Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) #20844032 válasza barcabome (#28399) üzenetére


#20844032
törölt tag

Félreértettelek. Bocs.

(#28402) barcabome válasza #20844032 (#28401) üzenetére


barcabome
aktív tag

Moby: No problem.

Más: Diablo 3-at megéri megvenni azoknak is, akik nem kimondottan elvetemült rajongói a műfajnak? Anno nyomtam egy kicsit x360-on, nem rossz a játék, viszont multiban még nem próbáltam.

AC4 Black Flag-ben gondolkodom, hogy megvegyem-e vagy a Diablo-t...

AC-t végigvittem anno boxon, de az nagyon tetszett, szívesen tolnám PS4-en is, viszont valamennyire Diablo is vonz csak attól tartok hamar ráunnék. :))

[ Szerkesztve ]

(#28403) A.tessz válasza barcabome (#28402) üzenetére


A.tessz
senior tag

Simán megéri, multi sokat hozzádob föleg , ha haverokkal játszol!

(#28404) gabor0077


gabor0077
tag

Nem tudjátok véletlen, hogy a Metro Redux mikor jön PSN-re, és hogy külön meg lehet-e majd venni a Last Light-ot? :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28405) front3r válasza gabor0077 (#28404) üzenetére


front3r
őstag

Várhatóan holnap érkezik PSN-re, és meg lehet venni külön a Last Light-ot.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#28406) gyuribácsi88 válasza front3r (#28405) üzenetére

A Metro redux tartalmazza a 2033-at és a Last Lightot is, egyben van a kettő, nem lehet külön megvenni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28407) BabMester válasza gyuribácsi88 (#28406) üzenetére


BabMester
senior tag

"You can try each game individually via PlayStation Store for $24.99, or get both together in the retail Metro Redux double pack."

Meg lehet venni külön is..

[ Szerkesztve ]

(#28408) BabMester válasza barcabome (#28402) üzenetére


BabMester
senior tag

Ha nincs haver akivel egymás mellett vagy online tudjátok nyomni nagyon nagyon ismétlődő és unalmas lehet, illetve ha nem vagy az a fajta mint ahogyan én sem, h max szintű embernél még napokat-heteket bele ölsz csak h minden fegyverből,páncélból meg legyen a legjobb, csalódást fog kelteni, végig játszottam, nem azt mondom h megbántam a vételt de ha tudom h "csak" ennyi, nem szerzem be teljes áron, hanem várok akcióra, mert valjuk be, h a Story után megcsinalhatod újra ugyan azokat a pályákat csak nehezebben elég kevés, legalább valami pvp-t tehettek volna bele(amúgy napi pár óra mellett max 1 hét a Story, utánna már csak a gyüjtögetés megy)

[ Szerkesztve ]

(#28409) gyuribácsi88 válasza BabMester (#28407) üzenetére

Akkor sorry, ezt nem tudtam :R

Én csak lemezes játékokban gondolkodom, és ott egyben van a kettő. :K

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28410) gabor0077 válasza front3r (#28405) üzenetére


gabor0077
tag

Köszi az infót! :) Akkor valszeg megveszem külön. 2033-mat végigvittem anno. Ez a 60 fps 1080p elég jól hangzik :) PC-men nem futott ilyen jól.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28411) Madwe válasza bandi0000 (#28400) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, mert azzal a profillal lépsz be, ami nem primary. így a primary megosztja a játékokat, a másikba meg be vagy lépve, uh eleve használhatod azokat. Havernál ugyanez csak fordítva.

(#28412) hrvp válasza kovsol (#28338) üzenetére


hrvp
aktív tag

Azért kérdezz meg valakit aki nem lakótelepen panelban, hanem mondjuk kertes házban lakik, hogy szerinte mennyire nem elmaradott a sebesség. Romániai ismerős folyton azzal jön, hogy ott már mióta van gigabites net. Szomorú, hogy mondjuk a T (nálunk nincs más, pedig nem kis város, belváros) meg sem próbálja felvenni a versenyt a digi áraival és sebességével. 1000/100 1ms ping helyett lehet örülni a 30/5 30ms-nek.

(#28413) kovsol válasza hrvp (#28412) üzenetére


kovsol
titán

Öcsém egy 1000 fős somogyi faluban lakik és 60/6 Mbit/s netük van.

May the Force be with you!

