Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28152) BabMester válasza shunter (#28149) üzenetére


BabMester
senior tag

Az iszlám állam és az Anonymus is magára vállalta, sőt ez utóbbi egyik hackere képernyő mentest is tett fel a parancssor egy részéről

(#28153) shunter válasza Mister_X (#28148) üzenetére


shunter
aktív tag

Kennedy? Húú de jó példa. :-) Vajon miért nem lett meg szerinted? Egyértelműen azért mert a legfelső körök nem akarták. Azért ezt az ügyet egy Kennedy ügyhöz hasonlítani elég röhelyes. A másik, h itt nem arról volt szó, h meg lesz e a tettes vagy se, hanem h egyálltalán nagyobb erőbedobással nyomozni fognak e.

(#28154) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Szerintetek elkezdjem újra a Last of ust Grunded+ módban? Mindjárt végigviszem sima Grunded nehézségi szinten. A + mennyivel lesz nehezebb? Mindenem megmarad az elejétől? Sima Grunded pokolian nehéz, több mint 20 óra volt végigtolnom, néha majdnem kihullott a hajam, olyan nehéz volt... Hard nehézségi szinten ez 12 óra volt csak.

(#28155) krx21 válasza mfranky (#28125) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen az: Travelstar 5K1500 Szerintem nem kifutó modell még...

(#28154) HaZsolt: Ez engem is érdekel, miért van kiírva hogy plus... Én még csak most toltam végig, de a dlc még hátra van (the last of us behind) az milyen hosszú? Illetve van még kiegészítés? Meg van még a tokján egy kód, az mire van?

[ Szerkesztve ]

(#28156) #20844032 válasza sittes79 (#28134) üzenetére


#20844032
törölt tag

A leírás: feljtsd el az összes profilt, vss-t companion appot, mindent. Arra jó mind, hogy szétcsesszék a hangképet. Kapcsold kettesbe, és sokáig boldog leszel.
Pécés használat: bedugod a donglet, megvárod míg a win feltelepíti a driverét, és használod :)

(#28157) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na ezt a triggert/freak-et vettem meg, 2 fajta van benne azért 2 hogy választhatok melyik legyen rajta, vagy különbözőnek kell rajta lennie?

Xbox One: bandymnc

(#28158) tarti19 válasza HaZsolt (#28154) üzenetére


tarti19
senior tag

Semmivel sem nehezebb állítólag, viszont mindened megmarad amit előtte szereztél.
Azért sokszor csak a scriptelt jelenetig kell elszaladni:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28159) shunter válasza #20844032 (#28156) üzenetére


shunter
aktív tag

Nekem pc n nem akar müködni. A teszt menübe, ahol csipog jobb majd bal oldalt ott OK, de máshol nincs hang. Se VLC, se YouTube, sehol. Érdekes... Lehet újrakell raknom a Wint

(#28160) HaZsolt válasza tarti19 (#28158) üzenetére


HaZsolt
őstag

Na az szuper, akkor kipróbálom a pluszt, végre nem kell spórolnom, eszetlenül lemészárolhatok mindenkit a lőszerrel tele lévő és felfejlesztett karakteremmel:). Olyan kevés dolgot kaptam Grunded módban, nagyon spóroltam.

(#28161) shunter válasza bandi0000 (#28157) üzenetére


shunter
aktív tag

Ugyan ez van nekem is. Jó minőségű! Én a magasabb homorút használom jobb oldalt, az alacsonyabb dimborút bal oldalt.
De te döntöd el. Ahogy neked kényelmesebb, úgy használd.

(#28162) N@idia válasza krx21 (#28155) üzenetére


N@idia
őstag

Én 2 óra alatt vittem végig a Left behind DLC-t nagyon rövid,de tetszett :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28163) krx21 válasza N@idia (#28162) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi... És mi az hogy újra játszva plus van kiírva?

(#28164) N@idia válasza krx21 (#28163) üzenetére


N@idia
őstag

Hova van plus kiírva :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28165) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Ismételten szar a PSN! Éves Plusz-ból "1 hónap" már használhatatlan..

(#28167) krx21 válasza N@idia (#28164) üzenetére


krx21
nagyúr

Mikor megint újra kezded az egészet...

(#28169) N@idia válasza krx21 (#28167) üzenetére


N@idia
őstag

Mondjuk én egyszer vittem végig nem is figyeltem,de tervezem erős nehézségen is újra elkezdeni majd megnézem mit takar ez a plus :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28170) bandi0000 válasza shunter (#28161) üzenetére


bandi0000
nagyúr

na jah majd próbálgatom, azt hittem van valami elv de ahogy jól esik nekem

Amúgy az gond ha benne hagyom a lemezt a gépbe kikapcsolás után?

