Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60801) cyberkind válasza A`rpi (#60800) üzenetére


cyberkind
félisten

A TLoU után az a meglátásom hogy ezt még a ND tagjai se tudnák kivinni, hardon is halál volt. :D

Paranormal Cocktivity

(#60802) vzoltan válasza A`rpi (#60800) üzenetére


vzoltan
aktív tag

"Brutal", de csak azutan lesz elerheto ha a crushing-ot megcsinaltad:) de lesz meg egy nezelodos mod is az easy elott.

[ Szerkesztve ]

(#60803) Elims válasza A`rpi (#60800) üzenetére


Elims
veterán

Ez az!! Ez kell nektek!! :-)
James,Fausto,Árpi,Wlac és Nokia pàrti. (Sorrend szinte mindegy.)
Nézni fogom,hogy ki mennyi idő alatt platinàzza majd. ;-)

Nokia pàrti - Gt5 10hònap...

(#60804) perge666 válasza Elims (#60799) üzenetére


perge666
veterán

Nagyon remélem.

(#60805) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Most mondták Twitch-en, hogy 29.-én jelenik meg az Uncharted demo és a 2. rész lesz csak benne. Nem sok értelme van 1 héttel a megjelenés előtt, most sokkal jobb lenne vele játszani.. na mindegy.

(#60807) Elims válasza perge666 (#60804) üzenetére


Elims
veterán

Persze lényeges a "megjelenítő" nem egyszerűen tv...
Legalàbb egy méteres full hd-n màr szépen mutat. ;-)

(#60808) perge666 válasza Elims (#60807) üzenetére


perge666
veterán

Ugyanazon a TV-n fogom játszani mint tavaly PC-n.(106-os FullHD Panasonic Plazma)
Nem a legújabb technológia,de egyelőre csak ez marad,mert ugye 1 hónapja terveztem egy újabb monitort,de a házra kell most minden pénz.

(#60809) Scholes9 válasza Jhonny06 (#60805) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na jah, bár jobb mint a semmi.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60810) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Na a redves digi bek@phatja!Kozel fel orat beszeltem veluk es az eredmeny semmi!! Ok nem latnak hibat,ilyenrol meg csak nem is hallottak es kulonben is ok latjak a PS-t,hogy csatlakozva van,innentol kezdve kapjam be. Mar szerzodes bontassal fenyegetoztem,de csak annyit ertem el,hogy visszahivott vmi IT-s f@rok aki nagykepuen magyarazta,hogy hiaba jonnek ki,mert nem tudjak LOGolni a hibat,igy ismet bekaphatom.
Ennyit a digirol.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60811) gyuribácsi88 válasza Angry Rabbit (#60810) üzenetére

Mivel én erről lemaradtam, és nincs kedvem visszaolvasni isten tudja mennyi hozzászólást, csak annyit kérdeznék hogy a digi által adott router-re (ont) csatlakozik a ps közvetlenül, vagy digi ont -> saját (egyéb márkájú) router-re van kötve a ps? Csak azért kérdezem mert nekem is digi netem van, és semmi gond nincs.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60812) Angry Rabbit válasza gyuribácsi88 (#60811) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Nem az ovek a router. Egy TP Link van,de kiprobaltam Asusal is. Kollegamnal kb 4 km-el odebb az en routeremmel,az en gepemmel,szinten digin megy a PSN...
Roviden,tomoren ennyi.

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60813) vzoltan válasza Angry Rabbit (#60810) üzenetére


vzoltan
aktív tag

digivel nekem is voltak gondjaim, a szerveremrol sshval nem lattam haza ami hollandiaban van, digi semmiben nem tudott segiteni, nem is akart. vegul egy kis server atkonfiguralas oldotta meg a problemat: ifconfig eth0 mtu 1300

(#60814) Angry Rabbit válasza vzoltan (#60813) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Kosz,de ez nekem kinai. A sracnak is egy honapig kellett konyorognom,hogy segitsen,ugyhogy onnentol kezdve van egy PS-em amivel jokat tudok jatszani,csak epp az online tartalmakhoz nem ferek hozza. :(

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60815) Tegla80 válasza Angry Rabbit (#60814) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt szomoru olvasni....
Van mas szolgaltato aki szoba johet ? (Lehet valtanod kellene....)

