Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) MasterMark válasza bandi0000 (#28639) üzenetére


MasterMark
titán

Ez valamilyen képjavító lesz, vagy rossz HDMI kábel.

Switch Tax

(#28652) bandi0000


bandi0000
nagyúr

itt az újabb gyöngyszem, új HDMI kábel, aranyozott high speed, Tv PC bemeneten játékgép üzemmódban a kép, minden kikapcsolva és ugyan olyan szar talán még el tudom vinni haveromhoz a sami tv-jén megnézni, de ha ott is ilyen akkor mit csináljak vele?

FragStaR: Adatlapomon van, de amúgy LG 42LA660s

kipróbálnám én, de se full HD monitorom, se HDMI bemenet rajta szóval esélytelen, bár most jut eszembe van másik tv is a házba az is LG de kipróbálom

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#28653) ImpersonatoR

TV pontos típusát ha beírod lehet többre mész hátha van valakinek.

Próbáld ki pc monitoron is csinálja-e.

[ Szerkesztve ]

(#28654) Yummy


Yummy
tag

Ha magyar storeból veszek diablo 3at akkor tudom használni a gépemen lévő többi accounttal? Mármint az angol vagy amcsi fiókommal is elérem a játékot és tudok játszani? Vagy lesz valami régió zár és nem engedni?
Mert megvan a lemezes de mint már írtam itt is meg dio topicba nekem valami gebasz van, és szaggat kevés az fps nagyon rosszul fut főleg többjátékos esetén. Egyedül meg ketten offline nincs ilyen csak az ACT V.ben néhány helyen.
Aztán ha ez se oldja meg lemezest eladom gépet meg visszaviszem vagy nem tudom, mert 1-2 ember kivételével senkinek nincs ilyen baja.

[ Szerkesztve ]

(#28655) haddent válasza bandi0000 (#28652) üzenetére


haddent
addikt

Csak egy megjegyzés: a hdmi teljes mértékben digitális. Ha megnyugtatja a lelked akkor költs a kábelre, de a működési elve is digitális/bináris: vagy megy vagy nem. Ez nem analóg kábel ,nincs olyan, hogy jobban, vagy rosszabbul. Ha megy és nem kontakthibás (nem kapcsol le néha) akkor tökéletes, pont olyan mint a 100 ezres gyémántos kábel. Ha a handshake-en túljut akkor fasza.

szerk. nekem ebből a mobilos vidiből nagyon nem jön át a hiba, belinkeled esetleg ahol leírtad részletesen?

[ Szerkesztve ]

(#28656) bandi0000 válasza haddent (#28655) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igazából az nyugtatná meg a lelkem ha nem lenne szar ez a szar, az se vigasztalna ha azt mondanátok ennyit tud a gép, az meg főleg nem ha azt mondják hogy nekem ilyen szar csak

Xbox One: bandymnc

(#28657) BabMester válasza Yummy (#28654) üzenetére


BabMester
senior tag

Igen fogod tudni, én is USA storebol vettem és magyaron játszok :) de szerintem ne vedd meg megint nem az lesz a baj h CD-rol játszol

(#28658) Yummy válasza BabMester (#28657) üzenetére


Yummy
tag

Szétver az ideg.Akkor már mi a fasom baja lehet? Igazából a diablo 3 miatt adtam ki 140 ezret egy gépre, erre pont az megy fosul. Offi diablo forumon is kérdezgettem kb 10 ember irta, hogy van fps baja. A többi ember, full 4es partikban semmi fps esés ugyan olyan szépen 60al szalad. Na nekem ez csatákban kb szerintem 30ra leesik. Próbáltam videót felvenni de azon semmit nem látni, mert a videon folyamatosnak látszik.
Az pedig nem megoldás, hogy egyedül játszok mert ez nem erről szól. A gépet meg milyen indokkal vigyem vissza? Szaggat a diablo 3? Pofán is röhögnek...

[ Szerkesztve ]

(#28659) MasterMark válasza bandi0000 (#28652) üzenetére


MasterMark
titán

Én sem látom mi a hiba itt.

