Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) MerLinh válasza ForRedGlory (#45180) üzenetére


MerLinh
senior tag

nekem nem fagyott eddig sem =) úgyhogy valószinű csak boxon. PS csak a freet tolom, mert előrendeltem PCre ;] de azt meg csusztatták..... :W

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#45202) Syz


Syz
senior tag

Lehet furcsa kérdés,de PS4-en szoktak/lehet cheat-elni?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#45203) PandaMonium válasza Syz (#45202) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szoftveres csalás elméletileg nem lehetséges, hardveres igen. Értsd ez alatt azt, pl. hogy lehet makrózni a gombokat illetve egyedi kontrollereket építeni ami bizonyos előnyhöz juttatja az embert (turbo, minőségibb analóg, stb.), de ezeknek is mind olyan PCB-re kell épülniük amik kompatibilisek a PS4-el, és jelenleg ilyenből nincs sok. Persze azért lehet őket találni. Ezek azért olyan óriási előnyt nem szoktak jelenteni, de nem sorolnám őket a fair kategóriába sem. Ezen kívül ami hardveres lehet még az mondjuk a peer-to-peer játékoknál a laggswitchelés, de az nem igazán csalás, inkább trollkodás és szándékos élményrombolás.

Szoftveresen pedig amíg az USB-ről futtatható homebrew cuccok nem jelennek meg addig "biztonságban vagyunk". :D

What I cannot create, I do not understand

(#45204) pomk válasza gyuromoj (#45119) üzenetére


pomk
őstag

Ilyen az enyém.

(#45205) Syz válasza PandaMonium (#45203) üzenetére


Syz
senior tag

Látom azért próbálkoznak hardveresen becsülettel,ezt figyeld:
Titan One crossplatform

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#45206) Casanova* válasza PandaMonium (#45203) üzenetére


Casanova*
veterán

,,
peer-to-peer játékoknál a laggswitchelés,, pontosan mi ez? belaggoltatja az ellent?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45207) lala87 válasza Syz (#45202) üzenetére


lala87
csendes tag

a Diablo 3-ban tudtak csalni, valahogy csináltak felturbózott tárgyakat, amik pl. irreálisan magas attack speed-et, sebzést biztosítottak

[ Szerkesztve ]

(#45208) Casanova* válasza lala87 (#45207) üzenetére


Casanova*
veterán

de a csalók előbb-utóbb lebuknak és a ps kibannolja őket. nem? remélem a cod és autós multi játékokban nem lesznek csalók. pc-n egyre többen vannak csalók. gémerek a twitteren hiába írják a játékfejlesztőknek,hogy bannolják őket. szarnak pc-re,nem foglalkoznak vele. -.-

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45209) vg válasza Syz (#45202) üzenetére


vg
addikt

Szoktak/lehet. Van ps3-ra és xbox 360-ra savegame editor, ott feltolják isten módba a karaktert, majd átviszik a karaktert ps4-re és xbox one-ra. Mondjuk tök lényegtelen, úgyse egymást kell irtani.

[ Szerkesztve ]

(#45210) bandi0000


bandi0000
nagyúr

A dying light-ba lehet állítani az irányítást? Gyárilag ugye az R1 az ugrás, de át lehet valahogy variálni hogy inkább az X legyen?

Xbox One: bandymnc

(#45211) GazRic


GazRic
senior tag

The Order DLC-k várhatók vagy ennyi volt?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#45212) oriic válasza GazRic (#45211) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos bejelentés még nem volt, de sokan reménykednek egy-egy DLC-ben.

Live-Die-Respawn

(#45213) A`rpi válasza oriic (#45212) üzenetére


A`rpi
addikt

Pont ez a szomorú, a piac elfogadta DLC dolgokat. Vicces, hogy kiadnak egy "demót", aztán sokan még reménykednek is hogy lesz folyatás, és fizethetnek...

Nem mondom, valószínű én is beszerzem majd a játékot, de nem mostanában, majd akciósan, esetleg minden megjelent "kiegészítővel" eredeti ár töredékéért.

Jól tudom bejáratott dolog sajnos napjainkban "DLC", de kicsit sem lenne szégyen, ha most belátható időn belül kijönnénk egy sztori kiegészítéssel.

Legalább akkor a látszatra adjon a kiadó hogy dolgoztak vele, és nem a kész játékból vágtak le egy jó darabot.

(#45214) PandaMonium válasza Casanova* (#45206) üzenetére


PandaMonium
őstag

[Link]
Ez csak peer-to-peer játékokban működik ahogy mondtam, de gyakorlatilag csak arról van szó, hogy hardveresen vagy szoftveresen beakadoztatják vagy drasztikusan lelassítják a netjüket, így ők normál sebességgel tudnak játszani míg mások úgy látják, hogy szaggat, eltalálhatatlan, stb. Amennyiben az illető a host akkor értelemszerűen még rosszabb a helyzet. De ezt is jellemzően PC-n szokták az unatkozó 12 évesek csinálni, konzolon nem gyakori (bár előfordul).

