Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) Madwe válasza N@idia (#28248) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig mar tavalyra ígértek csak csúszik... Nem a teljes játék lesz ingyenes, de nagy része az lesz

(#28252) haddent válasza Zjunior (#28245) üzenetére


haddent
addikt

Pont olyan ajánlat, mint a többi. A kamera jó hogy megkapod de úgyse használod. A TLoU meg 1 játék ára, hát nem hiszem, hogy bárki emiatt vár vagy ugrik rá egy csomagra. De ezt félretéve valóban jó, mind jó. Továbbra is a legolcsóbb és legjobb konzolgeneráció, úgyhogy hajrá :R

(#28253) Zjunior válasza haddent (#28252) üzenetére


Zjunior
veterán

:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#28254) gyuribácsi88

Driveclub-ból kapnak a PS+ plusz előfizetők egy kis ízelítőt, 1-2 pályát, meg 3-4 autót. Így legalább ki lehet próbálni megvétel előtt. Nem a teljes játékot kapjuk meg ingyen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28255) Meghivott


Meghivott
addikt

A ps+nál mindig csak az aktuális tartalmat lehet tölteni, ha most fizetek elő, a korábbi ingyenes játékokat nem tudom leszedni?
köszi

(#28256) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#28254) üzenetére


tepenzed
őstag

,,One of the recurring questions we keep seeing is about the scale of the PlayStation Plus Edition. The simple answer is that with an active PlayStation Plus subscription, you can download DRIVECLUB PlayStation Plus Edition, which comes with one location (India), 11 tracks, 10 cars and access to all game modes."

[ Szerkesztve ]

(#28257) konyi79 válasza Meghivott (#28255) üzenetére


konyi79
addikt

Nem, csak azt ami frissen jön ki. De azt később bármikor, míg él az előfizetésed.

(#28258) #20844032 válasza Madwe (#28251) üzenetére


#20844032
törölt tag

Dehogy a nagy része...
psplus DC:
1 ország (india)
11 pálya
10 autó
Minden gamemódból egy része

teljes DC:
5 ország
55 pálya
50 autó
50 tour events

Jóval több, mint egy demo, de ha játszani fogod, meg kell vedd.

(#28259) Meghivott válasza konyi79 (#28257) üzenetére


Meghivott
addikt

Szuper.
Értelmetlen megoldás.

(#28260) MerLinh válasza Meghivott (#28259) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát attól függ, ps4ben ha multizni akarsz akkor már nem is annyira =)
és a plus megszünésével nem fog ugymond elveszni, ha legközelebb veszel akkor megint tolhatod a már "megvett" cuccokat

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#28261) gyuribácsi88 válasza tepenzed (#28256) üzenetére

A lényegen nem változtat semmit, ami az lett volna hogy "nem a teljes játékot kapjuk ingyen".

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28262) Meghivott válasza MerLinh (#28260) üzenetére


Meghivott
addikt

Nem a ps+, hanem az, hogy a régi tartalmakat az új előfizető elől miért zárják el.

(#28263) shunter válasza Meghivott (#28262) üzenetére


shunter
aktív tag

Mert így motiválnak, h minél előbb fizess elő. Mert ha nem, akk 1-2 olyan címről lemaradsz amibérdekelt volna. Érted? Én pont lecsúsztam az Outlastról, ha jobban képbe lettem volna akk egy hónappal elöbb beaktiválom a + t.

(#28264) Madwe válasza Meghivott (#28262) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hogy aki akarja azt az ingyenes címet fizessen rá elő akkor, amikor bekerül, ne várakozzon :) egyszerű üzleti érdek ez. Amúgy ps3nál amikor novemberben újra előfizettem ps4 miatt, akkor hirtelen be tudtam zsákolni 12 zsíros címet, szóval azért van kivétel ami bent maradhat, de ps4nél erre még tuti sokáig kell várni... Amúgy nem tudom melyik címet hiányolod, de egyik sem egy nagy eresztés :) azért én szeretem őket...

(#28265) Meghivott válasza Madwe (#28264) üzenetére


Meghivott
addikt

És akinek valamiért később lesz gépe (1-3 év múlva), és mondjuk csak azért fizetne elő a ps+ra, mert 6 hónappal előtte a kedvenc játéka elérhető volt és így most is le tudná szedni?
Ez nem motiváló?

