Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45651) nismoka válasza rezy89 (#45650) üzenetére


nismoka
addikt

Igen.

(#45652) ForRedGlory válasza rezy89 (#45650) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lejatssza, a 3D-t is lejatssza. Nyilvan nem fog 2D-t 3D-re felkonvertalni.

[ Szerkesztve ]

(#45653) Ronam válasza rezy89 (#45650) üzenetére


Ronam
addikt

Mennek az írt Blu-ray filmek, és a 3D filmek is.

[ Szerkesztve ]

(#45654) rezy89 válasza ForRedGlory (#45652) üzenetére


rezy89
tag

2D-t nyilván nem, viszont leszedtem egy 3D- filmet és laptopon pl sehogy sem tudom előhozni rajta, csak simán játsza le... régebben nem volt támogatott Ps4-en a 3D tudtommal, de akkor megoldották, pöpec! Köszi a választ!

(#45655) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Tudom hogy ezzel nem leszek túl népszerű, de ez kurvára tetszik, hozzáteszem nem értek vele egyet teljesen :D Aki gyenge idegzetű az ne nézze meg!

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#45656) Gijon válasza rezy89 (#45650) üzenetére


Gijon
senior tag

Mindkét kérdésedre igen a válasz, viszont megjeleníteni a tv, :F vagy valami egészen más fogja. :)

(#45657) PandaMonium válasza Stef@N (#45649) üzenetére


PandaMonium
őstag

Van rajta egy ilyen másodlagos force shutdown a legvészesebb esetekre: Megfogod és kihúzod a tápkábelt. :DDD

Viccen kívül viszont ezt csak tényleg akkor ha muszáj mert ha sérül a fájlrendszer vagy beüt valami gebasz könnyen formázás lehet a vége. Bár ugyan ez igaz a force shutdownra is ha olyan szinten lefagy a rendszer, hogy unmountolni se tudja a partíciókat (bár ez nem valószínű).

What I cannot create, I do not understand

(#45658) kenny123


kenny123
addikt

Úristen, vannak emberek akik bluray 3d-t írnak ki lemezre? Fura világ ez. :DDD

Aki játszotta update óta a Battlefieldet: Nektek nem lett picit döcögősebb a játék? Elég csúnyán leugrál az fps is, illetve sokkal durvábban jelentkezik a rubberbanding is. Alig tudok értelmesen játszani frissítés óta.

yo

(#45659) gianni85 válasza kenny123 (#45658) üzenetére


gianni85
veterán

Óóó Battelfild, én úgy szeretlek :)

(#45660) barcabome


barcabome
aktív tag

Bocs, hogy ide írom, de nem találtam rá topikot: Előbb kaptam egy sms-t az OTP-től, hogy sikertelen kártyás vásárlás/zárolás -1,35 USD Hyatt Place US Aurora.

Beléptem Otp.hu-n ott nem látok semmi pénzmozgást. Nem tudom mi lehet, mert nem paypallal próbálkoztak, mert akkor benne lenne az sms-ben, hogy paypal, máshol viszont nincs megadva a számlaszámom...

Ha valaki tudja mi lehet, kérem Privátban segítsen! Valaki rápróbált a számlaszámomra random, vagy ilyenkor mi van? :F

(#45661) N@idia válasza kenny123 (#45658) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem inkább a netcode-al van bajom szarabb lett az update óta.Én tolom napi szinten,de lassan azon vok h letörlöm az 1.3 K/d már kezd lefele menni hihetetlen fos lett alig tudok pozitív maradni... :W Egyébként láttalak,h rám csatlakoztál mikor Operation lockert nyomtam épp első helyen álltam,ahogy bejöttél már nem is ment a játék és 64/35 lett a vége pedig 64/22-ben voltam ez a te hibád :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45662) kenny123 válasza N@idia (#45661) üzenetére


kenny123
addikt

Jaja, valamikor volt. Még majd ma este is megyek azthiszem, picit késöbb, ha ottleszel akkor csatlakozok. Nyilván az én hibám. ;] :DDD

yo

(#45663) Gijon válasza kenny123 (#45658) üzenetére


Gijon
senior tag

Kb 8000ft 1,2 terabyte lemez. Biztos van olcsóbban is. Valaki szereti, megtartani, archiválni stb az adatokat. Ha van kéznél 3d bd lejátszó, akkor ez is egy alternatíva.

(#45664) haddent válasza Gijon (#45663) üzenetére


haddent
addikt

De épp ezaz, hogy az optikai lemezek nem jók archiválásra. Ha attól el is tekintünk, hogy olyan mértékű a fejlődés, hogy 10 év múlva már úgyse lesz min lejátszani, akkor is "elhal" az adat. :U

(#45665) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok! Akinek Telekomtol van PS4-e (ha van ilyen) mennyi idő múlva kapta meg rendeléstől szamitva?

