Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45851) ImpersonatoR válasza A`rpi (#45849) üzenetére

US acchoz kell ott meg csak az Amex működik azért a vergődés. (MasterCard/WebKartyat visszautasítja ugye nyilván azt használnám ha engedne)

Kérdeztem egyébként a bankban pont karácsonykor terjesztette valaki, hogy US amazon kártyaadatokat loptak én meg bőszen azt használtam ott. Valóban azt mondtak, hogy megterítik/kárpótolnak.
De jobb felni mint megijedni.

Egyik barátom pl kínai farmereknek fizetett meg mmos időkben gold -ert aztán pár hónapra ra neki 2 millát próbáltak meg leemelni róla (nem szaroztak) az volt a szerencséje, hogy felhívtak a banktól mivel gyanús volt nekik az összeg plussz, hogy távölkeletről kezdeményezik a tranzakciót és, hogy valóban o volt/kérte -e.

haddent:

De ha veszek US gift cardot.
Ugye a 7 napos PS NOW trial hoz kell megadni a bankkártyaadatokat ahol csak a amex et fogadja el.
Es ott irja is hogy majd 7 nap után levonna a 17$ dollárt az 1 hónapért de azt is írja ha nem tetszik akkor lehet cancel ezni ugye. Tehát így tudnám csak "ingyen" kipróbálni.
A feltöltőkártya meg olyan hogy megveszem rátöltöm de az utána rajtamarad.

[ Szerkesztve ]

(#45852) haddent válasza ImpersonatoR (#45848) üzenetére


haddent
addikt

Adatlopástól nem félnék, de egy Amex hitelkártyát nem adnék meg semmi ilyen helyen. És szvsz. ez most nem is ér annyit, hogy kockáztass. Más megoldás tuti nincs?

(#45853) A`rpi válasza Madwe (#45850) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha innen nézzük, akkor felesleges teljesen a hitelkártya, vagy bármilyen bakkártya. mint olyan.

Sony nem éppen egy kis cég, ettől függetlenül persze bárki lehet csalás áldozata...

De ha az illető betartja az előírt biztonsági intézkedéseket, akkor a kockázatot úgy gondolom minimalizálhatja.

(#45851) FragStaR

Amúgy idő kérdése mi régónkban is elérhető lesz a szolgáltatás, a játékok remélhetőleg megvárnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#45854) PistiSan válasza A`rpi (#45853) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem is meg vannak adva a kártya adataim, nem hitel, sima bankkártya.
Nem hallottam még olyan hírt, hogy bárki bukott volna pénzt a Sony adatlopas kapcsán.

(#45855) ImpersonatoR válasza A`rpi (#45853) üzenetére

Van valami adatvédelmi nyilatkozata de nem fogom végigolvasni az egészet igazából ez lett volna a lényeg, hogy ha kitorlom akkor is megtartja e őket valahol bar ha így is van nyilván nem fogjak beismerni, hogy persze megtartjuk :)

[Csak mindig a fel percig sajnálkozóan meghajlós videó jut eszembe a Sony tol ilyenkor.]

Es 200.000 akartak neki levonni nem 2 millát csak közben itt magyaráztak nekem aztán nem megy a multitasaking. :U

Így van megvárnak ráérek ráadásul BtS sincs fent a kínálatban szóval nem erőltetem.

[ Szerkesztve ]

(#45856) Yodamest válasza kodoboy (#45833) üzenetére


Yodamest
addikt

Én nem az Order bundle-t néztem, csak hogy a sima gép kerül 128.000-be. De így játékkal már megérős a dolog.

(#45857) tuki2200


tuki2200
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#45858) #20844032 válasza A`rpi (#45853) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Sony nem éppen egy kis cég

Ti 2011-ben még nem voltatok PSN tagok? :D Jelentéktelen betörés következményeképp 70 millió account adathoz fértek hozzá, kártyadatokkal, stb, majd egy hónapig állt az egész szolgáltatás, olyan szinten verték haza az egész fost, hogy nem merték kinyitni (az egésznek volt némi köze a ps3 feltöréséhez) :)

(#45859) A`rpi válasza #20844032 (#45858) üzenetére


A`rpi
addikt

Akkor még nem voltam "tag". De tudok a dologról.

