Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Yummy válasza sting2 (#44379) üzenetére


Yummy
tag

Egy kis off: Szerintetek ps4hez es filmekhez ez a tv megfelelo lenne? Meger ennyit?Panasonic VIERA TX-55ASM651E (280k)

[ Szerkesztve ]

(#44502) Jhonny06 válasza Yummy (#44501) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az újabb több oldalas offot megelőzve: tv topic. :)

(#44503) Yummy válasza Yummy (#44501) üzenetére


Yummy
tag

Jovan ;)

[ Szerkesztve ]

(#44504) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Sziasztok,
voltak itt már paypal problémák, azért merek rákérdezni az enyémre. PSN feltöltőt akartam venni, és szokásosan átküldtem magyar paypalomról us paypalra a pénzt. 40 dollár meg is érkezett, de tovább nem akar menni. Volt már ilyen problémátok? Ebayen akartam megvenni a feltöltőt, ott hibát dobált. Gondoltam vacakol az ebay. Viszont akartam átküldeni ezt az összeget másnak is, és arra a paypal ezt dobja ki:

We can't send your payments right now. If the problem continues please contact Customer Support.

Customer support mert küldött egy auto reply mailt, amivel semmit se érek el. Volt már ilyen problémátok? Van tipp, hogy mi a jó fene lehet a gond?

(#44505) Jhonny06 válasza hakydakillah (#44504) üzenetére


Jhonny06
veterán

paypal topic

(#44506) Jhonny06


Jhonny06
veterán

esetleg valaki egy kis ezoterika tanácsot?

(#44507) Gebriel válasza Tatyla (#44465) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez kb kicsit olyan mint amivel a XO-kat szoktátok bemarni.. nem feltétlenül te, ők elfogadják a kompromisszumokat amit az Xbox nyújt.
Innen meg megy a savazás... milyen nextgen az XO... 720/900p stb..meg nincs 30fps se stb.
Most kb ugyan ez van csak házon belül. Van egy game ami kb a Metal Gear Solid Ground Zeroes szinten van részemről, még úgy is hogy az érdekel ez meg, és nem ér az egész 5000.-Ft-nál többet egyik sem, hiába a hangulat és a grafika... és nyugtatjátok magatokat, hogy ez valóban jó és megéri a pénzét.
Amivel nincs is gond, de azért vicces így az egész. :U

[ Szerkesztve ]

(#44508) haddent válasza Gebriel (#44507) üzenetére


haddent
addikt

Ok. Xbot idő van? Milyen nyugtatás kéne? Nézz róla vidit, az is visszaadja, hogy milyen szép. Hihetetlen. Szó szerint film szerű, és se pc se xboxon se ps4 -en nem volt ehhez hasonló még soha, közelébe nem ér semmi. Szó szoros értelmében. Ez fáj? Hát meg is értem...
Lepontozták, meg előre lehúzták. Az 5 óra egy faxság. Eddig van benne tegnap 1 óra, ma reggel 1 óra ma délután 3-tól 9-ig 6 óra. Eddig minimum 8 órát öltem bele, és 3/4 -nél járok. Nem rövid.
Sztori, karakterek, hangok, minden, kiváló. Minőségre elsőosztályú termék. A hosszal lehetett volna gond, de nincs.

Menjél inkább sunset drivozni, az 80 pontot kapott nem 50 -et. Ott több volt a pénz :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44509) mrhitoshi válasza tarti19 (#44487) üzenetére


mrhitoshi
veterán

csúnyán leszerepelt a grafika kivételével.

Megint itt járunk... Én úgy gondolom lassan, hogy az emberek agyában van a gond. Az a legnagyobb baj, hogy a neten egymást hergelik az emberek, és önmaguk gerjesztik maguknak a hype-ot. Amiért sok ember kritizálja a játékot, az eleve nem is volt beígérve, csak mindenki annyira már next-gen hypeban van, hogy maga sem tudja eldönteni, hogy mit is kezdjen önmagával.

Arról nem is beszélve, hogy a konzolos hype-t a PC-sek is gerjesztik, mert ráfogják a konzolra, hogy szar a PC-s játék, grafika, és várják, hogy na mikor lépnek konzolon.

