Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) Dicker válasza ForRedGlory (#44783) üzenetére


Dicker
őstag

Szerintem találni jó matricákat. Persze ízlés dolga. Én szobához illően matricáznám fel, általában a letisztultabb jön be. Kivéve a kontroller. Arra nem raknék semmi, mert 99% hülyén mutat rajta.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#44802) xenom0rph válasza Dicker (#44801) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az utolsó elég durva! Ebayes link nincs hozzá?

halahala

(#44803) delibab válasza Gebriel (#44799) üzenetére


delibab
senior tag

delibab :B

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44804) haddent válasza ForRedGlory (#44783) üzenetére


haddent
addikt

Szvsz. ezeket a matricázásokat (legyen az ps4, autó, hűtőgép bármi..) így, 1x megnézni jópofa és ötletes tényleg, de hogy én azt nap mint nap nézegessem hát valami botrányosan gagyi ócska ordas csúnya (nekem) :DDD

kenny123 pontosan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44805) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Remélem következő hónapban mi is kapunk valami erős dolgot, mert a boxosoknál nem lesz rossz a felhozatal. [link]

halahala

(#44806) delibab válasza haddent (#44804) üzenetére


delibab
senior tag

Ezzel én is így vagyok, tetszenek, de soha nem matricáztam még se az autómat se a ps-t... :N Jó, mondjuk kb 25-28 évvel ezelőtt a bútorokon nagyon tetszett a sok matrica... bár akkor meg anyáméknak nem... :P

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44807) Dicker válasza xenom0rph (#44802) üzenetére


Dicker
őstag

Egyben nincs. Gondolom itt is két külön matricából van összerakva.[link]

(#44808) Vasy09 válasza delibab (#44806) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem még megvan az a szekrényem, ami tele volt ragasztgatva! :) Én még most is űzném ezt a szenvedélyem, csak a párom nem hagyja! Nem is értem miért!? :)) :DD

Gamertag: Vasy09

(#44809) haddent


haddent
addikt

delibab nekem tetszik most is pl Kenny gépe, de sajátnak nem kéne. Mint ahogy némelyik agyontuning verda is tetszetős, de sajátnak nem kéne

GTA V heistek Márc. 10 -étől jönnek. PC -ét megint tolták :DDD

Újabb képek a linken, 4 fős lesz, jó lesz. Bloodborneig biztosan. Ha már rengeteg szó esett arról, hogy mi nem éri meg a pénzét akkor a GTA V minden Forintot megért, másodszorra is. R* életben tartja :R

(#44810) banana_joe válasza xenom0rph (#44805) üzenetére


banana_joe
tag

a Rayman Legends-re számítok:) nem vettem meg most akcióban hátha beadják freebe

PSN: bananosjoe84

(#44811) delibab válasza haddent (#44809) üzenetére


delibab
senior tag

Nekem is tetszik, tényleg! Sőt, láttam autókon is ilyet, pl tankfedélen és az is nagyon tetszett, de a sajátomat mégsem ragasztgatnám össze! De ettől még jó!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44812) xenom0rph válasza banana_joe (#44810) üzenetére


xenom0rph
őstag

Mivel most a liveosoknak adják én egy ideig nem számítok rá..

halahala

(#44813) gyuribácsi88

Hamarosan lesz Early Access ps4-en is. (tudom hogy sz@r meg f0s és még húgy is) de nem feltétlenül lesz rossz az hogy hamarabb meg tudsz venni egy olyan játékot amit nagyon vársz, még ha kicsit bugos is. De mivel a teljes verziók is bugosak általában így :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44814) Garada válasza gyuribácsi88 (#44813) üzenetére


Garada
őstag

Én abszolút támogatom az ötletet a negatív vízhang ellenére is, mivel ahogy mondtam egy igazán várt játék esetében az ember elnézi az esetleges bugokat.

(#44815) banana_joe válasza xenom0rph (#44812) üzenetére


banana_joe
tag

igazad lehet, mikor még kitaláltam akkor nem tudtam h live free lesz :U

PSN: bananosjoe84

(#44816) banana_joe válasza gyuribácsi88 (#44813) üzenetére


banana_joe
tag

és mennyire early? hónapokkal hamarabb lehet vagy csak napokkal?

PSN: bananosjoe84

(#44817) delibab válasza haddent (#44809) üzenetére


delibab
senior tag

Amúgy én GTA V-l vettem a gépet és a játékot gyorsan el is adtam, de már megbántam kicsit... lehet, hogy veszek egyet...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44818) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok!

Létezik valahol olyan oldal,ahol meg lehet nézni,hogy egy adott játék (lemezes ill. store) egy adott régióban milyen nyelven érhető el? Engem sokszor érdekelne ,hogy pl. lengyel nyelv szerepel-e,de sajnos sokszor csak találgatok. PL. a TLoU Magyarországon kapható verzióban állítólag nincs lengyel nyelv,míg tudom,hogy ha kint veszem meg,ott szinkron és felirat is van.