Én nem azt mondtam hogy teljességgel kizárt,a csalás mint olyan.

Én azt mondtam kicsi a valószínűsége, pláne úgy, ha az adatait törli is ahogy megvan azzal amit szeretne.

(#45860) Pöttön


Pöttön
őstag

Amúgy a magyar storeba való belépéskor mindig ki írja hogy a magyar nyelv jelenleg nem elérhetô. Ez azt jelenti hogy dolgoznak rajta?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45861) ForRedGlory válasza Pöttön (#45860) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:DDD

(#45862) PandaMonium válasza Pöttön (#45860) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ez így van már évek óta, úgyhogy nem valószínű. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#45863) mitneked


mitneked
csendes tag

Hali van itt olyan aki jatszott a far cry 4 el es tud segiteni? Lenne par kerdesem :) koszi

(#45864) pomk válasza aizen92 (#45795) üzenetére


pomk
őstag

Néztem pár videót a Dragon Age-ről. Már bánom, hogy nem vettem a múltkor, amikor -40%-os akciós volt.

(#45865) #20844032 válasza A`rpi (#45859) üzenetére


#20844032
törölt tag

Van olyan cég, akinek még lánykoromban elhittem volna, hogy ő tonképp törli az adatokat, amikor én erre "kérem", de a sony nincs köztük. A rootkit botrány, és a ps3 feltörésekor napvilágra került tények(amire a válasz volt a psn feltörése, nem az adatszerzés) mind arra mutatnak, hogy a sony ottvan a legutolsó cégek között, akinek terhelhető bankkártya adatokat fogok megadni bármikor is.

(#45866) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Konzolstudio ba garancia ként 2 évet írnak alatta meg hogy válaszd a gari hosszabbítást +1 évért, na most ez hogy van? Ott adnak kettőt és kérhető még +1?

Xbox One: bandymnc

(#45867) Yodamest válasza bandi0000 (#45866) üzenetére


Yodamest
addikt

1 et adnak és vehetsz még +1-et ha fizetsz 10% felárat

(#45868) Yodamest


Yodamest
addikt

Engem meg a store-ból való vásárlás érdekelne, hogyan működik?
Bankkártyával fizetnék mindenképp, de jó a magyar store vagy érdemes UK, US profilt csinálni vagy hogy megy ez?
Aki keni a témát írjon már plz pár sort, hogy aki most vesz PS4-et és digitálisan akar majd játékot venni mire figyeljen?

Köszke :)

(#45869) kodoboy válasza Yodamest (#45856) üzenetére


kodoboy
tag

Hát igen, a bundle kerül 129.900 Ft-ba! Tényleg megéri!

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45870) Con Troll


Con Troll
senior tag

Most fejeztem be a Valiant Hearts: The Great War-t.
Nekem nagyon tetszett, úgyhogy csak ajánlani tudom. Bevallom férfiasan, a finálét rendesen megkönnyeztem. :B

(#45871) oriic válasza Con Troll (#45870) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyik legjobb első világháborús játék...

Live-Die-Respawn

(#45872) #20844032 válasza Con Troll (#45870) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nos igen, a montpellier címei azok, amik stabilan magas minőséget képviselnek a ubisoftos híg fostengerben.