(#45666) Ronam válasza b.daniel (#45665) üzenetére


Ronam
addikt

Általában 1-2 hét, a tévémre 2 hetet vártam, az X360-at kihozták hamarabb anno.

[ Szerkesztve ]

(#45667) Gijon válasza haddent (#45664) üzenetére


Gijon
senior tag

Való igaz, épp a minap olvastam, hogy a SW I digitális mesterkópiája már sérült. Régi cd-im nem mind, de az ósdi vinyl lemezeim meg még mindig szépen szólnak. Mindegy is a gyerekek (+majd mi is), meg majd a "felhőben" élnek. :K

(#45668) Peat;) válasza haddent (#45664) üzenetére


Peat;)
veterán

A cd ilyen volt, a dvd egy fokkal megbízhatóbb talán, de a blu-rayt eléggé reklámozták hogy sokkal ellenállóbb...aztán hogy mi igaz belőle azt nem tudom. Persze ezt az otthon írottakra értem, a gyári lemezek alapból jobbak sokszor minőségben a gyártási metódusuk miatt.

[ Szerkesztve ]

(#45669) BlackDesert


BlackDesert
tag

http://www.engadget.com/2015/03/03/project-morpheus-gdc-2105/

(#45670) Elderath


Elderath
őstag

Megy a 2.50 beta fw testelése. Főbb ficsőrök

Suspend/Resume
Delete 0% trophies
60fps shareplay

Egyelőre ennyi leakelődött ki. Friend notificationről még nincs hír..

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#45671) haddent válasza Gijon (#45667) üzenetére


haddent
addikt

Igen csak az meg ugye HDD -én van valahol, és hát ilyen ez a mai világ, nincs tartós másolat, csak ide-oda pofozgatják a másolatokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45672) Gijon válasza haddent (#45671) üzenetére


Gijon
senior tag

Nincs bajom a felhővel, csak ha elmegyünk a mamához kukutyinba, akkor nincs net..(térerő is csak bizonyos pontokon :) ), és sorolhatnám a kifogásokat. Mindennek megvan az előnye, meg a hátránya. Anno eladtam a boxot, de a digitális tatalom megmaradt(nem kevés). Most ez jó, vagy rossz?..mindenkinek más..talán lesz majd egyszer, vagy bebuktam :F ...50 év múlva az unokáim biztos nem fogják árverezni a "papa" digit játékait, de lehet hogy egy Rolling Stones, vagy egy ps one lemezzel nagyot kaszálnak.

(#45673) kenny123 válasza Gijon (#45663) üzenetére


kenny123
addikt

Csak fura, lemezt is már vagy 2 éve nem fogtam a kezemben, a laptopban nincs is olvasó már. :D

Outlastot játssza / kijátszotta valaki? Még az elején vagyok, az áramot kellene visszakapcsolni, de az a fsz aki ott sétálgat mindig észrevesz, akárhogyan bújkálok... :(

yo

(#45674) bandi0000


bandi0000
nagyúr

szerintetek ezzel a phantom freakkel jól lehetne játszani fifát is pl? Mert ugye FPS-él biztos jó hogy magasított, de más játéknál?

Xbox One: bandymnc

(#45675) bulikavagyok válasza bandi0000 (#45674) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

KontrolFreek FIFA-hoz. Én az Elite-el próbáltam, de nem volt túl nagy élmény..:) Ez egy kicsit alacsonyabb annál.

(#45676) bandi0000 válasza bulikavagyok (#45675) üzenetére


bandi0000
nagyúr

külön fifáfoz, beszarás, akkor 2 kontroller kell egyik fifa másik fps :D

Xbox One: bandymnc

(#45677) bulikavagyok válasza bandi0000 (#45676) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bár nem baj, ha van otthon minimum két kontrollered, de csak ezért nem kell venned még egyet. :D Pár mp alatt le tudod cserélni a "kupakot".

(#45678) bandi0000 válasza bulikavagyok (#45677) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem tágulnak ki ezek? vagy miből vannak?

Xbox One: bandymnc

(#45679) bulikavagyok válasza bandi0000 (#45678) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A teteje gumírozott, de az alja kemény műanyag. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy kitáguljon. Szerintem hamarabb fog eltörni..:)

(#45680) Elderath


Elderath
őstag

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#45681) SnIp3r válasza N@idia (#45661) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

szarabb lett? napi szinten nyomom én is(mondjuk HC-t) de óriási lett a külömbség. Pozitiv irányba...

