Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Hülye kérdés lesz tudom, de nem találtam rá választ sehol. Nem régen vettem észre, hogy a kontroller vörösen világít állandóan. Ez természetese? Eddig kéken világított. Ötlet? :R

(#45102) gianni85 válasza Neoteric (#45097) üzenetére


gianni85
veterán

Köcsög MS lepénzelte a Capcom-ot ;]

(#45103) hakydakillah válasza Kakaduku (#45101) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Sok dologtol fugghet. Ha menuben, akkor biztosan tobb acc van a gepen, es minden accnak mas a szine.
De fugghet jatektol, Gta-ban pl. mindharom foszereplonek mas a controller szine.

(#45104) Kakaduku válasza hakydakillah (#45103) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Több account van a gépen, viszont az összes accountank ugyan az a színe. Van lehetőség beállítani, hogy melyiknek milyen legyen, vagy törődjek bele? :DDD

(#45105) RunnyJuggler válasza gyuromoj (#45099) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ez jónak tűnik.
Aqua megbízható bolt.

(#45106) vonSux válasza gyuromoj (#45099) üzenetére


vonSux
őstag

Attól függ, hogy mi a cél. Gyors akár olcsó megoldást bármelyik konzol boltból vagy adok-veszek oldalról. De akár ilyet [link] közvetlenül az oldalról vagy pl a német amazonról.

(#45107) kodoboy válasza Kakaduku (#45101) üzenetére


kodoboy
tag

Ma én is hasonlót tapasztaltam, de annyi az igazsághoz hozzátartozik, hogy közben létrehoztam egy us acc-ot, tehát lehet ez kavart be!

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45108) Kakaduku válasza kodoboy (#45107) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Rájöttem! Szóval a bejelentkezés sorrendje számít. Nekem 3 account van a ps-emen. Az első bejelentkező kapja a pirosat, ha utána váltasz a másik fiókra, akkor az lesz a piros, ha pedig a harmadikra, akkor az lesz zöld stb.

(#45109) kodoboy válasza Kakaduku (#45108) üzenetére


kodoboy
tag

Thx! :R

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45110) semetka válasza Kakaduku (#45108) üzenetére


semetka
őstag

Nekem először kéket ad, utánna piros :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#45111) N@idia


N@idia
őstag

Hamarosan érkezik az Update a Battlefield 4-hez pár kép arról ami már a CTE bétában elérhető.Nagyon várom már,hogy végre bekerüljön a rendes játékba,videó is van erről [link] :C :DD






[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45112) Yodamest


Yodamest
addikt

Sziasztok!
Tervezek venni PS4-et a kövi hónapban, de nem tiszta számomra, hogy a hangzást hogyan kellene megoldani. Annyit már kiderítettem, hogy a DS4-be ha bedugom a jackes headsetet akkor az működni fog. Mondjuk itt kérdés, hogy maga a kontroller is vezeték nélküli, tehát hogyan, milyen minőségben fogja tudni meghajtani azt a fülest.
A hangfalam is jackkel csatlakozik a PC-hez, de van a hátoldalán még 2 csatlakozó (fehér és piros dugós) azzal elvileg a PS-hez is hozzá fogom tudni kötni? jó lenne, mert mindkettővel tudnám akkor használni
Külön erősítőm nincsen. Még azt is lehetne, hogy a hangfalakat a TV-be dugom, és HDMI-n menne a hang a gépből is, és a PS-ből is. Ezzel annyi a gondom, hogy a PC-s hangkarit lenne jó inkább használni, mert az azért minőségibb, mint tv-be épített. Van aki valahogy megtudta ezt oldani?

Köszke! :)

(#45113) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Bazz, még mindig nincs PS+ lista? :(

(#45114) tepenzed válasza Jhonny06 (#45113) üzenetére


tepenzed
őstag

Mondtak hogy kesik, lehet csak a het vege fele jelentik be

[ Szerkesztve ]

(#45115) Tutu7030 válasza tepenzed (#45114) üzenetére


Tutu7030
veterán

Megvárják a GT7-et? ;] :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#45116) Jhonny06 válasza tepenzed (#45114) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem vasárnap eléggé a hét vége :))

(#45117) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Na nem bírtam tovább, megvettem én is a BF4 premiumot. Aki játszik, vegyen fel, bloosebr néven vagyok fent. Ezenkívül Last of us, gta5, plants vs zombies, driveclub, far cry 4, minecraft multi is mehet :)

(#45118) pomk válasza gyuromoj (#45099) üzenetére


pomk
őstag

Én eBayen vettem, 4db volt 2$. Tökéletes, passzol, jó a tapintása, nem csúszkál, szóval nyugodtan rendelhetsz onnan is.

