Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) gyuromoj válasza Jhonny06 (#44346) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezek hogy működnek? Letöltöd végigviszed és ennyi? Vagy ez már örökre a tied marad?
Kik az ajánlott eladók?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44352) RunnyJuggler válasza drk88 (#44349) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha szeretnél mikrofont is használni, akkor kell egy átalakító. Egyébként én is ugyanezt használom és nagyon frankó ps4-hez. :)

(#44353) delibab


delibab
senior tag

Szerintetek a Magyar storeba megéri az AC black flag azt a 7k? Nekem videókon tetszik, de kíváncsi lennék a véleményekre!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44354) haddent válasza axton (#44350) üzenetére


haddent
addikt

És én ilyet mikor mondtam? :DDD Annyi, hogy ők előre mondták, nem véletlen lett ilyen, nem azért mert elbaszták, ők egy CGI animációs FILMET akartak, csak játék lett belőle. Hát ilyen szemüvegen keresztül nézve máris más a lejányzó fekvése azért.Kár hogy a hype vonat mást sugallt hónapokon át.

TLOU -hoz meg ne hasonlítsunk játékokat, mert akkor szerintem az életben többet nem játszunk semmivel. Olyan nem lesz még egy egyhamar.

delibab számomra messze a legjobb AC. Mondhatnám, hogy az egyetlen igazán jó AC. Megéri

[ Szerkesztve ]

(#44355) RunnyJuggler válasza delibab (#44353) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Szerintem az eddigi legjobb AC. Az első kettővel nem játszottam, de én Unity után vissza akartam menni Black Flag-be, mert még grafikailag is jobban tetszett. A hajókázás már csak extra! :)

(#44356) drk88 válasza RunnyJuggler (#44352) üzenetére


drk88
senior tag

Átalakitóhoz tudnál linket adni? köszi

(#44357) Jhonny06 válasza gyuromoj (#44351) üzenetére


Jhonny06
veterán

Örökre a tiéd marad, a Dying Light-ot is így vettem, Ő ajánlott: [link]

delibab: Nem vagyok nagy AC fan (sőt), de szerintem is a legjobb az összes közül, baromi hangulatos minden téren, 7k-t megér.

[ Szerkesztve ]

(#44358) gyuromoj válasza Jhonny06 (#44357) üzenetére


gyuromoj
veterán

Magyarán olyan mint ha apróról vennék lemezen játékot, csak itt ugye digitális. Utána ha végigtoltam és nincs rá szükségem akkor nyugodtan tovább adhatom?

(#44359) Jhonny06
Értem, akkor csak azt érdemes így megvenni amit biztos nem akarok majd eladni. Köszi az infót. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44359) Jhonny06 válasza gyuromoj (#44358) üzenetére


Jhonny06
veterán

Továbbadni nem lehet sajnos, 1X töltheted le a PS-re azzal az accounttal amit ő ad, aztán átlépsz a sajátodba. Szóval ha letörlöd vagy bármi ilyesmi, akkor bukta. :D

Ha olcsón akarsz hozzájutni, akkor inkább lemezen vedd meg és add el minimális buktával, mert ezzel a módszerrel kvázi a nyakadon marad. Én is csak azért vettem meg hirtelen felindulásból, mert nem akarok várni vele és viszonylag olcsó.

(#44360) gyuribácsi88

Na végül mi is szembementünk az elveinkkel, felköptünk és aláálltunk, segget csináltunk a szánkból, felültünk a hype vonatra és megvettük az Ordert [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44361) Jhonny06 válasza gyuribácsi88 (#44360) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ki csinált segget a szájából? Leírtuk, hogy gáz a hosszúsága, de senki nem mondta, hogy soha nem fogja megvenni. Ettől függetlenül nem egy rossz játék.

(#44362) gyuribácsi88 válasza Jhonny06 (#44361) üzenetére

Saját magamat ócsárolom ha nem tűnt volna fel, vagy már azt se lehet?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44363) Jhonny06 válasza gyuribácsi88 (#44362) üzenetére


Jhonny06
veterán

Legközelebb írd azt, hogy "én" :DDD

(#44364) N@idia válasza gyuribácsi88 (#44362) üzenetére


N@idia
őstag

Gyuribácsi csalódtam azt hittem kiállsz az elveidért és nem adsz érte 18K :DDD Jó az a mondás,hogy minidig azok az emberek panaszkodnak akik úgy is minden szart megvesznek ;] :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44365) oriic válasza cyberkind (#44345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézem, de ezek oda meg vissza vannak a grafikától. Az előbb leálltak egy villanykörtét nézni. :DDD Tény, gyönyörű a játék, de játszanak inkább. :D (közben meg új Alien filmről is beszélnek. Főleg hülyeségeket, mert az a 2. részt folytatná nem az 5. rész lenne)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44366) delibab válasza RunnyJuggler (#44355) üzenetére


delibab
senior tag

Köszi, akkor megveszem! Már régóta tervezgettem, de most, hogy akciós, lecsapok rá!

haddent, Jhonny06 nektek is thx :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44367) gyuribácsi88 válasza N@idia (#44364) üzenetére

8K-ba volt, mert felesbe vettük haddent-al :)

Amúgy biztos jobban megéri mint az AC Unity, amivel ha 2 órát játszottam akkor sokat mondok :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44368) RunnyJuggler válasza drk88 (#44356) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Tessék.