Én személy szerint örülök, hogy van ilyen fajta játék is, ami mondjuk a másik konzolról nagyon nem mondható el, és még így is jóval olcsóbb az egész generáció, mint az előző volt. A 60$-os ár teljesen korrekt. Előző generációnál nem volt újonnan 20e Ft alatt egy játék, és a gép is 260e Ft-on kezdett.+ infláció

[ Szerkesztve ]

PS4

(#44510) Elderath


Elderath
őstag

Order 9. fejezettől durván bepörgött. Story is nagyon jó és volt egy olyan csavar amit szerencsére fejlesztők is eltitkoltak egészen megjelenésig. Nagyon tetszik a játék, de nemsokára vége :(

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#44511) sittes79


sittes79
addikt

Na meg is vagyunk :)

[link]

(#44512) Gebriel válasza haddent (#44508) üzenetére


Gebriel
veterán

"Ez fáj? Hát meg is értem..."
Öööö miért is? ;]

[ Szerkesztve ]

(#44513) Tatyla válasza Gebriel (#44507) üzenetére


Tatyla
őstag

Sajnos ez a közösség már nem az mikor tavaly előtt megvettem a PS4 - et (a barátokkal úgyis beszélünk ps-en) és eljött az idő hogy a sok retardált kretén miatt átmenetileg átmenjek read onlyba mert a mai játékosok nagy része nem tudja miért is játszik a konzolon vagy egyáltalán miért is játszik videojátékokkal?

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#44514) Gebriel válasza Tatyla (#44513) üzenetére


Gebriel
veterán

"mai játékosok nagy része nem tudja miért is játszik a konzolon vagy egyáltalán miért is játszik videojátékokkal?"

Jól mondod.

(#44515) Elderath válasza Elderath (#44510) üzenetére


Elderath
őstag

Na most pörög a credits. Jöhet a következő rész, első nap veszem is.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#44516) PandaMonium válasza haddent (#44508) üzenetére


PandaMonium
őstag

Pontosan erről írt Gebriel egyébként. Semmi rosszat nem mondott erre már megint megy a savazás. Nehéz volna egy kis önuralmat mutatni, értem én, de próbálkozni nem árt.

What I cannot create, I do not understand

(#44517) Zjunior válasza Tatyla (#44513) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen...
Ugranak mint a nyulak,mindenre!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44518) Gebriel válasza PandaMonium (#44516) üzenetére


Gebriel
veterán

Biztos erekciója van közben. ;]

(#44519) Peat;) válasza mrhitoshi (#44509) üzenetére


Peat;)
veterán

Másik konzolon ott van a Ryse, pont hogy én azzal sorolnám talán egy szintre a két játékot, szórakoztatás céljaként, mindkettő a látványra épít és könnyed szórakozásra, tipikus konzolos játékok és mindkét címet méltatlanul zsigerelték ki az "okos" tesztelők. Ryse végül jött pc-re is akkorát bukott, hát én minden percét élveztem ahogy Ordert is élvezném.

Az árak már más kérdés, meg az hogy ezek a könnyed címek valóban AAA játékoknak vannak beállítva. Ez alapján az ember elbizonytalanodik hogy mennyire programozhatóak ezek a mai konzolok, ha ezek az AAA címek. Ezek tisztességes jó játékok számomra, de nem mondanám AAA címeknek.

[ Szerkesztve ]

(#44520) N@idia válasza Peat;) (#44519) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem a Ryse az nagyon jó játék volt én élveztem PC-n 2x is végigjátszottam remek korszakot dolgoztak fel és jól eltaláltak mindent a játékban főleg a kivégzéseket... :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44521) shunter válasza mrhitoshi (#44509) üzenetére


shunter
aktív tag

+1! Én is így látom. Minden nagyobb cím elött összefognak a rosszakarók, és savaznak ezerrel, mintha muszáj lenne...
De nem saját véleményt alkotva, hanem rendesen mint valami kib@szott klónok, csoportosan szajkózzák az 1 igazságot! (aka: hülyeséget) Ez valami birka ösztön lehet.
Én azt nem értem, h ez miért jó? Ha nekem valami nem tetszik azt kikerülöm, nem veszem meg és nem megyek a tesztek alá komentbe fröcsögni.
Huuu.... "Lassan" jön a The Division. Atya Úr Isten...mi lesz itt akkor! 😆

[ Szerkesztve ]

(#44522) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Egy kis Order: 1886 Videó ahogy én játszom :))

[link]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#44523) Dexar007 válasza Anti-Hero (#44522) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem a Monika show-ba ez boven elmenne.

Give me your cum,bull!

(#44524) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#44523) üzenetére

Ő legalább játszik is valamivel, és nem csak károgni jár a fórumokba. :N

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44525) mrhitoshi válasza Peat;) (#44519) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Dupla...

[ Szerkesztve ]

PS4

(#44526) mrhitoshi válasza Peat;) (#44519) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Erről lemaradtam akkor. :B

Egyébként az előző hsz. nem válasz akart lenni erre (#44487) tarti19, csak egy meglátás valamire reagálva. Nem mindenkinek jöhet be persze egy játék.

