Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) gabor0077 válasza Madwe (#29099) üzenetére


gabor0077
tag

Így van, ergo max arra jó, ha az asszony TV-zni akar, te meg játszani, és nincs 2 TV-tek. :DDD

Na jólvan már, hogy mire elolvasom leírja ugyanezt más :D

Ez a Remote Play amúgy egy nagy kaki. Ha kimész a szobából, ahol a PS4 van, már elkezd szakadozni a stream... Abszolút nem jó.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29102) nismoka válasza gabor0077 (#29101) üzenetére


nismoka
addikt

Vita-val próbáltam, megy a remote play távolról is pld másik városból is normális neten, egész jól.

[ Szerkesztve ]

(#29103) boost válasza gabor0077 (#29101) üzenetére


boost
addikt

Remote play kezdo"knek:

A Vitánál van egy beállítás, hogy közvetlen a gépre kapcsolódjon a Vita, és akkor a PS4 hotspotként funkcionál, vagy a Wifi hálózatodon át akarsz játszani, ami elvileg lassabb, viszont nem kell a gép mellett ülnöd, hanem lehetsz a lakás másik pontján, vagy egy másik városban, lényeg, hogy jó netkapcsolatod legyen a gép és a Vita között.

[ Szerkesztve ]

(#29104) kovsol válasza boost (#29103) üzenetére


kovsol
titán

Leírást is mellékelek a beállításról.

May the Force be with you!

(#29105) gabor0077 válasza boost (#29103) üzenetére


gabor0077
tag

Aha, köszi az infót :) De ez még nem növeszt L2-t R2-t, illetve L3 R3-at a Vitára. Last of Us-t próbáltam, és esélytelen így élvezni a játékot sajnos. Diablo viszont egész jó.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29106) boost válasza gabor0077 (#29105) üzenetére


boost
addikt

Persze, de nem is arról volt szó. :) Vannak játékok, ahol jól átmappelik a cégek az irányítást, de van ahol ez tényleg nem lehetséges. jól elszúrta ezt a sony, hogy nem tett annyi gombot a vitára, mint amennyi a nagy irányítón van. Azért gonodlom nem tavaly jutott eszükbe a Remote Play, hisz már PSP-vel is lehetett PS3on remoteplayezni bizonyos játékoknál. (Többnyire PS2 Classics-nál)

(#29107) nismoka válasza gabor0077 (#29105) üzenetére


nismoka
addikt

Az alsó touch pad szokta ellátni a plusz gomb funkciókat.

[ Szerkesztve ]

(#29108) gabor0077 válasza nismoka (#29107) üzenetére


gabor0077
tag

Tudom, mivel játszottam remote play-t... És épp ezért mondom, hogy rossz az irányítás.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29109) Mrdevil válasza gabor0077 (#29105) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én a Diablonál hülyét kaptam, a hátsó tapi paddal lézerezni a varázslóval. Ááááá...... De végül is működött, végső megoldásnak nem rossz. :K Ha az asszony sorozatozik a TV-n.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29110) caska1991


caska1991
tag

Nem hinném hogy külön kart kellene hozzá vásárolni, a videóba is csak egy sima DS4-re van rátéve.

https://www.youtube.com/watch?v=PzFc5zGMjCk

Max a műanyag cuccot kell megvenni, mert kényelmesebb. Már csak azon kell imádkozni, hogy más androidos telókra is jöjjön. Bár nem lennék meglepve ha egyelőre csak az xperiak tudnák. Meg gondolom azért nem mindegy milyen a teló, pláne hogya z3 kapta meg legelőször. Nyilván mert a legújabb is. Legbikább telójuk :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29111) tepenzed válasza caska1991 (#29110) üzenetére


tepenzed
őstag

hát nem tudom,én szerintem sony készülékeken kivül nem nagyon lehet más androidos telefonokra számítani...

(#29112) Madwe válasza caska1991 (#29110) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ds4be alul az ext. portra van bekötve a tartó kar, gondolom ez kelleni fog hozzá, s azon keresztül kommunikál a telefon s a kontroller, de persze lehet tévedek.

Sony telefonokon kívül más eszközre szerintem nem nagyon fogják bejelenteni, ez ps eladásokat szerintem nem nagyon befolyásolja hogy ilyet is lehet, de a telefonokét nagyon is, valamint ps ágazat az egyetlen ami profitábilis náluk s jól fogy, telefonokon csak buknak, kell oda a boost...

(#29113) MerLinh válasza Madwe (#29112) üzenetére


MerLinh
senior tag

telefonnal sztem sima bluetooth-on keresztül ha már bt-s a kontroller

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#29114) ImpersonatoR

Ha a ps vita elég a remote play hez (tehát a hardware) akkor egy középkategóriás androidos telefon is elég kéne, hogy legyen. Lényegében csak stream el rá. Egy S3 is bőven elég lenne rá szvsz.
Ráadásul ha nagyon akarnak akkor DS4 et is lehetne csatlakoztatni BT n keresztül a telefonhoz.
Csak, hogy nem akarjak nyilván ez csak Sony telefonokkal fog működni.
Az mar más kérdés h főzött rom al menni fog e vagy feltörik e majd a jövőben tippre igen.