Szerk.: Habár, amit linkeltél oldal, ott valami USB-s csatlakozás van, lehet, hogy azzal is működik. Az én Steelseries-emen van 1-1 mikrofon és hang jack, azt dugom az átalakítóba, és azt a kontrollerbe.

[ Szerkesztve ]

(#44369) Tatyla válasza N@idia (#44364) üzenetére


Tatyla
őstag

mi is megvettük felesben és megérte azt a 8k-t simán és azt kaptam amit vártam nem úgy kell hozzá állni mint bármely tucat videojátékhoz,a nejemnek mutattam azt mondja: "milyen intró ez?" erre én nem ez maga a játék...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#44370) Gebriel


Gebriel
veterán

Mennyit tudtok vergődni ezen az Order témán hihetetlen. :D

(#44371) delibab


delibab
senior tag

Már töltődik is a black flag... :C

Másik kérdés, hogy álltok a lego játékokkal? Nekem elsőre kicsit sem volt érdekes de mostanában hallom innen-onnan, hogy annyira nem is rossz, sőt... :F szintén akciós pl a Hobbit és a super heroes, megér 8k-t?

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#44372) xenom0rph válasza delibab (#44371) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nincs semmi baj a lego játékokkal, kifejezetten élvezhetők!

halahala

(#44373) Jhonny06 válasza delibab (#44371) üzenetére


Jhonny06
veterán

A store-ban van 3-4 LEGO demo, valamikor tuti kipróbálom őket, kíváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

(#44374) N@idia válasza Tatyla (#44369) üzenetére


N@idia
őstag

Én is megveszem lemezesen Pomk PH-s tagtól jó áron,de tuti nem 18K-ért aztán kölcsön adom RunnyJugglernek,hogy ő is végig vigye addig ő meg kölcsön adja nekem a Last of Us-t aztán meg eladjuk az Ordert így mindenki jól jár :DDD :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44375) sting2 válasza RunnyJuggler (#44368) üzenetére


sting2
addikt

Képzelem hogyan hajtja meg egy kontroller a fülest...
Szerintem benne is marad vagy 70% hang a fejhallgatóba, ennek köszönhetően.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#44376) mrhitoshi válasza haddent (#44354) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem azért várható volt megint, hogy hype miatt bukik egy új cím.
Az a baj, hogy mindenki várja a világmegváltást az új konzoloktól, de ezek csak nemrég indultak. Eddig kb minden új cím "bukás" volt, mert mindenki be van pörkölve, és ordít mint a fába szorult féreg, hogy PS4!!4444négy és ha nem azt kapja, amit megálmodott már szar az egész.
Nem értem. Anno nem volt ez a korábbi konzoloknál, pedig a PS3 marhára szarul indult. Magas ár, 0 tartalom az elején, aztán csak egyre rosszabb lett szolgáltatások terén, mégis elvolt mindenki vele.

PS4

(#44377) RunnyJuggler válasza sting2 (#44375) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem nem volt vele gondom, jól átjön a hang. Az más, hogy nem vagyok vájtfülű, de sokan itt wireless headset-et használnak, ami még rosszabb hangminőséget eredményez.

(#44378) pomk válasza N@idia (#44374) üzenetére


pomk
őstag

17-ért ... :P

(#44379) sting2 válasza RunnyJuggler (#44377) üzenetére


sting2
addikt

Persze, biztos hogy szépen, tisztán, kellő minőségben szól de ha csak egyszer próba képen bevernél " közéjük " egy sima - használt és nem drága füles erősítőt, vagy egy DAC/AMP-ot - komoly csoda tódulna a füledbe.
Nagyot ugrana az összes játék megítélése.
KB : kazetta - CD párhuzam..
:Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#44380) gianni85 válasza delibab (#44353) üzenetére


gianni85
veterán

Szerintem a legjobb AC az Ezio Trilógia után. Vedd meg nyugodtan.
Szerk. Jó játékot :)

[ Szerkesztve ]

(#44381) kentucky válasza gyuribácsi88 (#44229) üzenetére


kentucky
őstag

spoiler nem ér semmi, letölti a gif-et

(#44382) PandaMonium válasza kentucky (#44381) üzenetére


PandaMonium
őstag

Írta már valaki más is régebben itt, de eltart majd egy darabig mire felfogják az emberek...