(#45873) Garada válasza oriic (#45871) üzenetére


Garada
őstag

Annyira magával ragadó, a hangulat a tetőfokán, nekem még nem volt időm teljesen kivinni(amint lehet pótlom) de csak ilyen játékokat várnék a piacra, eszméletlen. :K

(#45874) tuki2200 válasza Garada (#45873) üzenetére


tuki2200
senior tag

A történet valóban jo, de maga a játék menet, szörnyen repetitiv és unalmas, akkor játszottam vegig mikor anno megjelent, tetszett, jo játék valóban, de semmi pénzért nem jatszanam ujra, azért nem kell elajulni tőle.. SZERINTEM.. :)

(#45875) Garada válasza tuki2200 (#45874) üzenetére


Garada
őstag

Én a történet orientált játékokat nagyon imádom, a játékmenet tény, hogy olyan ezekre nem szoktam olyan figyelni, és mivel a történet a fő szempont 1 végigjátszás után már nem lesz akkora élmény, hogy az ember újra kivigye ez így igaz. :)

(#45876) Yummy


Yummy
tag

Magyar Storeba most 6900 a TLOU, szerintetek megeri? Nehany helyen lehet venni lemezesen is ennyiert hasznaltan. Lehet le kellene csapni ra.

(#45877) N@idia válasza Yummy (#45876) üzenetére


N@idia
őstag

Naná,h megéri csak legyen akciós még keddig és tuti megveszem én is digitálisan,mert megbántam,h annó eladtam :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45878) PandaMonium válasza Yummy (#45876) üzenetére


PandaMonium
őstag

Csak akkor éri meg digitálisan így ha van kivel felezned, különben sokkal jobban jársz ha 4500Ft-ért veszed meg itt: [Link]
Persze ha nem tervezed megtartani a végigjátszás után akkor még mindig a használtan lemezes verzió a legolcsóbb ahol max. 1-2000Ft buktával tovább tudod adni később. :)

What I cannot create, I do not understand

(#45879) tuki2200 válasza Yummy (#45876) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csinálsz egy US accountot, leszeded a ps now-t, Google segítségével csinálsz egy kamu bankkartyat (kb 1perc) és beaktivalod az ingyenes 1hetes trialt, 1 hét alatt napi 1 órával lazán kijátszható és így ingyen van 113 másik játékkal együtt

[ Szerkesztve ]

(#45880) falijja


falijja
őstag

Helló mindenki...nálatok is szokott laggolni a menü...nat type, report problem meg hasonlók....?
Válaszotok előre is köszi..

[ Szerkesztve ]

(#45881) Jakesz válasza Yummy (#45876) üzenetére


Jakesz
őstag

Én úgy vettem meg, hogy a lemezes verzió már megvolt a megjelenés napjától. Csak mivel ez egy olyan játék, amitől úgysem fogok megszabadulni, ezért inkább jobb digitálisan, mert nekem a tok meg a lemez egyre inkább porfogó kategória. A dobozost meg 8000-ért eladom vagy elcserélem.

[ Szerkesztve ]

(#45882) ForRedGlory válasza PandaMonium (#45878) üzenetére


ForRedGlory
félisten

En ugy allok hozza, hogy ha valamit nem adok el, na az pont a konzol exkluziv jatek, igy szamomra egyertelmu, hogy digitalisan veszem meg. A TLOU meg pont nem az a kategoria, amit el is adnek.

[ Szerkesztve ]

(#45883) Yummy válasza PandaMonium (#45878) üzenetére


Yummy
tag

Ok kuldenek egy kodot amit psen belul tudok felhasznalni vagy hogy mukodik ez? A paypal egyebkent megbizhato? Mert eddig nem hasznaltam meg. A regisztraciot valamiert nem engedi pedig minden jol van kitoltve.

[ Szerkesztve ]

(#45884) Con Troll válasza Yummy (#45883) üzenetére


Con Troll
senior tag

Igen, en is onnan vettem a TLoU-t. Fizetes utan egybol jott a kod emailemre, azt store-ban beirtam es mar ott is volt a jatek az accountomon.
Biztonsagos a paypal. :K

[ Szerkesztve ]

(#45885) Yummy válasza Con Troll (#45884) üzenetére


Yummy
tag

Koszi szepen mar be is zsebeltem ;) eloszor megijedtem, mert a magyar nem akarta elfogadni, de az usa accal zokkenomentes volt ;)
Szokott mas jatek is lenni ilyen jo aron, vagy csak az a par ami ott van?

