahogy éreztem, akkor sajnos eljöhet a "nem a legszebb megoldás" kora. :N

(#60342) Tegla80: Egyébként mi miatt lehet gond ezzel az AC routerrel? Mert a support nekem is ASUS routerről magyarázott, mint vész megoldás, hogy cseréletem arra...?

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60344) Scholes9 válasza Elims (#60341) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Aprón megbízható kollégától. Alig használt. 5-öt megér szerintem. Főleg hogy később majd úgy is beszerzek még egy joyt.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60345) Elims válasza Scholes9 (#60344) üzenetére


Elims
veterán

Megéri.
10e ùjonnan.Én lebeszéltem magam ròla.Sokallom.
Azt reméltem tudsz vmi akciòs helyet. :-)

(#60346) Tuomas válasza Elims (#60345) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem a 10e picit drága, de nem mondanám hogy nem éri meg. Én akciósan 8, vagy 9 ezerért vettem, de jó szolgálatot tesz. Sose kell figyelni, hogy mennyin van a töltöttség, nap végén csak felrakom és kész. Mindig 2 kontroller van rajta, így egyik biztos, hogy teljesen fel van töltve. Általában felváltva használom mindkettőt, hogy azért állásában ne haljon meg :D

We were here

(#60347) Tegla80 válasza MdewC (#60343) üzenetére


Tegla80
addikt

Az,h a ps4 nem tud "ac" szabvanyt ....csupan ennyi.
[link],h mi is az "ac szabvany"
Az asus nem jelent alapban ac szabvanyt,igy max a markat ajanlotta sztem a support...

Szoval sztem jelenleg boven eleg egy komolyabb belsovel(proci/ram) rendelkezo "n"-es dual band,de gigabites router.Persze azt sem wifi-n hasznalva....a komolyabb "belso" az egyideju nagyobb terheles miatt kell.(sok sajat eszkoz hasznalat,stb)

"milyen routert " topic,ha .....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60348) MdewC válasza Tegla80 (#60347) üzenetére


MdewC
nagyúr

Világos.

A lényeg, hogy amit ajánl a support, olyat érdemes. Ha kell.

Köszi!

:R :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60349) basel00


basel00
tag

Srácok töltöm egy játékot de már hetek óta gyök 2-vel tölt aszittem vmi szerver baj van de biztos hogy nem tudd vki segíteni hogy ez mitől lehet??

(#60350) DrRoulDuke válasza Tegla80 (#60342) üzenetére


DrRoulDuke
csendes tag

Ha nem tudja az AC-t attol meg lehet azzal a routerrel hasznalni vagy ez csak annyit jelent nem lesz gyorsabb?
Nekem is az info vonalon ajanlottak az ASUS -t gondoltam akkor egy uj gyorsat veszek sajnos a kabellel nem tudom megoldani mert a kabel egy emelettel feljebb van eddig nem volt gond remelem.

New Orleans Saints

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.