Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) vonSux válasza N@idia (#44646) üzenetére


vonSux
őstag

Na ehhez képest, hogy csak egy kérdést tett fel milyen flame indult? Aztán majd menekül az XO táborhoz és onnan kapjátok majd a tibeti tűzkört :DDD

(megjegyzés: nem a konzolja alapján ítélem meg a másik felet, az XO jó gép (jó, lehetne jobb :P ). Nekem ilyen-olyan acc-om is van és feltétel nélkül hiszek a világbékében és a modell szakmában).

(#44652) N@idia válasza Djuree (#44650) üzenetére


N@idia
őstag

+1 Hát ezen sírok,de alapjába véve nagy igazságot írtál,tényleg jól indul a hétfő :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44653) Vasy09 válasza Kakaduku (#44649) üzenetére


Vasy09
őstag

:)) :C :DD Amúgy az enyémen is csücsül mindig egy kevés, hátha épp van vmi jó akció!

Gamertag: Vasy09

(#44654) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Tegyünk pontot a végére és mindenki nyugodjon le a pi***ba! :R

Vasy09: Muszáj pénznek lenni rajta, mert mostanában elárasztanak minket jobbnál jobb akciókkal. Alig bírom magam visszafogni, hogy ne vásároljak. A végtelenbe és tovább! :))

[ Szerkesztve ]

(#44655) Vasy09 válasza Kakaduku (#44654) üzenetére


Vasy09
őstag

+1 Ámen. Innentől kezdve mindenki eldönti majd, hogy milyen profilt szeretne létrehozni. Mi meg max csak annyit mondunk neki, hogy sokan használunk US profilt, de szintén sokan Magyart. Ja és nem is beszélve az UK profilról! :C

Én is épp ezért töltöttem rá megint tegnap vagy 40 dodo-t! Már lassan ott tartunk, hogy asszonynak sem merem elmondani, mert nem tud annyi ruhát venni egy hónapban, mint amennyi játékot én akarok venni! :DD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#44656) Gebriel válasza Djuree (#44650) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehet, de inkább legyen cső látásom, mint, hogy csak személyesedjek mint te, mert egy épkézláb választ sem sikerül ilyenkor kihozni magadból. ;]
Szerintem tudod még fokozni a hülyeséget, ne tartsd vissza magad. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44657) Djuree válasza Gebriel (#44656) üzenetére


Djuree
félisten

én személyeskedek? nem szenvedsz te egy enyhe fogalomzavarban? dehogyisnem! ülj le fiam, egyes!
bár te már régen is ilyen voltál, nem változtál azóta sem, nem baj...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44658) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Bocsi srácok, de nézem a rangokat és egy félisten vitatkozik a "kis" kedvenccel! :DDD
NO Offense!

De tényleg nem akarok belefolyni... :K

(#44659) Madwe válasza Vasy09 (#44648) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a walletnek van egy nagyon nagy hátránya: mindig marad rajta valamennyi pénz, amit én pl pszihésen már nem is pénznek, hanem maradnéknak kezelek, s sokkal könnyebben költöm el játékokra, mondván jé, ezt meg tudom venni "ingyen", feltöltés nélkül :U

(#44660) Vasy09 válasza Madwe (#44659) üzenetére


Vasy09
őstag

Mondasz valamit! Ismerős a szitu! :)

Gamertag: Vasy09

(#44661) Gebriel válasza Djuree (#44657) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez elég gyengére sikerült.. mint ahogy tőled mindig. :DDD

:P :P

[ Szerkesztve ]

(#44662) ForRedGlory válasza Gebriel (#44661) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez ki a kepen?

(#44663) tarti19 válasza ForRedGlory (#44662) üzenetére


tarti19
senior tag

Misfits sorozatban szerepel a csóka.
Első 2 évad baromi jó, de aztán leült sajnos.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#44664) Mrdevil válasza ForRedGlory (#44662) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez az Order-ből egy figura nem? :DDD Úgy is divat mostanában szidni. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#44665) ForRedGlory válasza tarti19 (#44663) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Eletemben nem hallottam errol. Elsore egy arab terroristanak gondoltam :D

(#44666) A`rpi válasza Djuree (#44640) üzenetére


A`rpi
addikt

"ha nem mindenki külföldi accal tolná"

Én úgy gondolom hogy relatív szűk réteg él azzal a lehetőséggel hogy külföldi accot használ.

Az olyanok gondolod hogy majd szórakoznak bankkártya, paypal, és hasonlóakkal, akik a szupermarket polcáról veszik le a konzolt, és talán az nehézségeket okoz hogy üzembe helyezzék az aktuális készüléket, nem hinném.

"akkor talán lenne a magyaron is rengeteg akció"

Nem azért vannak itthon ilyen árak, és akciók(szerintem), mert kevesen használnak magyar accot, hanem mert így is megveszik, bolondok lennének akkor bármit is olcsóbban adni.

