Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Vissza vonok mindent amit tegnap mondtam a gyenge plus kínálatról. igaz az oddworld megvan, de ez a Valient hearts nagyon elnyerte a tetszésemet. Imádom az ilyen játékokat!

(#45452) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Ez a bill+egér kombó multis FPS-ekben tényleg elkeserítő, nem értem, hogy akinek ez kell az miért nem megy inkább PC-re. Az meg, hogy ezzel nincs előnye, hagyjuk már. Biztos sok kihívás van így a játékban, rárántja az egeret az ellenségre, az aim assist korrigál és már csak rá kell tenyerelni a bal gombra... :U

What I cannot create, I do not understand

(#45453) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#45447) üzenetére

Én megcsinálnám, de nincs hozzá jogosultságom. Egyébként meg nehogy azt gondold hogy ha beraksz mindent az első hsz-be akkor nem lesznek olyan kérdések amire ott megvan a válasz. 100-ból 95 ember akkor se olvasná el ha el ha kötelező lenne. Meg ha elolvasná se biztos hogy értené :D

A bankkártyás meg a profilmegosztós téma örök, soha ki nem kopó téma marad. A kedvencem akkor is az hogy "van 55$ a kártyámon és nem engedi megvenni a 60$-os játékot ez a sz@r", mi lehet a gond? :D Na az ilyeneknek aztán írhatsz összefoglalót.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45454) Dicker válasza Supremechi (#45450) üzenetére


Dicker
őstag

"- attol fuggetlenul h eger+bill parti vagyok, es a ps4 arabol ossze lehet ranki egy normalis gepet jogos felvetes, es tenyleg meg is tehettem volna, es jatszhatnek vele pc-n is, viszont cserebe konzolon vannak olyan jatekok, amik tenyleg csak ott kenyelmesek szamomra, gondolok itt egy dragon ball xenoverse, vagy gta5, fifa2015, es tarsaira.."

DS4 csak 15 ezer, működik pc-n is.

(#45455) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#45453) üzenetére


gianni85
veterán

Igazad van, senki se nézi az összefoglalót, de ha már jön egy kérdés akkor ahelyett, hogy újra ki lenne tárgyalva, el lehet az illetőt küldeni az összefoglalót elolvasni.
Bár akkor meg jön vissza, hogy elolvastam ott a dolgot, DE... :C

[ Szerkesztve ]

(#45456) vonSux válasza gyuribácsi88 (#45448) üzenetére


vonSux
őstag

Mondjuk ez nagyon jól néz ki.

(#45457) james001 válasza zzeN (#45445) üzenetére


james001
veterán

A kart kár hogy nem lehet felvenni,úgy lenne az igazi :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45458) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

De jol megy egyeseknek, hogy 70k forintot ki lehet dobni az ablakon.
En 1 honap alatt megszoktam a kontrollert (meg 360-on), azota jobban megy konzolon, mint pc-n. Az meg, hogy en sosem fogom tudni hasznalni a kontrollert egy hulyeseg. Persze nem akarasnak nyoges a vege. 70k forintert en nem banom, ha csalnak, ugy kell nekik :D

(#45459) PandaMonium válasza RunnyJuggler (#45458) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem a pénz benne a lényeg, hanem az, hogy ha valakinek egér és billentyűzet kell miért nem PC-n játszik? :F

What I cannot create, I do not understand

(#45460) tarti19 válasza Supremechi (#45450) üzenetére


tarti19
senior tag

Látom volt már dolgod mind a két verzióval. :) jah nem bocs.
Nem azért lett 70K, mert minőségi cucc, hanem az 50%-a postaköltség ennek. Ráadásul ez csak egy box.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#45461) KisTücsök válasza RunnyJuggler (#45458) üzenetére


KisTücsök
addikt

"70k forintert en nem banom, ha csalnak, ugy kell nekik :D"

Én viszont bánnám, mert az én játékomat rontja el...

Ha nem tud/akar kontrollerrel játszani, akkor ne vegyen konzolt, ilyen egyszerű.