Switch Tax

(#28660) haddent válasza Yummy (#28658) üzenetére


haddent
addikt

Húzd újra az egész rendszert, lehetőleg a hdd -t pc -vel particionáld újra és utánna telepíts újra mindent. Netkapcsolat kábeles legyen és stabil biztosan. Ha így sem jó akkor pedig marad a garancia...

(#28661) Yummy válasza haddent (#28660) üzenetére


Yummy
tag

PC-vel hogyan formázzam le? Mert psen belül még oké, de számítógéppel hogyan kell? Van valami magyar leírás hozzá?

Most nézem, hogy ki kellene venni hozzá a merevlemezt? Az már sajnos most bukó mert ha szétcsavarozom az meglátszik és a garancia vele együtt el is száll.

[ Szerkesztve ]

(#28662) bandi0000 válasza MasterMark (#28659) üzenetére


bandi0000
nagyúr

elöbb még azt írtad hogy képjavító lesz, akkor látod vagy nem látod?

haddent: eredeti

Amúgy másik TV-vel is kipróbáltam azzal se jobb, ez a youtubos megosztás hogy működik? Jó minőségbe veszi fel? kell hozzá PS+?

Igazából az a baj hogy ha lassan megyek mintha lassabban töltené a pixeleket a homokos részem meg úgy mindenhol, és még hullámzik is a föld sőt olyan mint amikor össze vissza ugrál az FPS és akkor csíkos a kép, csak nem az egész képen hanem ott

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#28663) BabMester válasza Yummy (#28661) üzenetére


BabMester
senior tag

HDD kivesz, gépre radug, sajatgep, kivalaszt, jobbklikk formázás :)

HDD csere esetén NEM ugrik a garancia, a Sony ezt támogatja, nyugodtan lehet ki-be veszegetni

[ Szerkesztve ]

(#28664) BabMester válasza Yummy (#28661) üzenetére


BabMester
senior tag

Esetleg megprobalnam a helyedben, h letorlod csak a Diablot patch-estol mindenestol (a mentesed úgyis megmarad felhoben) és újra telepíteni, a 0 Day patch-et is, elvileg az fixalja 100%-ra a 60 FPS-t

[ Szerkesztve ]

(#28665) Nescafé válasza Gekkito (#28631) üzenetére


Nescafé
őstag

Annyit látok hogy teljesen más lett.
Ujbol kellett kezdeni, egy 10 órát jáccottam már vele annó.

 iPhone 15 Pro

(#28666) N@idia válasza bandi0000 (#28662) üzenetére


N@idia
őstag

Neked ez így van beállítva ? Mert ha mindkettő "limited" nálam is van hullámzás

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28667) Yummy válasza BabMester (#28663) üzenetére


Yummy
tag

Ujratelepitos megoldas nem segitett az nem mukodik. Most radugtam a gepre a hddt de nem latja a gepem. Mi lehet a baja? A 2 kabelt bedugtam de semmi.

(#28668) MasterMark válasza bandi0000 (#28662) üzenetére


MasterMark
titán

Nem látom, de képhiba ezek miatt lehet.

Switch Tax

(#28669) bandi0000 válasza N@idia (#28666) üzenetére


bandi0000
nagyúr

persze ugyan ez, nekem kéri a tv nagysáság tis azt is megadtam de semmi, de nálad biztos hogy jobb? Mert lassan mindenki hülyének néz csak te nem :D

MasterMark: pedig már mindent kilőttem amit csak lehetett, na mind1 asszem bele kell nyugodnom, PC-n szebb a grafika vagy ugyan ilyen? Már csak mert megnézem azon is hogy milyen

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#28670) tunkiih


tunkiih
őstag

sziasztok. a sonynál világgarancia van? németországból hoznék be egy gépet valószinűleg számlával papirokkal élne itt is a garancia? köszönöm.

(#28671) gyuribácsi88 válasza tunkiih (#28670) üzenetére

nem

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28672) nismoka válasza tunkiih (#28670) üzenetére


nismoka
addikt

Nem.

