Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) gyuromoj válasza haddent (#45699) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na én kitöltöttem. Köszi a segítséget, remélem többen is kitöltik. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45702) Dawide@axele válasza gyuromoj (#45701) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Én is kitöltöttem!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#45703) Garada válasza haddent (#45699) üzenetére


Garada
őstag

Kitöltve, és milyen formában lehet így a másik PSN nevét megtudni?

(#45704) gyuromoj válasza Garada (#45703) üzenetére


gyuromoj
veterán

PSN ID címke alatt találhatóak meg.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45705) Jackie_Chan válasza haddent (#45699) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Én is kitöltöttem!

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#45706) N@idia válasza Rigormortiis (#45700) üzenetére


N@idia
őstag

Ahogy leírtad eskü megveszem én is a játékot ha lesz akcióban majd mondom runnyjuggler-nek :DDD Egyre jobban tetszik horror helyet kész vígjáték ahogy elmondtad :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45707) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most akartam aktiválni US accon a 14 napos free ps plust. Megadom neki a magyar kártyám adatait, de nem fogadja el.
Ezt meg lehet valahogy oldani?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45708) N@idia válasza gyuromoj (#45707) üzenetére


N@idia
őstag

Ha sokszor próbálkozol letilt egy napra vagy nem alkalmas neten való vásárlásra mastercard vagy visa kártyát fogad csak el ...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45709) Rigormortiis válasza N@idia (#45706) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Annyira nem vicces ez :D Gugolok egy sötét sarokban, látom a mozgásérzékelőn, hogy a sarkon túl bóklászik a dög. Na mondom, odabaszok egy noisemakert, hogy rámarjon, én meg addig elspurizok a másik irányba. Na olyan faszán eldobtam, hogy dobozról visszapattant oda, ahol sunyultam. Rögtön hallottam az Alien dobogását, annyit nem bírtam mondani, hogy a k.rva anyád, de már törött gégével vergődtem. Lehet, hogy ez így poénosnak hat, de valahogy mindig azt értzem játék közben, hogy bakanccsal rugdossák szét a fejem :D

De a legszörnyűbb az, hogy mindettől függetlenül wz egy nagyon jó kis gamma.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#45710) cyberkind válasza Rigormortiis (#45709) üzenetére


cyberkind
félisten

Van ennél jobb is, ugyebár nightmare fokozaton hibásan működik a detektor, én ott csak az orvosig vittem el, de mindennél izgalmasabb volt, most hard-on tolom a konzolon, és eszesebb is a dög, még a noisemaker-nek se dőlt be. :(((

Nagyon jó játék, klasszikus Alien és horror. :)

Paranormal Cocktivity

(#45711) Rigormortiis válasza cyberkind (#45710) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is osztom, a hangulat és főleg a hangok olyan atmoszférát teremtenek, amit más játékban még nem tapasztaltam.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#45712) Gijon válasza Rigormortiis (#45700) üzenetére


Gijon
senior tag

Biztos szagra megy. :DD

(#45713) cyberkind válasza Rigormortiis (#45711) üzenetére


cyberkind
félisten

Hol tartasz benne?
Azt elárulom előre, hogy a játék vége felé lesznek meglepő dolgok, de főleg egy valami. :))

Paranormal Cocktivity

(#45714) Rigormortiis válasza cyberkind (#45713) üzenetére


Rigormortiis
addikt

6. küldetés. Tudom, hogy ez méf kb az eleje, de normalon valami kegyetlen ez a köcsög Alien. Pedig a világ összes videoját megnéztem már, de elvileg mindent jól csinálok, mégsem akad le rólam a szemétje. Mondjuk egyszer rá tudtam uszítani az emberekre, azt megelégedéssel néztem vegig egy asztal alól.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#45715) lala87 válasza haddent (#45699) üzenetére


lala87
csendes tag

kitöltve!