[ Szerkesztve ]

(#44667) gyuribácsi88

Ezért tart itt ez az ország, elmúlt nyolc év, orbán diktátor, miből van neki, lebannolnám mert nekem nem tetszik amit csinál, csőlátás, ezen már meg se lepődöm. :))

És a végére odaírja;(miután leírta) hogy "nem mondok inkább semmit"... :DDD :DDD :DDD

Tudod hogy melyek azok az üzletek ahol ha vásárolsz gyakorlatilag a magyar államot károsítod meg? Mert van pár ilyen, na mindegy szvsz, btw, ftw, thc, mdvp. Az adócsaló, warezolással foglalkozó konzolboltokat már meg se említem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44668) ldave


ldave
félisten

Elég kemény interjú Jim Ryan-nal (angol): [link]

A Slime draws near! Command?

(#44669) ElJoykey válasza PistiSan (#44611) üzenetére


ElJoykey
csendes tag

Nos nem tudom amúgy mert ezek szerint nem kell pc hozzá...[link]

(#44670) Madwe válasza ldave (#44668) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát nem szimpatikus a figura nekem :D corporate bs-t nyomja, kicsit érződik a mentalitásán az, ami pont a baj manapság a játékiparral: minden a profit, szarunk a játékosokra, élményre. Persze az ő szerepe eleve ilyesmi, no de akkor is...

(#44671) Prof01 válasza Djuree (#44640) üzenetére


Prof01
veterán

Lebannolnád? Kedves vagy. :U
Azokkal az emberekkel mi van, akik még akkoriban készítettek fiókot, amikor magyar PSN nem is létezett? Tudtommal még mindig nincs lehetőség régióváltásra.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44672) gyuribácsi88

Zombie Army Trilogy 10.000

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44673) Djuree válasza Prof01 (#44671) üzenetére


Djuree
félisten

azokat nem bannolnám, anno én is uk reget csináltam mert nem volt magyar. :U de már nem használom azt a reget, pedig volt rajta pár jó plusos játék, azokat sajnálom kicsit...
ill. nem bannolnám egyiket sem, bocsánat, át lehetne migrálni őket magyarra. hátha nálunk is lenne több jó akció.

lehet vhogy neten kezelni a friendslistát?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44674) N@idia válasza gyuribácsi88 (#44672) üzenetére


N@idia
őstag

Mi ezt digitálisan megvesszük felesbe nagyon kell ez a zombis játék imádom az ilyeneket már csak bobby-t kell rádumálnom :DDD :K
Erre a zenére fogom aprítani őket jó kis német zene [link] :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44675) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#44672) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem ér ez ennyit, gagyesz. :D
Megint csak egy Sniper Elite DLC.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#44676) shunter válasza N@idia (#44646) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszönöm! Rendben semmi baj 😊

Vasy:Végig olvastad, h mire válaszoltam? Segítek. Kolega ezt írta: "Tehat ha veszek 50$-os kartyat, de csak 30$-ert veszek jatekot, akkor buktam 20$-t." Erre írtam, tájékoztató céllal: "Am 10$ a legissebb kártya, uh összelehet legózni úgy, h nem marad pluszba a wallet ba. Max 1-2dodo."

Amúgy nemtom kinek mennyi az órabére, de nekem megér 1-3plus kattintás egyszeri 3-5ezer forintot (de még 1000 is), hosszabb távon meg pláne. Na meg mondva van, h 1-2ezer ft nem számít de az osztott accot szinte mindenki nyomatja. Heti szinten hangos tőle a fórum.

(#44677) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mondjuk nem tudom, hogy mi abban a logika, hogy nálunk kevesebb akció van. :F Félnek, hogy megvennénk a játékot, vagy mi?

(#44678) Madwe válasza Jhonny06 (#44677) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az akció régiónként külön dealekel jár kiadó, jogi dolgok stb irányába, ami idő, pénz stb. Itthon nem éri meg ezzel annyira foglalkozni. Ha legalább euban közösen tudnák intézni, nyilván jobb lenne a helyzet...

(#44679) Vasy09 válasza shunter (#44676) üzenetére


Vasy09
őstag

Persze, én csak azt akartam mondani, hogy az nem gond, ha marad benne, mivel nem veszik el! :C

Gamertag: Vasy09

(#44680) Bencus88


Bencus88
nagyúr

:B :C

(#44681) vonSux válasza Bencus88 (#44680) üzenetére


vonSux
őstag

Sok örömöt hozzá, jó kis füles. Majd írd meg, hogy tapasztalsz-e minimális interferencia zajt, kíváncsi vagyok.

(#44682) Bencus88 válasza vonSux (#44681) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :R

(#44683) Prof01 válasza Djuree (#44673) üzenetére


Prof01
veterán

Azt hiszem csak a Playstation mobilos app, webes lehetőségnem igazán van rá.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44684) mrhitoshi válasza Djuree (#44640) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egyébként ja, illegális nem lokális fiókot használni. Viszont én nem szeretném eldobni az uk fiókom, hiszen régebben csak az volt. Ha lehetne migrálni, élnék a lehetőséggel.