(#45462) tepenzed válasza Supremechi (#45450) üzenetére


tepenzed
őstag

Kimelj meg a szexualis szokasaidtol, te cheater

[ Szerkesztve ]

(#45463) RunnyJuggler válasza PandaMonium (#45459) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Mert pc-n nem lenne belőle semmi előnye ;]
Hát engem ez a 70k elég rendesen meglepett. Ennyiből lehet venni egy személyre szabott kontrollert, kontrolfreek-et és egy fullos headset-et. Ha ezek nem javítják a játékbeli teljesítményedet, akkor semmi.

(#45464) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#45453) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor miert nem jelzed, hogy vallalnad?

(#45465) Djuree válasza oriic (#45411) üzenetére


Djuree
félisten

elég egysejtű agya van aki így gondolja már megbocsáss. bárki megveheti, te is. arról meg nem ő tehet, h te nem keresel annyit h meg tudd venni. akkor amelyik játék mikrotranzakcios és vki költ is rá, egy hülye kötsög mert a jobb cuccaival kinyir. ez természetesen, ha fizet jár neki, én is kurva ideges lennék ha fizetek és semmi előnyt nem adna a nem fizetokkel, esetleg nem annyit fizetokkel szemben. a másik h senki nem mondta h márpedig neked bf-ezni kell ellene, senki. ;)
lehet menni mast, masokkal játszani...
ennyi,de még tudnék irni vagy 2 oldalt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45466) Tegla80 válasza Djuree (#45465) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat pedig orichalcos ...-nak van igaza es ez esetben neked van egysejtes kapacitasod barmennyire is forditva erzed . Van ami tamogatott es van ami nem.....ezek a xarok a nem tamogatott kategoriaba tartoznak a PlayStation-on....."kápisi"??

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45467) RunnyJuggler válasza Djuree (#45465) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha milliárdos lennék, akkor sem vennék aránytalanul drága szarokat csak azért, hogy jobban játsszak. Mondjuk én szeretem a kihívásokat a játékokban. Több mint fele annyiba kerül, mint a konzol.

(#45468) bandi0000 válasza Tegla80 (#45466) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kicsit túlfújjátok ezt a dolgot, nézd a másik szem szöget ha neked nem megy a játék kontrollerrel hiába nyomod, csak felidegesít, de viszont játszanál ps-el, akkor miért ne vehetnél ilyen szart? annyi előnye lesz hogy jobban tud célozni na bumm, pont annyi mint aki naponta 10 órát játszik vele kontrollerrel és már annyira jó hogy jobb nem lehetne, fifánál is ennyi erővel csalás a kontroller, vagy fejhallgató hogy halld a másik játékos közeledtét

Xbox One: bandymnc

(#45469) haddent válasza Gebriel (#45464) üzenetére


haddent
addikt

Lesz az az új rendszer PH -án, kinevehznek 1-2 palit minden topikba ilyen lokális modnak rendet tartani, szerkesztgetni, stb.. De ettől függetlenül annyi változna, hogy ugyanúgy kérdezgetnék és mi meg linkelnénk az 1. hsz -t :DDD

(#45470) A`rpi válasza oriic (#45414) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ezért sem terjedtek el az olyan játékok, amelyek konzolon is támogatják gyárilag az egér-bill kombó."

Többször is kiveséztük már a dolgot. A válasz nagyon egyszerű, azért nincsenek ilyen játékok, mert akkor Pistike a drága kontroller helyett inkább beszaladna a tuskóba, de még ennyire messzire sem kellene menni, kikötné a gépéből az egeret és a klaviatúrát, és játszani is.

Ez mind szép és jó, de utóbbiból nincsen bevétele a konzolgyártónak.

Sőőt, még mondok ennél is jobbat.

PS4 natívan támogathatná a játékok 95% nál régi DS3 joy-t miért nem teszi? De még ha erre rá is fogjuk hogy ez félmegoldás, mert csak a játékok 95százalékán menne fennakadás nélkül. De itt is egyértelműen a válasz vedd meg DS4-et...