[ Szerkesztve ]

(#45886) Yummy


Yummy
tag

Valaki szokott itt accountot venni? korabban irtatok, hogy igy is lehet jo aron venni jatekokat, hogy accountot arulnak ebayen. Ez hogyan mukodik?

(#45887) shunter válasza PandaMonium (#45862) üzenetére


shunter
aktív tag

Az benne a legviccesebb, h semmi más nem magyar benne csak az a szöveg, h nem magyar a store. 😆

[ Szerkesztve ]

(#45888) Jakesz válasza Yummy (#45886) üzenetére


Jakesz
őstag

Úgy, hogy az eladó odaadja az accountjának a felhasználónevét és jelszavát. Amúgy illegális dolog, szóval érdekesnek találom, ha e-bayen szabad ezt.

(#45889) oriic válasza Jakesz (#45888) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs erre vonatkozo resz a szabalyzatban?

Live-Die-Respawn

(#45890) krx21 válasza ForRedGlory (#45882) üzenetére


krx21
nagyúr

Én meg úgy gondolkozom, hogy ami annyira jó, hogy nem adom el, azt is természetesen lemezen veszem meg... Még jó... :K

[ Szerkesztve ]

(#45891) tarti19 válasza Jakesz (#45888) üzenetére


tarti19
senior tag

Pont annyira legális, mint illegális. Nagyjából zéró törvény van erre az esetre. Mivel nincs egyértelműen megfogalmazva, hogy mi is a teendő ilyenkor. Így sajnos vagy szerencsére tovább űzhető tevékenység.
Ez a share with friend(s) alapon működik.
Másik, ugye a szoftvernek nem te vagy a tulajdonosa, hiába vetted meg.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#45892) haddent válasza oriic (#45889) üzenetére


haddent
addikt

De, de nem itt árulják és nem az itteni felhasználók. eBay- en lehet kapni ilyen 1x használatos dolgokat, hogy mennyire veszélyes, mennyire éri meg.. háát.. :DD

Jaka illegálisnak azért talán nem nevezném, illegális dohányt csempészni Ukrajnából, accountot megosztani annyira azért nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45893) Vasy09


Vasy09
őstag

Srácok, a FarCry 4-nek létezett steelbook-os változat?

Gamertag: Vasy09

(#45894) oriic válasza haddent (#45892) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazabol en az eBay szabalyzatara gondoltam. :D

Live-Die-Respawn

(#45895) mrhitoshi válasza oriic (#45889) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ph vagy psn ? egyik sem. :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#45896) shunter válasza Jakesz (#45888) üzenetére


shunter
aktív tag

Am sokszor volt ez téma. Álltalába mindenki azt mondja, h nem a legjobb igy venni, hisz a tulaj vissza tudja szerezni. De kérdezem én, hogyan? Mert én néztem, h milyen védelmek vannak de kb semmi. Tehát ha én kiadom a belépési adatokat akk simán lenyúlható az acc. Hisz pc ről módosítható minden, és még email visszaigazolást se küld a társított emailcimre. Uh könnyebben lenyúlható, mint vissza szerezhető. De mivel sokan mondjátok ennek ellenkezőjét, lehet, h valamit nem vettem számitásba.

(#45897) Yummy


Yummy
tag

Valakinek volt itt nem olyan regen gondja azzal, hogy vett egy jatekot es lakat volt alatta. Megvettem tegnap este ugye a Tlou-t es a fo profilomnal lakat van alatta, nyilvan amivel aktivaltam ott elerheto. Valahogy el lehet tuntetni a lakatot, hogy hozzaferjek?

[ Szerkesztve ]

(#45898) haddent válasza oriic (#45894) üzenetére


haddent
addikt

Jaaa... nem tudom. Akkor majd mennek Silkroad deepwebre ;] :P

(#45899) Djuree válasza Yummy (#45897) üzenetére


Djuree
félisten

persze hogy el lehet tüntetni a lakatot, flex-el kéremszépen megoldható! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45900) ForRedGlory válasza Yummy (#45897) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amire megvetted, azt (is) allitsd be elsodleges profilnak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.