Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) spawn21 válasza bandi0000 (#29946) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem igen, de én a magyar accountal vásárlok mindíg. Nem igen foglalkozok az akciókkal. Úgy is 1-2 játékot veszek digitálisan

iPhone 13p

(#29952) bandi0000 válasza kiki22 (#29950) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hát akkor ne csodálkozz, nyilván köszönőviszonyba sincsenek a láb kiosztások

spawn21: Én is valahogy így jártam most, magyarra vettem plust de közbe ugye a angol a megosztott és azon van csomó játék mentés, akkor nyilván azon fogok multizni én is

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#29953) Tatyla válasza kiki22 (#29948) üzenetére


Tatyla
őstag

Állítsd a fülest all audiora

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#29954) kiki22 válasza Tatyla (#29953) üzenetére


kiki22
senior tag

Csak kulon a chatet nemlehet valahogy?:-)

(#29955) k4rL^ válasza kiki22 (#29954) üzenetére


k4rL^
senior tag

Voice chat csak mono, ha all audio-ra rakod, akkor lesz mindkét oldalt a játék hanggal együtt.

Nyilván igy van megoldva, hisz a TV-t nem hallanád, ha mindkét füledben csak a voice chat menne. Persze, ha direkt ezt szeretnéd, akkor is állitsd át all audio-ra és játékon belül vedd le a hangokat, szóval csak a party chatet hallod.

[ Szerkesztve ]

(#29956) Syz válasza boost (#29942) üzenetére


Syz
senior tag

Attól még ha adottak a lehetőségek valamire, akkor ki lehet használni.A külső vinyó meg a pendrive se filmlejátszásra lett kitalálva, mégis jó arra is.PS 4-et sem csak játékra vettem.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#29957) Yummy


Yummy
tag

Eddig nem volt ps+ elofizetesem, de most akarok venni egyet. Melyik regioba erdemes megvenni? Van magyar, us es uk accom is. Diablo3, plants vs zombies garden warfare, es multis jatekok miatt kerdezem. Meg nem egeszen vilagos, ha pl magyarra veszek +-t, akkor csak az ottani +-os akciok ervenyesek? A tobbi us es uk accokon is ervenyesek lesznek? Az ottani ingyeneseket is tudom tolteni? Ha pedig uk-val jatszanek online akkor tudok majd? Vagy csak a magyarral?

(#29958) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na magyaron a psn előfizu hogy tudom előcsalogatni us ra? Azt értem hogy állítsam primaryra a magyart de hol hogyan? És a us nak kell valamit állítani?

Xbox One: bandymnc

(#29959) kovsol válasza Yummy (#29957) üzenetére


kovsol
titán

Itt nem az van, hogy azon is lesz előfizetés, hanem a gépen megosztja a többi profilnak a multi lehetőséget, és játékokat amit azzal az accounttal vettél így játszhatóak lesznek a többi profillal is.

May the Force be with you!

(#29960) Yummy válasza kovsol (#29959) üzenetére


Yummy
tag

Mivel plusom meg nem volt az ingyenes jatekok mindig fixek? Marmint us, uk, stb... Mert ugye a sima storeban is mindig mas erheto el mas orszagoknak, meg gondolom az akciok is masak akkor.

[ Szerkesztve ]

(#29961) front3r válasza boost (#29930) üzenetére


front3r
őstag

Nekem ez fura... ennyire hangos nálad a gép? Komolyan én alig hallom a ventilátort a gépben, de kb olyan mintha nem is lenne, pedig itt van a monitor mellett az asztalon. A lemez felpörgése hangosabb, és ha közel megyek a géphez akkor hallom hogy hűt a ventilátor, de nagyon halkan.
Ez nem valami gyártási hiba lehet? Mert ha nem, akkor h-h nálam nem jelentkezik egy huzamosabb játék után? Pedig játszottam sok AAA címmel rajta.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29962) spawn21 válasza front3r (#29961) üzenetére


spawn21
veterán

Ekem mikor beüzemel, olyan mint egy turbina indulna be benne. Utána pedig elhalkul

iPhone 13p

(#29963) Meghivott válasza front3r (#29961) üzenetére


Meghivott
addikt

Nálam sincs hangja!

(#29964) kkris válasza Meghivott (#29963) üzenetére


kkris
csendes tag

+1 nálam sincs

(#29965) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok!

A minap eladatam szeretett 3-mas gépemet és most készülök venni egy 4-est. Segítsetek már légyszi mire figyeljek. Itt is voltak az első ében hardver változtatások? Érdemesebb régebbit keresni, vagy jobb egy frissebb? Esetleg támogat 1-2-3 játékokat valamelyik verzió? Jól láttam, hogy nincs benne Wi-fi? Asszem elsőnek ennyi kérdés elég lesz! De lesz majd még! :DDD Előre is köszönöm a válaszokat!

