Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) phgergo


phgergo
aktív tag

Van aki meg Evolvozik? :) Ujoncoknak segitenenk par dolgot ki unlockolni ha kell.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#44602) Vasy09 válasza stilo18 (#44587) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi. Akkor lehet beruházok rá! Mondjuk még boxon játszottam a tomb raiderrel, ami tetszett, ezért kérdeztem, mert ennek néztem a srceenshotjait, meg a videoját, de nem tűnt olyan meggyőzőnek! :U

Gamertag: Vasy09

(#44603) hakydakillah válasza Petya2900XT (#44598) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Minden ember mast fog mondani. Bf4 nekem hozta a szokasost, a shadow of mordor viszont ev meglepetese volt. Imadtam a nemesis rendszert, hogy a kapitanyok emlekeztek ram, megtudni roluk mindent, mielott kivegeztem, vagy magam melle allitom oket stb.
Raadasul nem szeretem az ilyen jatekokat, haver eroskodott, es adta kolcson, most utolag nem tudok elegge halas lenni erte.
Szoval ha nem multizol, akkor ezt ajanlanam, mert mellekkuldesek is hangulatosak, es azokkal a jatekido nalam 20 ora felett jar.
Ha meg dilemmazol melyiket vedd, ennyiert mindkettot megeri megvenni :-)

[ Szerkesztve ]

(#44604) Petya2900XT válasza tarti19 (#44600) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Agyaltam én is,h olyan kéne amit azért többet játszanak. :U A Hardline mennyire fogja megvágni a Bf tábort?...Gondolom nem nagyon, más stílus, meg utánaolvasva nem egy nagy eresztés. :U

ui.: A Premium edition-ben az összes dlc benne vagy ugye?

mod: hakydakillah Köszi. Egyre jobban dőlök affelé,h kell nekem a Mordor :K

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#44605) xenom0rph válasza Petya2900XT (#44604) üzenetére


xenom0rph
őstag

igen

halahala

(#44606) RunnyJuggler válasza Petya2900XT (#44604) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A premium edition az alapjáték + premium egyben.
Ha nincs semmi multis játékod, akkor ajánlom a bf-et. Innen is sokan játszunk vele, és nem hiszem, hogy sokan átpártolnánk a hardline-ra, a beta alatt sokaknak elment tőle a kedve.

(#44607) Petya2900XT válasza RunnyJuggler (#44606) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Köszi az infókat srácok. :R
Van egy AW-m is,de néha egy picit összetettebbre is vágyok így marad a Bf aztán keddig eldöntöm kell-e a mordor is. :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#44608) hakydakillah válasza Petya2900XT (#44604) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Hardline kapott tolem 1,5 orat, de en se tudtam megszeretni, es ezzel sokan vagyunk igy. Bf4 multijat annak ellenere, hogy nem nagyon multizok, idonkent eloveszem - es ez nagy szo nalam :-)
Mordorrol nezz esetleg tesztet. Nem szeretek embereket jatekra rabeszelni, mert biztos vannak olyanok, akik ruhellik. Viszont ha szereted a gyuruk ura univerzumat + AC-t felturbozva taktikazassal, akkor szeretni fogod. Emlekszem eloszor befutottam az egyik erodbe kapasbol, hogy leszedjem a kapitanyt. Jol rab@sztam :-) Nem tudtam mik a gyengei, a testoreit se szedtem le elore, eselytelen voltam. 4velem egyszintu ellenfel + rengeteg katona ellen eselytelen voltam.
Masodjara mar besugokat kivallattam, testoroket felrecsaltam, majd vegeztem a patkannyal. Szavakba nem tudom onteni azt a feelinget :-)
Volt egy warchief, akivel nagyon szerencsetlen voltam. 6x olt meg, ezert olyan magas szintre vittem fel ot, hogy eleg gondos volt ot kiiktatni, de sikerult :-)
Bocs a hosszu szovegert, csak arra akartam ramutatni, hogy vegre olyan jatek ez, amit ha az ember megszeret, rengeteg ujat es maradandot tud nyujtani. Raadasul olyan dramaian nyit, hogy szerintem meg a jatekos is bosszura szomjazik :-)

[ Szerkesztve ]

(#44609) losilee1337 válasza Vasy09 (#44602) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv nem hasonlit az eddigiekhez joval több akcio szinte semmi logikai rész.

