Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45801) PandaMonium válasza Bencus88 (#45799) üzenetére


PandaMonium
őstag

Több száz órás nem valószínű sajnos, de szerintem olyan 50-60 óra körül lesz. A térkép pedig jó nagy lesz, a legutolsó elhalasztás pont azért volt mert túl nagy volt a térkép és túlságosan szét voltak szórva a questek, események, stb. a mappon, úgyhogy hozzáadtak még tartalmat, hogy ne legyen a játék tele fölösleges üres pusztákkal. :K

What I cannot create, I do not understand

(#45802) Bencus88 válasza PandaMonium (#45801) üzenetére


Bencus88
nagyúr

hála az égnek :D
2 hónap és kiderül minden azért remélem hosszú hetekig lefoglal majd a játék :)

(#45803) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Ez a PS now engem is érdekelne, mert vannak frankó játékok ps3-on, amik kimaradtak, mivel x360-am volt.
Nem tudja esetleg valaki, hogy mennyibe fog fájni egy előfizetés? Esetleg megosztható lesz, mint a ps plus?
Meg csak exkluzív játékok lesznek rajta, vagy lehet bármivel játszani majd? Én még a Hitman:Absolution-re is szívesen visszatérnék :)

(#45804) PandaMonium válasza RunnyJuggler (#45803) üzenetére


PandaMonium
őstag

Sajnos meglehetősen drága. 3 hónap = $45, ezt szorozd be durván 275-el és számolj rá 27% ÁFA-t. Tehát idehaza egy évnyi PSNow előfizetés kb. 63000Ft-ba fog kerülni. :(

What I cannot create, I do not understand

(#45805) tuki2200


tuki2200
senior tag

El is kezdtem a GoW: acensiont, elég fura h US profilba letöltöttem, elinditottam, és be kellett kapcsolnom a fomenuben a másik joyt, bejelentkezni azon a UK profillal és ezzel a másik joyyal tudom irányítani :DDD

(#45806) Gebriel válasza PandaMonium (#45804) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért számolod hozzá az áfát?

(#45807) Mister_X válasza Gebriel (#45806) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert a magyar árát kalkulálja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45808) nubyy válasza ImpersonatoR (#45796) üzenetére


nubyy
aktív tag

Amexet elfogadja, en is azzal hasznalom a US profilt. UK profilon nezted a Beyond-ot? Ahogy neztem itt egy kicsit mas, US profilnal kapsz egy PS Now menut a store-ban, UK profilon akkor is bejonnek a cuccok ha az appot inditom. Itt kevesebb jatek van, de azert igy sem rossz. Van Hevy Rain, Uncharted 1-3, Killzone 3, inFamous 2, Beyond - kb ezeket neztem inkabb, de csak a Beyond erdekelt igazan mert az maradt ki. GoW-ot nem lattam, pedig Ascention is kimaradt.

(#45809) aizen92 válasza PandaMonium (#45804) üzenetére


aizen92
addikt

Annyiért veszek inkább újra egy ps3at újonnan két játékkal, ha nagyon kéne egy ps3only játék.....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#45810) haddent válasza PandaMonium (#45804) üzenetére


haddent
addikt

Kicsit könnyebb konverzió: magyar árak ugye valahogy azért mégiscsak mindig annyira jönnek ki mint az EUR árak, amiket 1:1 -ben váltanak.Tehát akkor 3 hónap ~ 45 EUR ~ 14k Ft. Hát ha ezt beszorzod néggyel akkor ugyanaz jön ki, és igen, jó sok :F
Szerintem egyébként lesz éves előfizetés fele ennyiért, meg lesz -10% PS+ tagoknak stb.. Én azt gondolom, hogy ha előre kifizeted akkor 1 éves előfizu olyan 30-40ből ki kéne majd jöjjön

(#45811) nubyy válasza haddent (#45810) üzenetére


nubyy
aktív tag

Az meg mindig sok. Gyorsan vegivinni a PS3 ex cimeket olcsobb lenne sztem, ha csak par napra kiveszik a jatekot, elofizetes nelkul. Sok jateknak 3-4 nap is eleg. Bar ez attol fugg mennyi jatekot akar vegigvinni valaki. PS2-es cimeknek pedig ott az emulator, jatekokat gombokert meg lehet mar venni - valoszinu jobban is futna emulatoron.

