Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Engem is nyugodtan felvehettek, diablo 3 és destiny mehet! ;)
PSN: fortam88

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#29452) boost válasza Gigicuci (#29450) üzenetére


boost
addikt

az elso", kihajtós hozzászólásban vannak azok, akik azt szeretnék, hogy boldog boldogtalan konkrét játékkal kapcsolatos eggyüttjátszás terve nélkül felvegye o"ket.

(#29453) gyuribácsi88 válasza boost (#29452) üzenetére

Látom valaki bal lábbal kelet ... :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29454) Gigicuci válasza boost (#29452) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nahát, ezt nem is tudtam. Köszi az infót.

(#29455) tepenzed


tepenzed
őstag

biztos volt már,de megnyugodtam,hogy a gta nem új játék szintű árazást kap :)

(#29456) MrPG8 válasza tepenzed (#29455) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Drive club $30? :Y GTA V-öt meg nem kommentelem... :D

[ Szerkesztve ]

(#29457) Tegla80 válasza MrPG8 (#29456) üzenetére


Tegla80
addikt

En is pont azt neztem......
Ra kell cuppanni amig ennyi.....,ez sztem baki. :K

Sony® & PlayStation®

(#29458) Meghivott


Meghivott
addikt

Fifa rajongóknak, xboxra kint a demo és a visszajelzesek alapján messze jobb, mint a 14! :-)

(#29459) Dreamie válasza Meghivott (#29458) üzenetére


Dreamie
őstag

Hallelujah! :D Ez jó hír! Ps4-re van demó? Valaki meg tudja nézni?

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#29460) Meghivott válasza Dreamie (#29459) üzenetére


Meghivott
addikt

Szerintem este.

(#29461) Tibcsó válasza tepenzed (#29455) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Én, sajnos nem találom az USA store-ban ezeket a játékokat!

(#29462) adamssss


adamssss
veterán

Destiny grafikája mennyire "next-gen"?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#29463) Dreamie válasza Meghivott (#29460) üzenetére


Dreamie
őstag

Okés, köszi, este ránézek! :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#29464) BlackDesert


BlackDesert
tag

Errort dob a destiny mellé csomagolt +1 hónap psn pluszra. Lehet mert van egy évnyi előfizum rá?

(#29465) Gabor343


Gabor343
tag

Na emberek most értem haza a konzolvilágból ezzel:

141k-ért megkaptam, mert amikor előrendeltem akkor még annyi volt az ára.
Ez egy nagy meglepi volt, mert arra számítottam, hogy a mostani árat fogják kérni vagyis 147k-t.
Jah és még egy szép Destinys matricát is adtak!
Ezért egy nagy Plusszt adok a konzolvilágnak! :R

[ Szerkesztve ]

(#29466) Tegla80 válasza BlackDesert (#29464) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor biztos....
Csak olyan acc eszi meg ami nem volt meg plus os. ;)

Tibcso
"itt",elered....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#29467) Bird válasza Gabor343 (#29465) üzenetére


Bird
addikt

Akkor számodra is (el)kezdődhet az édes élet. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29468) MrPG8 válasza BlackDesert (#29464) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Csak magyar acc-al megy a 30 nap PS+ amit adnak hozzá...

(#29469) Tibcsó válasza Tegla80 (#29466) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Köszönöm, de nekem itt sincs beárazva :(

(#29470) Tegla80 válasza Tibcsó (#29469) üzenetére


Tegla80
addikt

Ar a DC nal mar nekem sincs....
Szep lenne az a 30$... a fenykep fentebb,az ps rol elert store..... azt nemtom megnezni ....melozom.

Sony® & PlayStation®

(#29471) nismoka


nismoka
addikt

Valaki upgradelt már PS3 digital verziót PS4-re? Működik?

[ Szerkesztve ]

(#29472) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Indulhat a buli

(#29473) konyi79 válasza nismoka (#29471) üzenetére


konyi79
addikt

Nekem eddig nem
letöltöttem ps3-ra, de nem dobja 4-re ingyé...
:-(
Szóval óvatosan mindenki, amíg nincs +eredmény!

(#29474) front3r válasza konyi79 (#29473) üzenetére


front3r
őstag

Vagy itt írták, vagy másik fórumon, hogy szerdán lesz erre lehetőség. Valszeg az esti órákban.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29475) nismoka válasza konyi79 (#29473) üzenetére


nismoka
addikt

Ja igen most "gugliztam" szerdát írnak PDT 6PM de az előrendeltekre nem vonatkozik állítólag. [link]
Szerda PDT 6 PM az csütörtök hajnal itt?