(#28266) #20844032 válasza gyuribácsi88 (#28261) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pontosan egy az öthöz az esélye, hogy játszani tudsz majd azokkal, akik a teljest nyomják. Innen nézve a psplus edition cimke barokkos túlzás.

(#28267) shunter válasza Meghivott (#28265) üzenetére


shunter
aktív tag

Az így is úgyis előfizet. Márcsak a multi miatt is. Max bánkódik egy sort.

[ Szerkesztve ]

(#28268) bandi0000 válasza Meghivott (#28265) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hátha te 1 játék miatt vennéd meg a ps+-t akkor nagyon jól jártál, mivel már most a 20k-s címek 10k alatt vannak 2 év után 3-4-5k ért vágják utánad

Xbox One: bandymnc

(#28269) Meghivott válasza bandi0000 (#28268) üzenetére


Meghivott
addikt

Ok, az 1 játék sarkos volt, de számomra ez akkor sem logikus, még üzleti szempontból sem.

(#28270) #20844032 válasza Meghivott (#28265) üzenetére


#20844032
törölt tag

Gép nélkül is előfizethetsz, és megveheted ingyen. Persze biztos nem sok ilyen van, de technikai akadálya nincs.

(#28271) bandi0000 válasza Meghivott (#28269) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szerintem 2 éven belül ne számíts jó címekre, ha multizni akarsz akkor így is ugy is megveszed, ha meg nem, akkor eldöntöd hogy megér e neked 1-2 játék X ezer forintot, vagy mielőtt ingyen le lehet szedni te akkor beruházol egy 3 honapos előfizura, de szerintem az se jó megoldás

Xbox One: bandymnc

(#28272) shunter


shunter
aktív tag

A psn+ a multi miatt alap, az ingyen címek csak extra. Bár ettől még persze, h az emberek várják a jó címeket. Ez természetes. Én pl nem az indie játékokat nem csipázom, hanem azt hogy azok közül is a szarabbakat adják. Pl a Fez nek most örültem, de szeptemberi.... no komment!
No de ha psn+ akkor 1 valami mellett mindig elmegyünk, és az az akkciók! Psn+ a néha elég jól lelehet faragni az árakból. Pl én most USA acc ra mikor akciós volt a BF4+Prémium ot be is zsákoltam. Ha jól emlékszek az akciós árból a plusz miatt még spóroltam 10$ t.

(#28273) kovsol


kovsol
titán

Kaptam egy The Crew béta kulcsot aminek nagyon megörültem, erre PC-s kulcsot kaptam, pedig PS4 -re jelentkeztem. :((( Na mind1 azért kipróbálom PC-n. Abból is be tudom lőni, hogy kb milyen lesz a játék.

May the Force be with you!

(#28274) konyi79 válasza Meghivott (#28259) üzenetére


konyi79
addikt

Kiválóan működik így is, és nagyon megéri így is.
Az egy dolog, lehetne minden ingyen, de nincs. Ha ingyen odaadnának minden játékot ingyen plushoz, akkor az lenne a baj, miért nem adnak akkor már hozzá egy konzolt.

(#28275) barcabome


barcabome
aktív tag

Az is a DDOS miatt lehet, hogy pár napja lassan, vagy egyáltalán nem tölti be a barátlistámat a PS4, valamint néha egyik játékom ikonja sem tölt be? Marha idegesítő, előbb is ez volt, kikapcsoltam a gépet és hármat csippant... Restart után jó volt minden, viszont 1-2 perc elteltével a barátlistám megint meghülyült. :W

[ Szerkesztve ]

(#28276) Sztalker762 válasza kovsol (#28273) üzenetére


Sztalker762
tag

Most kipróbáltam én is, rádugtam a DS4-et PC-re. Bejövős game, bár nem vagyok oda az autós játékokért, de ez faszának tűnik. A PS4-es béta egyébként kb 1 hónap múlva indul. :)

(#28277) mfranky válasza barcabome (#28275) üzenetére


mfranky
őstag

Nekem standby módban csippant hármat, mielőtt abba ment...azt hittem az új firmware csinálta ezt...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#28278) BlackDesert


BlackDesert
tag

Nekem ezt a ddos támadás előtt kezdte el, bár akkor az ustream-mal voltak gondok és kikapcsolásnál kettőt csipogott. Próbáljátok ki Ti is, ha leveszitek netről csipog e még.!? Nekem úgy megszűnt a csipogás, szóval azért valami katyvasz lehet, vagy volt sajna a ddos alatt. Remélem nem valami fertőzéses móka..