PS4 ID : Kovee1979

(#45682) SnIp3r válasza barcabome (#45660) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

http://denverairport.place.hyatt.com/en/hotel/home.html

PS4 ID : Kovee1979

(#45683) Con Troll válasza Elderath (#45680) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ez az új fw-ben lesz benne (várhatóan)?
Ennek nagyon örülnék. :Y

(#45684) Elderath válasza Con Troll (#45683) üzenetére


Elderath
őstag

Igen

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#45685) Pöttön


Pöttön
őstag

Külső hdd-t tud kezelni a ps4?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45686) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ez a köcsög Alien mindig megszivat. Nem bírok guggolva olyan lassan menni, hogy ne vegyen észre... Aztán ha már ott van, nincs az az élet, hogy ne harapjon ketté, bárhogy sunyuljak is. Odáig süllyedtem, h kerestem yt végigjátszást az adott küldetéshez (6.), erre mit látok? A csávó hardon futkos össze-vissza, és rá sem bagózik a dög :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#45687) Tegla80 válasza Elderath (#45684) üzenetére


Tegla80
addikt

Mire is lesz ez nekunk jo?

Sony® & PlayStation®

(#45688) N@idia válasza Rigormortiis (#45686) üzenetére


N@idia
őstag

Ezen olyan jót nevettem!!!444!! :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#45689) A`rpi válasza Tegla80 (#45687) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyedi gombkiosztás bármely játékban ?

(#45690) pomk


pomk
őstag

Helldivers-t láttátok már? Vélemény? Egész jónak tűnik. Megvárom, míg akciós lesz. :)
Tényleg, PSN Store-ban létezik valami kívánság lista, ahova be tudom rakni a játékot, és értesít, ha akciós lesz?

Last of Us Remastered digital code, 15,75 $?! :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#45691) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN+ havi játékok USA és HUN régióban megegyeznek vagy vannak különbségek?
Csináltam egy magyar accot is pár perce, akkor az lehet Secondary a gépen ugye?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45692) A`rpi válasza gyuromoj (#45691) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a magyar profilra csak vásárolni szeretnél, és egy másik meglévő profillal szeretnél játszani.

Akkor a magyar profilnak pont hogy primary-nek kell lenni!

(#45693) gyuromoj válasza A`rpi (#45692) üzenetére


gyuromoj
veterán

Innen a topikból melyik régióban multiznak a legtöbben?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45694) Tegla80 válasza gyuromoj (#45691) üzenetére


Tegla80
addikt

Maradhat primary minden acc amit csinalsz a gepre,amig nem kozoskodsz senkivel.....(alapban az is)

Sony® & PlayStation®

(#45695) delibab


delibab
senior tag

A Magyar storeba most 6.9k a TLoU, annyit csak megér... :Y

Egyébként a Zombi Army-t nyomjátok? nem vagyok a rajongója a zombis játékoknak de ez jónak tűnik...

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#45696) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Esetleg egy hozzáértő csinálhatna egy online bárki által szerkeszthető excel táblázatot, amiben mindenki megadja a PH-s nickjét, PSN ID-jét és hogy milyen játékokkal szokott multizni és melyik régióban. :B

(#45698) A`rpi
Értem. Szóval például GTA-zni tudok bármilyen régiós játékossal?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45697) vonSux válasza delibab (#45695) üzenetére


vonSux
őstag

Nem nagy differencia, annak lehet lehet érdekes aki a lehető legolcsóbb megoldásra vadászik: itt 16$ a tlou.

(#45698) A`rpi válasza gyuromoj (#45693) üzenetére


A`rpi
addikt

Eltérő régiójú vásárlások csak az árak miatt vannak.

Tehát, UK profilon vásárolt játékkal minden régió játékosait eléred mondjuk BF4-ben.

Volt / van néhány kivétel de a döntő többségre fentebbiek igazak.

[ Szerkesztve ]

(#45699) haddent válasza gyuromoj (#45696) üzenetére


haddent
addikt

Nem kell ehhez hozzáértés, google docs pont erre van. Tessék, ha minden igaz szabadon szerkeszthető bárki által akinek megvan a link, még csak be sem kell jelentkezni. Ez persze addig fog működni amíg valami gyökér szét nem trollkodja :DDD Egy próbát megér :K

(#45700) Rigormortiis válasza N@idia (#45688) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Konkrétan abból áll nekem a játék, hogy kijövök a mentőhelyről, bebújok egy szekrénybe, negyed órát kuksolok odabennt, kijövök, elmenten, kikapcsolok, és legalább alieneztem egy jót :D Mert a gecije elvileg nem tudja, hogy ott vagyok, de naggyon érdekes, hogy az egész, megyeszékhelynyi méretű Sevastopol űrállomáson mindig éppen az én szekrényem előtt ver tábort.

Az Isolation helyett a Punishment alcímet adtam volna a játéknak.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.