Plusz...
Sztem kerd,h jojjon ki egy szaki toluk es dugjatok direktbe a ps-t a modemre.....csinalj egy tesztet es ha nem ok(persze nem lesz az) akkor mond neki,h oldja meg.....csorogjon a kozpontba es allitgassanak maguknal ugy,h jo legyen....Ha muxik....router a rendszerbe es oldja meg,h mukodjon azzal is......(elvileg szerelo akit kuldenek,igy ertenie kellene ahoz amit csinal)
Ha ez nem sikerul...jegyzokonyv es kiderul mit lepnek....a psn elerheto es Te azert fizetsz nekik a net-ert,h elerd,de Ok ezt nem tudjak biztositani neked a sajat szerelojuk altal sem.
Ne hagyd magad....hajra!

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60816) HKorn


HKorn
addikt

Szerintetek CUH-1216-os modell megér 5k felárat a "régihez" képest?

Run&Ride

(#60817) Blaise válasza HKorn (#60816) üzenetére


Blaise
veterán

Simán. Hogy jön ki az 5k különbözet?

[ Szerkesztve ]

(#60818) k4rL^ válasza HKorn (#60816) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, itt egy teszt az új modellröl.
Kevesebbet fogyaszt, akár 30W-tal is, valamennyivel halkabb az új gép.

[ Szerkesztve ]

(#60819) toompa válasza Angry Rabbit (#60814) üzenetére


toompa
őstag

Milyen net csomagod van?
Érdemes lenne nagyobbra váltani,minimum diginet 200-asra.
Nekem azzal sem és most az 500-assal sincs semmi problémám.
Arról nem is beszélve,ha alacsonyabb neted van,kijönnek,szerelnek és tesztelnek. Nem értek a műszaki részéhez,de cserélnek az elosztó helységben dolgokat a nagyobb net csomaghoz. Könnyen meglehet,hogy megszünne a probléma.
Illetve ott tudnál személyesen is reklamálni,ha továbbra is fennáll a probléma.

(#60820) PandaMonium válasza vzoltan (#60813) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nálam a Digi a Twitch.tv-t úgy routeolta, hogy élvezhetetlen volt, hiába volt meg bőven a sebesség minden stream csak bufferelt és pár száz KB/s-el döcögött (13. ker mellesleg). Nem a Twitch volt az egyetlen problémás oldal ráadásul. Lesz@rták, cserébe váltottam UPC-re. Itt annyiból jobb a helyzet, hogy nincsenek routing gondok, normális modemet adnak alapból, itt viszont az ár-érték arány és az uptime (minden héten van gond legalább 1x) marad el jelentősen a Digi-hez képest. Sajna nincs tökéletes ISP az országban, viszont legalább a sebességre nem lehet panasz.

(#60819) toompa: A sebességnek nincs köze hozzá, minden ami eléri legalább a 0.5MB/s letöltést már bőven elégnek kell lennie a PS Store böngészéséhez és a PSN használatához (persze ez nem azt jelenti, hogy ilyen nettel tuti BF4-ezni).

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#60821) HKorn válasza Blaise (#60817) üzenetére


HKorn
addikt

http://www.gamesoft.hu/ps4-playstation-4-500-gb-cuh-1216a-p-2073.html

Régi 105 körül megy.

Köszi mindenkinek.

Run&Ride

(#60822) MdewC válasza Angry Rabbit (#60814) üzenetére


MdewC
nagyúr

Otthon nálatok másik routerrel próbáltad? :(
Lehetőség szerint érdemes, nálam ez oldotta meg, pedig ugyan úgy van beállítva, mint a régi.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60823) Angry Rabbit válasza Tegla80 (#60815) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Az lesz. A heten veszek 4 meter kabelt es kiprobalom direktbe.
Tobb otletem nincsen,bar ez a konfig Kobanyan megy (en PS-em,en routerem). Igaz az IT-s gyerek is ezt mondta,hogy probaljam meg es hivjam oket ha igy se megy...
Amugy talan UPC van meg itt,de ezt ma kideritem. Es a tobbieknek :
A net sebesseggel nincsenek gondok. Igaz nem a leggyorsabb,de azert pont most nem irok nekik ala megint 2 evet,hogy ha nem mukodik a nagyobb nettel se,akkor buntetest fizessek ha valtani akarok megis. Oktoberben jar le a husegidom,igy addig donthetek maradok e.
MdewC : igen. Egy Asus volt a proba alany es azzal sem ment.