(#29115) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Official Destiny Live Action Trailer – Become Legend

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29116) Madwe válasza ImpersonatoR (#29114) üzenetére


Madwe
nagyúr

A vita egy zárt optimalizált rendszer, az androidos csodák meg nyílt optimalizalatlan javas vackok, oda erősebb hw kell...

(#29117) krx21 válasza shunter (#29100) üzenetére


krx21
nagyúr

Gyilkos nagy lag, apró képernyő... ÁÁÁ soha... :N Nézze a Barátok köztet ő egy telefonon, a játéknak nagy TV-n a helye... ;]

(#29118) bandi0000 válasza Madwe (#29116) üzenetére


bandi0000
nagyúr

2 magos sonymmal is csináltam hasonlót, vagyis LG tv LG appal rányomta a telefonra a képet, és a remoute play-él is erről van szó, csak meg kell jelenítenie egy videót ergó ha elég erős a wifi és a telefonba a vevő máris képes rá

Xbox One: bandymnc

(#29119) Prof01 válasza gyuromoj (#29115) üzenetére


Prof01
veterán

Készítettem hozzá magyar feliratot, ha úgy szívesebben nézné valaki: [link] :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29120) shunter válasza krx21 (#29117) üzenetére


shunter
aktív tag

Hehe, nem rossz ötlet! :-) Nézze a BK t 5" on. Az kicsibe, nagyba is fos :-)
Am viccen kívül akk inkább második megjelenítőnek a tv mellé egy IPS monitor. Occcóbb, nagyobb, laggmentesebb.

(#29121) ImpersonatoR válasza bandi0000 (#29118) üzenetére

Egyet ertek. Szerintem is csak jo kapcsolat kerdese. Androidra eleg sok mindent megcsinalnak. En pl most az apple tv m hasznalom s3 al kb 900 Ft os app volt es hozza azt minosegben mint air play hozott ipadrol.

(#29122) krx21 válasza shunter (#29120) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem pont e miatt van egy 32"-os pluszba... BK-ra nehogy már a 55W905 menjen... :K

(#29123) shunter válasza krx21 (#29122) üzenetére


shunter
aktív tag

Nice :-)

Prof01: Jó lett! Thx :-)

(#29124) oriic válasza gyuromoj (#29115) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#29125) Remi1234


Remi1234
aktív tag

NHL15 demonak már vége?

PSN ID: RemiFungus

(#29126) Gijon


Gijon
senior tag

Srácok!, A Watch Dogs-ot ha store-ból vásárolom (hun), akkor magyar feliratos? Töltötte le már valaki?

(#29127) Newyorker


Newyorker
addikt

Jajjjj gyere már GTA5 :(((

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#29128) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ez volt már?
Project Cars PC vs PS4:
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29129) bandi0000 válasza Mrdevil (#29128) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kamerával vagy telefonnal vette fel, ráadásul még gagyin is, bár nyilván jobb lesz PC-n

Xbox One: bandymnc

(#29130) bandi0000


bandi0000
nagyúr

néztem ezt a drive klub csodát tyubon, azt vettem észre hogy az élek recések, fehér recékkel, na már most az meg hogy lehet hogy ugyan ezt el tudta kerülni a forza sorozat, sőt 360-as boxon is

Xbox One: bandymnc

(#29131) gyuribácsi88 válasza bandi0000 (#29130) üzenetére

Forzához ne a DC.t hasonlítsd, hanem a GT-t, mondjuk az csak 2035-ben jön majd :DDD

Én már megrendeltem, ha nem lesz jó akkor eladom, ennyi.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29132) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#29131) üzenetére


bandi0000
nagyúr

x"D jó akkor 30 év múlva visszatérünk a kérdésemre :D

Amúgy megéri berendelni ezt a DC-t? Nem fogok sírni hogy egy szart vettem? :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#29133) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!

Szerdától én is becsatlakozok hozzátok 1 Destiny bundle csomaggal.Xbox 360 és pc után jön a PS4!Remélem jó döntés volt hogy nem a One-t vettem!Valami jótanács kezdőként?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29134) turika86 válasza bandi0000 (#29132) üzenetére


turika86
aktív tag

Lesz ingyenesen try out(1pálya meg 5auto azt hiszem)a psn+-nak, aztán ha tetszik megveszed...