[ Szerkesztve ]

(#29476) gabor0077 válasza konyi79 (#29473) üzenetére


gabor0077
tag

Esetleg érdemes megnézni a PS4-en a letöltési listában, és onnan letölteni, ha ott van.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29477) kovsol válasza MrPG8 (#29468) üzenetére


kovsol
titán

Próbáltad már más EU-s profillal is? Nekem full angol az egész doboz, szerintem EU kulcsot adtak hozzá.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#29478) MrPG8 válasza kovsol (#29477) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én még nem vettem meg. Haveromnak mondták, hogy magyar a PS+. De nekem amúgy sem segítene, mert US a main accom és haveromé is. :)

(#29479) BlackDesert


BlackDesert
tag

Szerintem is nem magyar accal fog működni a dolog, mert nekem az van és error-t dob rá.

(#29480) N@idia


N@idia
őstag

Elolvastam pár tesztet a játékról és nagyon gyengén produkál a francia gamer teszten a játék 6/10 pontot kapott szerintük a történet nagyon gyenge lett a helyszínek változatlanok egy két dolog változik ahogy a bolygókat bejárjuk.Ez azért elég kiábrándító,de pár órával később az eredményeket levették írja a gamestar. Valaki aki már játszik vele valóban ez a felállás tényleg ennyire semmit mondó a története :F :Y

Szerk. Ha a teszteken ilyen gyengén teljesít akkor ez is a watch dogs sorsára jut agyon hypolták játékot és még is rekord eladásokat fog dönteni a sok reklámnak köszönhetően ;)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29481) front3r válasza N@idia (#29480) üzenetére


front3r
őstag

Néztem egy kis gameplayt a neten, ami nem volt a bétában: Ugyanolyan küldetések voltak, mint a bétában. De elmondok neked valamit: Ennél a játéknál ez teljesen mellékes, a lényeg a fejlődésen, a jobb cuccokon, a coop élményen van. Akit a béta meggyőzött, az tuti nem fog csalódni a teljes játékban sem!
Akinek meg a story a fontos, az ne ettől a játéktól várjon csodát. Ha esetleg rossz a kritika, akkor még a story is meglephet minket. :)
De én így látom a játék lényegét: Coop --> raidek <ez után/vagy> Arena PvP.

A béta alapján a játék nálam 10/10 volt, pedig totál nem hatott meg a story.
Nem hiába látni a fórumon(meg a többin) olyan játékosokat, akik alig tudták kivárni a teljes játék megjelenését! :)

Szerk: Ja és én pl. nem a reklám miatt veszem meg, hanem a nagyon jó élmény miatt, amit kaptam az alpha/béta alatt. ;)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29482) nkAAA válasza N@idia (#29480) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ennyit arról a francia tesztről + ha majd tényleg rendesen "végigtolták" - legalább a singlet - a teszterek, akkor lehet majd ezekre hagyatkozni. Nagyobb játéksajtós portálokon nem véletlen csak első benyomások vannak egyelőre.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#29483) caska1991


caska1991
tag

En hajnal egytol (itthoni launch) mar toltam es a legszarabb az volt hogy jonnom kellett dolgozni :D Beta is magaval ragadott ez sem okozott csalodast. Nem sok digit gamet veszek, de ez nem volt kerdes. Plane hogy a beta alatt berendeltem 15ert magyar storerol. :P srY az ekezetek hianyaert telon vagyok. Lenyeg h este nyomjuk ezerrel :D

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29484) whYz válasza front3r (#29481) üzenetére


whYz
addikt

En mindig is mondtam, hogy ez egy warframe klon, semmi tobb. Ha hozza azt a szinvonalat akkor megerte rakoltenem a penzt, ha viszont nem, akkor szegyen, hogy egy ingyenes jatek tobbet er mint ez a hypeolt milliard dollaros fejlesztes.

(#29485) N@idia válasza nkAAA (#29482) üzenetére


N@idia
őstag

Hát most erre nem tudok mit mondani én megvettem holnap jön meg vissza mondani nem fogom a bétát nem tudtam kipróbálni mivel nem volt akkor még kozolom,de nagyon tetszik a videók alapján így ezek a teszterek valahogy nem izgatnak a bf4-et is lehúzták még is megvettem PC-re és azóta is tolom,bár most már ps4-en fogom :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29486) tepenzed


tepenzed
őstag

igazából a probléma az,hogy ha egy játékot túlhypeolnak(ha jó,ha szar) akkor már eleve úgy állnak hozzá bizonyos emberek,hogy már pedig ezt akkor szét kell fikázni,minden apró bugot meg kell találni és közszemlére tenni...fel kell fogni,hogy bizonyos cégek megtehetik,hogy szarrá reklámoznak egy játékot és így érnek el hatalmas eladási statisztikákat,de ez nem azt jelenti,hogy akkor nekünk majd csodákat kell várnunk egy játéktól mert pl láttam ma egy buszt amire felraktak egy Destiny ,,skint" vagy túl sokszor postolnak róla a gamer oldalak.

A Destiny nem egy csoda persze,de varázslatos világot nyújt és ha nem is annyira brutálisan,de a jelenlegi shooter multiknál szerintem jelentősen többet nyújt...