(#45812) bandi0000


bandi0000
nagyúr

amúgy berakhatnátok az az excel táblázatot az összefoglalóba is

Xbox One: bandymnc

(#45813) gyuromoj


gyuromoj
veterán

DriveClub inkább árkád jellegű mint az NFS-ek vagy szimulátoros mint a GT/Forza?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45814) nubyy válasza gyuromoj (#45813) üzenetére


nubyy
aktív tag

Ketto kozott leginkabb. Nem lehet benne esz nelkul menni faltol falig - ill. lehet, csak ertelme nincs:D - de nem is kell annyira figyelni mint egy szimulatornal.

(#45815) haddent válasza gyuromoj (#45813) üzenetére


haddent
addikt

Ahogy mondja nubyy. Egyébként ha most vennéd lehet, hogy érdemes várni egy Project Cars -t, nem?

(#45816) Garada válasza haddent (#45815) üzenetére


Garada
őstag

Project Cars szerintem milliószor értékelhetőbb játék lesz nála, de kinek mi. :D

(#45817) haddent válasza Garada (#45816) üzenetére


haddent
addikt

.... ha olyan lesz, mint ígérik / amilyennek látszik. Akkor igen :K Azok az idők már régen elmúltak, hogy előre beígérj egy ilyet szerintem :DDD

(#45818) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nekem inkább az árkád vonal fekszik, szimulátoros dolgok hamar felidegesítenek. :DDD
Akkor lehet most kimarad, max. majd PS+ verziót kipróbálom ha kijön.
Knack-al szemezgetek, de félek hogy bedobják ingyen játéknak pár hónapon belül. Van alapja a félelmemnek?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45819) Garada válasza haddent (#45817) üzenetére


Garada
őstag

Nem is volt véletlen a smiley a mondat végén, enyhe utalás arra, hogy bármi lehet belőle. :DD

(#45820) gianni85 válasza haddent (#45817) üzenetére


gianni85
veterán

Meg aztán fene tudja mikor jelenik meg. Akik PC tolják azt mondják, hogy csúsztatni fogják még, mert sehol sincs még a játék :(

(#45821) Garada válasza gianni85 (#45820) üzenetére


Garada
őstag

Szerencsére azért még mindig jobb a helyzet, mint a GTA esetében sajnálok a PC-s embereket.

(#45822) Yodamest


Yodamest
addikt

Halihó!

Tervezek venni egy ilyen csodát (PS4) az lenne a kérdésem, hogy honnan vegyem szerintetek?
A konzolok szervize hivatalos Sony garral adja, viszont ott kicsit drágább, mint az Aquába.
Ez a Sony garancia voltaképpen mit számít? hiszen ha 1 éven belül baj lenne vele úgyis visszavihetem oda ahol vettem. Aqua helyileg is nekem közelebb esik, ha bármi gond lenne oda könnyebben vissza tudnám vinni.
Mit tanácsoltok ilyen téren?

Köszke :)

(#45823) PandaMonium válasza Yodamest (#45822) üzenetére


PandaMonium
őstag

A legtöbb hely hivatalos Sony garanciával adja, csak nem hirdetik. Kérdezz rá pár helyen ahol olcsóbb, 1-1 email vagy telefon nem kerül sokba, többet spórolsz majd a gépen. :)

(#45818) gyuromoj: Vedd meg, told gyorsan végig aztán add el 1-2 héten belül, így ha bukó is lenne 1 hónap múlva nem te szívsz vele. ;]

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#45824) Shamat


Shamat
aktív tag

Project Cars PS4 Gameplay

...Sorry, ha 'vótmá'. :U

DEAD LIKE ME

(#45825) delibab válasza gyuromoj (#45818) üzenetére


delibab
senior tag

Szerintem egy próbát megér, én sem vagyok nagy szimulátoros (leginkább az időhiány miatt) de a dc-t simán meg lehet szokni és jókat csapatni vele! :K
Amúgy én lemezesbe vettem mert kicsit tartottam tőle, de nem kell menni a háztól, jó kis játék! :DDD

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#45826) kodoboy válasza Yodamest (#45822) üzenetére


kodoboy
tag

Vedd meg ma az MM-ben! A gép árának a 10 %-át jóváírják ajándékkártyán(13.000 Ft-ot)! 16.00-tól 20.00-ig él az action! :)

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45827) delibab válasza kodoboy (#45826) üzenetére


delibab
senior tag

Így van, másnap abból az ajándékkártyából megveszed az éves PS+

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#45828) Yodamest válasza kodoboy (#45826) üzenetére


Yodamest
addikt

Kösz a tippet, megnéztem, de igazából MM-ben annyival drágább, hogy még így sem járnék jobban.
Ezt a PS plust egyébként online felületen is megtudom venni a store-ban?