Psn id: HungaryLosi

(#44610) ElJoykey


ElJoykey
csendes tag

[link]Sziasztok! Valaki használ ilyet Tényleg olyan jó ahogy mondják? Állítólag nagyon 1 szerűen lehet vele konzolos gameplayeket felvenni és szerkeszteni/vágni.

[ Szerkesztve ]

(#44611) PistiSan válasza ElJoykey (#44610) üzenetére


PistiSan
addikt

Szerintem ilyennel csak felvenni tudsz, vágni ugyan úgy kell egy PC.
Nem elég a 15 perces gyári érték?

(#44612) Anti-Hero válasza ElJoykey (#44610) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Avermedia LGP lite. Olcsó és jó.
Én is azt használom.
De pc az kell a vágáshoz.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#44613) Vasy09 válasza losilee1337 (#44609) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi. Remélem, azért nem rosszabb, mint az előzők! :) Meglátjuk. :DD

Gamertag: Vasy09

(#44614) kodoboy


kodoboy
tag

Sziasztok!
Csatlakoztam a PS4-esek táborához! Mindjárt izzítom! Van amire érdemes figyelni az elején az első bekapcs után? :R

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#44615) Ezredes1943


Ezredes1943
csendes tag

[link]
Nagyszerű Bf Hardline videó, én tuti megveszem, egy új Cod-ig kitart.

(#44616) RunnyJuggler válasza Ezredes1943 (#44615) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én kihúzom a BF4-gyel egy új COD-ig. Ha hardline-ozni akarok, akkor nyomom a bf4-et tdm-ben. ;]

(#44617) N@idia válasza RunnyJuggler (#44616) üzenetére


N@idia
őstag

Hagyd bobby megfertőzte őt is a hype vonat :DDD Az új Cod-ig még várhattok egy pár hónapot :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44618) losilee1337 válasza Vasy09 (#44613) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Rossznak nem rossz,de nem a régi. :)

Psn id: HungaryLosi

(#44619) ElJoykey válasza PistiSan (#44611) üzenetére


ElJoykey
csendes tag

Nem csak ps4 hez kellene,xbox 360 -hoz is.

(#44620) vonSux válasza tarti19 (#44597) üzenetére


vonSux
őstag

:R
Nem bizony.

(#44621) shunter válasza kodoboy (#44614) üzenetére


shunter
aktív tag

Csak annyi, h mindenképpen USA accountot csinálj! A legolcsóbb és a legjobb akciók itt vannak.

(#44622) N@idia válasza shunter (#44621) üzenetére


N@idia
őstag

Nem értem miért tukmálod mindenkire rá az USA Accountot ? :W Anno nekem is ezt mondtad,mert az jobb még is magyart használok,mert az még jobb itt is vannak akciók,miért nem hagyod,hogy Ő döntse el melyik a jobb neki ? Előnyét erőlteted,de a hátrányát nem is mondod meg már az sem éri meg mivel a dollár sem 220ft szal kb 1000-2000ft különbség van a két store között.Nem beszélve a hátrányokról nem tud bankkártyával vásárolni csak,ha van paypal vagy american express vagy szenvedjen szerencsétlen a feltöltő kártyával stb... A magyar store-nál ezekre mind nincs szükség csak egy bankkártyára és máris vásárolhat,úgy utálom mikor vki megakarja mondani mit csináljon. Véleményt lehet írni,de amit te írtál az szó szerint utasítás ..."mindenképpen USA accountot csinálj!---> mintha ezen múlna a világ sorsa :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44623) gyuribácsi88 válasza N@idia (#44622) üzenetére

Én megmondom az őszinteségemet, és amondója vagyok a véleményem szabadon nyilvánításának hogy; mindenki azt csinál amit akar!

