Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) N@idia válasza k4rL^ (#29200) üzenetére


N@idia
őstag

Nagyon sokat dobott rajta Bf4 -nél próbáltam haveromnál 37/11 volt a K/D levettük ezt az fps freak-et és 17/24 lett a k/D TDM-et toltam többször is kipróbáltam úgy,hogy rajta van és úgy,hogy levettük egyértelműen pontosabban tudtam célozni,ha rajta volt.Lehet parasztvakítás vagy nem ember válogatja,de tapasztaltam én nekem bevált sokat hozzá segített a pontosabb célzáshoz. Szóval érdemes venni ilyet aki sokat játszik FPS-játékokkal vagy legalább próbálja ki :K

Szerk. Ami még számomra nagyon jó benyomás volt az hogy nem csúszott le az analóg karról a kezem jobb tapadást biztosít akkor is ha kicsit izzad a kezed enélkül sokszor van úgy,hogy lecsúszik....

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29202) N@idia


N@idia
őstag

Aki nem próbálta az nézze meg ezt a videót kár,hogy nálunk nem lehet kapni viszont köszi a linket 7500 ft és ingyenes a házhoz szállítás megrendeltem :R [link]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29203) Remi1234 válasza Tatyla (#29188) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Engem sem győzőtt meg a beta.. Elég nagy hypot sejtek mögötte, csak úgy mint a Watch dogs mögött. Úgy gondolom, hogy itt is az lesz a legfontosabb, hogy talász-e társaságot, akikkel lehet együtt játszani. Szvsz magányos farkasként nincs értelme belevágni.. Én is csak azért rendeltem elő 2 napja, mert Veterangeri rámírt, hogy van [ez] a csapat. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz belőle..

PSN ID: RemiFungus

(#29204) Remi1234 válasza N@idia (#29201) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ém mondjuk nem tudom mennyit dob, de az biztos, hogy ha nélküle játszok (ismerősnél majdnem hasonló beállításokka) életképtelen vagyok :) De ez nyilván azért van, mert már megszoktam. Én xbox360-ról hoztam át a kütyüt és eleinte nagyon furcsa volt a bal analóg helyzete miatt. Én most már első körben olyat vennék, ahol a bal oldali alacsonyabb, mint a jobb. De ez nyilván kéz függő.. Nekem sokszor kényelmetlen az L3 hossza és adrenalin teljesen lecsúszik párszor az ujjam (sprintelés és jármű BF4nél)

PSN ID: RemiFungus

(#29205) N@idia válasza Remi1234 (#29204) üzenetére


N@idia
őstag

Pont ezért rendeltem ilyet [link] itt a bal oldali alacsony és a jobb oldali magasított én is tapasztaltam és haverom is azt mondta olyat nézek amelyiknél a baloldali alacsony (sprintelésnél nekem is lecsúszott)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29206) shunter válasza N@idia (#29201) üzenetére


shunter
aktív tag

Én inkább ajánlanám az ORB ot. http://www.dvdgalaxis.hu/controller_thumb_grips_4_pack_orb_ps4_41758?utm_source=argep&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link
2 garnitúra van benne. 2db alacsony domború bal oldalra, 2db magas homorú a jobb oldalra. Bár a kiosztása variálható, de sztem így a legjobb. A jobb oldalra magasabb a hosszabb erőkar miatt, így könnyebb a célzás. Alacsonyabb bal oldalra mert jobb ha kisebb és kicsit duci az élén így nem vágja az ujjbegyet. Jó anyaga van és stabilabban rögzül mint a KF.

[ Szerkesztve ]

(#29207) bandi0000 válasza shunter (#29206) üzenetére


bandi0000
nagyúr

+1 ugyan ezt használom szerintem jó, bár én 1k ért vettem darabját :D

Xbox One: bandymnc

(#29208) shunter válasza bandi0000 (#29207) üzenetére


shunter
aktív tag

Én Veszprémbe helybe vettem. 2rugó volt a szett. Abszolút jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#29209) shunter


shunter
aktív tag

Pluszba hozzátenném, h CQC KF em is van. Még a 360hoz vettem. Jó volt, szerettem, de volt többször is, h a nagy cod ozás közepette lerepült. Ennek az ORB nak stabilabb a rögzítése, az anyagminősége pedig simán KF szint.