(#45119) gyuromoj válasza pomk (#45118) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tudnál róla dobni egy linket?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45120) aizen92 válasza pomk (#45118) üzenetére


aizen92
addikt

Én meg 3$ért véletlen rendeltem 40et :D. Még nem jött meg.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#45121) whYz válasza Yodamest (#45112) üzenetére


whYz
addikt

Szia

Dugd a TV-be a hangfalat. A TV-ben nincs hangkari, az csak atalakitja a digitalis hangot analogra, nem fog rosszabbul szolni.

[ Szerkesztve ]

(#45122) tepenzed válasza Jhonny06 (#45116) üzenetére


tepenzed
őstag

Jovohetrol beszelek,csuszik

[ Szerkesztve ]

(#45123) Kakaduku válasza semetka (#45110) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Elírtam, bocsi! :R :C ;] :P

(#45124) haddent válasza gyuromoj (#45099) üzenetére


haddent
addikt

Nekem többféle volt, mind nagyon kemény elég kényelmetlen tapadása meg gagyi. A "Kontrolfreek Alpha" elég drága, kb. 5 ezer Forint, de tovább tart, nagy, kényelmes, puha, tapadós. Jó cucc, megéri megfizetni a minőséget, sajna ez van :K

(#45125) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Nem trollkodni jöttem, nem is vagyok az Order ellen, de ez annyira vicces, hogy muszáj megnézni. :DDD Könnyezek a röhögéstől!

(#45126) haddent válasza RangerFox (#45125) üzenetére


haddent
addikt

Elég gyenge utánzata az angol verziónak ami megjelenéskor is volt már :U

(#45127) Jackie_Chan válasza haddent (#45124) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

és lehet ilyet venni itthon?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#45128) Neoteric válasza haddent (#45124) üzenetére


Neoteric
addikt

Mi a különbség ez és ez között? :F
Árban $4 difi, de mást nem látok.

(#45127) Jackie_Chan: $4-ért magyar címre is házhoz hozzák a linkelt oldalon.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#45129) xenom0rph válasza Neoteric (#45128) üzenetére


xenom0rph
őstag

Elég elkeserítő, hogy ilyen kamu értékelésekkel van tele minden termékük .. :U

halahala

(#45130) RangerFox válasza haddent (#45126) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát én nem tudom, a szövegre nem is figyeltem, csak a sípoló röhögésre:D

(#45131) haddent válasza Neoteric (#45128) üzenetére


haddent
addikt

Passz. De az olcsóbbon vanank értékelések, azt kell venni :DDD

(#45132) Neoteric válasza xenom0rph (#45129) üzenetére


Neoteric
addikt

Én lsz*rom az értékeléseket, ha itt a topikban tapasztalatból mondják többen hogy jó, akkor nekem ennyi elég.

Rendeltem egy ilyen Alpha-t, postával $15 ~ 4k HUF. Mire meglesz a gép talán ideér ez is. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#45133) haddent válasza Neoteric (#45132) üzenetére


haddent
addikt

Jó cucc :K Kb. 2x akkora lesz az analóg kar felülete, és a közepe be van nyomva. Nagyon kényelmes.
Mondjuk nekem ez (is) beleért a műanyagba egy kicsit reszelni kellett a lábaiból. De azóta se tört el, nem gyengült meg

(#45134) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Tearaway egész jónak ígérkezik, bár nem játszottam a Vitas verzióval, de biztos beszerzem majd. :C

[link] Ahogy nézem elég jó értékeléseket kapott.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#45135) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#45134) üzenetére

Csodálatos, egész életemben egy ilyen játékra vártam, végre megkapom.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45136) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ez jó USA account-hoz is?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45137) aizen92 válasza gyuromoj (#45136) üzenetére


aizen92
addikt

Még mindig ennyi?! :Y wow.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#45138) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#45135) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Több szellemi tevékenységet igényelt a fejlesztésekor, mint egyes folytatások. Cod, AC, Killzone és társaik.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#45139) Con Troll válasza gyuromoj (#45136) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nem, csak magyarhoz.