(#44623) gyuribácsi88: Tuti biztos, hogy tartóson marad 260 körül a dollár. :U

PS4

(#44685) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#44684) üzenetére

Ja, hát ha te mondod, neked elhiszem :R

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44686) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#44685) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Most nem azért, de elég komoly dolgok folynak a világpolitikában, nem biztos, hogy 1-3 éven belül csak úgy leugrik. Ráadásul ilyen elég ritka is. Mikor hallottunk olyat, hogy csökkent az xy árfolyam 30-40 Ft-tal ? Max ha csőd szélén áll az ország. ;]
De ja, sokszor még így is megéri egyébként.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#44687) Vasy09 válasza Prof01 (#44683) üzenetére


Vasy09
őstag

Na ja, de a mobilos app meg szerintem akkor egy .... :U Ha nem wifiről akarok belépni, hanem mobile adatról, akkor 10ből 9szer be se enged! :W

Gamertag: Vasy09

(#44688) RunnyJuggler válasza shunter (#44676) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

De mondjuk ha 10,99$ egy jatek, akkor 9,11$ megy a walletbe. Ha nem is koltotted el az egeszet egy jatekra, en akkor sem adok ingyen kolcsont a sonynak :))

Nem azt mondom, hogy nem jo az US acc, ha mondjuk a masik fel intezne az egeszet, aki megosztja es en csak utalnam a jatek felet, akkor benne is lennek, de egyikunk sem akar vele veszodni.
Magyar akciokkal en teljesen meg vagyok elegedve. Anno xbox360-on semmi jo akcio nem volt magyar acc-on.

(#44689) PandaMonium válasza Djuree (#44640) üzenetére


PandaMonium
őstag

Az a monológ a végén, te jó ég... :DD
Egyébként elég erősen problémás a gondolatmeneted. Itthon is (már lassan) ugyan olyan sűrűn van akció a PS Store-on csak az árak másak. Mégpedig azért mert nálunk rányomják a "csekély" 27%-os ÁFA-t míg az US store-ban nettó árakat írnak. De nyugodtan rácsöröghetsz Viktorra, hogy indítson már egy razziát az US store-ról vásárlók ellen mert megkárosítják az államot, biztos feldobnád a napjukat. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#44690) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok. A napokban tervezem megvenni a Driveclub-ot. Van meg hely valamelyik PH-s klubban?

(#44691) pomk


pomk
őstag

Megérkezett a PS4-em. :) Aki gondolja, vegyen fel barátnak. Pomk_HU a PSN nevem.
Kérdésem az, hogy digitálisan megvásároltam egy játékot, amit elkezdtem letölteni. Nem sokára el kell mennem itthonról. Mit és hogyan állítsák be a PSen, hogy valami sleep módba kerüljön, ahol nem pörög és fogyasztja a kW-okat, de a letöltés nem szakad meg?

Megvan. PS gomb, rest mode. Ennél egyszerűbb nem is lehetne... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44692) gyuribácsi88 válasza pomk (#44691) üzenetére

Csak a settingsbe legyen beállítva a rest mode-on belül a net kapcsolat, hogy töltse is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44693) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#44692) üzenetére


ForRedGlory
félisten

US accountot se felejtsuk el ;]

(#44694) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#44693) üzenetére

Az már olyan alap hogy le sem kell írni ;] :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44695) Mirman


Mirman
őstag

Üdv. Nem ennek a topiknak vagyok a lakója de úgy gondoltam hogy ezt a The Order 1886 ihlette steampunk kontrollert meg kell osztanom veletek. A készítő mellesleg magyar , az alábbi oldalon (facebook) lehet megtalálni többi alkotását.

[ Szerkesztve ]

(#44696) delibab válasza Mirman (#44695) üzenetére


delibab
senior tag

:Y :Y :Y ez tényleg jól néz ki!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44697) pomk válasza gyuribácsi88 (#44692) üzenetére


pomk
őstag

Igen, köszi! Még a kezdő lépések alatt beállítottam.

(#44698) Yummy


Yummy
tag

PS4hez lehet kapni azt a csillogos feluletu HDD fedelet? Vagy nem tudom hogyan hivjak mert sehol nem talaltam neten. Most volt koltozes, aztan persze el lett pakolva, de most, hogy bontom ki szana szejjel van karcolodva, hat az ideg az szet....szott.
lehet kapni valahol masikat hozza? Vagy inkabb szerezzek be valami matricat?

(#44699) haddent válasza Mirman (#44695) üzenetére


haddent
addikt

Júj :DDD Kicsit túl sok nekem. Főleg, hogy nyilván semmi nem "működik" ott felül. Funkcióból -2 -es, egy fotón jól néz ki de nagyon nem kéne :DDD

Yummy ebayen van rengeteg féle

[ Szerkesztve ]

(#44700) Yummy válasza haddent (#44699) üzenetére


Yummy
tag

Marmint matrica vagy a fedo? Ha a fedore gondolsz arra hogyan keressek ra?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.