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60825) bandi0000 válasza icecave (#60824) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ilyen gyorsan meguntad? :D

Amúgy az a legegyszerűbb ha inicializálod a beállításokban, bár legalább 2-3 óra asszem, de akkor biztos szűz lesz

Xbox One: bandymnc

(#60826) icecave válasza bandi0000 (#60825) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm.

Csak addig untam meg, amíg nem jönnek többen a nagy címek, szóval nem sokáig :D Bár, most is, annyt dolgozom, alig játszom, szóval kétszer is meggondolom, veszek-e megint. Ha igen, akkor meg 1216-os lesz, bár úgy hallom, túl sok különbség nincs. Bár engem a hangján kívül más nem is nagyon érdekel.

(#60827) A`rpi válasza icecave (#60824) üzenetére


A`rpi
addikt

settings > initialization

(#60828) gyuromoj válasza icecave (#60826) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem tegnap 1 óra alatt végzett vele, pedig a FULL-ra mentem. Én is hasonló dolgok miatt váltam meg a géptől. Majd tavasszal Uncharted 4-re, ha nem is veszek gépet, de kérek kölcsön havertól. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#60829) boost válasza icecave (#60826) üzenetére


boost
addikt

A hangjában sincs túl sok különbség. Mármint észrevehetően halkabb, de még mindig jóval hangosabb, mint egy XBO, ugyanannál a játéknál. (Metal Gear Solid V). XBO tényleg szinte mindig csendes, az új 1216-os gépnél is fel kellett hangosítanom a tévét (nagyon halkról (amin XBOn játszottam) halkra), hogy halljam a játékot, ne a suhogást.

[ Szerkesztve ]

(#60830) front3r válasza PandaMonium (#60820) üzenetére


front3r
őstag

Nálam is volt ilyen probléma, váltottam 1000Mb/s-re, és negszűnt a probléma. A különbség az, hogy közvetlenül az ont-ra csatlakozom, és nem a társasházi switchre. Legalábbis twitch tekintetében. PSN-el sosem volt gondom.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#60832) boost válasza Nayrobi (#60831) üzenetére


boost
addikt

Köszi! Szeretnék egy 2015-ös Persona 5 megjelenést, USA Store-ra, és egy Persona 4 Golden PS4 remastert jövő heti kiadással. Hallod télapó? :DD

(#60833) tepenzed válasza boost (#60832) üzenetére


tepenzed
őstag

én meg egy csinos leányzót szeretnék :B

(#60834) Scholes9 válasza boost (#60829) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én amióta USB-ről zenét hallgatok játék közben nem is hallom a PS hangját:) Ez is egy megoldás:) Anno pl így wowoztam meg diabloztam mindig és megszoktam meg jobb is vhogy így játszani nekem :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60835) delibab válasza Scholes9 (#60834) üzenetére


delibab
senior tag

Vagy vidd fel a padlásra... akkor sem hangos :DDD ;]

Egyébként szerintem ez eléggé túl van lihegve még mindig... szerintem a ps3 hangosabb volt, így nekem ez megfelel...

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#60836) MdewC válasza Angry Rabbit (#60823) üzenetére


MdewC
nagyúr

Direktben illene (kellene) mennie. Mindenképp tesztelni kell.
Kitartást! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60837) Scholes9 válasza delibab (#60835) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem jó ez így, úgy is azt a zenét akarom hallgatni játék közben, amit szeretek :) Kivétel ez alól néhány cím zenéje lehet csak :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60838) boost válasza Scholes9 (#60837) üzenetére


boost
addikt

Bandai Namco-s faszi feje pont olyan, mint a Youtube-os emoji.

(#60839) Angry Rabbit válasza MdewC (#60836) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Igen kellene,csak azt nem tudom,hogy mennyivel leszek elorebb. Oke,hogy elvileg akkor router hiba,de egybol kettoe...?