(#45829) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Csináltam egy UK store regisztrációt, nagy nehezen kitaláltam valami ál angliai lakcímet, amit elfogadott.
Most aktiválni szeretném a 14 napos ingyenes psn-t, hogy letölthessem az Oddworld-öt.
Viszont megakadt a folyamat a bankszámla számnál...
Az OTP bankszámlaszámomat valamiért hibásnak jelzi.
Lehet hogy az angliai regisztráció miatt nem foogadja el a magyar bankszámlaszámot?

Ebben az esetben akkor mi a tehendő?
Csináljak magyar store regisztrácót?

(#45830) Yodamest: Még régebben itt írta valaki hogy az uk jobb, de igazábol nem tom.
Tegnap óta van ps4-em, nem vagyok jártas a témába. :F

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45830) Yodamest válasza Pöttön (#45829) üzenetére


Yodamest
addikt

Az simán lehet, de miért nem magyar reget csinálsz? mitől jobb az UK?

(#45831) Pöttön válasza Yodamest (#45830) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát hogy ha nincs semmi hátránya (árak terén) a magyar store regisztrációnak a külföldihez képest akkor csinálok azt aztán kész. :)
De amúgy hogy ha nekem magyar van havernak meg angol, akkor még fogunk tudni egymással játszani?

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45832) donceleger8 válasza Yodamest (#45822) üzenetére


donceleger8
őstag

A konzolok szervize az nem az, ami nemrég lebukott illegális konzolok árulása miatt? Elég nagy botrány volt belőle. Nem tudom, ezek után én nem vennék onnan semmit az biztos.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#45833) kodoboy válasza Yodamest (#45828) üzenetére


kodoboy
tag

Hát ha a 130.000 Ft-os gépből (pl. Order 1886 bundle) levonsz 13.000 Ft-ot, akkor az 117.000 Ft! Ennyiért nem nagyon kapsz sehol gépet! Ráadásul az MM az legalább olyan hely, ami megbízható és nem valami sufnikonzolbolt! A 13.000 Ft-ot pedig bármire elköltheted ott, amit akár tovább is adhatsz és úgy a pénzednél vagy! Ennyi! Én 3 hete vettem a gépemet, akkor nem ajándékkártyáztak, hanem annyival olcsóbb volt a gép! Ja és az is Order bundle volt! 117.000-ért messze megérte!

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45834) PandaMonium válasza donceleger8 (#45832) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem "illegális konzolokat" árultak. :DDD Szimplán adót csaltak, úgyhogy beköszönt hozzájuk a NAV. Ha teljesen őszinte akarok lenni teljesen mindegy honnan vásárolsz (kivéve persze a "nagyokat", MM, Euronics, stb. ahol drágább is a gép) úgy sem lesz teljesen tiszta az üzlet könyvelése. Ha Sony garival adják akkor teljesen mindegy honnan veszed, ha bezárják a boltot neked akkor is lesz gari a gépeden.

What I cannot create, I do not understand

(#45835) kodoboy


kodoboy
tag

A mindenki által emlegetett konzolok szervizében sem lehet bundle gépet kapni 128.990-nél olcsóbban(inkább csak drágábban), akkor nem értem, hogy a 129.900 MM ár az miért drága?!?!?! Pláne úgy, hogy kap az ember még a hülyéknél 13.000 Ft-ot ajándékkártyán! :F :O

[ Szerkesztve ]

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45836) Gebriel válasza Pöttön (#45829) üzenetére


Gebriel
veterán

Hol kér tőled bankszámla számot :F

(#45837) Pöttön válasza Gebriel (#45836) üzenetére


Pöttön
őstag

Bocs elírtam kártya szám volt az a bankszámlaszám. :DDD
Most már megoldódott. :R
Regisztráltam a magyar PSN-re, itt patentul kiírja mindennek forintba az árát.
Elég drágák a játékok azt azért meg kell hagyni...
Aktiváltam a 14 nap ingyenes psn plus előfizetést, és már töltöm a játékokat.
Viszont arra régebben felhívta a figyelmem itt valaki hogy automatikusan vonja majd le a pénzem 3 havonta a 3 hónapos előfizetés vásárlások miatt.
Ezt hogy lehet kikapcsolni? :F