De! Azért a 60$ még mindig kevesebb (nálam) mint a 20-21K, magyar store-on is vannak jó akciók ez tény, mióta megvan a ps4 (pont egy éve) most a TR az első normális akció :DDD Amúgy meg ha a $ visszamenne a helyére, akkor megint jó világ lenne, és úgy gondolom nem marad tartósan ennyi, bár kitudja, de még így is olcsóbb a dolog, 5 játéknál a 6. ingyen van, cserébe nem két kattintás a vásárlás, hanem 4-5.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44624) falijja válasza gyuribácsi88 (#44623) üzenetére


falijja
őstag

Nekem van mind 2 acc de az USA-t használom én is hiszen olcsóbb...és ahogy mondod nem 2 hanem 4 kattintás... :DDD Úgyhogy kodoboy USA minden képen.. :DDD ( de legjobb ha mind a 2 ő van)

[ Szerkesztve ]

(#44625) shunter válasza N@idia (#44622) üzenetére


shunter
aktív tag

Jézusom.... A fejem azért ne harapjad le! Ki utasította? Gondolom már van annyira idős, hogy eldöntse, h mi jó neki és mérlegeljen. Én Max csak nyomatékosítottam, h az jóval jobban megéri HOSSZÚTÁVON. Az meg, hogy nehéz rá pénzt rakni az max neked nehéz. Érdekes én magyar otp mastercard al megtudom oldani Amazonról. Látom neked már az is baj ha az ember segít.... Kész vicc.

Ja Gyuri, gondolkodtam h beírom h a HUN storeon is vannak jó akciók, és pont a TR re gondoltam, csak mondom minek írnék ilyet, hisz kb 4hónapja vettem USA Store on a TR t 17$ ért. Akk most mi a jó akció? 😊

[ Szerkesztve ]

(#44626) falijja válasza shunter (#44625) üzenetére


falijja
őstag

Igen nekem az a meglepő ha valaki nem azt használ...de persze jó ha van Magyar is( nem tudom miért de jó )
Akciók/árak tekintetében sokkal jobb... meg ugye mit árthat a ps-nek ha most USA accal használom.. :F semmit..!

(#44627) shunter válasza falijja (#44626) üzenetére


shunter
aktív tag

Ezt hosszútávon kell nézni. Én tapasztalatból beszélek. HUN accal kezdtem, mert tudatlan voltam. Erre vettem 3 hónap ps+ t, na ez után váltottam USA acc ra. Szerencsére, csak 3 hónaposat vettem mert így buktam a HUN accos havi free game eket. (én szeretem gyűjtögetni) Most csak az USA accot használom, ez van megosztva, gyűjtögetem a free gémeket, élvezem az akciókat és a plusszos kedvezményeket. Sztem így jó.

Kiegészítés Naidia úrnak: H másnak mi a jó az egy dolog. Ez csak az én véleményem. Elég ciki, h oda kell írni mert van akinek ez nem egyértelmű és életigatságnak veszi. A srác segítséget kért, én válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#44628) N@idia válasza shunter (#44627) üzenetére


N@idia
őstag

Te nem válaszoltál,hanem utasítottál a kettő nem ugyan az! Ha úgy írtad volna neki,hogy vannak lehetőségeid amik közül választhatsz és elmondod az előnyét hátrányát másképp hangzik magyarul a véleményed kifejtetetted felé.Az hogy kinek melyiket éri meg szerintem egyéni vélemény.Én a magyar store-al is elégedett vok Bf4 premiumot 7k vettem meg TR 5k,killzone+season pass megint 6K,DriveClub 7K szerintem egyik sem rossz ár és a Witcher 3 is 17K a magyar store-ban,de pl az Order 1886 is 17K gondolom az USA store-ban sem olcsóbb biztos nem 13K az ára,mert ott is 17 körül van nem hiszem,hogy annyira szar lenne az a magyar store,de csak szidjátok nyugodtan,mert az USA store-ban mindig van akció,míg a magyarban félévente (akarom mondani most is van akció) :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44629) shunter válasza N@idia (#44628) üzenetére


