Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) Scholes9 válasza konikan (#60600) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én azt sem tudom, hogy mi ez :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60602) james001 válasza gyuribácsi88 (#60597) üzenetére


james001
veterán

November 17-én jön. Nagyon király játék,tele jobbnál jobb poénnal :D Csak sajnos baromi rövid :( Ja meg iderakhatnám a kötelező "inkább csinálnának egy folytatást mint ezt" című írást,de nem teszem ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#60603) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet jelentkezni a Need for Speed bétára

Only PS4, Xbox One.

Live-Die-Respawn

(#60604) cyberkind válasza oriic (#60603) üzenetére


cyberkind
félisten

:R

Kész is!

Paranormal Cocktivity

(#60605) >Deego.. válasza oriic (#60603) üzenetére


>Deego..
senior tag

:R

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#60606) PandaMonium válasza A`rpi (#60599) üzenetére


PandaMonium
őstag

Elég "ügyesnek" kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen FW cserével bebrickeld a routered. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#60607) andro93 válasza oriic (#60603) üzenetére


andro93
aktív tag

Jelentkeztem én is, bár csak kedden vagy szerdán érkezik a ps4-em. :R

(#60608) marilllyo válasza oriic (#60603) üzenetére


marilllyo
veterán

:R

Nem értem miért nem lehet "demo"-nak hívni. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60609) gyuribácsi88 válasza marilllyo (#60608) üzenetére

A demót bárki kipróbálhatja, ezt meg csak a "kiválasztottak" :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60610) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

A kontrollerem R2 ravasza kezdi megadni magát. A Witcher 3-nál vettem észre, hogy csak teljes, nagyon erős lenyomásnál érzékel, a végponton. A legtöbb játéknál nem vehető észre, működik szépen, de pl. autós játéknál se ad teljes full gázt, csak ha szorítom a ravaszt. Valaki tapasztalt már ilyet? Garanciában így már ki fogják cserélni, vagy tovább kellene romlania hozzá? Esetleg valami javítási tipp, amitől még nem veszik el a garancia?

Köszönöm előre is! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#60611) donceleger8 válasza Telda (#60590) üzenetére


donceleger8
őstag

Hali!

Én 3 hónapja vettem gépet a Telekomtól, nekem CUH-1116A modell van.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#60612) Telda válasza donceleger8 (#60611) üzenetére


Telda
addikt

Értem, köszi!

(#60613) Elderath válasza Prof01 (#60610) üzenetére


Elderath
őstag

Kontrollerek 90%nál kb az R2 beszarik egy idő után. Erre a genre jellemzőek az ilyen "minőségi" cuccok sajnos.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#60614) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Nna nemi fejlemeny a PSN-el kapcsolatban. Elore is elnezest a masterektol a szakszavak mellozese miatt!
A lenyeg,hogy kideritettuk,a PS-t atiranyitja tobb kulfoldi szerverre a digi bejelentkezes kozben es nagy valoszinuseggel annyira lassan er vissza,hogy a PSN mar nem engedi be a gepet. Erre megoldast mi nem talaltunk. Digivel meg nem tudtam beszelni,de a kovetkezo harc veluk lesz.
Ennyi.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60615) Citroware


Citroware
addikt

Ha egy játékot meg akarok szerezni megjelenéskor (FIFA 16 :C ), akkor melyik esetben kaparinthatom meg leghamarabb?
1. Előrendelem valahol (konzolokszervize?) és kiszállítják (általában már megjelenés előtt).
2. Elmegyek egy 576-ba és ott megveszem, mihelyt megérkezik oda.

(#60616) oriic válasza Citroware (#60615) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megveszed digitálisan. Annál gyorsabb nincs.

Live-Die-Respawn

(#60617) A`rpi válasza Citroware (#60615) üzenetére


A`rpi
addikt

Előrendeled USA-sotre ból, és jó előtte már elő tudod tölteni.
Emellett egy cimborával meg is oszthatod teljes játékot.

(#60618) Tegla80
Semmi realitást nem látok a dologban, ettől függetlenül szívből drukkolok, hogy végre "legen PSN a 19. kerületben". :K

[ Szerkesztve ]

(#60618) Tegla80 válasza Angry Rabbit (#60614) üzenetére


Tegla80
addikt

Hajra....ne hagyd magad lerazni,zaklasd oket mert mukodnie kell nalad is a psn-nek!

