Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) Garada


Garada
őstag

Most lehet hogy oltári nagy hülyeséget kérdezek mivel MS kézben van de van lehetőség arra hogy skype esetleg legyen a konzolon?

(#29352) whYz válasza lancy (#29350) üzenetére


whYz
addikt

Szerintem bugos a store. Nekem is ezt csinalta, de probald meg paypallal azzal mukodik.

Garada: szerintem valoszinutlen.

Edit:
Ja bocs nem tudtam, hogy nincs paypal. En az angolt hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#29353) tepenzed válasza whYz (#29352) üzenetére


tepenzed
őstag

magyar storeba van már paypal?

(#29354) lancy válasza whYz (#29352) üzenetére


lancy
tag

itthon sajna nem lehet paypallal fizetni csak kartya vagy feltoltokartya, nekem nincs paypal opcio

(#29355) lancy válasza lancy (#29350) üzenetére


lancy
tag

Most mar nem kartyahibat ir hanem azt, h pillanatnyilag nem tudok penzt rakkni a penztarcamba :)

[ Szerkesztve ]

(#29356) powered válasza lancy (#29355) üzenetére


powered
tag

Hát a kártya reggel nekem is voltak gyíkjaim. Sőt haver, ezért adta el a ps4-et :D 1 napon keresztül próbálta beregelni a kártyáját meg a csajáét. Aztán feladta :D Kissé gagyi a rendszer

(#29357) N@idia


N@idia
őstag

Én a magyar store-t használom és ott gond nélkül tudok visa kártyával fizetni eddig nem volt gondom vele,bár nekem nincs UK regem.... még :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29358) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ha most natúrba megadom a kártyám adatait a gépnek, akkor vesz le pénzt? mármint mit tom én előfizetést automatikusan ad vagy valami? Eddig még nem volt ps+ csak ki akarom próbálni hogy elfogadja e? Illetve lehet e törölni a kártya adatait?

Xbox One: bandymnc

(#29359) N@idia válasza bandi0000 (#29358) üzenetére


N@idia
őstag

Ha regeled a kártyát kapsz 2 hét ingyen PS+ előfizetést(pénzt pedig ezért nem vesz le csak akkor ha vmit megveszel a store-ban),ha eddig nem tetted meg így ki tudod próbálni a multit stb azt hogy lehet-e törölni az adatokat gondolom igen,bár ebben nem vok biztos vki majd többet mond erről :B

PS+ előfizetést automatikusan nem add meg kell venni rá mész a store-ban,hogy Playstation plus-ra ott lesz hogy 14 dayfree trial PS+ megveszed és ennyi akkor lesz PS+ od 2 hétig és ez persze ingyen van nem von le semmilyen összeget !

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29360) front3r válasza N@idia (#29357) üzenetére


front3r
őstag

Én is azt. Nincs kedvem vacakolni usa accountokkal. Főleg hogy a lemezes vásárlás híve vagyok. Bankkártyát simán regisztráltam.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29361) N@idia válasza front3r (#29360) üzenetére


N@idia
őstag

Én is jobb szeretem a lemezes vásárlást(eladás szempontjából is jobb,mintha store-ban veszek vmit,mert azt eladni sem tudom) én csak akkor vásárolok a store-ban,ha kiegészítőt veszek,így vettem a Second Son Firstlight játékot is és a Bf4 prémiumot is így veszem meg,ha végre meg lesz a lemezes alap bf4 :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29362) bandi0000 válasza N@idia (#29359) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kösz, megadtam az adataim de mivel usa profilom van így kérdezi hogy hova küldje gondolom a számlát vagy fene tudja mit lényeg hogy kér egy lakcímet de mit adjak meg neki?

Xbox One: bandymnc

(#29363) BabMester válasza lancy (#29350) üzenetére


BabMester
senior tag

Nekem akkor szokta ezt, ha nincs rajta elég pénz

(#29364) N@idia válasza bandi0000 (#29362) üzenetére


N@idia
őstag

Hát én a saját címem adtam meg,de nekem magyar store van az USA-store-nál gondolom amerikai címet kér próbálj vmi kamu címet megadni(vagy várj meg egy olyan tagot aki USA store-al rendelkezik),de baj nem lehet belőle úgy is elektronikusan küldi a mail címedre a számlát...

Szerk.: Én már nem egyszer vásároltam a store-ban és eddig semmilyen számla nem jött a lakcímemre a telefonomon kaptam sms-t h ezt vettem meg ennyit vontak le és ennyi :) Szal nem hiszem h befolyásol vmit a lakcím ...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29365) BabMester


BabMester
senior tag

Úgy néz ki meghalt a PS-em nagyszerű... 1,5 hétig be se kapcsoltam, most szerettem volna játszani egy kicsit erre a kék kepernyonel nem megy tovább bármit csinalok...