[ Szerkesztve ]

(#44819) gyuribácsi88 válasza banana_joe (#44816) üzenetére

Gondolom ezt majd minden egyes játék esetében a kiadó, vagy a fejlesztő, (ezt nem tudom ki dönti el), határozza meg. Biztos lesz olyan ami 1-2 héttel, meg olyan is ami 1-2 hónappal korábban lesz elérhető.

Napoknak nem sok értelme lenne szerintem, napokat bárki tud várni. De pl egy project cars azért már jó lett volna nekem így, 1 évvel ezelőtt is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44820) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#44819) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Steam-en az early access-ben akár évekkel a megjelenés előtt is kiadják a játékokat. Ilyen a DayZ meg ez az új H1Z1 őrület. Mondjuk ezek nincsenek konzolra, úgyhogy nem tudom, mit raknak majd early access-be. Ahhoz, hogy tényleg megvegyék elég rendesen le kell menniük az árral.

(#44821) Prof01 válasza delibab (#44796) üzenetére


Prof01
veterán

Hát persze! A BF a Conquest-ről szólt mindig is! PTFO, nem a K/D! :D
Vegyél fel, esténként toljuk páran! PSN ID: Prof_HUN

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44822) kenny123


kenny123
addikt

Hja, toljuk páran.. Amikor te a hulladék destinyt tolod. ;]

yo

(#44823) delibab válasza Prof01 (#44821) üzenetére


delibab
senior tag

:DD köszi, felveszlek! Csak az a baj, hogy nem nagyon van időm, szóval kb 30-40 perceket tolom és nem is vagyok nagy erősítés, de legalább lelkes... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44824) aizen92 válasza kenny123 (#44822) üzenetére


aizen92
addikt

Amikor BF4ezek mindig csak azt látom én is, hogy destinyzik :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44825) Prof01 válasza aizen92 (#44824) üzenetére


Prof01
veterán

Jól van, azt is kell néha! :D
Mától viszont dupla XP, szóval számíthattok rám! ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44826) kenny123 válasza aizen92 (#44824) üzenetére


kenny123
addikt

Ugye? Amikor meg hívja az ember, adja a flegmat, hogy jaj de most hagytam abba, stb.. :D
Szóval este 11kor jövök, 3-4ig nem megy senki sehova. :D

yo

(#44827) delibab válasza Prof01 (#44825) üzenetére


delibab
senior tag

Ja tényleg, dupla xp! Egyébként melyik pályákon nyomjátok? Nekem most ez a final stand-s havas nagyon bejön!

kenny123: Ja, ha 11-től kezditek akkor még nekem is sanszos lehet, hogy benézek!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44828) aizen92 válasza kenny123 (#44826) üzenetére


aizen92
addikt

Én előbb kezdem, de akkor még fent leszek bőven :DDD

PCs BF4hez képest van pár száz óra és szint pótolni valóm. :))

delibab: én az alapokkal, bf3 felújítottak (minusz Metro), FS, hajók miatt pedig naval strike.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44829) kenny123 válasza delibab (#44827) üzenetére


kenny123
addikt

Én akkor kezdem, de profek szerintem mar előbb ottlesz. Milyen pályák? Változó. Ami megvan mindenkinek. :)

yo

(#44830) Prof01 válasza aizen92 (#44828) üzenetére


Prof01
veterán

Hát akkor nézd meg nekem az X360-as profilom! Minden assigmment, medal, ribbon és fegyver megszerezve! 900 óra felett és most kezdhetem elölről! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44831) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Próbára hol tudok szerezni PS+ kódot? :B

(#44832) james001
:Y

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44832) james001


james001
veterán

Szegény srácot azért sajnálom :N [link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44833) oriic válasza james001 (#44832) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem. Ok fiatal, de másnak odaadni az irányítást... Mondjuk a 3 karakter egyik sem volt maxos, ezeket max két hét alatt újra össze lehet szedni. Sőt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44834) Sirandrish válasza james001 (#44832) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A Bungie sajnos tehetetlen az ügyben, hiszen szigorúan véve nem történt szabálysértés"

Egyáltalán miért tehette ezt meg az a f*szfej???
Értem én hogy Share play de bazze...szánalom. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44835) james001 válasza oriic (#44833) üzenetére


james001
veterán

Igazad van,ő volt a hülye hogy odaadta az irányítást,de mégis csak egy 11 éves srác,neki ez nagy trauma lehet. Na mindegy tanult a dologból. A troll csávó meg jó nagy bunkó volt azért,ebből neki semmi bónusz nem származott,csak az hogy kicseszett a kis sráccal.