Sony® & PlayStation®

(#60619) Citroware válasza oriic (#60616) üzenetére


Citroware
addikt

A FIFA 14-nél ezt tettem, és a megjelenési nap éjfélig nem volt engedélyezve az elindítása, sőt, még az első 1-2 órában sem működött, újra le kellett töltenem (pedig előre volt letöltve), a lényeg, hogy szopás volt, miközben mások már 2 nappal hamarabb megszerezték boltból. És az én tapasztalatom is az, hogy minden korábbi évben előrendeltem, és ha mondjuk szeptember 24 volt írva, 21-én már hozta a futár (vagy 22).
Szóval mindenképpen hamarabb tudok vele játszani, ha boltból veszem, ráadásul mivel most nincs kivel osztoznom, így olcsóbban kijövök, mert alapból olcsóbb a boltban, mint a Store-on, és így még el is tudom adni jövőre 6k körül, nem ragad hozzám örökre (feleslegesen).

[ Szerkesztve ]

(#60620) #20844032 válasza A`rpi (#60599) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ahhoz képest, hogy azt írod sosem láttad, elég merész megállapítások ezek :D

(#60621) oriic válasza Citroware (#60619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olyan store-ból kell megvenni, ahol a legelőször megjelenik. Ez van hogy napokkal a lemezes verzió előtt van. Lemezeseknél is lehet szívás a korai vásárlás, főleg ha day-1 patch nélkül nem megy a játék. A premierig akkor csak dísz a lemez is.

Live-Die-Respawn

(#60622) A`rpi válasza #20844032 (#60620) üzenetére


A`rpi
addikt

Általánosságban azért van véleményem, nem hivatalos "mókolt" romokról.

(#60623) Citroware válasza oriic (#60621) üzenetére


Citroware
addikt

Speciel az USA-ban 2 nappal hamarabb jelenik meg (US szept 22., EU szept 24.), és figyelembe véve, hogy a dollár miatt ott mindig is olcsóbbak a játékok, így valamivel vonzóbb a helyzet, de USA store-ról még nem vásároltam (pedig van felhasználóm hozzá), nem is nagyon tudom, hogy oda vajon hogyan lehet feltölteni a pénzt, de ha sikerülne valakivel osztozni egy USA felhasználón, akkor én szívesen osztoznék. De mivel én a saját magyar felhasználómban akarok játszani vele (az előző részekből hozott pontok stb miatt), ezért valakinek az USA felhasználóját kellene beállítani az én PS-emen elsődleges felhasználónak, hogy én átlépve a sajátomba is játszhassak vele, míg a másik ember csak és kizárólag azzal a felhasználójával FIFA-zhat, mivel nála csak másodlagosként lehet már... ez túl körülményes.

[ Szerkesztve ]

(#60624) marilllyo


marilllyo
veterán

Haver megvette a Witcher 3-mat. Jujj...ez szaggat. Nem is kicsit. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60625) #20844032 válasza A`rpi (#60622) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ó az van nekem is, és nem véletlenül ajáánlgatom ezeket :) Sajnos ismerem hogyan készülnek a "gyári" romok. Gondolom itt mindenkinek van olyan tapasztalata, hogy ezek az olcsó soho routerek az idővel megpandelnek. Na hát ennek a legtöbbször az az oka, hogy a gyári rencer elfőzi a cuccot a retekbe totál indokolatlanul. Ha egy ilyen "mókolt" romot használ az ember, akkor jó eséllyel életképes maradhat a routere, ha nem kínozza vele agyon (ezek a cuccok jó sokat tudnak, lehet belőlük nas-t csinálni, ftp szervert, meg minden baszt, csak aztán nem bírja a vas). Nekem egy totál átlagfelhasználás mellett, pont a szóbanforgó 841 szériából is vannak routereim ddwrt-vel, és ilyen 1-4%-on pörög a cpu. Van olyan, amelyik 8 hónapos uptime-al. Majd ha az olcsókban találok olyan gyári fw-t, amelyik hasonlóan stabil, fogom én is azokat javasolni. Persze ha drágát vesz az ember, akkor ez sem kell, csak a drágából sem a szépencsomagolt fiszfasz sündisznókat kell megvenni, hanem mondjuk egy mikrotiket.