Xbox One: bandymnc

(#28171) sittes79 válasza #20844032 (#28156) üzenetére


sittes79
addikt

:R

(#28172) haddent válasza bandi0000 (#28170) üzenetére


haddent
addikt

Nem, már miért lenne baj :N

(#28173) bandi0000 válasza haddent (#28172) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én is így gondoltam, de talán boxnál mondták azt hogy hú nem szabad felrobban :D

shunter: Kösz, hát én sikeresen fordítva raktam fel, de hát ilyen a popszakma, meg talán a bal oldalon akkor nem csúszna le mindig az ujjam fifázásnál

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#28174) shunter válasza bandi0000 (#28170) üzenetére


shunter
aktív tag

Elv van. A magasabbat azért érdemes jobb oldalra tenni, mivel így az erőkar megnő, amitől kisebb erő kell mozgatni a stick et+nagyobb utat jár be. Ezálltal precízebben tudsz célozni. Bal oldalra a kisebb pedig azért mert annak ducibb az éle, és pl futásnál nem vágja az ujjbegyedet.

(#28175) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Tölthető a NHL15 demoja.

(#28176) gabor0077


gabor0077
tag

Na, megint vacakol a PSN, legalábbis nálam.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28177) kovsol válasza Nayrobi (#28175) üzenetére


kovsol
titán

Én nem látom. :F

May the Force be with you!

(#28178) nismoka válasza gabor0077 (#28176) üzenetére


nismoka
addikt

Nálam tökéletes, órák óta játszom online.

(#28179) krx21 válasza N@idia (#28169) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha ugyan azon a fokozaton nyomod még egyszer, akkor át hozza a addig összegyűjtött cuccokat... Még nem próbáltam ki...

(#28180) gabor0077 válasza nismoka (#28178) üzenetére


gabor0077
tag

Most már nálam is. Érdekes, hol jó, hol nem. Csak nem megint betámadták a Sony-t?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28181) tepenzed


tepenzed
őstag

Srácok rég játszottam olyan multival,amit nem tudok letenni,hát ezt az élményt a PVZ:Garden Warfare szolgáltatja :D Nagyon jó lesz Destiny megjelenéséig,sőt...

(#28182) kovsol válasza tepenzed (#28181) üzenetére


kovsol
titán

Én PC-n toltam a három napos ingyenes kipróbálás alkalmából. Úgy 5-6 órán keresztül bírt lekötni, pedig hónapokon keresztül szemeztem vele, még Xbox-ra is meg akartam volna venni, de mondom várok.

Más:
Pletykák szerint holnap megtudjuk a szeptemberi PS+ játékok listáját. [link]

May the Force be with you!

(#28183) gabor0077 válasza tepenzed (#28181) üzenetére


gabor0077
tag

Nekem miután feloldottam minden képességet minden karakternél kicsit ellaposodott. Nincs igazán motiváció a fejlődésre, mert új testrészek annyira nem szórakoztatnak. Max a játék öröméért lehet vele játszani rengeteg órát. Nem tudom, én kb 10 óra után beleuntam.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28184) Madwe válasza #20844032 (#28156) üzenetére


Madwe
nagyúr

pedig jó a companion app, ha készült hozzá profil, pl last of us, infamous stb. s azoknál a vss is kifejezetten szépen szól! de amihez nincs saját hangprofil (ami kurva sokat dob rajta!!!!!) azoknál a vss csak elcseszi a hangképet, valamint a commerse, shooter dance akármi hangprofil is, azoknál jobb a sima szvsz.

(#28149) shunter Az fbi pont leszarja, hogy milyen céget bénítanak meg. mamut cég, sok user, naés? az amerikai államot ez hol érdekli? sehol. az viszont hogy egy gépet amin sony fejes utazott volna, leállítottak, mert bombatámadást jelentettek be, az 11-e óta terrortámadás. amit nyilván ki fognak nyomozni. s ki is tudnak, ellenben a ddos-al, ami ellen se védekezni, se kinyomozni nem lehet, de sok vizet nem is zavar. ha jól gondolom még törvény sincs arra hogy ezt hogy kezeljék, milyen szabálysértést követ el aki teszi, nomeg kire tudják rábizonyítani?

[ Szerkesztve ]

(#28185) shunter válasza Madwe (#28184) üzenetére


shunter
aktív tag

Ahol nagy lóvé mozog ott hatalom is van. Sztem. És ha veszélyben a biznisz akkor cselekednek. Ok, h nehéz kinyomozni, de tenni csak megpróbálnak tenni ellene. Ennyi erővel minden nap történhetne ilyen, következmények nélkül. Mind1 én se látok bele, te, ti se. Uh micsak elmélkedünk. De sztem egy mamutcég sokmindent elér. Ismétlem, sztem! +OK, lehet, h nem pont FBI, de tuti van rá egy szerv.