(#28673) tunkiih


tunkiih
őstag

köszönöm. akkor maradok a helybéli vásárlásnál. :D

(#28674) N@idia válasza bandi0000 (#28669) üzenetére


N@idia
őstag

Nálam nincs olyan mint ami neked a videóban bár nekem nincs meg az nfs,de amikor a killzone-ról csináltál videót az nálam nem volt olyan így tuti más gond lehet nálad vmi be van kapcsolva a képi beállításoknál vagy a speciális képi beállításoknál vmi szűrő és az okozza neked a gondot

Ha más nem segít dug rá egy monitorra IPS kijelzőn még szebb a kép nekem Dell u2412M monitorom van már kipróbáltam azon még jobban néz ki csak ugye az nem ad ki hangot így digitális hangrendszert kell vennem 5.1-et mivel a ps4 nek van digitális kimenete így ha az meg lesz majd tuti nem tv-n fogom használni a Ps4-et mert IPS monitoron bámulatosan néz ki maga a színek csodálatosak.

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28675) bandi0000 válasza N@idia (#28674) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az a baj hogy 2 tv-n próbáltam ki, vagy olyat látok amit más nem, vagy nem néz hibának de engem ez zavar kipróbálom máshol meg talán haveromnak is megmutatom de ha ott is azt látom amit itt akkor képes leszek szakítani vele

Xbox One: bandymnc

(#28676) nismoka válasza bandi0000 (#28669) üzenetére


nismoka
addikt

Tv probléma lesz, cseréld le sony-ra. ;) Azokon tökéletes a game mód is.

[ Szerkesztve ]

(#28677) MasterMark válasza bandi0000 (#28669) üzenetére


MasterMark
titán

Élesség 0-án van?

Switch Tax

(#28678) tunkiih


tunkiih
őstag

ha már itt tartunk.. Samsung UE32F5000 tv megfelelő lesz ps4-hez? :) tudomásom szerint eléggé jó játékra a válaszideje miatt, ez az átnevezős kikapcsolós megoldás számomra új, de énis így fogom használni.

[ Szerkesztve ]

(#28679) Yummy válasza BabMester (#28663) üzenetére


Yummy
tag

Az miert van hogy a gepen 6 helyre tudom dugni de biosba 8 helyet lat amibol 2 slave a tobbi 6 master. Es barhova dugom mindig master lesz. Ez miert van?

[ Szerkesztve ]

(#28680) nismoka válasza tunkiih (#28678) üzenetére


nismoka
addikt

Inkább Sony KDL-32W705, tökéletes gamer tv nagyon alacsony input lag-al és a kategóriában legjobb képpel.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28681) MasterMark válasza Yummy (#28679) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen master? Milyen slave? Nem SATA vinyóról van szó?

Ha pedig IDE emulációban van, akkor természetes hogy master-re rakjabe. Egyébként nincs ilyen.

A maradék kettő hely pedig valószínűleg egy IDE vezérlő lesz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#28682) Yummy válasza MasterMark (#28681) üzenetére


Yummy
tag

Igazsag szerint nem kotottem meg be hdd-t ezert nem tudom hogyan kell. A ketto olyan kabelt beledugtam ami a masik hddbe is van a gepbe. Es olvastam hogy egyiknek master masiknak slave kell. De mostmar fogalmam sincs hogyan kell bekotni. A gep igy nem latja. Felismeri biosba mutatja hogy ottvan viszont sajatgepbe mar nem latom.

(#28683) N@idia válasza Yummy (#28682) üzenetére


N@idia
őstag

Ha windows 7 et használsz először meg kell adni az elérési utat az az kötetet ezt a lemezkezelésnél tudod megtenni csak aztán tudod formázni! Használd a start menü kereső és írd be lemezkezelés ott látni fogod a winchestert és jobb klik majd kötet aztán ok majd utána sajátgép és formáz woálá :R

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28684) gyuribácsi88 válasza nismoka (#28680) üzenetére

Ja csak pont 2x annyiba kerül :DDD

Én ezért játszok 27" monitoron, jó válaszidő (5ms) és jók a színek is, a legtöbb tv-nél az a gond hogy nagyon vakító, (persze ezt csak játéknál vettem észre, mikor nagyon koncentrál az ember pl fps játéknál) de tényleg játékra a legjobbak a Sony tv-k, W700-as szériától felfele. Csak meg kell fizetni ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28685) MasterMark válasza Yummy (#28682) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem SATA vinyó van a PS4-ben is, azt viszont egy darab SATA kábellel kell rákötni, arra csak egyet lehet kötni, ott nincs master/slave.