shunter
aktív tag

Meddő vita ez látom, uh hagyom. De még egy kis reakció: Ahelyett, h nekem fröcsögsz leírhattad volna a te verziodat, érveidet a hun store mellett szépen, kulturáltan, erre belém álsz mint ha "ezen múlna a világ sorsa" (vicces, h pont te irtad ezt nekem 😆 ) Használd egészséggel a HUN accodat, de nekem azért nem mond már meg, h mit AJÁNLOK a klegának ha már kérdezte. De nem baj, nézz hülyének az USA acc miatt, csak az a gáz h itt a legtöbben azt használjuk 😆

[ Szerkesztve ]

(#44630) RunnyJuggler válasza shunter (#44627) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

En egyaltalan nem bantam meg, hogy magyar acc-ot hasznalok. Alapjaraton minden jatekom fele annyiba kerul a megosztas miatt es nem vagyok telhetetlen, hogy meg bosszantsam magam azzal, hogy most igy nem megy a paypal meg ugy nem.( igen, neha tele van a topik azzal, hogy nem megy nekik)
Meg nekem ez a feltoltokartya sem fekszik, alapbol hulyesegnek tartom, hogy nem annyit fizetek, amennyibe a termek kerul. Tehat ha veszek 50$-os kartyat, de csak 30$-ert veszek jatekot, akkor buktam 20$-t.
Oke, hogy kesobb el tudom kolteni, de nem tudom barmire.

Legkenyelmesebb, ha van valami jatek, akkor csak megveszem egy kattintassal es mar tolti is. :)

[ Szerkesztve ]

(#44631) Tegla80 válasza ElJoykey (#44610) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez igy van.
Sztem ez a legjobb valasztas ra es tud vagni is,mert van rajta gyari vago progi.
Plusz elvileg kozvetlen feltod vele rakni yt-ra is.
Van magyar avermedia oldal (fw es egyebb dolgok is elerhetok ott!!)es meg itt a Ph-n is van topic-ja,ahol egy belsos dolgozo is jelen van(volt regebben) es segit,ha szakmai kerdesed lenne barmely avermedia termekkel.
Nekem ennek az elodje volt amit ps3/gt5-6 versenyek mentesere hasznaltam...abban meg nem volt vago progi,de mar az is jo volt es teljesen hasznalhato....
Ez fenyevekkel jobb,mint az elozo verzio....
Ha van ennyid ra,akkor ezzel nem nyulsz melle.En batran ajanlom.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44632) PandaMonium válasza N@idia (#44622) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szerintem is jobban járna az US accountal. Én is így utólag azt kívánom bárcsak azt csináltam volna, de most már, hogy a magyar fiókon van az összes trófeám és mentésem mindegy. Pont ezért nem fogok egy secondary US accountot használni, így viszont csak olyannal tudok felezni aki alapból US accountot csinált vagy elég neki ha secondary fiókon vannak a játékai. :U

What I cannot create, I do not understand

(#44633) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Hdd upgrade-hez ez a merevlemez jó lenne?
9,5mm magasság, és sata kell ugye?
[link]

yo

(#44634) krx21 válasza kenny123 (#44633) üzenetére


krx21
nagyúr

Elvileg jó...