What I cannot create, I do not understand

(#45215) Casanova* válasza PandaMonium (#45214) üzenetére


Casanova*
veterán

na ez nagyon gyakori a cod aw-n,azaz ranked sd-én. nagyon durva laggokat csinálnak,hogy kilépjünk és ők kapnak + pontot,mi meg mínuszt. nagyon bosszantó tud lenni. -.-

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45216) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most kaptam kézhez a Killzone-t és a Second Son-t.
Lehetséges hogy betettem a Killzone lemezét és kb. 2 perc alatt felmásolt 38GB-t?
SS-nél, pedig kb. 1 perc volt 24GB.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45217) Mrdevil válasza gyuromoj (#45216) üzenetére


Mrdevil
addikt

Másolja azt tovább, csak a háttérben. Viszont a játék már indítható.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45218) A`rpi válasza gyuromoj (#45216) üzenetére


A`rpi
addikt

8× 288 Mbit/s 36 MB/s 34.33 MiB/s ~12 min. ~24 min.

Ha tegyük fel nyolcszorosan olvassa a lemezt, akkor 10-15 perc.

Nyilván ahogy beteszed a lemezt és elkezdi telepíteni, azonnal lefoglalja a helyet.

(#45219) Pöttön válasza lala87 (#45207) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez a cross patformnak köszönhető....
A PS3 játékosok közt kell keresni a cheatereket, akik eldobálják a más játékában (PS4-en) a buherált gumicsizmáikat.
Sajnos valóban van ilyen, de nem gondoltam volna hogy ps4-en még mindig lehetséges ez.
Most már ugyebár nem tudják a PS4-es Diablo 3-at szétszemetelni, mert eltérő a két játék (PS3 és PS4-es Diablo 3) verzió száma.
Ezeket a buhera tárgyakat meg ki kéne törölniük a fejlesztőknek egy patch-el (reméltem hogy a 2.1-es frissítéssel ez megtörtént már, de ezek szerint nem... :( )

(#45209) vg Egyáltalán nem lényegtelen, mert azzal hogy ezek a vérpistikék felmennek a buhera kariaikkal azzal mások játékélményét teszik tönkre...
X360-on ezért is hagytam abba, és adtam el a Diablo 3-at mert pofátlan mód tele van már csalókkal.
Reméltem hogy ez PS4-en másképp van.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45220) delibab válasza Pöttön (#45219) üzenetére


delibab
senior tag

+1

Én pl a ps3 COD MW3-t hagytam abba, illetve játszottam nagyon keveset, mert untam, hogy láthatatlan emberek gyilkolásztak le... :(

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#45221) ForRedGlory válasza bandi0000 (#45210) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem nem állítható, én is kerestem. Elég rossz ez az R1-re állított ugrás, nehezen szokható.

(#45222) Remi1234 válasza Casanova* (#45215) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nem csak ott. Destyniben pl rendszeresen azok végeznek elől, akiknek piros a connection. De ott legalább van egy indikátor, és látod, hogy ki milyen kapcsolattal játszik. Azt nem mondom, hogy direkt lagoltatják magukat, mert sokszor nekem is piros. Simán a netcode rossz szvsz.

De abszolút el tudom képzelni, hogy sokan csinálják ezt is. Főleg a PCről átjött ,,vérpistikék", akik nem bírják elviselni a kezdeti sikertelenséget, és rögtön XIM4-hez, meg ehhez hasonlókhoz nyúlnak. Nem törődve azzal, hogy szétverik a normálisan játszó emberek kedvét.

PSN ID: RemiFungus

(#45223) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mrdevil & A`rpi köszi, így már értem. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45224) james001


james001
veterán

PlayStation Now -- New Games for March 2015

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45225) gyuribácsi88 válasza james001 (#45224) üzenetére

Kár hogy ez minket nem érint, még egy jó darabig.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45226) RunnyJuggler válasza ForRedGlory (#45221) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nem allithato. Viszont nem veletlenul van arra allitva. En 5 perc alatt megszoktam, mert a jatekban folyamatosan azt kell nyomkodni.
Jo az ugy, higyjetek el :D

(#45227) front3r válasza haddent (#45124) üzenetére


front3r
őstag

Szia,
a www.kontrolfreek.com-ról rendelve kell fizetni vámot?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#45228) gianni85 válasza front3r (#45227) üzenetére


gianni85
veterán

végső ár függvényében (ÁFA-köteles, nem tudom mekkora összegtől), illetve még akkor is átcsusszanhat a vámon :) Én múlt év végén rendeltem 26$ értékben (25$ felett ingyenes mostanában náluk a posta) és nem kellett. Korábban is rendeltem sokszor 1-1 terméket külön-külön, és akkor se kellett.