(#29366) tepenzed válasza BabMester (#29365) üzenetére


tepenzed
őstag

huzz ki minden kábelt majd vissza,segíthet

(#29367) hulkobb


hulkobb
tag

Fifa demo nem tudjátok mikor jön?

(#29368) BabMester válasza tepenzed (#29366) üzenetére


BabMester
senior tag

Próbáltam, mivel csak úgy lehet kikapcsolni, kiirja h nem jól lett leallitva a rendszer csinál egy system ellenőrzést végig fut faszán 100% újra indulás és megint megakad ugyan ott..

(#29369) Tegla80 válasza BabMester (#29368) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ezt probald elohozni es utana mar talan tudsz valamit kezdeni vele....
"safe mode"
Angol leiras hozza: "safe mode",mit hogyan .....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#29370) k4rL^ válasza hulkobb (#29367) üzenetére


k4rL^
senior tag

Elvileg holnap, 9-én, de nincs pontos infó. Azért vélik ezt sokan, mert mindig két héttel a teljes játék megjelenése elött adták ki a demo-t.

(#29371) BabMester válasza Tegla80 (#29369) üzenetére


BabMester
senior tag

Hali, már megoldodott! :D úgy néz ki az volt a probléma h a net csak korlátozottan volt elérhető tehát kapott jelet, IP-t is letudott kérni de a csatlakozás a netre nem ment neki.. direktbe bedugtam a modembol kábellel (router kihagyva) és most jó :)

[ Szerkesztve ]

(#29372) Csigavair


Csigavair
tag

Hi all! Én is beálltam a csapatba egy drágasággal, a kérdésem az lenne, hogy ennyire lópikula sincs még a storeban ps4-hez? vagy az lehet a gond, hogy magyar lokalizációval csináltam az accot?

(#29373) bandi0000 válasza Csigavair (#29372) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hogy érted hogy lófasz sincs benne? Mit akarsz attól függ? :D eddig megjelent játékok benne vannak

Xbox One: bandymnc

(#29374) BabMester válasza Csigavair (#29372) üzenetére


BabMester
senior tag

Magyarba kevesebb minden van, igen :) amerikait vagy angolt érdemes csinálni (angollal működnek a magyar dombor nyomott Visa és Master card kártyák online fizetesnel, és használhatóak a letoltott DLC-k a CD-s jatekaidhoz, az amerikai viszont legolcsobb (legujabb játékok 13-14 ezer + leghamarabbi megjelenes) de viszont amazonrol vagy egyéb forrásból tudsz csak feltolteni rá pénzt és az innen vett DLC-ket nem tudod használni a CD-s jatekaidhoz) :)

(#29375) powered válasza Csigavair (#29372) üzenetére


powered
tag

Hali!
Üdv a klubban.

Ugyan ez volt a reakcióm nekem is :D
Alig van pár demó, és az árak is borzalmasak. App-ok sincsenek.(nekem is magyar lokal)

(#29376) BabMester válasza powered (#29375) üzenetére


BabMester
senior tag

Ramentem most nektek amerikai store-ba h All PS4 Games, 128-at listazott ki, ha leveszuk a deluxe stb editionokat akkor is több mint 100 játék van rá nem értelek :D

(#29377) Damage válasza Tegla80 (#29269) üzenetére


Damage
senior tag

Én bevállalom. Előrendeltem a Street Rod-ot is. Felhívtam a boltot, szerintük tényleg meg fog jelenni, csak nem csináltak neki reklámot. Számomra gyanús. A Freedom Factory Studios web oldala (aki elvileg a fejlesztő/kiadó, az ő nevük olvasható az állítólagos borítón) gyakorlatilag 1 képből áll. A facebook-os oldalukon nincs semmi info és 18 ember like-olta 2012 januárja óta (ezalatt 1 post került ki). Örülnék, ha kijönne egy játszható verzió, ráadásul 10 ezer Ft korrekt ár egy PS4 játékért. Csak nehogy a PS3-as Postal3 sorsára jusson. Nem lennék meglepődve, ha soha nem adnák ki...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#29378) gyuromoj


gyuromoj
veterán

TGS 2014 - ezeket a címeket hozza a Sony

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29379) BlackDesert válasza Damage (#29377) üzenetére


BlackDesert
tag

Én is erősen gondolkodom rajta :)

Rászörcsöltamarra amit írtál, és nekem támadó kódot tartalmazó official oldat dobott ki :D

[ Szerkesztve ]

(#29380) bandi0000


bandi0000
nagyúr

USA profillal tudok fizetni magyar bankkártyával? Illetve amikor megadom az adatokat a lakcímhez mit írjak az acc címét vagy a valódit?