(#44635) Tegla80 válasza kenny123 (#44633) üzenetére


Tegla80
addikt

Stimmel bele....
Viszont En spec 5400rpm-re tuti nem cserelnem az 5400rpm es gyarit.
Sztem amugy a gyorsabb hdd a jobb valasztas es nem a nagyobb.;)
Itt a hsz ben a link a fw hez,amit utana fel kell rakni.
Menteseid elotte mindenkepp mentsd le kulso adattarolora is....(nekem spec nem volt minden meg utana a felhoben,igy jol jott )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44636) PistiSan válasza RunnyJuggler (#44630) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem is magyar acc van, nem akartam feleslegesen bonyolítani a dolgokat, nem azt mondom hogy nem tudnám megcsinálni, csak kényelmesebb így.
Januárban vettem én is játékot a store-ból, nagyon jó akció volt, annyit megért digitálisan.
Nem vagyok egy nagy játék fogyasztó, mivel nincs rá annyi időm mint szeretném.
Elhiszem, hogy ha valaki minden héten kijátszik egy játékot, akkor számít az az 1-2000ft difi a 2 store között (ha ugyan van), nekem a havi 1 játék ami kb megy, illetve az sem, mert több játékom van, és mikor melyiket játszom éppen.
December óta van ps-em, ebben a hónapban vettem rá 1 éves plusz tagságot.
Egyébként meg mindenki csinálja azt amit szeretne :)

(#44637) shunter válasza RunnyJuggler (#44630) üzenetére


shunter
aktív tag

Értelek, persze ha nektek így jó akk nincs vele baj, csak ti már benne vagytok a dologba és tudtok mérlegelni, h nektek melyik felel meg. De egy újonc aki most vett PS t az nem tudja, h mi a jó neki. Pont ezért nyomatékosítottam neki, h éremesebb az USA (szerintem). Van 1-2 haver aki beleesett abba a hibába, h HUN accot csináltak és arra vettek 1éves pluszt. Most meg bánják mert USA accon nem tudják igénybe venni a plusszos kedvezményeket, mivel 2 accra nem akarnak pluszt kötni. Amúgy nincs a vásárlással para, nagyon gyorsan megy. Nem PayPal ozok. Csak Amazon megveszem a feltöltőt mastercard al azt csoki. Am 10$ a legissebb kártya, uh összelehet legózni úgy, h nem marad pluszba a wallet ba. Max 1-2dodo.

[ Szerkesztve ]

(#44638) kenny123 válasza Tegla80 (#44635) üzenetére


kenny123
addikt

Igazából direkt azért nézek ilyet, mert a gyári is ezt tudja, azzal sincs különösebb gondom. De mintha lett volna egy frankó összehasonlító videó, ahol mutatták hogy 7200al sem sokkal gyorsabb, cserébe hangosabb valamelyest.
Jup, meg is van: [link]
1-2 kiugró esetet leszámítva átlag 2-3 másodperccel rövidebben tölt 7200-on.

Szerk: köszi a linket. :)

[ Szerkesztve ]

yo

(#44639) Tegla80 válasza kenny123 (#44638) üzenetére


Tegla80
addikt

Kinek mi a fontos....nekem az,h gyorsabb legyen,mert torolni/letolteni boven tudok. ;)
Hangosabb es melegebb is,ha mar itt tartunk(merteke amugy elenyeszo),de gyorsabb is valamivel,mint a gyari.(amit erzel viszont)
Gyarilag meg azert ez van benne,mert valszeg ez volt a legolcsobb es esetleg ekkora menyisegben produkalni tudo gyarto.(nem a legjobb vagy leggyorsabb....)

