Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) mfranky válasza nkAAA (#29696) üzenetére


mfranky
őstag

De azok az "addok" állandóan generálódnak szerintem, folyamatosan érkeztek. Volt egy időszak, amikor elég sokáig elvittük szerintem, és még utána jött egy csapat varázslóval, meg knightal meg rengeteg harcossal.
Azért lenne jó beszélni, mert itt már taktikázni kell... pl. 1-2 ember sniperrel kellene valami magas helyen, aki egy fejlövéssel hatástalanítja a Knightokat, és a többi meg szedi az Ogre-t.
Tegnap pl. egy csomószor jó lett volna mondani nektek, hogy hagyjatok amíg "respawn"-olnak, mert aki olyan helyen purcan ki, hogy esélytelen a "revive", akkor felesleges odajönni...akkor addig a 30-40mp-ig a túlélés legyen a cél nektek...
...na meg egy összehangolt 3-as supercharge is jól jött volna párszor.... :D

Remi1234

Szerintem folyamatosan generálódnak, de nem töltődik vissza az Ogre élete...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#29702) BlackDesert válasza Takashi (#29690) üzenetére


BlackDesert
tag

A jövő hónapban a Middle-Earth Shadow of Mordor gammát szerettem volna, de látva a trailereket meg a gameplayt, rájöttem hogy nem nekem való, így marad a Drive Club :)

(#29703) nkAAA válasza Remi1234 (#29700) üzenetére


nkAAA
aktív tag

1.) szerintem nem tölti vissza az életerejét - így is nagyon sok van neki..
2.) én bíztam benne, hogy elfogynak, de talán csak egy időre szoktak, mert volt, hogy kiirtottuk a nagyját, felugrottam az egyik felső platformra és lespawnolt mellém vagy 6-7 szörny

Franky: meglehet, csak ha őket meg nem irtjuk ki - legalább a nagyját -, akkor teljesen esélytelen, hogy (zavartalanul) megölhessük az ogrét. Igen, egyetértek a csapatjátékkal és a sniperkedéssel kapcsolatban is, én próbáltam csipázni, de amikor túl sok a szörny, akkor nem nagyon lehet.

Jaja, csak ilyenkor fejben el kéne számolnunk 30 másodpercig - asszem annyi a respawn time - és akkor tudnánk, ha egyedül maradunk, hogy meddig kell még kitartani. Az a baj a super charge-dzsal, hogy a combosabb szörnyek életének felét viszi csak le, bár ha egyszerre ketten tolnánk, akkor megoldhatnánk 1-1 pakkot.

https://twitter.com/nkaaa

(#29704) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem értem a magyar store-t fifa 15, destiny enyhén nagyon túlárazva 21k de pl a metro redux lemezes áron van 12 ért, ennyire alattomosak lennének hogy az utcsó bőrt is lehúznák a magyarokról?

Xbox One: bandymnc

(#29705) tepenzed válasza bandi0000 (#29704) üzenetére


tepenzed
őstag

az UK store-ról meg ne is beszéljünk,ott 20k alatt nem kapsz normális játékot,több ezer forinttal drágább mintha lemezeset vennél.

Bánom,hogy annó nem rögtön USA accot csináltam,így most azt csak letöltésre használom mert a maximum $60 dolláros ár még így is csábító,hogy jelenleg 245 Ft 1 USD :OOOO

[ Szerkesztve ]

(#29706) boost válasza bandi0000 (#29704) üzenetére


boost
addikt

Azért egy 120ezres játékgépről beszélünk, és 20ezres játékokról. Ami lényegébe egy luxuscucc. Az "az utcsó bőrt is lehúznák a magyarokról" kifejezést túlzásnak érzem. :D Benneteket is fenyegettek, hogy PS4et kell venni? :D

Mellesleg 3-4 hete még 15ezer volt a Destiny alap kiadása a magyar storeban. Megjelenéskor felugrik, majd visszaereszkedik. Kereslet-kínálat.