Xbox One: bandymnc

(#29381) BabMester válasza bandi0000 (#29380) üzenetére


BabMester
senior tag

Nem tudsz, viszont amazonon tudsz venni US gift cardot amit elfogad :) de egyébként 5-tel feljebb írtam le

[ Szerkesztve ]

(#29382) bandi0000 válasza BabMester (#29381) üzenetére


bandi0000
nagyúr

angollal működnek a magyar dombor nyomott Visa és Master card kártyák online fizetesnel

Ezt írtad, de én is online akarok venni közvetlen magyar bankkártyáról

Xbox One: bandymnc

(#29383) H0sT|s válasza bandi0000 (#29382) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Aki holnap Destinyzni kezd, és kedve lenne kicsit tolni az vegyen fel PSN-n: bryanhostis

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#29384) BabMester válasza bandi0000 (#29382) üzenetére


BabMester
senior tag

Anglia és Amerika 2 külön regio ha nem sikerült volna értelmezni :) késő van fogjuk a faradtsagra :D ;)

Angolnal elfogadja a magyar kártyákat, Amerikainal nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#29385) bandi0000 válasza BabMester (#29384) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tényleg este van :D Nekem US van asszem :D Legalább is ez szerint: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/home/games

tehát akkor elfogadja? Vagyis arról van szó hogy van azt mondja h oké a kártya vagy visszadobja más baj nem lehet :D

Xbox One: bandymnc

(#29386) Tegla80 válasza bandi0000 (#29385) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemnemnemnemnem fogadja el.
Neked usa accod van......amazonos verzio megy nalad .....haddent irt rola "szamarvezetot".

UK accnal megy ,amit BabMester irt a dombornyomot kartyakkal,de csak akkor ha a valos cimed adod meg az accnal is.(a kartyaval eggyezot)

kápiiisí már??!! :D

Damage
Nah erre kivancsi leszek.....(dobj mar egy linket majd a bolthoz,......meglesem.... ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#29387) bandi0000 válasza Tegla80 (#29386) üzenetére


bandi0000
nagyúr

most már teljes mértékben :D kösz :D

Xbox One: bandymnc

(#29388) BlackDesert válasza Tegla80 (#29386) üzenetére


BlackDesert
tag

http://www.konzolokszervize.hu/playstation4/street-rod-ps4

http://www.progame.hu/ps4/jatekok/street-rod-sony-playstation-4.htm (itt képek is vannak)

elég sok helyen elő lehet rendelni

[ Szerkesztve ]

(#29389) Tegla80 válasza BlackDesert (#29388) üzenetére


Tegla80
addikt

Thx. :R
Remelem kiadjak valamikor...,egy tizes szannak ra En is.

Sony® & PlayStation®

(#29390) konyi79


konyi79
addikt

Úgy látom rögtön kezdődik a Destiny. Kezd a PSN beállni. :DDD

(#29391) oriic válasza konyi79 (#29390) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Vicces, de sajnos igaz.

Live-Die-Respawn

(#29392) gyuribácsi88 válasza konyi79 (#29390) üzenetére

Hát elég sokan rácuppannak világszerte szóval érthető. A live megbénult attól a 10 magyartól aki a COD Ghosts kulcsot szerette volna beváltani :DDD szóval érthető ha több százezer Destiny user megbénítja a ps+-t.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29393) konyi79


konyi79
addikt

Na megvettem a digi verziót ps3-ra (Destiny), nagyon remélem a ps4-re letölthetővé válik reggel.

(#29394) konyi79 válasza oriic (#29315) üzenetére


konyi79
addikt

Ezt benéztük, reggel 9-től játszható itthon. :Y
Na sebaj, majd holnap délután....

(#29395) gyuribácsi88

Sony Silver Headset

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29396) oriic válasza konyi79 (#29394) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kiírta neked, vagy hol látod?

Live-Die-Respawn

(#29397) kola99


kola99
tag

Új füles

[link]

(#29398) konyi79 válasza oriic (#29396) üzenetére


konyi79
addikt

[link]

Remélem sikerült a link, már telóról vagyok. Jobb oldalt felül számol vissza.

(#29399) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Felvettem most pár fórumtársat Destinyhez, ne lepődjetek meg ha meghívót kaptok!
Ha van kedvetek vegyetek fel!

üdv, :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#29400) powered


powered
tag

Én ma leszek du. Destiny ps4 , vegyen fel, aki akarja majd nyomni. :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.