[ Szerkesztve ]

(#29487) nkAAA válasza N@idia (#29485) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Én ma már megyek érte a Mammutban található 576-ba, úgyhogy majd alapos tesztelésnek vetem alá a kicsikét és amint lehet, megírom a tapasztalataimat :)

Igazság szerint megint beindult az, ami anno PC-n a Diablo 3 megjelenésekor volt, hogy nem volt zökkenőmentes a premier, ezért boldog-boldogtalan osztogatja az alacsony pontszámokat metacriticen és akkor jönnek megint a megmondóemberek, hogy ismét csak egy szart akarnak eladni nekünk és különben is csak azért veszik ennyien, mert sokat költöttek a rendelkezésre álló büdzséből a marketingkampányra. (ami nyilvánvalóan egy új IP-nél létfontosságú, még akkor is, ha egy nagynevű fejlesztőcsapat gyermekéről beszélünk)

Speciel én toltam a bétát és fene jól szórakoztam, szóval ha fele annyira jó lesz, akkor már megérte megvenni, továbbá úgyis bővíteni fogják az amúgy sem kicsi tartalmat, ergo hosszabb távra biztosítottnak tűnik a szórakozásunk.

A BF4-et nagyon sokan lehúzták és sok esetben jogosan is, viszont a mai napig tök jól el vagyok vele - annak ellenére, hogy látom a gyengeségeit.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#29488) tepenzed válasza nkAAA (#29487) üzenetére


tepenzed
őstag

én az alpha+betaba több időt raktam bele,mint egy átlag ps4 játék single playerébe :D

(#29489) Gijon válasza tepenzed (#29486) üzenetére


Gijon
senior tag

Én azért becsülöm bennük, hogy nem vetetik meg 2x a játékot ps3-ra, 4-re. Ha annyira le akarták volna húzni a népet, akkor nem dobnak be ilyen csontot...., bár lehet, hogy ez egy jó marketing, de legalább nekünk is jó.

(#29490) Madwe válasza nkAAA (#29487) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a dio3al nagyon sok gond volt loot 2.0 elött, rmah-ról ne is beszéljünk...

(#29491) tDr1v3r válasza Tegla80 (#29412) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gyere át a sötét oldalra, van Handrásunk. ;] :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29492) kovsol


kovsol
titán

Vanguard armoury kódomat nem vette be a US profil, gonoltam majd a magyarra akkor beregelem, de úgy fest ez nem olyan dlc amit megoszt egymással a két profil.

May the Force be with you!

(#29493) nkAAA válasza Madwe (#29490) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Az biztos, hogy volt vele gond, de én azokra az emberekre gondoltam, akik nem tudtak 2 percen belül belépni és már szórták is a játékra az alacsony pontszámokat.

tepenzed: az igen :D

https://twitter.com/nkaaa

(#29494) sittes79


sittes79
addikt

Na én is megvettem, örültem mint majom a farkának, hogy 16k volt erre az asszony adott 1000 HUF-ot a futárnak, ne bízz a bőkre ilyet :) vagy csak én vagyok a smucig.

(#29495) MrPG8 válasza sittes79 (#29494) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én futár ismerősömet kérdeztem, hogy mennyit szokás/kellene ilyenkor adni. Azt mondta 10%. De persze ennyit nem sokan adnak... Az 1000Ft-ot én is sokallom, bár lehet hogy én is smucig vagyok :D

(#29496) F.B.I. válasza MrPG8 (#29495) üzenetére


F.B.I.
veterán

Minek kellene adni? Van fizetése nem? Én se kapok borravalót, amiért felmászok az ötödikre! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29497) Madwe válasza F.B.I. (#29496) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amiért kajafutárnak/pincérnek is szokás, gondolom :) bár sima futárnak soha nem adtam egy fillért se... mondjuk általában van szállítási költség is, uh ilyen szinten valahol el is fogadom :) ha meg ingyenes, akkor maradjon is az ;]

[ Szerkesztve ]

(#29498) nismoka válasza MrPG8 (#29495) üzenetére


nismoka
addikt

Persze, 100ezres tételnél 10ezret nem? :N

(#29499) tepenzed válasza nismoka (#29498) üzenetére


tepenzed
őstag

ezernél többet szerintem semmiképp,kivéve persze ha behordják a bútorokat vagy ilyenek..

(#29500) kovsol válasza MrPG8 (#29495) üzenetére


kovsol
titán

Én kaja futárnak 100-150Ft -t szoktam adni max az összegtől függően. Normál futárnak is ilyesmi összeget. Múltkor volt egy kis kavarás a csomagommal, de az én hibámból, mert szar címet adtam meg, akkor adtam neki 450-t, mert tényleg én rontottam el a rendelést.

Egy kis ON:
Ha szeretnék játszani veletek Destiny coopot, akkor ott mi a teendő? PS4 -en még sose játszottam senkivel együtt, még partiban se voltam voice chatelni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.