[ Szerkesztve ]

(#28186) N@idia válasza kovsol (#28182) üzenetére


N@idia
őstag

Remélem végre vmi értelmes gamek kerülnek bele nem vmi 5 éves tiniknek szánt játékok ....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28187) Mrdevil válasza N@idia (#28186) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azt pletykálják ( már megint ), az e havi plus ütni fog. Csak ki tudja milyen értelemben. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#28188) F.B.I. válasza Mrdevil (#28187) üzenetére


F.B.I.
veterán

Fejbe vagy gyomorba? :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28189) Tatyla válasza Mrdevil (#28187) üzenetére


Tatyla
őstag

negatív...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#28190) front3r válasza Mrdevil (#28187) üzenetére


front3r
őstag

Ja, megkapjuk az Octodad-et vagy mit....pff

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#28191) Mrdevil válasza F.B.I. (#28188) üzenetére


Mrdevil
addikt

Majd mikor meglátjuk, akkor egy gyomros, majd egy fejes. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#28192) BlackDesert


BlackDesert
tag

Belelkesítetek itt a ps plusz-ra az semmi extra :(

(#28193) Tegla80 válasza BlackDesert (#28192) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez egy relative ,de hosszabb folyamat sokaknak,h azt tudja mondani az ember ,h "megerte".
(En spec azt banom,h "csak" 2eve van..... Hasznos mert csak 2x e ft ert ,de rengeteg jatekom van mar. A PSP-m is elvezi es a tervben lévő vita-m is jol +pakolhatom vele. )
Sztem hasznos es jo dolog a plus. :K

szerk
haddent
ezek is fontos dolgok,igy igaz
(azonban ,ha a jatek nem teszi elegedette az embert,akkor pl egy felhos mentest le se kakkant. Mig En tudom,h mekkora kincs.... jatek kozben anno +allt a ps3 gyari! hdd,azt kuka. Nah ami mentes felhos volt az mar jott is utana lefele . ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#28194) haddent válasza Tegla80 (#28193) üzenetére


haddent
addikt

Felhős mentés, kedvezmények, amerikában a kiterjesztett garancia is olcsóbb stb.. Mindezt olcsóbban mint 1db játék. Nem is értem, hogy lehet téma, hogy rossz biznissz...

(#28195) #20844032 válasza Madwe (#28184) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kipróbáltam őket, sikítófrászt kaptam tőlük. A dolog ott kezdődik, hogy van ugye egy audioengine(middleware), amit az adott játék használ. Mondjuk fmod, vagy bármi. Az előállítja a hangeffektet 3d leképzését, a játékra(scene) vetítve a "valós" felépítményt figyelembe véve. Fázis/eq/chorus/stb baszkurációval. Azaz előállítja a térbeli hangot. Audioenginekről érdemtelenül kevésszer esik szü a grafenginek mellett, pedig ez a téma is megér egy misét. Szóval adott a térben leképzett hangunk, majd jön a VSS, és leképzi a térben újra a térben leképzett hangot, és elkezdi a audioengine által belőtt fázisokat szétbaszkurálni.
Erre vajon mi szükség van? Ha szükség van, miért nem paraméterezi fel eleve így a készítő a middlewaret? Sőt. Miért nem építi eleve bele a VSS-t? DSP-DSP, mindegy lenne.
Hát azért mert nincs rá szükség. El lehet vele szórakozni, de jó ebből nem lesz sosem. Engem zavar, sőt, kimondottan idegesít játék közben.

(#28196) #20844032 válasza N@idia (#28186) üzenetére


#20844032
törölt tag

5 éves tinik? :DDD

(#28197) Madwe válasza #20844032 (#28195) üzenetére


Madwe
nagyúr

inFamous pl külön profilt kapott vsshez is s valóban jobban kijön a térhangzása s nem cseszi szét a hangképet, nem tudom mivel próbáltad ahol szar volt? külön, 2es profilra hozzáírt companion appos játékkal próbáltad? mert az merőben más mint a sima gyárik!

(#28198) mfranky válasza haddent (#28111) üzenetére


mfranky
őstag

Egyébként ez a forrás honnan van, hogy a "A 2 terrás samu sok ps4 -ben nem megy"...
Azt olvastam én is, hogy voltak vele problémák (konkrétan nem szabadott kikapcsolni a gépet, mert nem indult el, csak safe mód után, standby-ban kellett hagyni), de egy youtube-os video szerint az 1.70-es frissítés óta semmi baja a 2TB-os Samsung Spinpoint M9T-vel...
33ezer most kioperálni egy Seagate-ből... tényleg senki nem próbálta még?

üdv, :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#28199) #20844032 válasza Madwe (#28197) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze. Infamoust az infamoussel :)
Mondjuk nekem eleve az a gondom az egésszel, hogy talán még rosszabb lenne a helyzet, ha jók lennének, mert az egész koncepció legnagyobb hibája, hogy egyszerre egy profil van a fülesben. És én a legtöbbet killzone-al játszok multiban, ahhoz pedig őrületesen rossz mindegyik, mert még a sztereó szeparációt is nyegtetik a profilok. Namost amikor random game után belépek a killzone-ba, előtte kössem össze megint a füles a géppel, lőjjem vissza a gyárit...áhhh.

(#28200) Madwe válasza #20844032 (#28199) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyárit? Killzonehoz nincs külön profil nem? Akkor meg 1-esen megy a gyári, hacsak nem a shooter presetre gondolsz... a 2-esre meg feltölti a hangprofilt amit kiválasztasz. Kötögetni csak akkor kell ha pl inFamous után a Last of Ussal akarsz játszani, vagy a Killzonet shooter beállításokon (ami szvsz nagyon retek, jobb az eredeti 1-es)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.