(#29707) bandi0000 válasza boost (#29706) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem úgy értem én az utcsó bőrt, csak ha us-ban 13 ért tudják adni akkor itt mért nem, sőt tovább megyek adják annyiért mint a lemezes változtat, nem hiszem hogy drágábban jönnének ki a digitálissal, minthogy kiírják lemezre és még szállítás stb stb, De most is 21k, mennyit kellene várni vele hogy jó árban legyen? Fifára várok de az is 21

tepenzed: Most is US accom van, csak bizonytalan vagyok, pláne ha abból indulok ki hogy arra nincs fifa 15 demo, kellett csinálnom egy magyar accot hogy kipróbálhassam, és nem tudom eldönteni melyikre álljak rá hosszabb távra

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#29708) caska1991


caska1991
tag

En is probaltam csipaval szedegetni a knightokat, de szerintem a legidegesitobbek a kis ordito rohadekok akik vagdosnak. Hiaba lehet egyet konnyen megolni ha jon belole egyszerre 10. Nem baj ma megdoglik mind :D

szerk.: hiaba kiszoptunk annyiszor meg lehuzzak a jatekot en kurvara elveztem/elvezem :)

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29709) tepenzed válasza bandi0000 (#29707) üzenetére


tepenzed
őstag

usa storeba is van csak 1 nappal késöbb jött,valamikor ez fordítva van.

(#29710) Madwe válasza bandi0000 (#29707) üzenetére


Madwe
nagyúr

használd mindkettőt s vásárolj ott ahol épp olcsóbb/egyáltalán van, hol itt a probléma :)?

(#29711) bandi0000 válasza Madwe (#29710) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem az olcsóság a probléma, vagyis az is :D csak US-ra nem olyan egyszerű pénzt rakni, magyarral meg elvileg elfogadja a kártyám, viszont ugye majd 8k-val drágább 1 játék na még ezt meg kell álmodnom :D

tepenzed: hát én még mindig nem látom, neten se

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#29712) nkAAA válasza caska1991 (#29708) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Azoknak szoktam adni a meleet a pofájukba :D

szerk.: én is

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#29713) mfranky válasza nkAAA (#29712) üzenetére


mfranky
őstag

Egyébként akkor mi van, ha én éppen tegnap kezdtem el a Venus első pályáját...elvittem egy darabig, de nem végig, és Te akkor hívtál be pont a Venus főszörnye ellen? Akkor mi van? Úgy veszi a játék, hogy én azt már megcsináltam, vagy ugyanúgy végig kell vinnem az egészet odáig, és még1szer legyőzni? :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#29714) tepenzed válasza bandi0000 (#29711) üzenetére


tepenzed
őstag

(#29715) bandi0000 válasza tepenzed (#29714) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Tényleg itt van, eddig hogy nem vetem észre

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#29716) nkAAA válasza mfranky (#29713) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Nyugodtan tudod folytatni onnan, ahol abbahagytad. Nekem is volt ilyen, hogy valami félbemaradt és ha a bolygó térképén ráviszem a küldire a kurzort, akkor az X gomb megnyomására Resume-t ír.

https://twitter.com/nkaaa

(#29717) BabMester válasza Remi1234 (#29700) üzenetére


BabMester
senior tag

Sikerült megcsinalnunk az ogret a holdon ha kell segítség szólj :DD

Az volt a taktika egyébként h 2-en oltuk a kis szörnyeket amik folyamatosan jelennek egyre erősebben amíg el az ogre, a 3. Ember pedig csak azzal foglalkozott h az Ogret lőtte, meg a 3 embernek lehető legtávolabb folyamatos mozgásba kell lenni h ne egy helyre koncentralodjon a sok ellenfél

[ Szerkesztve ]

(#29718) nkAAA válasza BabMester (#29717) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Köszi a tippet, ezt a taktikát mi is kipróbáljuk :)

https://twitter.com/nkaaa

(#29719) konyi79 válasza nismoka (#29677) üzenetére


konyi79
addikt

Én ps3-ra előrendeltem, mikor olvastam a cikket ingyenes lesz ps4-re. Ráadásul a Digital Gourdian editiont. Nekem mikor írtad, még nem volt elérhető. Nem kicsit be voltam parázva, megszívtam az előrendelés miatt. Napközben írtam is a sonynak, aztán nem tudom miért, a levél miatt vagy a nagyon sok levél miatt amit kaptak, de ott virít az áruházban a purchased felirat már a ps4 változat alatt is.
Nem kicsit megnyugodtam. Szerintem sokan másik is, amerikai fórumokon elég lincshangulat volt amikor úgy volt az előrendelőknek nem lesz ingyen ps4 változat.