(#60626) Scholes9 válasza marilllyo (#60624) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az nem jó:(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60627) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Valaki megveszi a destiny-t a héten majd?:)

(#60628) A`rpi válasza #20844032 (#60625) üzenetére


A`rpi
addikt

Teljes mértékben igazat adok, viszont továbbra sem ajánlanám senkinek az egyedi romokat, inkább cseréljen router-t. (Nyilván aki vállalkozó szellemű azt nem kell győzködni felteszi az magától is.)

Márka tekintetében nekem abszolút mikrotik az "álom", már csak az a kérdés, mikor szerzem be, és sikerül munkára bírni.

[ Szerkesztve ]

(#60629) Angry Rabbit válasza Tegla80 (#60618) üzenetére


Angry Rabbit
tag

:)
Koszi! Nem fogom! Most mar ,hogy megpillantottam a fenyt az alagut vegen...
A'rpi : en nem ertek hozza. Egy rendszergazda ismerosom jott el es kezdte woodoozni a rendszert. En mar az elejen leragadtam a dolgok koveteseben. Ha azt mondta volna,hogy a tv maci tehet az egeszrol en azt is elhittem volna.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60630) Tegla80 válasza A`rpi (#60628) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem spec gyari fw van fent,de ha ertenek hozza akkor akar a router-em maga is intezhetne a viragbolti beszerzest pc nelkul...csak egy pelda,de sokat tudnanak mondani meg azok akik kihasznaljak a "cfw" vel ellatott router-uk.
(En spec tok hulye vok a pc-hez ,plusz nincs is ,igy alapban nem erdekel a tema....viszont aki ert hozza ,az messze tobbet kihoz egy mokolt router-bol,mint gyaribol....persze nem teljesitmenyben csak tudasban)

Sony® & PlayStation®

(#60631) Bencus88 válasza Bazsi1987 (#60627) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én tervezem :)

(#60634) andro93 válasza Bazsi1987 (#60627) üzenetére


andro93
aktív tag

Megrendeltem a ps4 Legendary edition bundlet a Taken Kingből. :)

[ Szerkesztve ]

(#60635) boost


boost
addikt

Akkor a szokásos módon:

Sziasztok, ezzel csatlakozok újra a Sony PS4 konzoltulajok exkluzív táborához (így kell ezt megfogalmazni. :D ):


Egyelőre marad a One is, év végéig (szerintem Tomb Raiderig biztosan, lehet, hogy tovább is, mert kb féláron vettem), aztán meglátjuk. Ha nem lett volna ez a szép gép, vártam volna jövő év elejéig. Már új szériás, ahogy minden új bundle (Infinity bundle, mgs bundle, destiny bundle), és pont 20zerrel volt olcsóbb Ausztriában, mint itthon. :((( Itthoni áron kimaradt volna, spontán megláttam, na jó ennyiért elviszem vétel volt, 2 év garival.

Köszi gyuribácsi88!

[ Szerkesztve ]

(#60636) fityere válasza boost (#60635) üzenetére


fityere
senior tag

Hol vetted olcsóbban ? Legtöbb helyen 429 eur-ért volt én itthon 370-ért vettem, vagyis nekem annyiba volt.
Meg a Batman bundle is 449 eur. Igaz mindig vannak nagyon jó akciók. Volt mar ps4 4 játékkal 370 eur-ert újonnan.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#60637) haligali72 válasza MdewC (#60587) üzenetére


haligali72
aktív tag

Köszönöm a válaszod! Semmit nem állítottam, ahogy elment, így most visszajött egy hét múltával a psn!