Az osszehasonlito videokkal az a baj,h azok azt az egy konkret esetet nezik,mig Te hasznalod majd .
Amugy spec tudok olyan vidit ps3 nal ,ahol mar koroz a palyan gt-ben a jatekos,mig a masik gepen a gyari hdd meg csak toltoget.
Idovel ps4 nel is lesznek majd ilyen videok,ha jonnek sorban a jatekok.....
En ssd-ig nem nyugszom...(mar 42e be lattam 512gb ot amit +is vennek,de most masra kell a love....,de figyelgetem a piacot. :K )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44640) Djuree válasza shunter (#44637) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is magyar van, erre vettem 1 éves plust is, nincs vele semmi baj, ugyanúgy vannak rajta akciók is, lehet nem annyi, de van, amennyit játszok nekem ez is bőven elég.
meg esetleg ha nem mindenki külföldi accal tolná (én biztos jól lebannolnám ezeket az accokat), akkor talán lenne a magyaron is rengeteg akció. :U persze ezt sokan nem tudják, vagy nem akarják felfogni, dehát ilyen országban élünk, mindenben így megy ez nálunk, ezért is tart itt az ország sajnos, végülis ezen sem szabad meglepődni, de hogy még a buzdítás is megy, na mindegy, nem mondok inkább semmit...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44641) Kakaduku válasza shunter (#44637) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Most komolyan ilyenen vitatkoztok, hogy kinek milyen profilja van és milyet csináljon? Le lehet írni a pozitívumokat és a negatívumokat is a két profil ellen és mellett is. De könyörgöm... mi értelme? Nem ilyen vitákra kéne elpazarolni az energiát! Inkább nyomassunk valami jó kis gammát és calm down! :DDD

(#44642) tarti19 válasza Djuree (#44640) üzenetére


tarti19
senior tag

Az ország nem emiatt tart itt, de ez más kérdés. Máshol is így megy, csak kevésbé látványosan szegények az ottani lakosok (nyugat). Amíg pörög a pénz, addig nem fogja kibannolni senki az accountokat. Nincs bevétel s a csekély között kell választani, akkor az utóbbi lesz a befutó.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#44643) RunnyJuggler válasza Kakaduku (#44641) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nincs vita, csak mindenki leirja, hogy neki melyik a kezenfekvobb es kenyelmesebb.
En is ugy vagyok vele, hogy olyan sok jatekot nem veszek, hogy megerje az a szenvedes.

[ Szerkesztve ]

(#44644) vonSux válasza RunnyJuggler (#44643) üzenetére


vonSux
őstag

Nnnna én inkább megyek játszani.
Ja, nem, dolgozni :DDD :DDD :DDD

(#44645) Gebriel válasza Djuree (#44640) üzenetére


Gebriel
veterán

Az a monológ a végére nagyon kellet. :U
Igen valószínű, hogy "azért tart itt ez az ország" mert nem magyar hanem us acc.-ot csinálnak a userek.
Jól indul a hétfő reggel, már most szét röhögöm maga. :DDD

(#44646) N@idia válasza shunter (#44629) üzenetére


N@idia
őstag

Sajnálom,hogy neked estem igazad van kulturáltabban is tehettem volna a dolgot hibáztam belátom,de akkor sem kellene még "nyomatékosítani" sem senkit,hogy melyik profilt válassza! Én úgy gondolom ebben a dologban biztos tud dönteni mindenki,hogy számára melyik a megfelelő választás.Nem akarok érveket felhozni,miért jobb a HUN vagy miért az USA,ha rá keres a fórumban a kereső által biztos találni fog érveket miben jobb melyik.A másik dolog pedig az,hogy a srác fel sem tette a kérdést,hogy melyik accountot ajánljuk,csak annyit kérdezett mi a teendő az első bekapcsolásnál mire figyeljen (itt lehet gondolni arra hangos e a gép :F stb lehet erre értette nem pedig arra milyen account-ot készítsen) ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44648) Vasy09 válasza shunter (#44637) üzenetére


Vasy09
őstag

Félve kérdezem, hogy mi van akkor ha marad a wallat-ben dodo? :) Azt elköltöd máskor, szóval szerintem ez nem épp hátrány, hogy nem pont annyival töltöd fel. :U

Gamertag: Vasy09

(#44649) Kakaduku válasza Vasy09 (#44648) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Dagam a virtuális wallet! :DDD

(#44650) Djuree válasza Gebriel (#44645) üzenetére


Djuree
félisten

milyen jó hogy neked is csak eddig tart az agyad, csőlátás ftw. sajnos ez itthon 90%-ban jellemző. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.