PS4

(#44527) tarti19 válasza mrhitoshi (#44509) üzenetére


tarti19
senior tag

PC-n csak a diablo4ever :)
Inkább azzal azonosulnak nehezen az emberek, hogy ma már villámgyorsan megy az információ csere.
Emlékszem még az újságok korára, amikor már a megjelenés napján ott tomboltál a konzolos haverookkal az újságárusnál! Minden kis szegmensét 2-3 alkalommal is elolvasta az ember, mert nem volt más.
A mai tömegtermékek mellett azért van még színvonal, csak ezt sajnos a tőkések s a marketing gépezet olykor nagyon csúnyán bedarálja.

Sajnos nem segít a játékon az sem, hogy fenomenális hangulata van, mert 1-2 nap alatt kiplatinázzák a vérmesebb játékosok s aztán megy a levesbe. Már most 6-8 hirdetés van csak itt. :( Nah ezért vagyok szomorú a játékkal kapcsolatosan.

Természetesen kiplatinázom a játékot, mert nem sok TPS van a platformon ami legalább ilyen lökető adrenalint ad. Savanyú marad ez a szőlő számomra.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#44528) Tegla80


Tegla80
addikt

A jelenleg "savazott/imadott" jatek,nalam 0 erteku(nem a stilusom),igy ebbol kimaradok.....

Knack kijatszva....aki ezt R&C-hoz hasonlitotta/rivalisanak titualta anno,azt no comment mellett, "ulj le,1es"re ertekelnem. Koze nincs hozza ,bar igaz ez is hasonlo stilust kepvisel,de messze nem az vagy utanzata lenne szamomra.....
Platinazasa sosem erdekelt semminek,de ubiszezonban valszeg kap azert egy ujra tablat szimplan a jatek miatt.Boven van annyi meg a jatekban,h ujra neki alljak es raduplazzak arra a majd 13orara ami az elso kijatszas volt.....

Sniper Elite3 .....
Hat sok szot nem pazaroltunk anno errol a gammarol ,de En azert igy elerve az 5e ft-os kategoriat ezt is beszereztem a heten.....(van meg az apron ennyibe,ha.... ;) )
Graf es ilyen olyan hype vagy ellen savazas ,nah az nem erdekelt ezzel kapcsolatban sem mikor elinditottam....(neten utanaolvastam picit.....hat ezt sem emeltek az egbe a pontozok :DDD ) Nah szoval belecsaptam .....haladok es ez is tetszik. (valszeg velem lesz a baj,mert 2 lehuzott gammarol irom,h tetszik.....mig a tesztek ,pontozasok....nah mind1 :D )
Megettem 2palyat ,de mar igy a 3. kozepenel jarva is 6oram van benne....amin eddig "atgyalogoltam" azt kb 40%ban teljesitettem a jatek szerint,mert helyenkent azt sem tudtam,h eljem tul epp az adott helyzetet.En balga meg gondolkodtam az elejen,h nehezebb szinten kezdjem.....hat jobb,h nem tettem.Ettol feljebb meg 3 kategoria van,de En nem is tom,h ott meddig elnek egy elhibazott loves utan....Addig nincs gond,mig megbujva szedegeti az ember az aldozatait, viszont ha 1szer kiszurnak es indul a "kereses",akkor mar gond van......
Ez alap,h ujrajatszast igenylo gamma szamomra.....rengeteg ora lehet/van benne,ha probaljuk tartani/teljesiteni a jatek extra elvarasat a kuldetesekben.....Amugy sok minden kihagyhato,mert nem alapkovetelmeny es befejezheto nelkule is az adott palya,ha a "fix elvarast letudjuk" azert.
Szoval kb 8ezer jo magyar forint elkoltese utan ezen gammakra,En spec elegedett vagyok azzal amit kaptam erte. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44529) aizen92


aizen92
addikt

Ma PSN karbantartás, ha elelejtette volna valaki!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44530) ForRedGlory válasza aizen92 (#44529) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy a budos *ba lehet hetvegere idoziteni? Komolyan mondom, ettol kapok agyer gorcsot...

(#44531) aizen92 válasza ForRedGlory (#44530) üzenetére


aizen92
addikt

Közben próbáltam megkeresni a gamestaros cikket, de leszedték ( amikor olvastam 1 hete egyből beírtam naptárba ) pedig nagyon sokan, hozzád hasonlóan kifogásolták a vasárnapi időpontot, aztán arra jutottak, hogy más időzónában ez hajnalra esik.

Úgyhogy lehet mégse lesz, és a gamestar írt hülyeséget. Ebben esetben sorry hogy kora reggel felnyomtam a pumpát fölöslegesen benned :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44532) stilo18


stilo18
addikt

Akárki akármit mond, nekem iszonyat tetszik az Order. Kurva jó hangulata van, a grafika pedig... Minden más mintha PS3-on futna innentől.
Egészen elképesztő, a léghajós pályán konkrétan letettem a Joy - t és megneztem milyen gép van a tv mellett...