(#60638) Petya2900XT válasza marilllyo (#60624) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ingadozik az fps az tény,de még mindig sokkal élhetőbb,mint egy 64-es Sunken Dragonon 20-on fpsel laggolni :D Szerintem ne szegje kedvét senkinek, a Witcher hangulat nagyon ott van. ;)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#60639) marilllyo válasza Petya2900XT (#60638) üzenetére


marilllyo
veterán

Ebben biztos vagyok!
Nem hiszem, hogy a hamarosan megjelenő Battlefrontnál is véletlen lenne az, hogy max 40 fő lesz. Bár hozzáteszem...én PC-n se szívesen megyek 64-es szerverre. Csak pearl market-re amikor a shotikat csillagoztam.
:)
Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy jó játék a Witcher 3.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60641) andro93 válasza #17954112 (#60640) üzenetére


andro93
aktív tag

Neked kell eldönteni, melyik konzolon érdekelnek az exkluzív címek, ez a legfőbb érv, amellyel döntesz egyik vagy másik konzol mellett. Forzák miatt elgondolkoztam egy Xboxon, de végül mégis a Ps-t rendeltem, mert sokkal több exkluzív van rá ami tetszik, meg a multiplatformok is általában szebben/jobban futnak az erősebb hardver miatt.

(#60642) aizen92 válasza andro93 (#60641) üzenetére


aizen92
addikt

+1!
Exkluzívok és az ismerettségi körben melyikből van több. (Ha ez szempont hogy velük tudj játszani. )
A többi csak körítés.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#60643) marilllyo válasza andro93 (#60641) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a haverok miatt döntöttem a PS4 mellett. Ha ők boxolnának akkor azt vettem volna. De örülök neki, hogy nem. Halo hidegen hagy... Forza is. De most így utólag tök mindegy ki melyik tábort preferálja...olyan címek után mint a Last of Us, Heavy Rain, Uncharted... Stb. irígykedhetnek a többiek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60644) boost válasza #17954112 (#60640) üzenetére


boost
addikt

Nekem van mind a kettő. Mind a két gép nagyon jó. Teljesítménybeli különbség szabad szemmel láthatatlan, főleg játék közben. Van, ami jobban fut ezen, van ami azon.

Sonynál:
- népszerűbb, több az online játékos, nagyobb a közösség,
- Sony erős a filmszerű játékokban. Last of US, Uncharted széria, Until Dawn, jön remasterben a the left behind, stb.
- jobb a gyári stereo füles, de állítólag törékeny
- streaming lehetőség, akár távolról is, tűzfalakon át, jó minőségben

XBoxnál:
-havi 4 gold játék XBO-ra szeptembertől (ebből 2 XB360 cím, de visszafelé kompatibilis)
-EA Accessben is jó ajánlatok vannak. pl BF4, Fifa15, NBa15, NHL15, Dragon Age Inq, Titanfall, stb; évi 6ezért az összeset játszhatjuk, korlátlan.
-Igazán jó autós játék XBoxra van (Forza Horizon 2, Forza 6)
-kezdetleges streaming, csak közvetlen hozzáféréssel megy nem lokálisan.

Igyekeztem korrekt lenni.

[ Szerkesztve ]

(#60645) marilllyo válasza boost (#60644) üzenetére


marilllyo
veterán

Érdekes, hogy a az online rész pl 360-nál sokkal jobb volt mint ps3-mon. Sőt talán még most is jobb a Microsoft rendszere ilyen téren. Most csak annyi változott, hogy a gépet többen vették.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60646) boost válasza marilllyo (#60645) üzenetére


boost
addikt

Egyetértek, ennyi. PSnél normális, hogy emberek van, hogy egy hetet nem tudnak bejelentkezni a szolgáltatásba, tele van a net reklamálókkal. XO esetén ilyen nincs.

(#60647) Phausto


Phausto
tag

A Driveclub+season pass tényleg csak 5990ft store-ban vagy csak én haluztam be késő éjszaka? :)

(#60648) marilllyo válasza Phausto (#60647) üzenetére


marilllyo
veterán

Annyi bezuny!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60649) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Aki jatszik Dying Lightat es a telefonjan is fenn van az app : ha bekuldok cuccot a jatekba,annak mindegyik csomagomban meg kellene jelenjen,vagy csak a Tower beli csomagba teszi bele?
Remelem nagyjabol ertheto volt. 😏

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60650) varadigabor válasza boost (#60646) üzenetére


varadigabor
senior tag

Annyira azért nem szörnyű ,biztos vannak gondok csak akinek megy azt nem halljuk mert nem írja be. Engem csak akkor nem enged be ha nagy leállások vannak vagy ddos, szerintem sok embernek az otthoni hálózatával van a gond. Fb csoportban router cserét mondták megoldásnak.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.