(#29966) Tatyla válasza Z.m.Z (#29965) üzenetére


Tatyla
őstag

Ezt a támogatás dolgot nem értem, hardveres változás még nem volt, és van benne wifi

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#29967) powered


powered
tag

Én ps4-em full silence. Lehet azért, mert új és nincs tele porral. :D

(#29968) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali

Nezegettem a destiny cimu jatekot.elegge tetszik.az lenne a kerdesem hogy ebbe van single player mod mert nincs ps plus elofizetesem.szal csak multis jatek? Elore is kosz a valaszt.

Asus Rog Phone 6

(#29969) MrPG8 válasza Csillag01 (#29968) üzenetére


MrPG8
aktív tag

PS+ nélkül is játszhatod a storyt, de úgy elég hamar elég unalmas lesz. Valamint ha rendes gear-t akarsz, ahhoz kell a multi is majd.

Más: Valakinek esetleg nem volt olyan gondja, hogyha partyban vagy, akkor elkezd laggolni Destiny? Haverom ezzel kűzd, áttértünk skype-ra, de egyszerűbb lenne ha ez is működne. Valakinek valami ötlet? :)

[ Szerkesztve ]

(#29970) Csillag01 válasza MrPG8 (#29969) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Koszi.ertem.

Meg vmi a the crew is ilyen multis lessz? Single nem erdemes?

Asus Rog Phone 6

(#29971) Blashe


Blashe
aktív tag

PS4 + fifa 15 megfizethető pakk csomaggal találkozott már valaki neten ?

(#29972) gabor0077 válasza Csillag01 (#29970) üzenetére


gabor0077
tag

Igen, a The Crew is hasonlóan onilne-központú lesz. Nagyon erre mennek rá mostanában többen, dehát valamiből nekik is meg kell élni :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29973) Z.m.Z válasza Tatyla (#29966) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Jaj tényleg felületesen futottam át a táblázatot itt az összefoglalóban. Aki szerkesztette nagyon tudományosra vette figurát IEEE... :-) A támogatást úgy értettem, hogy a hármasból volt olyan korai modell ami minden játékot vitt. 1-est is 2-est is aztán ezt kiirtották belőle, egyre kisebb lett a merevlemez majd egyre nagyobb végül visszakerült az 1-es játékok részleges támogatása. Valahogy ezt a fizetős dolgot sem értem....

(#29974) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Sztetek erdemes ps vitan jatszani ps4 jatekokat? Van vkinek ilyen parosa?
Eleg kicsi a vita kijeljoze (5" col) nem? Gondolkodok egy ps vita vasarlasan hogy ps4 jatekokat toljak vele de nem gyozott meg igy youtube videokat neztem rolla hogy rohanjak venni egyet.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#29975) shunter


shunter
aktív tag

Még jómultkor panaszkodtam a gold füles hatókörére + h 1 méterről nem szaggat a hangom a haveroknál, de 2-3 méterről igen. Most kb 20centivel lejjebb került a füles jeladója és láss csodát, egyből javult a szitu. Nem laggol a hangom és messzebb is tudok menni az adóvevőtől. Gondolom valami árnyékolta vagy zavarta. Érdekes szitu...

(#29976) Meghivott válasza Blashe (#29971) üzenetére


Meghivott
addikt

Ha azt kérdezed, hogy lesz-e Fifa 15 bundle, akkor a válasz nem, tudtommal.

(#29977) Grande Ale válasza Meghivott (#29976) üzenetére


Grande Ale
őstag

Kérdeztem a konzol stúdiótól, azt írták lesz és nemsokára fent lesz a honlapon is.

(#29978) gabor0077 válasza Csillag01 (#29974) üzenetére


gabor0077
tag

Nem éri meg. Egyrészt kicsi a Vita kijelzője, másrészt R3 L3 és R2 L2 nincsen, ezek a touchpadon vannak elhelyezve, ami kb lehetetlenné teszi az élvezetes játékot jópár esetben. Arról nem is beszélve, hogy kb csak akkor éri meg venni Vitát, ha mondjuk 10-en használjátok a TV-t, és mindenki mást akar nézni, egyébként meg hót felesleges a Vita. Játékfelhozatal 0, ömlenek rá a JRPG-k, akinek meg az nem jön be, az meg nem tud mivel játszani :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29979) Csillag01 válasza gabor0077 (#29978) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Koszi a valaszt akkor jol sejtettem.volt vmi ps4+ps vita csomag amit mar nemis igen latok h lehetne kapni.gondolom azert mert ertelmetlenseg.max csak 1 lehetoseg ha van ps vitad.ja meg vmi olyan is volt eleinte hogy nemis minden jatekot tamogat majd csak amire a j.fejlesztok rabolintanak.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#29980) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Ps4-hez hol tudnék tápkábelt venni?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29981) spawn21 válasza sotetlovag97 (#29980) üzenetére