(#45140) Jhonny06 válasza gyuromoj (#45099) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én ezt vettem a PS4 mellé, szerencsére még nem kellett használnom, de az eladó srác ajánlotta: [link]

(#45141) Syz válasza Yodamest (#45112) üzenetére


Syz
senior tag

Szia!Gondolom a tévéd és a cuccok csak HDMI kábellel vannak összekötve,illetve a PS4 is azzal lesz.A HDMI természetesen a hangot is átviszi de ez azt jelentené hogy maga a tévéd adná ki a hangot ami nem egy jó megoldás szerintem,legyen az bármilyen márka.Van a tévéden füles kimenet?Mert ha igen akkor dugd bele a hangszóróid jack dugóját és utána a hangszóróidon mindig az fog szólni amit éppen a HDMI megjelenít.Ha PC-t használsz akkor az fog szólni,ha átváltod a kimenetet mondjuk PS4-re akkor az.Vagy van még a digitális optikai kábeles megoldás.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#45142) Syz válasza Jhonny06 (#45140) üzenetére


Syz
senior tag

Nekem is van ilyenem,a mélyített az nagyon jó és használható,a másik viszont aminek sok kis sörte van a tetején az nem jó mert nagyon csúszik rajta az ujjad és ezért nem tudod rendesen megfogni.Annyi hogy én angol ebay-ről rendeltem 3 fontért ingyen postával anno.Ilyen apróságokat nem szabad venni Magyarországon,főleg nem 2500 ft-ért.Ugyanezért a pénzért már 20-30 db-ot is adnak Kínában,minőségbeli különbség nem hinném hogy van.Tudom nem mindenkinek van ebay accountja de akinek van annak nem éri meg itthonról ilyeneket vásárolni.

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#45143) gyuromoj válasza Con Troll (#45139) üzenetére


gyuromoj
veterán

fenébe... :((( Még jó hogy nem rendeltem meg, mielőtt rákérdeztem.

(#45140) Jhonny06
Köszi, néztem már.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45144) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#45135) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, vigyázz vele hardkór cucc. :D Nekem vita-n nagyon nem jött be, viszont jól kihasználta a vita képességeit.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45145) gyuribácsi88 válasza Mrdevil (#45144) üzenetére

Annyira vigyázok vele, hogy le se töltöm, még akkor sem ha ingyenes lesz :DDD . Pont úgy ahogy ezt a sok indie szart se töltöm le, hiába van ingyen, volt gyerekkorom, szóval akkor játszottam ilyenekkel, most már nem érdekelnek. Eddig 2 ps+ játékkal játszottam, az indzsásztisszal, meg a förszt lájttal. Ha jön a Knack az oké, de ezek a szerencsétlen gagyi semmik annyira nevetségesek hogy az nem igaz. Inkább adnának ki demókat a hamarosan megjelenő játékokhoz, azzal is többet érnénk. Lehet jó indie játékokat csinálni, de eddig nem nagyon sikerült senkinek. Azért nevetek mindig fejhangon mikor jönnek itt a kérdések hogy vajon mi lesz a havi ingyenes ps+ játék, bődület hogy van aki ezeket várja :D

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45146) Bazsi1987 válasza gyuribácsi88 (#45145) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem az apetheon nem volt rossz kis játék főleg ingyen 😉

(#45147) Rigormortiis válasza gyuribácsi88 (#45145) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Tearaway k.rva jo kis játék volt Vitára, egyedi stílussal, és magával ragadó audiovizualitással. És nem Indie, a sony csinálta (pontosabban a lbp csapat).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#45148) Rigormortiis válasza Bazsi1987 (#45146) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csatlakozom, de a felénél meguntam. Ingyen jó volt :D Viszont a Transistor az, amitől semmit nem vártam, és rohadt jó lett!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#45149) gyuribácsi88 válasza Rigormortiis (#45147) üzenetére

Ingyenes indie játékokról beszéltem, amik ps4-re jönnek/jöttek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45150) Gijon válasza gyuribácsi88 (#45145) üzenetére


Gijon
senior tag

Ha nem játszottam volna vele, akkor még osztanám is a véleményedet. Vitán fergeteges élmény. Érdemes esélyt adni neki, mert ritka aki nem pozitívan csalódik a játékban. Ahogy elnéztem, elég jól ki fogja használni a dualshock 4-et.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.