(#29210) gyuribácsi88 válasza N@idia (#29201) üzenetére

Én meg inkább ezt ajánlom, nekem bevált ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29211) BabMester válasza gabor0077 (#29185) üzenetére


BabMester
senior tag

+1

Sose fogom megérteni ezt a "nem tudok még 1-2 napot várni, azonnal ki akarom fizetni az azt se tudom pontosan mit, ha meg nem egyezik az elvárással, csapkodom az asztalt" mentalitást :)

[ Szerkesztve ]

(#29212) Gijon


Gijon
senior tag

00:24-kor lekapta a Sony a pénzecskémet a Destiny-re :O . Pedig már azt hittem, hogy feledékenyek.

(#29213) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Aki tolta a Destiny bétát, az csekkolja majd le a Bungie oldalára belogolva a Codes menüpontban, hogy mindent unlockolt-e az accjához, mert én is találtam pár régebbit, amit még nem oldottam fel a bétázás után.

https://twitter.com/nkaaa

(#29214) powered


powered
tag

Esetek többségében alig akar bejönni a ps store. Nálatok is ilyen vagy csak nálam?

(#29215) boost válasza Gijon (#29212) üzenetére


boost
addikt

ez miért baj? Jah, azt hitted, hogy megkapod grátisz? :D

(#29216) Gijon válasza boost (#29215) üzenetére


Gijon
senior tag

Óhhh bíztam a grátiszban :) , csak 9.-én jelenik meg,... gondoltam majd akkor próbálkoznak be először. Asszony kártyája van regizve, szóval nem lesz körmös ebben a hónapban :D , vagy csak nekem :O

Más: erről a CRONUSMAX-ról hallottatok már? Kormányra érdekelne majd, de a leírás szerint müxik "mindennel" laggmentesen.

[ Szerkesztve ]

(#29217) Meghivott válasza powered (#29214) üzenetére


Meghivott
addikt

Nálam mindig bejon.

(#29218) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Destiny gyűjtői változatok unboxingja :)

https://twitter.com/nkaaa

(#29219) caska1991


caska1991
tag

Jobb a celzas. En is az oldalukrol rendeltem. Szkeptikus voltam de tenyleg sokkal jobb. :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29220) caska1991


caska1991
tag

Nekem is lekapta a penzt. Halistennek gyors voltam es meg 15k-ert rendeltem be mikor kezdodott storeon. :P :D

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29221) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Én is kaptam üzenetet, hogy le akarják vonni a kártyámról a Destiny árát, de nincs rajta pénz. Dobozosan szeretném majd megvenni, ha lesz a kártyámon pénz ugye nem fogja automatikusan levonni?

(#29222) caska1991


caska1991
tag

De. Automatikusan vonja le ha storeon rendelted elo.

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29223) Bencus88 válasza caska1991 (#29222) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Vissza lehet ezt még vonni valahogy? Mert mikor rendeltem sehol nem találtam. Gondoltam majd ha nem tudják levonni ennyiben marad. De igazából a kártya adataimat se tudják, szóval nem tudják miről levonni :DDD

(#29224) bolha23 válasza Bencus88 (#29223) üzenetére


bolha23
aktív tag

Ha nem tudják levonni megjelenésig, akkor kapsz majd egy újabb üzenetet amiben semmisnek veszik az előrendelésedet.

(#29225) Bencus88 válasza bolha23 (#29224) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszönöm! :R

(#29226) laciba77


laciba77
tag

Diablora, keddtől pedig Destiny-re elérhető vagyok. Aki szeretne, nyugodtan vegyen fel.

(#29227) BlackDesert


BlackDesert
tag

Srácok, a street rod nevű ps4 játékról tud valaki valami videót vagy valami egyéb infót adni? Úgy akarnakeladni egy gammát, hogy semmi reklám meg semmi infó? Na nemár..

(#29228) LeventeV


LeventeV
senior tag

Vásárolt már közületek valaki Amazonról PSN feltöltőkártyát, PayPal segítségével?

(#29229) tepenzed válasza LeventeV (#29228) üzenetére


tepenzed
őstag

amazonon nem lehet paypallal fizetni

más:péntektől én is nyomom Destinyt,aki majd akar co-op,raidek később az vegyen fel légyszi,psn:tomyP92

[ Szerkesztve ]

(#29230) BMS


BMS
őstag

hali

Van méretbeli különbség a ps2 meg a ps4 kontrollere között? azért a ps2-őt írtam mert ez a legutolsó ps ami a birtokomban volt :D utána már xbox :D az analógok távolsága érdekelne..mennyire áll kézre?(ujjra :D )

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#29231) LeventeV válasza tepenzed (#29229) üzenetére


LeventeV
senior tag

Kár. :(
Kösz a választ.