"Time is the fire in which we burn"

(#29135) bandi0000 válasza turika86 (#29134) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ja igaz, mikor lesz ez? mert akkor szerintem előrendelem iponon nagyon jó ára van ameddig van

Xbox One: bandymnc

(#29136) shunter válasza Dawide@axele (#29133) üzenetére


shunter
aktív tag

USA accontot csinálj és erre vegyél psn+ t!!!

(#29137) gyuribácsi88 válasza shunter (#29136) üzenetére

Már feltéve ha akar digitális játékokat venni, mert ha nem, akkor szerintem olyan mindegy hogy milyet csinál. (szerintem)

Bandi(sok nulla); én is onnan rendeltem, special-t vedd, pár fillérrel drágább csak mint a sima.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29138) szab101 válasza Remi1234 (#29125) üzenetére


szab101
újonc

link

en nemreg innen szedtem le... (magyar store)

PSN id: szab101

(#29139) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#29137) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azt is vettem, max lemondom ha ne mtetszik, bár túl sok a játék amit elő lehet rendelni és nem szeretnék egy 50-100k-s számlát kapni :D

Xbox One: bandymnc

(#29140) bandi0000


bandi0000
nagyúr

15k a fehér kontroller

Xbox One: bandymnc

(#29141) oriic válasza bandi0000 (#29140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, jól néz ki, de mennyibe tartott volna fehérre mázolni a tapipadot?

#29142) bandi0000

Hát nem tudom. Full fehéren annyira nem nézne ki jól szerintem. Így pont király hogy feketék a gombok, csak véleményem szerint a fehér tapipaddal még jobban nézne ki.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#29142) bandi0000 válasza oriic (#29141) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jogos a kérdés, de akkor már mindent nem? gondolom ha valaki kiviszi a hóba játszani akkor is megtalálja ha elhagyja

Xbox One: bandymnc

(#29143) haddent válasza oriic (#29141) üzenetére


haddent
addikt

Nekem pont így tetszik se több se kevesebb :Y

(#29144) Dawide@axele válasza shunter (#29136) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

mi az előnye az usa acc-nak és van-e valami hátránya magyarral szemben?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29145) bandi0000 válasza Dawide@axele (#29144) üzenetére


bandi0000
nagyúr

olcsó játékok, magyar játékhoz nem tudsz venni DLC-t

Xbox One: bandymnc

(#29146) Dawide@axele válasza bandi0000 (#29145) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Miért nem lehet DLc-t venni hozzá?lehet hülye kérdés de még új vagyok.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29147) oriic válasza haddent (#29143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ízlések és pofonok. :) :R

Live-Die-Respawn

(#29148) shunter válasza Dawide@axele (#29144) üzenetére


shunter
aktív tag

Ha még nem is, de a jövőbe sztem úgyis vennél digitális tartalmat. Főleg azért is mert a digit gémeket megtudod osztani egy haverral ha összeálltok. Így feleződnek a költségek.
De inkább kérdezlek, tervbe van digit gémek vásárlása?

Pozitívumok: Usa store on olcsóbbak a gémek/tartalmak. (60$ os játéknál kb 5000ft/játék) Több az akció, 1-2 nappal elöbb jönnek a címek, több demó.

Negatívum: trükközni kell a regisztációval(kamu adatok), magyar lemezes gémhez nem tudsz dlc t venni(a gémnek és a dlc nek egy régióból kell származnia /usa, uk, jap.../), magyar feliratos gémek az usa lokalizáció miatt bukta, kezdetben bonyolult egyenleg feltöltés.

Ennek ellenére én azt mondom, h usa acc legyen a fő acc. Szerintem! Én így gondolom. Én pl csak digitális gémhez tervezek dlc t venni. Lemezeshez nem. Mivel lemezes játékot nem akarok megtartani. És ha eladom, csak úgy vannak a dlc magukba. De csinálhatsz másodlagos acc nak uk, hun, vagy harmadlagosnak akár japán accot is.

[ Szerkesztve ]

(#29149) Dawide@axele válasza shunter (#29148) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Ha jól értem akkor lehet több accom is 1 gépen!de ha Usa akkor magyar játékok nem fognak menni vele csak ha csinálok hozzá 1 magyart is!Ha jól értem!Akarok majd digitális játékot is.Főleg ha jóval olcsóbb!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29150) shunter válasza Dawide@axele (#29149) üzenetére


shunter
aktív tag

Igazából régió kód nincs, miközbe van :-) A dolog lényege, hogy a játéknak és a dlc nek egy régióból kell származnia. Magyar acc csak ahoz kell, hogy ha usa accod van és veszel egy magyar lemezes gémet akkor azt tudod használni az usa accal is. No problem. DE!...
...ha ehez a magyar lemezeshez akarnál dlc t venni az usa store ból, akkor nem lesz jó a dlc, mert az usa régiós. Tehát akkor a magyar store ról kell beszerezned a dlc ket. Ezért jó ha van egy hun acc od is. És igen, több acc is lehet a ps en.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.