(#29720) caska1991


caska1991
tag

A store drágaságáról csak annyit hogy megvan mindkét véglet. Pl a watch dogsot még mindig 20 körül adják (magyar store), de aprón már megveszed 6 ezerért. A destinyhez pl 15ért jutottam hozzá, mert a béta alatt annyi volt előrendelésben. Kíváncsi lennék ezen kívül hanyan jutottak hozzá ennyiért. Úgyhogy ki kell fogni. :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29721) Remi1234 válasza bandi0000 (#29707) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Szerintem erről kérdezd meg a kuszaszemet, meg a királyunkat.. Hogy miért 27%-os az ÁFA és miért gyengül folyamatosan a forintunk.. Vagy akár reklamálni is lehet a Sonynak, hogy ,,Tiszteletet a magyar PS nemzedéknek" :)

BabMester: igen majd jó lenne. Arra is gondoltam, hogy az elején, amikor még le van kötve, akkor 3-an egyszerre rakétavetőzni a hasán azt a motyót, ami a critet adja. Ezzel talán jelentősen le lehet szedni a HPját. De ehhez meg ugye kellene chat :)

Nem tudom itt ez a Destiny őrület mennyire zavaró, de van erre külön [topic]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#29722) Tegla80 válasza Remi1234 (#29721) üzenetére


Tegla80
addikt

+1 az off ban irtakra.....
(csak mondom,h engem "intettek meg" mar itt ilyen hsz miatt,h ......zálok. :K finoman a szavakkal meg burkoltan is,mert bunti lesz sajna.... )

Sony® & PlayStation®

(#29723) Remi1234 válasza Tegla80 (#29722) üzenetére


Remi1234
aktív tag

köszi az infot.. gondolkodtam is rajta, hogy mennyire lehet ez szabályos :) majd kiderül, részemről ennyi volt a dolog

PSN ID: RemiFungus

(#29724) front3r


front3r
őstag

(#29725) boost válasza front3r (#29724) üzenetére


boost
addikt

Ha csapatban akarunk játszani, szerintem elég jó lesz a PS+ változat. Ùgyis az a lényeg, hogy eggyütt játszunk.

(#29726) mlinus


mlinus
őstag

ez komoly hogy dinamikus időjárás nélkül jelenik meg? :U

(#29727) front3r válasza mlinus (#29726) üzenetére


front3r
őstag

Igen, ki is jelentették, de jön patchben! Ilyen ez a rohanó világ...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29728) boost válasza front3r (#29727) üzenetére


boost
addikt

Fanboy válasz: Nézzük a jó oldalát, addig kiismerjük a statikus ido"ja´rással a játékot. :D Mellesleg dinamikus ido"járás jól hangzik, de versenyben zavaró is lehet, hogy pont akkor kezd esni az eso", mikor elo"ttem még egy komoly kanyarkombinácó van, akivel versenyben vagyok, az meg már túlvan rajt. :D

[ Szerkesztve ]

(#29729) mlinus válasza front3r (#29727) üzenetére


mlinus
őstag

Naja, dehát ez késett egy évet is. :DDD
Mindegy, jó lesz. Remélem.

(#29730) Rabbitf_24 válasza front3r (#29724) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ez azt jelenti, hogy az alap verzióban csak napsütésben lehet tolni? :B ;]

(#29731) MrPG8 válasza Rabbitf_24 (#29730) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem annyit jelent, hogy verseny közben nem változik. De előtte viszont ki tudod választani milyen időben akarsz veretni.

(#29732) boost válasza Rabbitf_24 (#29730) üzenetére


boost
addikt

vagy végig esik az eso". Vagy borús. Mintha eddig nem játszottál volna autós játékkal. :D

(#29733) mlinus válasza MrPG8 (#29731) üzenetére


mlinus
őstag

Hát, nem úgy tűnik. Nem lesz eső/hó a patchig.