(#29232) Madwe válasza BMS (#29230) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nagyobb lett valamennyivel, igy mar jo a két analóg közötti táv! (Ps3ig ha a balt jobbra jobbat balra huztad össze érhetett az ujjad :) )

(#29233) Tibcsó válasza LeventeV (#29231) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

De bankkártyával igen.....................

(#29234) BMS válasza Madwe (#29232) üzenetére


BMS
őstag

muszáj valahol kipróbálnom akkor :D csak az a gáz,hogy egyik ismerősömnek sincs meg tatabányán sehol sincs kiállítva még az üzletekben sem

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#29235) Sami22


Sami22
aktív tag

Járt már így valaki?
Ma bekapcsoltam a konzolt és láttam, hogy a last of us, nincs a listában. Megnéztem a Library-t, ott sem volt feltüntetve és a storage managment sem hallott róla. Utána néztem a dolognak és kiderült, hogy ez egy ismert bug. A ps random letöröl játékokat. Digitális vétel volt, de szerencsére a sotre-ból elérhető maradt, épp most töltöm le újra.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#29236) gyuribácsi88 válasza Sami22 (#29235) üzenetére

Még 1 ok a lemezes játékok mellett :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29237) LeventeV válasza Tibcsó (#29233) üzenetére


LeventeV
senior tag

Mindegy milyen a bankkártya?

(#29238) gabor0077 válasza Sami22 (#29235) üzenetére


gabor0077
tag

Nekem ilyesmi még sose jött elő, hála az égnek :F

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29239) krx21 válasza gyuribácsi88 (#29236) üzenetére


krx21
nagyúr

Így van...

(#29240) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy játszottam a Destiny beta veziójával és összeszedtem jó pár drága cuccot.Használható lesz a profil a teljes verzióval?

Illetve aki csapatban szeretne játszani a kezdetektől az vegyen fel ismerősnek:Gigabyga :R

(#29241) gyuribácsi88 válasza Gigabyga (#29240) üzenetére

Nulláról indul mindenki a teljes játékban. ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29242) Tibcsó válasza LeventeV (#29237) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Nekem VISA kártyám van azzal működik.

(#29243) Gigabyga válasza gyuribácsi88 (#29241) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Sejtettem:) köszi!

[ Szerkesztve ]

(#29244) Takashi


Takashi
aktív tag

Azt kérdezném a tisztelt jelenlevőktől, hogy milyen JÓ MINŐSÉGŰ védőt tudnátok ajánlani a DS4 kontroller analóg karjaira, hogy ne kopjon róla a gumibevonat? Nem kell magasított, meg ilyesmi - csak szimplán legyen normálisan felrakható, kényelmes és tartós. Köszönöm a válasz(oka)t. :R

七転八起

(#29245) krx21 válasza Takashi (#29244) üzenetére


krx21
nagyúr

Olvass vissza volt már róla szó... PL

(#29246) Meghivott válasza krx21 (#29245) üzenetére


Meghivott
addikt

Ugyanez ebay-ről féláron van, 1 hét alatt ér ide.
Már ha számít a pénz...

(#29247) Dawide@axele válasza Takashi (#29244) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szia!

Én ezt találtam!A minőségről nem tudok írni de olcsó nagyon. :DD

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29248) haddent


haddent
addikt

Nem nagyképűsködés, de ha itthon kapható úgy, hogy bemegyek elhozom és így kerül 2 ezer Forintba akkor tuti nem várnék heteket azért, hogy egy ezrest spóroljak. Főleg, hogy 4db van a csomagban és az életben nem kopik el egy se (nem olyan mint a gyári analóg)

(#29249) Meghivott válasza haddent (#29248) üzenetére


Meghivott
addikt

Nem minden vidéki városban ilyen egyszerű a helyzet.
Ha belföldi rendelés, akkor is kell várni 2 napot + postaköltség.
Amúgy igazad van.

(#29250) Csillag01 válasza haddent (#29248) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Sziasztok

Vki magyarazza mar el erthetoen es pontosan hogy kell es hol kikapcsolni a kontroller kek fenyet.

Elore is koszonom.

Asus Rog Phone 6

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.