spawn21
veterán

Bármilyen oyan kialakításū kábel jó. Ezért is jobb a Sony ;)

iPhone 13p

(#29982) MerLinh válasza spawn21 (#29981) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hja, nekem pl tobb db is van otthon belole... :) mindig is volt, ezekbol nem qrt tartani otthon mindig kellhet, pc tqp kabelbol is, mert tobb eszkoz is hasznalhatja, es nem tudod mikor megy tonkre az egyik....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#29983) bandi0000


bandi0000
nagyúr

vissza akartam állítani a ps-t gyári állapotra csak arra nem számítottam hogy 1 óra :D

Xbox One: bandymnc

(#29984) kovsol


kovsol
titán

Még soha nem játszottam partiban PS4-en, és szívesen kipróbálnám.
Ha esetleg valakinek lenne kedve Destinyvel tolni és becsatlakozna mellém az írjon rám nyugodtan privátban, és megbeszéljük az időpontot, vagy csatlakozzon be ha lát játszani.
Viszont én még csak level 10 vagyok, de remélem ez mai nap szépen halad felfelé majd. :)
KovsoL86 néven találtok meg.

May the Force be with you!

(#29985) Gijon válasza Csillag01 (#29979) üzenetére


Gijon
senior tag

Tegnap este a Destinyt játszottam a vitán. Teljesen vállalható, nagyon jól megcsinálták az irányítást. Csak ezért valóban nem éri meg, viszont 2. contit én nem vettem és néha szoktunk Fifázni.., használható. + Mivel kell a multihoz a plusz (ps4), bezsákolod a havi "ingyen" játékokat. 2. képernyőként is használható, ha támogatja a játék. Alul van értékelve, szerintem megéri.

(#29986) spawn21 válasza MerLinh (#29982) üzenetére


spawn21
veterán

Pontosan, nekem is van egy rakat. Sose árt

iPhone 13p

(#29987) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

A ps4-hez egy általános 2 eres tápkábel is megfelelő?(egy rádió kábelére gondoltam)
Meg még annyit, hogy 2tb-os merevlemezt bele lehet tenni garancia vesztés nélkül?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29988) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Nem sokára Fifa15. szeptember 23. :DD

Asus Rog Phone 6

(#29989) tarti19 válasza Csillag01 (#29988) üzenetére


tarti19
senior tag

Első napos vétel :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#29990) Meghivott válasza Csillag01 (#29988) üzenetére


Meghivott
addikt

Sok jót írtunk már róla, de azt még leírom, hogy mennyire jó hogy pontrúgasnal lehet irányítani egy 3. embert is, szabadon.

(#29991) gabor0077 válasza Csillag01 (#29988) üzenetére


gabor0077
tag

olyan szinten hidegen hagy, hogy az fáj :U

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29992) spawn21 válasza gabor0077 (#29991) üzenetére


spawn21
veterán

de az nem baj ha Neki tetszik, ugye? :U

iPhone 13p

(#29993) BMS válasza Csillag01 (#29988) üzenetére


BMS
őstag

nem szeptember 25 vagy 26? vagy ha előrendeled akkor már 23-án megkapod?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#29994) Csillag01 válasza BMS (#29993) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Nem vagyis igen. :D

23. usa megjelenes,25. eu

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#29995) Csillag01 válasza gabor0077 (#29991) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Egyebkent nagyon sokan csak a fifa miatt vesznek konzolt.nincs is mas jatekuk.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#29996) BMS válasza Csillag01 (#29994) üzenetére


BMS
őstag

amúgy meddig lehet előrendelni? :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#29997) BMS válasza Csillag01 (#29995) üzenetére


BMS
őstag

én is amiatt veszek újat :D de azért 1-2 játékot még beújítok de a fifa az elsődleges :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#29998) bolka1982


bolka1982
csendes tag

Hogy ha monitorra kötöm a PS 4 et, aminek nincs beépített hangszorója, akkor hogyan tudom megoldani, hogy legyen hang is valahogy?

(#29999) adamssss válasza bolka1982 (#29998) üzenetére


adamssss
veterán

A kontrollerre tudsz füles kötni, illetve van a ps-nek AUX kimenete is.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30000) konyi79 válasza bolka1982 (#29998) üzenetére


konyi79
addikt

Kontroller+füles? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.