Innentől soha nem fog érdekelni melyik teszter mire hány pontot ad...

Jah, és ennek a minőségű grafikának a fényében kíváncsian várom az U4-et. Remélem az is legalább ennyire letaglózó lesz... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#44533) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#44534) Peat76 válasza stilo18 (#44532) üzenetére


Peat76
őstag

Akkor ez már tényleg next-gen! Az Uncharted 4 lesz még egy gyöngyszem..

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#44535) Peat76 válasza ForRedGlory (#44533) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem innen nem sikerült a rendelés, csak Us-be küld, vagy kamu cím kell?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#44536) ForRedGlory válasza Peat76 (#44535) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Most nezem, hogy amerikai paypal jo csak hozza. Szakadjanak meg.

[ Szerkesztve ]

(#44537) vonSux válasza tarti19 (#44527) üzenetére


vonSux
őstag

Igen, a marketingnek és a nem feltétlenül tudatos vásárlásnak òriási szerepe van abban, hogy adott esetben fröcsögés egy ilyen sztori vége.
aki bírja a csak audio tartalmat: [link]

(#44538) gyuromoj válasza ForRedGlory (#44533) üzenetére


gyuromoj
veterán

Valakinek sikerült innen a topikból vennie tegnap.

szerk.:
Neoteric-nek

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44539) pomk válasza ForRedGlory (#44536) üzenetére


pomk
őstag

Nekem US cím van beírva PayPalba, de elfogadta a magyar bankkártyámat. Paypallal vásárolok eBayen, és PSN-ben is. Paypalról átutaltam PSN-re, levonta a magyar bankkártyámról, ott meg elvásároltam a walettben lévő összeget. Raiffeisen MasterCard bankkártyám van.
Egyébként mitől magyar és mitől USA egy PayPal account? Csak a lakhelyként beírt cím határozza meg?

[ Szerkesztve ]

(#44540) hakydakillah válasza ForRedGlory (#44533) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Pont en linkeltem tegnap, es pont en szivtam meg, mert behalt az us paypalom, rajta maradt a 40$, amivel nem tudok mit kezdeni :-(

(#44541) Peat76


Peat76
őstag

Erre valaki...
Használ valaki ilyet, van ennek értelme? Sejtésem szerint a levegő beömlő nyilásoknál kell lenni szűrőnek? Meg ha az ember rendszeresen törli a port körülötte akkor így is bírja 5 évig.....
http://www.konzoluzlet.hu/148-kiegeszitok/1712-dobe-dust-proof-kit-porvedo-szett-ps4-konzolhoz-fekete.html

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#44542) RunnyJuggler válasza Peat76 (#44541) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én vettem egy ilyet és egész sok port felfog. Mondjuk kifejezetten poros a lakásom, úgyhogy ez volt a fő indok, hogy megvegyem, de ennyi pénzt megért. Ja, és nem hangosabb vagy gyengébb a teljesítménye a gépnek, szimplán kevesebb por jut be.

(#44543) Vasy09 válasza Tatyla (#44513) üzenetére


Vasy09
őstag

+1 Én ugyan nem rég óta vagyok itt veletek, de teljesen egyetértek!

Gamertag: Vasy09

(#44544) sittes79 válasza hakydakillah (#44540) üzenetére


sittes79
addikt

Hogy érted, hogy behalt, mert én is megvenném, ezzel a módszerrel, de így nem!?

(#44545) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kezdek kibékülni az orderrel így hogy haladok egyre jobb. :))

(#44546) Vasy09 válasza pomk (#44539) üzenetére


Vasy09
őstag

Nem tudom mi történt, de ma véletlenül én is az amerikai paypallal fizettem ebay-n, és ugye hozzá kellett rendelnem a kártyát, s csont nélkül elfogadta az erstes visa kártyám. Korábban a raiffeisenest meg ugye nem akarta! :) :))

Gamertag: Vasy09

(#44547) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A Doa last roundból lesz rendes digit vezio, vagy csak retail jelent meg?

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#44548) hakydakillah válasza sittes79 (#44544) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Kuldtem magyar paypalrol us paypalomra penzt. Atment szelen, jelenlegi balance 40$. Amint fizetni szeretnek vele barhol is, vagy havernak kuldeni penzt, nem engedi. Pedig mar 4x hasznaltam ezt az accot december ota. Nem ertem most mi a baja... Irtam en paypal topicba is, de oda a kutya se jar. Szoval most nem tudom mit tegyek.

(#44549) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#44524) üzenetére


Dexar007
veterán

Jatszon,de csendben,mert nekem ciki. :DDD

Give me your cum,bull!

(#44550) sittes79 válasza hakydakillah (#44548) üzenetére


sittes79
addikt

Nyissegy ticketet ppaypalssupport felé.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.