(#45716) delibab válasza haddent (#45699) üzenetére


delibab
senior tag

Nem rossz ötlet, kitöltöttem!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#45717) lala87 válasza Garada (#45703) üzenetére


lala87
csendes tag

nem töltötted ki rendesen, lehet jobbra görgetni és ott található a réigó megnevezése, a psn id, és a játékok megnevezése, amikkel multizol, de azóta már vki összébb húzta a játékok c. oszlopot, és így minden oszlop látszik egyből ;)

(#45718) PistiSan válasza lala87 (#45717) üzenetére


PistiSan
addikt

Én voltam. :U
Ha szét trollkodnák végül ezt a verzót, és továbbra is van igény ilyenre, akkor lehet össze dobok egy ilyen kis oldalt ahol mindenki csak a sajátját tudja módosítani, illetve listázni lehet játék szerint is.
Nyilván akkor lenne ilyen szűréseknek érteme ha többen használjuk a listát, mert 20-30 embernél még jó a ctrl + f is :)

[ Szerkesztve ]

(#45719) mitneked


mitneked
csendes tag

Sziasztok profilt szerettem volna torolni es veletlen ez lett az eredmeny " initialise pa4" 1 oraja tolt... nagy hulyeseget hoztam ossze?

(#45720) A`rpi válasza gyuromoj (#45707) üzenetére


A`rpi
addikt

Regisztrálj egy magyar profilt, és ott el fogja fogadni a kártyádat.

(#45721) N@idia válasza mitneked (#45719) üzenetére


N@idia
őstag

Elég nagyot ha digitálisan vetted a jatekaid annak búcsút inthetsz és toltheted le újra ha pedig nem volt ps+-od akkor a menteseknek is oda van vagy ha megvolt osztva a profilod és nem tetted felhobe manualisan akkor szintén oda van de ha ezek a feltételek nem igazak rád akkor automatikusan ment felhobe feltéve, ha volt ps+ :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45722) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Meg van az új ps4-em, de nem tudom a joy-t párosítani a géppel.
Az a gondom hogy ahogy összedugom a gépet a joy al a joystick el kezd zölden villogni és nem reagál a ps putton nyomására.
Ez miért van?
Szar a joystik? :F
SOS-be gyorsan kellene a segítség!
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45723) Pöttön


Pöttön
őstag

Ugyan így villog. :O
Mondjatok már valamit légyszi, mert rövidesen agyvérzést kapok ettől a sz@rtól. :(((

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45724) ForRedGlory válasza Pöttön (#45723) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ott van a video alatti kommentek kozott kapasbol az elsoben a megoldas. Ilyenkor nem gondolod hogy bele kellene olvasni a hozzaszolasokba is? :U

(#45725) Nayrobi válasza haddent (#45699) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kitöltöttem én is. Nem lehetne kitenni oldalra vagy felülre hogy mindig szem előtt legyen? Már most elveszett a kommentek tengerében, pedig hasznos cucc.

(#45726) Pöttön válasza ForRedGlory (#45724) üzenetére


Pöttön
őstag

A resetest azt értettem de sajnos nekem nem jött be az első hsz nekem meg túl bonyolult.
Aranyozott kábellel kellene megpróbálni?
Ezt írja?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45727) gyuribácsi88 válasza Pöttön (#45726) üzenetére

Dehogy is :DDD

Azt írja hogy azzal a kábellel kösd össze a gépet és kontrollert amit a ps4-hez kaptál (a gold wireless az a headset mert az ahhoz kapott kábel is jó).

Kapcsold ki a gépet, dugd be az usb csatlakozóba a kábelt, a másik végére dugd rá a kontrollert, majd kapcsold be a gépet (érintsd meg a gombot), majd utána nyomd meg a kontrolleren a ps gombot (ezt lehet hogy hosszan kell).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45728) Pöttön válasza gyuribácsi88 (#45727) üzenetére


Pöttön
őstag

Sajnos így se akar működni. :(
Ha így csinálom akkor elkezd fehéren meg zölden villogni tisztára mint ha behüjülne.
Jobban mondva szerintem fehéren akarna világítani, csak ez az állandó zöld villogás ebbe is megszakítja.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45729) gyuribácsi88 válasza Pöttön (#45728) üzenetére

Próbáld meg csökkentett módban.