N@idia: Nem erről van most szó.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#28686) #20844032 válasza N@idia (#28674) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát izé, a valamirevaló tv-kben ips panel van. Samsungnál létezik a panel lottó, de az is leginkább az alacsony katwgóriáknál eredményhet xVA panelt, amivel ugyanúgy nincs semmi probléma.

ps: az irodában nekem is 2412-m van, és bár nem volt drága, én nem vagyok hanyattesve tőle, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.

[ Szerkesztve ]

(#28687) bandi0000 válasza MasterMark (#28677) üzenetére


bandi0000
nagyúr

persze, na itt egy utcsó videó, vízszintes csíkozódás látszik szerintem mostmár, mintha elszineződne néhány pixel ahogy ugye gurul az autó, nem tölti be előre vagy nem tudja betölteni hamar, megfigyeltem mikor gyorsan megyek, akkor meg ami a kocsi körül vaín út az szép, de ami elötte az olyan mintha nem is fullHd ba menne hanem valami kis felbontáson

Xbox One: bandymnc

(#28688) #20844032 válasza bandi0000 (#28662) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem te a mipmap szinteket látod (AF hiánya) :) Szerintem nem a tévéddel lesz baj.

(#28689) N@idia válasza MasterMark (#28685) üzenetére


N@idia
őstag

Áhh már látom leragadtak a master slave bekötésnél :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28690) bandi0000 válasza #20844032 (#28688) üzenetére


bandi0000
nagyúr

b+, igen pont ilyesmi mint ebben az összehasonlításba, és ez miért ilyen? javítanak rajta?

Xbox One: bandymnc

(#28691) #20844032


#20844032
törölt tag

De má ma minek kéne pécével hdd-t formázni, amikor a safe mode-ú rendszerinstall amúgy is megteszi? :)

(#28692) n000rbi válasza bandi0000 (#28690) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ezen a pc verzió megléte javíthat csak :)

(#28693) nismoka válasza gyuribácsi88 (#28684) üzenetére


nismoka
addikt

Vakító? Engem nem vakít, beálliítás kérdése, pc is 50" W829 sony-n megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#28694) #20844032 válasza bandi0000 (#28690) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem. Okádékul van megcsinálva. Az ilyet utólag már nem javítják többnyire.

(#28695) bandi0000 válasza #20844032 (#28694) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem, nem ez a játék érdekel mert ezzel el lennék, csak ha ezt az AF-et semelyik játék nem kapja meg és ilyeneket kell látnom akkor eladom ezt, mert nem az zavarna ha lejjebb vennének a grafból hogy ne legyen ennyire csili vili, hanem hogy azok mozognak amiknek nem kellenének :D tehát élek, jelen esetben föld amit látok

Xbox One: bandymnc

(#28696) nismoka válasza bandi0000 (#28695) üzenetére


nismoka
addikt

Akkor csak a gamer pc marad he ennyire kényes vagy. ;) Mint én, de azért a ps4 marad az exkluzívok miatt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#28697) k4rL^ válasza bandi0000 (#28695) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nincs AF konzolokon, legtöbb amit használnak max 4XAF, de leginkább semmilyen.

(#28698) bandi0000 válasza nismoka (#28696) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kurva jó :D az a baj nem csak kényes hanem csóró is vagyis hogy itt legyen egy 130k s gép amivel évente mondjuk 4 járékot játszok...na erre még aludni kell

Xbox One: bandymnc

(#28699) haddent válasza #20844032 (#28691) üzenetére


haddent
addikt

Nem formázni, újraparticionálni. Nem ugyanaz. Formázás a particiókat nem reseteli, ahogy a ps4 reinstall magában sem. Extra óvatosság, extra törlés. Nem szükséges, de a diablo3 szaggatása se normális. :R

(#28700) #20844032 válasza k4rL^ (#28697) üzenetére


#20844032
törölt tag

Má hogy az istenbe ne lenne... Amiről te beszélsz, az az előző generáció.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.