PS3-is támogathatná natívan DS4 kontrollerét, de sajnos ez sem működik. Vagyis tapasztalataim szerint működik, de nem teljesen tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

(#45471) gyuromoj


gyuromoj
veterán

LBP3-nak van story módja vagy csak online játék?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45472) haddent válasza oriic (#45414) üzenetére


haddent
addikt

Én év(tized)ekig játszottam pc -én és csak ps4 óta konzolon. Simán szokható és sokszor voltam elfogultság nélkül nagyon jó bf4 -ben, ugyanaz a kategória lettem, mint pc -én. Nagy része a dolognak, mint minden "sportban" és játékban, itt is fejben dől el.
Egyébként ennyi erővel semmivel nem lehet olyan "pontosan" mintha kimész a sivatagba lövöldözni meg vezetni meg verekedni saját magad való életben :DDD

A passzivitás nem jó dolog. Nem várja el senki se tőled se senki mástól, hogy tüntetőleg aggresszívan lépjen fel az ilyen "csalók" ellen, de ne támogassuk/nyugtassuk őket :R

(#45473) A`rpi válasza gyuromoj (#45471) üzenetére


A`rpi
addikt

Ebben a sorrendben, van sztorija, és online is lehet játszani, ahogy a korábbi részekben is megszokhatták az öregebb rókák.

[ Szerkesztve ]

(#45474) Gijon válasza haddent (#45472) üzenetére


Gijon
senior tag

Engem sokkal jobban zavar a szaros netcode a bf4-ben. Nem mintha egyetértenék az egéramarsonnal, na de, hogy ennyi idő alatt sem sikerült még megkalapálniuk, elég szégyen.

(#45475) shunter


shunter
aktív tag

Új BF4 vidim, ha esetleg valakit érdekelne 😊

https://www.youtube.com/watch?v=0hORNwdCcjE&feature=youtu.be

(#45476) RunnyJuggler válasza Gijon (#45474) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Pedig csak le kellett volna másolni a BF3-at. :N

(#45477) sting2 válasza gyuribácsi88 (#45448) üzenetére


sting2
addikt

Guszta.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#45478) vonSux válasza shunter (#45475) üzenetére


vonSux
őstag

nice ;]

(#45479) PandaMonium válasza shunter (#45475) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ment a like, vannak benne jó killek, de az a zene... :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#45480) aizen92 válasza shunter (#45475) üzenetére


aizen92
addikt

Ez a zene :DDD
Keep it up!
Ja és minusz egy pont, amiért nem linkesítettél!!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#45481) Def26


Def26
félisten

Sony megvan a 20 millió ps4. :) [link]

Gondolom kamu, fake adat, hamis jelentések és hazugság hogy a nagy többség ps4 -et akar. Pedig a ps4 -et nem is adják -100 dodóval olcsobban 2 választott játékkal. :D

Nagy gratula nekik. :R

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45482) shunter válasza aizen92 (#45480) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi mindenkinek. 😊 Há igen a zene az adja nagyon! 😊

Azt se tom, h h kell linkesíteni. 😆

[ Szerkesztve ]

(#45483) Garada válasza Def26 (#45481) üzenetére


Garada
őstag

Nem semmi, mire már kifutó konzol lesz, akár egy szép kövér számot is láthatunk. :K

(#45484) ForRedGlory válasza Garada (#45483) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oké, PS4-ben alapból nem HGST merevlemeznek kellene lennie? :F Enyémben ez van... Nem mellesleg ekkorát szopni ezzel a HDD cserével. 19 kib*sz*tt Kibit/s-el tölti le a 758 MB-os update fájlt, hogy szakadna rá a Sonyra a szerverterem. Hát mi a hótmankós k*rva anyjukért nem tudnak értelmes sávszélt adni? 8-10 tetves óra alatt le is ér :W

[ Szerkesztve ]

(#45485) N@idia


N@idia
őstag

Jön az új Wolfenstein The Old Blood a végén mikor neki esik fűrészelni azon a részen szakadtam :DDD Azért a Bethesda igazán bejelenthetné már Fallout4-et :DD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45486) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Olyasvalakitől kérdezném aki tolta már a Oddworld: New 'n' Tasty -val.
Át lehet egyáltalán menni úgy a Stockyards nevű pályára,hogy meg mentsek mindenkit? Az elsőnek 3x-is neki futottam,de nem találtam meg az összeset és a Stockyardra érve azt irja,hogy 43 áldozat lett.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#45487) tuki2200 válasza N@idia (#45485) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csak standalone DLC, bár 20$-ert lehet kiprobalom, az alap játék mindig is érdekelt, csak sajnálok rá 40-50 dolcsit amiért nincs multi..