Kapcsold ki a ps-t (várd meg míg teljesen kikapcsol) majd a bekapcsoló gombot érintsd meg hosszan, míg nem csipog kettőt, legyen rákötve usb-vel a kontroller és csökkentett módban nyomd meg a ps gombot a kontrolleren, más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45730) szinimini válasza aizen92 (#45643) üzenetére


szinimini
senior tag

Drágaszágom ;]

De tényleg mi alapján változik? :D

(#45731) ForRedGlory válasza Pöttön (#45728) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ilyet nekem is csinalt, amikor merevlemezt csereltem, de nekem megoldotta, hogy eredeti kabellel kotottem ossze. Elotte kozbe volt iktatba egy micro usb hosszabbito, mert nem er el az agyig :D

Amugy, ahogy gyurika is mondta, safe modban probalkozz valamit.

(#45732) Pöttön válasza ForRedGlory (#45731) üzenetére


Pöttön
őstag

Safe mod-ba se csinál semmitse mert nem veszi be a kontrollert.
Mert ugye ott meg ki írja hogy csatlakoztassam a kontrollert az usb kábellel.
És akkor ugyan ott vagyok mint elötte.
Na a másik meg az hogy a fejhalgató kimenet mellett ami van hosszukás dugó aljzat abba meg ilyen fehér trutyi van, mint ha az akku sav szétmarta volna. Leginkább a fogkrémre hasonlít.
Onnan gondolom mert hasonlót az ezeréves távirányítóknál láttam amibe benne hagyták az elemet, és így befehéredett a savtól.
Mindegy már összecsomagoltam és viszem vissza.
Cseréljék ki.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45733) PandaMonium válasza haddent (#45699) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ment egy PÜ ennek ügyében, hogy kissé tartósabbá tegyük ezt a rendszert. :)

What I cannot create, I do not understand

(#45734) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok!! Srácok egy nagy problemam akadt! Delelott még jatszottam a gepen,de amikor hazajottem ma melobol mar nem tudtam elinditani. Azt irja a gép h:
cannot start the ps4 connect the dualshock 4 using the usb cable and then press the ps button
Nem értettem,hogy mi baj tortenhetett hiszen delelott meg nagyba nyomtam a Fifát,de mind1 rákerestem neten mi lehet a megoldás,talaltam is leirast hogy updatelni kell a cuccot:

http://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/#newinstallation

Ez alapjan a leiras alapjan mindent megcsinaltam. lehuztam vmi 700 megas cuccot USB re,elinditottam safe modba a gepet,érzekelte is az USB-t. Kivalasztottam ott h upadte softver file,szépen végig is ment az instalácio azonban a végen ujrainditas utan megint csak a cannot start the ps4 connect the dualshock 4 using the usb cable and then press the ps button hibauzenetet kaptam. Mi lehet a hiba? köszi :(

(#45735) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Még egy buta kérdés.
Ha veszek a HUN accomra éves ps+ előfizetést, akkor az USA accal is tudom használni?

(#45736) A`rpi
Egyszerre a kettő nem lehet Primary?
Mert a TLoU USA-n van és amikor átmentem a HUN accra, akkor is bírtam vele játszani. Illetve a PvZ:GW-el is.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45736) A`rpi válasza gyuromoj (#45735) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen, amennyiben a magyar profilt Primary-re állítod(ahogy mondottuk, ez az alapértelmezett).

(#45737) PandaMonium válasza gyuromoj (#45735) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha primary-ra állítasz egy accountot amin PS+ van akkor a multi lehetősége megoszlik a többi fiókra is, viszont a PS+ extra featurejei (cloud save, ingyenes PS+ tartalmak letöltése, akciók) nem. Tehát ha a magyar accra veszel PS+t csak a magyar PSN-ről tudod majd a PS+os tartalmakat leszedni, nem fogsz tudni átmenni egy US accountra és ott is leszedni az aktuális PS+ cuccokat ha erre gondolsz.

What I cannot create, I do not understand

(#45738) A`rpi válasza gyuromoj (#45735) üzenetére


A`rpi
addikt

Minden felhasználó profil lehet, elsődleges, és másodlagos, egymást nem zárják ki, tehát, egy időben "bármennyi" profilod állhat mindkettő módban, primary, secondary.