What I cannot create, I do not understand

(#44383) haddent válasza kentucky (#44381) üzenetére


haddent
addikt

;]

(#44384) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!

Az előbb leállítottam a ps-t nem állt le sípolt párat, majd úgy maradt kihúztam vissza dugtam nem indult. Vártam kicsit most elindul és valamit update-t. Volt már hasonló jelenség valakinél?

most elvileg működik. de nem értem mi volt ez.

[ Szerkesztve ]

(#44385) Jhonny06 válasza Bencus88 (#44384) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha letöltötted az update-et, de nem telepítette fel, akkor lehet, hogy most arra nyomtál véletlenül. Akkor szokott ilyen lenni.

(#44386) Bencus88 válasza Jhonny06 (#44385) üzenetére


Bencus88
nagyúr

úgy emlékszem rányomtam a turn off-ra, na mind1 most működik faszán, remélem egyszeri hiba volt.

(#44387) shunter válasza Bencus88 (#44384) üzenetére


shunter
aktív tag

Hibásan állt le a PS. Ilyenkor újraindításnál nyom egy rendszer/hdd ellenörzést. Annak a folyamatábráját láttad.

[ Szerkesztve ]

(#44388) Bencus88 válasza shunter (#44387) üzenetére


Bencus88
nagyúr

oh köszönöm! :R

(#44389) N@idia


N@idia
őstag

Megjelent az első eladó Order 1886 az aprón 14.000ft :Y Hát gyerekek azért a pofátlanságnak is van határa 1000Ft-al drágábban a boltól is megvehető :DDD Ennek 9-10k körül kéne mennie,miért akarják az új árán eladni :F Sose fogom megérteni az ilyen embereket,remélem ennyiért senki nem veszi meg tőle :P :W

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44390) ForRedGlory válasza N@idia (#44389) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem ertem a gondot... Neked 1000 Ft-ot meger, hogy te tepd le rola a foliat? :U Hulye lenne 9-10k-ert adni egy jatekot a megjelenes masnapjan :U Majd meglatod, eleg gyorsan elviszik.

(#44391) Ronam válasza N@idia (#44389) üzenetére


Ronam
addikt

9-10 korul, persze :D, Pffff.

(#44392) N@idia válasza ForRedGlory (#44390) üzenetére


N@idia
őstag

Hülye lennék 16K fizetni mikor 1 hét v legyen 2 hét múlva 10k ért is megkapom ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44393) Dawide@axele válasza N@idia (#44392) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Olyan gyorsan nem fog lemenni az ára!Én sem fogom 14K alatt eladni, új árában 18K!Mivel még új játék és szerintem abszolult nem rossz!Persze az lenne a jó a vevőnek ha ingyen adnám :C

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#44394) N@idia válasza Dawide@axele (#44393) üzenetére


N@idia
őstag

Amíg lehet kivárok nem sürgős h végig toljam...Lényeg hogy olcsón hozzá jussak 1x alkalomért nem érdemes 10k felett fizetni egy játékért még ha multi lenne megérteném,de csak single... :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#44395) Dawide@axele válasza N@idia (#44394) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Hát igen!Kinek mennyit ér meg!Nekem tetszett a játék nagyon.Bár vannak hibái és tuti nem lesz meg az összes trófea!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#44396) Gebriel válasza N@idia (#44389) üzenetére


Gebriel
veterán

Hol kapod meg a boltban 15.000-t? :U

(#44397) tarti19


tarti19
senior tag

Srácok ez egy exkluzív cím s mivel nem lesz maradandó ezért 1 hónapon belül már nevetségesen sok lesz belőle 10K alatt.
Egyébként szinte minden játék elérte 1 hónap után a lélektani 10K-s határt.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#44398) gianni85 válasza N@idia (#44392) üzenetére


gianni85
veterán

Igen, ez valóban így megy, az első tulaj bukjon rajta 4ezret, a második is, hogy te meg tudd venni a megjelenés után egy héttel 10ezerért. Gondolom te már nem 6000ért akarnád továbbadni... :U
Ezen logika alapján a 7. eladó már a vevőnek fog fizetni, hogy eladhassa...

Egyébként nem tökmind1 h most veszed-e meg 14ért és végigjátszás után eladod ugyanannyiért, mint teszed azt a 10ezer forintos árnál. Hozzáteszem h most talán még jobban is fog még pörögni mint hónapok múlva.

tarti19: GTA5? COD AW? Ezek azért tartják az árukat. Igaz Cod-ra ez inkább addig volt jellemző, amíg jó játék volt még

[ Szerkesztve ]

(#44399) Newyorker válasza Newyorker (#44329) üzenetére


Newyorker
addikt

Én azt hittem ebben a WarThunderben is tankkokkal kell menni, mint a World of Tanksbe, de ez repcsis :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#44400) gaebriel


gaebriel
tag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.