[ Szerkesztve ]

(#28279) kovsol válasza Sztalker762 (#28276) üzenetére


kovsol
titán

Én az Xbox360 gamepaddal tolom, mert azt vezeték nélkül is tudom használni PC-vel. Azonnal felismerte, hogy Xboxos vezérlővel akarok játszani, és teljesen xboxos UI -t kaptam a játékban. Kocsik irányításával meg vagyok elégedve, a belső nézet is rendben van. Kritikus szemmel néztem, mert a nagy kedvenc Forza Horizonnal mértem össze, és egyelőre nem tűnik gagyinak egy forza horizon után se. :K Egyébként fix 30fps -re van szabályozva a PC verzió, és jóformán meg se kottyan egy i5-3570k+7870XT nek 1920x1080 high grafikán ezt tartani(40-50% GPU kihasználtság), szóval ezt a szintet grafikában szerintem minimum hoznia kell egy PS4-nek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#28280) shunter


shunter
aktív tag

Van aki beszerezte az inFamous FL ot? Ha igen milyen lett? Hossza?

(#28281) k4rL^ válasza shunter (#28280) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja, szerintem nagyon jó lett, az alapjáték nem kell hozzá, de kapsz egy pluszt abban az esetben, ha megvan.
Történet semmi extra, kb 4 óra volt, viszont az Arena rész nagyon tetszik. 15$-ért nagyon megéri, ha tetszett az Infamous Second Son.

(#28282) shunter válasza k4rL^ (#28281) üzenetére


shunter
aktív tag

Aham. Köszi :-) Igen az SS bejött nagyon. Végigvittem mind a két szálat. 15$ tényleg nem sok, de viszont a 4óra kevés. Bááááár ha az árához viszonyítok meg hosszú :-) Aréna? Spoiler mentesen ez mi?
Am szerinted/szerintetek mekkora esélye van, h ez bekerül psn+ ba? Ok, hülye kérés mert ennyi erővel semmit se kellene megvenni, de ilyen olcsóbb, rövidebb címeket valószínűbbnek tartok, h adnak a közeljövőbe mint AAA 60$-os okat.

(#28283) k4rL^ válasza shunter (#28282) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nekem is kedvenc PS4 játékom eddig az Infamous Second Son, szerintem ez a DLC is megér ennyit. A 4 óra csak a story rész kb, plusz ennyi még van a mellékküldik, platina trophy-hoz itt kicsit több idő kell a challangek miatt.
Az a rész egy zárt helyen van, ahol különböző feladatok vannak egyre nehezebb ellenfelekkel, de nem akarom mondani, hogy mi, bár ez sejthető a trailerből is. :) Van leaderboard, ahol a pontszámokat lehet nézni stb.

Szerintem előbb kerül be az alapjáték PS+ ba, mint ez. Hiszen ezt inkább azok fogják megvenni, akiknek tetszett az I:SS.

[ Szerkesztve ]

(#28284) Tegla80 válasza shunter (#28282) üzenetére


Tegla80
addikt

MGS sem kerult meg be.......kint van mar jo regen es kb hasonlo jatekido.(volt aki a "demo" szot is le merte irni ra. :D )
Itt az elejen ne varjatok csodat.....
Nyugodtan vedd meg ,ha kell. :K
(1even belul,tuti nem adjak plus ban sztem.)

Sony® & PlayStation®

(#28285) shunter válasza k4rL^ (#28283) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi :-) Sztem beszerzem. Ennyit bőven megér.

(#28286) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ma elvileg délután 4-tôl, 13 órán keresztül PSN karbantartás. :((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#28287) Tatyla válasza Mrdevil (#28286) üzenetére


Tatyla
őstag

akkor a ku....

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#28288) BlackDesert


BlackDesert
tag

Na, felvettem a csipogva leálló pléjsztésönök miatt a kapcsolatot az illetésekkel és, ha a frissítés után is fenn fog állni a probléma, vagy egyéb rendellenesség fennáll akkor vegyük fel mielőbb az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot.