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60840) Tatyla


Tatyla
őstag

Bloodborne
The Old Hunters DLC - 2015.11.24.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60841) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most vettem a gyereknek egy PS-t (fehér, olcsón), mert a tulajdonosnak, mindig wifi hibát csinált a TP-LINK routerével. Átvittük a barátomhoz, ott is eldobja a wifit, Mondanom sem kell, hogy ott is TP-LINK van.
Most viszem haza, délután beuzemelem és kíváncsi leszek, hogy beigazolódik-e, az, hogy a régebbi vagy egyszerű TP-LINK routerek nem kezelik rendesen a PS wifijet vagy fordítva (otthon Asus van).
Délután írok.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60842) boost válasza F.B.I. (#60841) üzenetére


boost
addikt

Konzolt alapból nem dugnék Wifi-re, ahol lehet. Akkor sokkal inkább egy Powerline adapter.

(#60843) MdewC válasza Angry Rabbit (#60839) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jogos a kérdés, de akkor legalább nem kell a Digivel "vesződni", persze ettől még a kollégák tanácsait érdemes megfogadni a szolgáltatóval kapcsolatban, viszont akkor tényleg "csak" a megfelelő routert kell megtalálni. Nekem is volt hibám, amikor először direktbe kötöttem, a PSN szerverek miatt nem tudtam beregisztrálni. Aztán a munkahelyen felment a PSN networkbe, hitelesítettem az accom, aztán aznap este felment direktbe PPPOE kapcsolattal. (bekötöd direktbe, network beállítás, custom net beállítás, PPPOE opció, ott beírod a szolgáltatótól kapott internet felhasználó neved és jelszavad, a többi beállítás pedig automatikus. Kábelt ellenőrizd.) Digi van nálam is, 10. kerület, kollégámnál 14. kerületben szintén működött a Digi. Érdemes kipróbálni. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60845) Kakaduku válasza F.B.I. (#60841) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nekem olcsó TP-LINK routerem van. Igaz, hogy kábelen csatlakozik a PS a routerre, de előtte wi-fivel is kipróbáltam és tökéletesen működött, csak a sebesség maradt alul a kábeles megoldástól.

(#60846) Scholes9 válasza F.B.I. (#60841) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam D-link router van és, ha nagy ritkán Wifire csatlakoztatom a PS-t, akkor egy Asus reapeterre csatlakozik ami meg ugye a routerhez, semmi gond nincs vele :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60847) Mrdevil válasza Tatyla (#60840) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ingyenes lesz Tibikém? Nincs pénzem. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#60848) Angry Rabbit válasza F.B.I. (#60841) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Na erre kivancsi leszek! Varom a fejlemenyeket!
MdewC : mar csak azt nem ertem,hogy egy honapig vigan ment ezzel a routerrel. Ezeket kiprobalom es probalok szerezni egy harmadik routert is. 3 a Magyar igazsag! :)

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60849) F.B.I. válasza Angry Rabbit (#60848) üzenetére


F.B.I.
veterán

Elmondom a történetemet, hogy ne a digi miatt keseredj el: volt egy TP-Link 742 routerem, ami hibátlanul, ment 2 évig a digivel. Egyik nap volt egy áramszünet, utána már nem akart a net felállni azzal a routerrel, kábelen, direktbe, minden jó volt. A poén csak az volt, hogy a router hibátlanul üzemel a digivel, azota is csak egy másik bérház tömbben. Nálam, a földszinti szomszedomnal, apameknal, egy házzal arrébb, nem ment de 2 házzal arrébb, simán. Ez sajnos nem a digi hibája volt. Nem tudtak vele mit csinálni, mert csak ez a router bolondult meg és csak a mi lakóházunkban.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60850) Blaise válasza F.B.I. (#60849) üzenetére


Blaise
veterán

Állítólag a Digi nagyon kényes az összes TP-Link routerre, nekem rövid ideig simán működött WDR3600-al, de a "gyenge" wifi miatt lecseréltem egy AC-s Asus AC87U-ra, ami wifin simán átvisz 400Mbitet :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.