(#44834) Sirandrish: "szigorúan véve nem történt szabálysértés, mert a Henry maga adta át az uralmat a játéka felett az illetőnek" Tehát itt a Bungie nem tudott mit tenni mert ez a srác saját döntése volt. Plusz ugye a karaktereket se tudják visszaadni,véglegesen törlődtek.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44836) Dawide@axele válasza SAABPEPE (#41832) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#44837) Sirandrish válasza james001 (#44835) üzenetére


Sirandrish
legenda

De miért tudta egyáltalán törölni? Simán meg lehetett volna oldani még jóval ezelőtt hogy nem engedélyezi, vagy esetleg rákérdez a "tulajnál". Szerintem ez így lett volna/lenne ésszerű..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44838) Dawide@axele válasza kenny123 (#42032) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#44839) gianni85 válasza james001 (#44835) üzenetére


gianni85
veterán

11 éves srác ne játsszon a Destinyvel, főleg ne több 100 órát. 16-os minősítésű cucc.

(#44840) ForRedGlory válasza james001 (#44832) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hanyadik percnel van a lenyeg?

(#44841) james001 válasza Sirandrish (#44837) üzenetére


james001
veterán

Nem tudom,gondolom a Bungie ilyenekre nem gondolt amikor megcsinálták a játékot :D Bár szerintem őket ez nem nagyon érdekli,főleg így hogy nem tudnak mit tenni.

(#44839) gianni85: Igen inkább legózzon meg menjen ki focizni a büdös kölke! ;] Ilyen 11 éves srácok manapság már rég tolják a 16-os és 18-as játékokat is,persze szülőtől is függ a dolog.

(#44840) ForRedGlory: Vége felé valamikor.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44842) Madwe válasza james001 (#44835) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehogy törlődtek véglegesen, szerveren fent vannak még, kb 100%, ha máshol nem vmi backupban... Ettől függetlenül lol, jót röhögtem :D troll a javából... gyereket meg nem sajnálom, 11 éves s egy masszív online játékkal bassza el az életét, hátha legalább kicsit kiszakad ebből a világból :)

(#44843) Syz válasza Dicker (#44801) üzenetére


Syz
senior tag

Az ebay-es matrica rendelésről csak annyit hogy már kétszer rendeltem Kínából matricát PS4-re és mind a kétszer gyűrötten kaptam meg,látszott hogy már meg is ázott valahol pedig rendesen be voltak csomagolva.Mind a kettőt különböző de szinte 100%-os eladótól.Bármi mást rendeltem eddig Kínából még minden rendben és pontosan megérkezett,kivéve ezeket a matricákat.. :U Itthonról meg nyilván nem éri meg megvenni,legolcsóbban is 4000 Ft az OLX-en,az ami az ebay-en 2000-2500 ft ingyen postával.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#44844) gianni85 válasza james001 (#44841) üzenetére


gianni85
veterán

Persze, Cod-os berkekben is nyakon vernék pár kölköt, meg a szüleiket is. :K

Mielőtt megkapnám, kiskoromban csak hébehóba játszottam, persze befigyelt Mortal, meg Resident Evil, de inkább sport és lego ment :P
PS2 óta megy igazán a game nálam, de már más idők fújnak sajnos, rossz a tendencia

[ Szerkesztve ]

(#44845) allein


allein
addikt

Sziasztok. Mi lehet az oka annak, hogy laptopról be tudok lépni a psn felhasználóval, ps-ről nem tudok belépni, the connection to the server has been lost(NW-31194-8), ps restart volt, router restart is volt :U

szerk: Beléptem NAS felületére, most már konzolon is sikerült belépni :(((

szerk: vagy lehet, hogy a tegnapi destiny karbantartás a hunyó :U

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#44846) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#44844) üzenetére

Anno COD-ban mennyit kellett hallgatnunk a sok hugyosnak a vinnyogását nem emlékszel?! :DDD Azok hálistennek maradtak ott, nekem ez is egy érv volt a platformváltás mellett. Itt ps4-en még nem is találkoztam pelenkással, és remélem ez így is marad :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44847) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Még az E3 környékén csináltam egy USA PS accot. Ha holnap megjön a gépem és belépek azzal, akkor kapok 14 nap ingyen PS+?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44848) gyuribácsi88 válasza gyuromoj (#44847) üzenetére

Összedobunk már neked egy 1 hónaposra, én beszállok 500Ft-al :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44849) gyuromoj válasza gyuribácsi88 (#44848) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem kell, csak érdeklődöm. Hogy még is hogy smint vannak a kezdő lépések. :B
Illetve csak pénteken lesz hozzá játékom, addig jó lenne elütni valahogy az időt.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44850) gyuribácsi88 válasza gyuromoj (#44849) üzenetére

Szerintem az a 14 nap a géphez van kötve, nem ahhoz hogy mikor csinálsz accauntot. Adtál meg bankkártya adatokat amikor a profilt létrehoztad? Levont 50-100 forintot ellenőrzés céljából?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.