Ügyfélszolgálatunk telefonos elérhetősége:
+36 1 814 4800 (munkanapokon 11:00-20:00 között)

(#28289) nkAAA válasza Mrdevil (#28286) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Nyilván a legjobb időszakban ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#28290) haddent válasza Mrdevil (#28286) üzenetére


haddent
addikt

9:40 AM to 4:50 PM Pacific Time

+9 -el vagyunk, tehát 18:40 - 01:50 elvileg

Metro redux





[ Szerkesztve ]

(#28291) shaddam válasza BlackDesert (#28288) üzenetére


shaddam
aktív tag

Teljesen leáll vagy standby? Nekem talán még ki se volt kapcsolva december óta, fogalmam sincs kell-e csipognia :))

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#28292) barcabome válasza Mrdevil (#28286) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nagyon f@sza mondhatom. Utóbbi napokban egy lókaki volt a PSN. A karbantartások és a DDOS támadások is egyre gyakoribbak, lassan örülhetünk annak is, ha 2-3 naponta van PSN. Eddig nem sajnáltam a PS+t, de ezért pénzt kérni elég érdekes...

Tegnap korán húztam aludni, mert kicsit sz@rakodott a PSN, nem töltötte be a barátlistámat néha, meg eltűntek a játékok a kezdőképernyőről. Mindegyik játéknak Killzone SF volt a neve, de az ikon nem töltött be (indítani sem tudtam játékot), Restartkor meg 3 csippanás.

Mondom majd ma meló után multizok sokat, de akkor tárgytalan ez is. Remélem hétvégén meg jön a LiquidSquad... Hétfőn pedig bízom benne, hogy Maintenance. :W :((

[ Szerkesztve ]

(#28293) haddent válasza barcabome (#28292) üzenetére


haddent
addikt

Nem tudom miről beszélsz, összesen fél napig (azt hiszem vasárnap?) volt nem elérhető DDoS miatt azóta minden tökéletes...

(#28294) nismoka válasza barcabome (#28292) üzenetére


nismoka
addikt

Tegnap egész este a PSN-en multiztam, semmi gond nem volt.

(#28295) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Most fogok winyót cserélni a ps4-ben, ezért 2 kérdésem lenne:

- ha felhőbe menti a játékmentéseimet, akkor az a gépen is megvan, vagy csak felhőben?
Lementek minden játékmentésemet usb-re, akkor a felhős is közte van, vagy az az accountomhoz tartozik?

- Mindent újra le kell majd szednem gondolom, ami eddig digitális vásárlás volt...ezt manuálisan kell majd újra megtennem, vagy automatikusan leszedi azokat, amik a gépen voltak? (ps+ játékok pl.) Vagy csak "purchased" felirat, és újra le kell szednem? Azért kérdezem, mert érdekes ez a PS Store néha, vannak olyan játékaim, amit felismer (Entwine), hogy megvettem, de olyan is, ami meg van véve, mégsem jelzi a store nálam (pl. Trine2)...

Egyébként az a DDoS mit takar? Kicsit utánaolvastam, de nem tiszta, ez "csak" a játékszervereket fertőzi, vagy közvetlenül a mi PS4-ünkre is veszélyes? Nálam Standby módban volt csak a 3 csippanás, azt hittem azért mert rádugtam tölteni a DS4-et....kikapcsoláskor még nem csippant...

üdv :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#28296) #20844032 válasza mfranky (#28295) üzenetére


#20844032
törölt tag

A felhőbe a gépen lévő mentéseket szinkronizálja. Nincs olyan, hogy felhős, meg nem felhős. A felhőn az van, ami a gépen van.
A játékokat nem fogja letölteni magától.
A ddos nem fertőzi sem a játékszervereket, sem a te ps4-ed, egyáltalán semmit nem fertőz. Az egy támadás, amit már fertőzött pécék végeznek a psn szerverekkel kutyaközönségesen azáltal, hogy forgalmat generálnak, egyszerre annyit, ami elviszi a sávszélességet. A PS4-eddel ettől semmi nem fog történni. Ha csippan, biztosan nem ettől.

(#28297) #20844032 válasza barcabome (#28292) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kutya baja a psn-nek. Nálad van gond.

(#28298) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Kaptam beta key-t a crew-ra. :D :D

(#28299) Tatyla válasza haddent (#28290) üzenetére


Tatyla
őstag

nem nem ,itt egy kalkulátor

16.40

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#28300) mfranky válasza #20844032 (#28296) üzenetére


mfranky
őstag

Akkor elméletileg nem is kéne mentenem a játékmentéseket, mert megvannak a felhőben? Vagy ez játék kérdése? WD és TLoU-t is láttam felhőmentésbe pl., de mondjuk Diablo3-ból még egyet sem... :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.