[ Szerkesztve ]

(#45229) haddent válasza front3r (#45227) üzenetére


haddent
addikt

Neeeem hiszem. Én megrendeltem, kifizettem nekik, és megjött. Gondolom akkor ebben nem volt benne a vám?

(#45230) RunnyJuggler válasza gianni85 (#45228) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

En 210$-ert vettem telefont es olyan siman atcsusszant a vamon, ahogy csak kellett neki. Pedig meg 27% afa-t is kellett volna rafizetnem, de ez is elmaradt.

(#45231) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

The orderhez kaptam valami kódot az 576-tól!Valakit esetleg érdekel?Ajándékba adom :)

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#45232) gianni85 válasza RunnyJuggler (#45230) üzenetére


gianni85
veterán

Attól függ, hogy feltüntetik-e a valós összeget. Mikor még 140-170 között mozgott a dollár, akkor rengeteget vásároltam, de még ÁFA-val együtt is megérte :) Többnyire kínai, HK-i eladók gift-ként adnak fel cuccokat alacsony ár feltüntetésével, ott nincs baj :N

(#45233) vonSux válasza haddent (#45229) üzenetére


vonSux
őstag

ugyanez. vám nélkül. mondjuk ha 100 db-ot rendelsz már más a helyzet :DDD

(#45234) Dawide@axele válasza Dawide@axele (#45231) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

A kód elkelt!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#45235) xenom0rph válasza james001 (#45224) üzenetére


xenom0rph
őstag

Már azt hittem hirtelen, hogy a plus-os címek . :(

halahala

(#45236) kenny123 válasza xenom0rph (#45235) üzenetére


kenny123
addikt

+1 :DD

yo

(#45237) james001 válasza xenom0rph (#45235) üzenetére


james001
veterán

Ja azokról még nincs hír,megy is a hőbörgés a kommentekben :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45238) PandaMonium válasza RunnyJuggler (#45230) üzenetére


PandaMonium
őstag

Kíváncsi leszek, én 2 hete rendeltem japánból kontrollert $50 + $10 szállítás, de direkt ajándékként becsomagolva kértem, meglátjuk... :DDD

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#45239) RunnyJuggler válasza PandaMonium (#45238) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én Shanghai-ból rendeltem és nekem is ráírták, hogy kis értékű és ajándék. :)

(#45240) mitneked


mitneked
csendes tag

Sziasztok egy sima 81cm hd tv m van ez mennyire fogja vissza adni a ps4 grafikai tudasat?

(#45241) N@idia válasza mitneked (#45240) üzenetére


N@idia
őstag

Kérdezd RunnyJuggler-t neki is csak HD monitora van,bár már lassan lecseréli FHD-ra ami illő volna ;] ;)

A hír beigazolódott a BF Hardline kap premiumot. Azért az szánalmas amit az EA leakar húzni az emberekről ez a premium fele annyit sem kínál,mint ami a bf4-ben volt és mindezért [13750ft] kérnek :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45242) RunnyJuggler válasza N@idia (#45241) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Igazából nem a minőségével van bajom, hanem a méretével. De egy 82 centis TV szerintem tökéletes. 720p is megfelel, főleg, hogy el sem érik a játékok a FHD-t manapság.

(#45243) mitneked válasza RunnyJuggler (#45242) üzenetére


mitneked
csendes tag

Ja értem köszi a vàlaszt

(#45244) mitneked


mitneked
csendes tag

:)

(#45245) front3r


front3r
őstag

Köszönöm a tanácsokat, be is rendeltem a Kontrolfreek gumikat!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#45246) Neoteric válasza front3r (#45227) üzenetére


Neoteric
addikt

Azt biztos nem vámolják meg, még akkor se ha papírformaszerűen járnak el, €22-ig vám- és áfamentes minden. Ha pl ebayről rendelsz és "gift"-ként küldik, akkor ez €45.

PSN: ne0teric_sAN

(#45247) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Esetleg ha valaki PS4-hez mostanában szeretne rendelni Kontrolfreeket akkor dobjon már legyen szíves egy üzenetet. Szeretnék venni,de elég szűz vagyok még a külföldi rendelések terén és ha így olcsóbb is a posta rendelhetnénk együtt is és mindenki jól járna. Előre is köszöntem :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#45248) mitneked


mitneked
csendes tag

:)

(#45249) gyuribácsi88 válasza mitneked (#45248) üzenetére

Ezek a random smiley-k mi célt szolgálnak?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45250) ForRedGlory válasza Petya2900XT (#45247) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az egyutt rendelessel az a gond, hogy lehet megvamoljak az erteke miatt, igy tobbet buksz, mint nyersz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.