(#29734) boost


boost
addikt

Ez tök szép kép [Driveclub]

(#29735) front3r válasza mlinus (#29733) üzenetére


front3r
őstag

Az lesz akkor, hogy így még nem várta közösség az esőt, mint ebben a játékban! Na de bezzeg a valóságban! :D Most kapunk esőt rendesen, és ehhez nem kell patch. ;]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29736) Rabbitf_24 válasza mlinus (#29733) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

mondtam én hogy csak napsütés lesz.... :D
A végén majd kiadják autók nélkül, aztán az első patchben megkapjuk a kocsikat és lehet tolni... ;] Ez azért már gáz nem?

[ Szerkesztve ]

(#29737) Madwe válasza Rabbitf_24 (#29730) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, ez azt jelenti, hogy amikor ingyenes patchben beteszik a fizetős verzióba, akkor a ps+os ingyenesek is meg fogják ezt kapni, ingyen, semmi többet nem jelent :P

(#29738) mlinus válasza Rabbitf_24 (#29736) üzenetére


mlinus
őstag

Tagadják, de szerintem a Forza horizon 2 miatt rakták bele az időjárást, csakhát nem akarták megint elhalasztani a játékot, ezért marad a patch. Más logikus magyarázatot nem tudok rá elképzelni.

(#29739) whYz válasza front3r (#29735) üzenetére


whYz
addikt

Kit erdekel az idojaras?

Split-screen lesz mar vagy ps4-re nem is lesz soha split-screen autos jatek? :W

(#29740) mlinus válasza whYz (#29739) üzenetére


mlinus
őstag

engem :DDD
sajnos nem lesz, mindent beáldoztak a grafikáért (60fps-t is)

(#29741) boost válasza whYz (#29739) üzenetére


boost
addikt

nem lesz split screen

(#29742) front3r válasza whYz (#29739) üzenetére


front3r
őstag

"Kit erdekel az idojaras?"

Neeeee, ilyet ne mondj!!! :( Az egyik kedvenc hobbim, úgyhogy nálam eltalálták, hogy mi hiányzik egy ilyen játékban. ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29743) whYz válasza mlinus (#29740) üzenetére


whYz
addikt

Hihetetlen...

Engem az se izgatna ha 720p-ben menne 30 fps-el a split screen csak legyen. Miert nem lehet megoldani? :O

(#29744) Remi1234 válasza mlinus (#29738) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Lehet, hogy így van. Mint ahogy manapság mindenhol a SW iparban. A legfontosabb irányelv az, hogy időben legyünk a piacon (előbb mint a konkurencia), ami ugye a minőség és tartalom rovására megy. Az a lényeg, hogy vegyék meg a termékünket (X működő dologgal), aztán majd patchekkel hozzárakjuk a többit.

PSN ID: RemiFungus

(#29745) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok nektek soha semmi sem megfelelő...

(#29746) boost válasza Remi1234 (#29744) üzenetére


boost
addikt

A másik véglet volt a GT 5, amit aztán addig húztak, hogy már a végén a kutya se volt rá kíváncsi. Meg nem is lett nagy szám, ennek ellenére. Ùgy tu"nik a japánok is modernizálnak ( biztos a sok amcsi fejesnek köszönheto"), és a gyors kiadási ciklusokban hisznek. :D

(#29747) mfranky válasza whYz (#29743) üzenetére


mfranky
őstag

Azért mert a smart 3d tv-k a split screent automatikusan átraknák 3D-be.... :DDD :DDD :DDD

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#29748) boost válasza mfranky (#29747) üzenetére


boost
addikt

:D

(#29749) Tegla80 válasza mfranky (#29747) üzenetére


Tegla80
addikt

Es ezzel mi is lenne a gond??
Mert pl az lg fele "dual play"pont errol szol,ami persze a Sony "dual view""talalmany"ra epul ;)
"ezt lehet pl igy"

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#29750) Remi1234 válasza Tegla80 (#29749) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Hát nekem LG TVm van és még xbox-on kipróbáltuk. Nekem nem tetszett, pont a felbontás változása miatt.

PSN ID: RemiFungus

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.