Ha az adott profil a gépeden Primary, akkor semmilyen korlátozás nem ér téged, ami az adott profilon található tartalmakat érinti.(Gépen ezen kívül található összes profil tud játszani azokkal, függetlenül attól hogy primary, vagy secondary.

Ha az adott profil a gépen Secondary, akkor azon a profilon megvásárolt tartalom, csak ebben a profilban használható, más profilban nem.

(#45739) haddent válasza delibab (#45716) üzenetére


haddent
addikt

Jól van töltögessétek, lehet, hogy lesz egy komolyabb verza. De egyébként gyuromoj ötlete :R

(#45740) N@idia válasza haddent (#45699) üzenetére


N@idia
őstag

Én is beszálltam a buliba :DDD :R

A 20-ik feliratkozó megnyerheti a 20-dik évfordulós PS4-et,amit Haddent PH kolléga fog átnyújtani szal érdemes feliratkozni mindenkinek :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45741) LeventeV válasza Pöttön (#45722) üzenetére


LeventeV
senior tag

Hatul az egyik csavar mellett van egy picike lyuk. Ott tudod resetelni a kontrollert. Azutan dugd ra kabellel a konzolra. En is jartam mar igy es ez segitett.

(#45742) ImpersonatoR válasza haddent (#45739) üzenetére

Csak érdemes lesz néha archiválni a BF 4 -es is a végére mar ilyen pink színű szétbarmolt valami lett a sok kreatív embernek köszönhetően :)

[ Szerkesztve ]

(#45743) RunnyJuggler válasza haddent (#45739) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Tényleg jó ötlet, és a társkeresés is megoldható vele :D

Mondjuk azt, hogy milyen játékai vannak, azt nem értem, miért kell. A multit értem, mert együtt tudtok játszani, de a single játékokat látod a barátlistában, vagy nem is érdekel.

Olyat esetleg nem lehet, hogy az eddig beírtakat már nem lehet szerkeszteni? :)

[ Szerkesztve ]

(#45744) gyuromoj válasza PandaMonium (#45737) üzenetére


gyuromoj
veterán

Így már tiszta, köszönöm neked és Árpinak is. :R
***
Amúgy nagy különbségek vannak a PS+ ingyenes játékok között USA és HUN store között?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45745) EnterR


EnterR
veterán

Az mitől van, hogy a SharePlay-on nézett videók nagyon rossz minőségben jelennek meg? Netkapcsolat jó, közel vagyok a routerhez. Connection test 22mbps-t mér.

PSN ID: marquuard

(#45746) tuki2200


tuki2200
senior tag

Szerintetek, ha barátomnak van US játéka, primary-zve az én gépemen, az én US accomrol veszek hozzá season passt, azt fogom tudni használni az UK fő accountommal ami nála elsődleges?

[ Szerkesztve ]

(#45747) EnterR válasza Elderath (#45670) üzenetére


EnterR
veterán

Kifejezetten örülök annak, hogy az energiagazdálkodás mód nem fogja bezárni az alkalmazást. :C

PSN ID: marquuard

(#45748) A`rpi válasza tuki2200 (#45746) üzenetére


A`rpi
addikt

Legegyszerűbb az lenne ha arra vennéd meg a season passt amin maga a játék is van.

Ha a season passt olyan profilra vásárolod meg ami neked másodlagos, akkor csak azon a profilon fogsz tudni játszani a megvásárolt DLCkkel. Más profilon nem.

[ Szerkesztve ]

(#45749) haddent válasza RunnyJuggler (#45743) üzenetére


haddent
addikt

Őőő ne engem kérdezz, én a "játékok" oszlopot szántam arra, hogy ki mivel játszik, aztán anoním módon bővült :DDD De nem zavar az ott senkit :B

Nem, olyat nem lehet google docs -sal és még ez a leguniverzálisabb ilyen cucc. De elvileg lesz profibb verzió :Y

[ Szerkesztve ]

(#45750) gyuromoj válasza haddent (#45749) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én adtam hozzá a JÁTÉKOK utáni címeket. :B
Ment elég sok felkérés részemről.
Te nem töltöd ki haddent?

Akkor én tudok játszani bármelyikőtökkel régiótól függetlenül?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.