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45838) lala87 válasza Pöttön (#45837) üzenetére


lala87
csendes tag

valóban viszonylag drágák a játékok, de mindig van vmi akció, csak figyelni kell, pl. most a The Last of Us-t meg tudod venni 7 ezer forintért, a BF 4 is vmi 9 ezer forint volt nem olyan régen, vagy vásárolhatsz lemezes játékokat, és ha végigjátszottad, akkor 1-2 ezer forint "veszteséggel" tovább adod, vagy egy lehetőség ez a digitális közösködés is, akkor meg fele annyiba kerül egy játék, ha ketten veszitek meg, de én ezt nem vágom annyira, hogy hogyan is működik pontosan

[ Szerkesztve ]

(#45839) A`rpi válasza Pöttön (#45837) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha biztosra akarsz menni letörlöd a kártyád adatait.

Vagy: How to cancel your PlayStation Plus Automatic Renewal

Hogyan tiltható az automatikus meghosszabbítást PC-ről:
Jelentkezz be PSN fiókodba itt:
https://account.sonyentertainmentnetwork.com

1. Account
2. Wallet
3. Edit
4. Automatically Add Funds to Renew Subscriptions... No
5. Save

Első lépés:

1. Media
2. PlayStation®Plus (Keresd ki a játékok között.)
3. PlayStation®Plus: 1 Month Membership (Subscription)
4. Cancel Automatic Renewal

Második lépés:

[ Szerkesztve ]

(#45840) vlaho válasza Pöttön (#45837) üzenetére


vlaho
aktív tag

Bejelentkezel -- account settings -- wallet, itt lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#45841) BMS


BMS
őstag

hali :)

Ps4-hez le lehet tölteni ingyenes témákat? Felmentem a store-ra de ott nem találtam.

Illetve kiadtak valami újabb verziójú konzoltípust belőle(nagyobb tárhely,jobb wifi stb..)?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#45842) PandaMonium válasza BMS (#45841) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ingyenes témák vannak a store-on szép számmal. Új verzió nincs a konzolból, régebbi hírek szerint év végén (decemberre) előfordulhat hogy lesznek, de szvsz nem éri meg várni, tökéletesek a mostani gépek is. :)

What I cannot create, I do not understand

(#45843) Pöttön válasza lala87 (#45838) üzenetére


Pöttön
őstag

Igazábol az árak nem annyira izgatnak.
Én csak éves psn plus előfizut meg dlc-ket akarok a psn-ről vásárolni.
A játékokat amik meg érdekelnek azokat meg használtan megveszem a lemezest. :)
Én speciel olyan fajta vagyok aki szeret a polcon porosodó tokos játékokban gyönyörködni. :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45844) Pöttön válasza vlaho (#45840) üzenetére


Pöttön
őstag

Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content gondolom ez lesz akkor az. :R

(#45839) A`rpi: :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45845) BMS válasza PandaMonium (#45842) üzenetére


BMS
őstag

köszi :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#45846) EnterR


EnterR
veterán

Driveclub-hoz keresek klubbot, valaki fel tudna venni?

PSN név: SaberNexus

PSN ID: marquuard

(#45847) vlaho válasza Pöttön (#45844) üzenetére


vlaho
aktív tag

:K

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#45848) ImpersonatoR válasza EnterR (#45846) üzenetére

Küldtem invite ot

Drive Hungary

Egyébként sok értelme nincs főleg ha csak SP ben tolod többnyire :U

Illetve meg annyit szeretnek megtudni, hogy amex el ki szeretnem próbálni a a PS now-t.
De mint tudjuk elég sokszor volt mar adatlópasi botrány. Ha beregisztrálom aktiválom majd torlom a kártyaadatokat akkor is vajon megmaradnak a Sony szerverein valahol azok?
Azért nem egy Webkártya amiről úgy sem tudnak levonni semmit ha nincs rajta fedezet ezzel keményen lehet menni mínuszba is akar. :((

(#45849) A`rpi válasza ImpersonatoR (#45848) üzenetére


A`rpi
addikt

Próbaterhelést csinálnak, szóval valamennyi egyenleget célszerű lenne tenni a WEB-kártyádra.(pár száz forintot) Ha törlöd az adatokat utána "elvileg" nem vonhatnak le. Nyilván valahol lehet nyoma, de én nem aggódnék, pláne webkártya esetén.

(#45850) Madwe válasza A`rpi (#45849) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem webkártya ez hanem hitelkártya, azért is aggódik... Amúgy ha csalás áldozata vagy a bankod vállalja a költségeit tudtommal, nem?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.