(#45488) Djuree válasza Tegla80 (#45466) üzenetére


Djuree
félisten

Nekem nem fáj ha használja, ha támogatott ha nem, szarok en rá. Annál jobban fogok játszani h nála is jobb legyek gamepaddal. Ennyi. Engem csak annál jobban ösztönöz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45489) viktor82 válasza ForRedGlory (#45484) üzenetére


viktor82
őstag

Pontosan milyen tipus ment a helyére?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#45490) xenom0rph válasza Jackie_Chan (#45486) üzenetére


xenom0rph
őstag

Meglehet csinálni úgy is ,hogy senki nem hal meg. :K

halahala

(#45491) ForRedGlory válasza viktor82 (#45489) üzenetére


ForRedGlory
félisten

SAMSUNG Spinpoint M9T 2TB 5400rpm 32MB SATA3 ST2000LM003

(#45492) Dicker


Dicker
őstag

Nektek is néha felpörög a gép Oddworld alatt pár másodpercre? Azon gondolkozok mit tölthet olyankor. Amikor meg tölteni kéne csendben van. Lehet előre tölt.

(#45493) haddent válasza ForRedGlory (#45491) üzenetére


haddent
addikt

A többségben valóban Hitachi van, de főleg amcsi (?) gépekben van néha Samu. Amit a helyére t ettél háát.. biztos? :DDD Ez nem a gyárilag tokozott külső hdd kigányolása verza?

szerk: akkor nem. :DDD kicsit régebben ezt úgy feszegették ki egy ragasztott dobozból

[ Szerkesztve ]

(#45494) ForRedGlory válasza haddent (#45493) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[link]

Ez nem tudom segit-e a kerdesed megvalaszolasaban ;]

(#45495) xenom0rph válasza Dicker (#45492) üzenetére


xenom0rph
őstag

Igen nálam is előszokott fordulni, de én a porszívó hangú x360 után már észre se veszem ha zúga gép. :D

halahala

(#45496) PandaMonium válasza shunter (#45482) üzenetére


PandaMonium
őstag

Mikor írod a kommentedet kijelölöd a szöveget amit linké akarsz alakítani és lent rákattintasz a Link gombra. :)
Egyébként a zenét nem azért említettem mert jó, inkább az ellenkezője.. De persze ízlések és pofonok. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#45497) kovsol válasza gyuromoj (#45471) üzenetére


kovsol
titán

Van sztori.

May the Force be with you!

(#45498) shunter válasza PandaMonium (#45496) üzenetére


shunter
aktív tag

Ok, köszi, csak én telóról szoktam fórumozni, és itt nem találok ilyen opciót. De max majd ha linkelek valamit akk átkapcsolom asztali nézetre.

Igen a zene is a kinek mi kategória. Én speciel Rap et hallgatok mióta élek 😁

(#45499) Madwe válasza Gebriel (#45418) üzenetére


Madwe
nagyúr

"Meg keruli ezzel a rendszedt vagy olyan kiegeszitot hasznal amit a rendszer enged? Akkor meg???
"

Szerintem nem tudod hogy működnek ezek :D Igen megkerüli a rendszert és igen, ez nem támogatott kiegészítő (ettől függetlenül nem illegális, tehát lehet árulni)

Megkerüli, mert nem natív egértámogatást ad, hanem egy chip benne elhiteti a ps4el, hogy az érkező input, amit kap az egértől, az valójában egy ds4 kontrollertől jön. Ergo átvágja a ps4et, hogy azt higgye te is kontrollert használsz, nem is egeret.

Másrészt nem is támogatott és nem engedné a rendszer, semmilyen formában, egyszerüen csak arról van szó, hogy nem tudják szűrni, mivel csak annyit érzékel, hogy egy ds4 adja neki a jelet.

Szóval minden kitételed, ami alapján azt montad hogy nem csalás, bizony megbukott, csúfosan :D

[ Szerkesztve ]

(#45500) generic


generic
senior tag

sziasztok,

kéne egy gyors segítség. :)

Most ajánlottak egy PS4-t 10 Km-t kéne kocsiznom érte, 55k. 5 hónapos garanciás 2 karral. Lehet ebben valami rizikó a megvételnél?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.