(#28414) BabMester válasza hrvp (#28412) üzenetére


BabMester
senior tag

Nálunk megyeszekhely, a keruletunkben csak UPC elérhető kabelesen, az is úgy h 120-as max 30-al tölt és minden hónapban legalább 1x telefonalgatni kell, külsős szerelő urak jönnek ki, mondták h az egész utcában lévő rendszer olyan elavult h kompletten cserélni kellene... idén eddig a kicsit arrébb lévő villanyoszlopon lévő doboz is 2x gyulladt ki spontán mert kedves eon-osok azt is csak heggeszgetik csere helyett... 2014...

[ Szerkesztve ]

(#28415) tarti19 válasza k4rL^ (#28392) üzenetére


tarti19
senior tag

Ez igaz a Pulse típusra is? Ott sem érdemes VVS-t állítgatni? Továbbá, miért nagyon halk mindenki, amikor all audiora állítom a menüben a hangzást? Szinte senkit sem hallok, kivéve miután lehúztam minden más hangot a játékban s a menüben.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28416) tarti19 válasza barcabome (#28402) üzenetére


tarti19
senior tag

AC-re tudok neked megoldást :P
Egyébként rengeteg jó dolgot hoztak be a konzolos verzióba, ami megnöveli a játékélményt.
Mivel ez már a RoS kieget is tartalmazza, így adventure mód szinte "végtelen" lehetőséget kínál a grindelésbe oltott farmolásnál :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28417) front3r


front3r
őstag

A Metro Redux fent van PSN-en! 3 féle változatban: A teljes csomag, csak a 2033, csak a Last Light.
A magyar storeban 6k csak az egyik játék, az egész csomag meg 12k.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#28418) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Pörög a Destiny pre-load:

https://twitter.com/nkaaa

(#28419) krx21 válasza front3r (#28417) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor annyi mint a lemezes változat... Ami szerintem mindig jobb... :K

(#28420) Madwe válasza tarti19 (#28415) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van egy chat/sound állító cucc, ott tudod beállítani hogy keverje ki, valszeg nálad el van tolva a sound irányába...

(#28421) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön PS4-re is a Dust: An Elysian Tail.

Zseniális Metrovania stílusú játék, amelyet egy ember csinált...

Live-Die-Respawn

(#28422) tarti19 válasza Madwe (#28420) üzenetére


tarti19
senior tag

Lehet, hogy ez furcsa kérdés lesz, de láttam videókban, hogy a fejhallgató s a kontroller össze van kötve egy átjátszó kábellal. Ez mire szolgál? Persze kipróbálom, ha hazatipegtem, de nem értem a helyzetet:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28423) Madwe válasza tarti19 (#28422) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom, elhagyta a dongle-t s csak kábelesen tudja összekötni :D? semmi szükség kábelre...

(#28424) gabor0077 válasza tarti19 (#28422) üzenetére


gabor0077
tag

A kis headsetet amit adtak a PS4-hez én is a kontroller jack-jébe dugtam.. :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28425) Madwe válasza gabor0077 (#28424) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt oda is kell, de ez egy wireless sony fejes, amihez nem kell kábel.

(#28426) temes69 válasza BabMester (#28408) üzenetére


temes69
aktív tag

hát azért ennél több van a dioban. pláne az új patchtől fogva az endgame kva jó lett. én anno megvettem megjelenéskor pc-re és a mai napig játszok vele. igaz nem hetente, de amikor elkap a hentelési kedv simán beletolok pár órát. az sem igaz, hogy csak a story módot tudod újrajátszani nehezebb fokozaton. régen így volt, de most már ott az adventure mód, ami totál random, és mindig más. sokan végigtolják barbárral 3x oszt abba is hagyják(ezt nem neked szántam, no offense). időt kell neki adni, meg tuti lesz még kieg is hozzá :)

(#28427) Hossel


Hossel
tag

Üdv! Megéri ilyen konzolra beruházni, váltani ps3ról? Elsősorban Fifazni szoktam, de mást is játszom: Uncharted, Heavy Rain, The last of Us.. vannak olyan alkotások ahol már azért "kiteljesedik" a nextgen és leesik az állam?

Üdv

(#28428) Meghivott válasza Hossel (#28427) üzenetére


Meghivott
addikt

Reméljük a Fifa 15 ilyen lesz!

(#28429) gabor0077 válasza Hossel (#28427) üzenetére


gabor0077
tag

inFamous Second Son, Killzone Shadow Fall elég szép játékok. De a Tomb Raider is elég durván néz ki.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28430) Hossel válasza gabor0077 (#28429) üzenetére


Hossel
tag

Olvastam ezekről, de azt írták olyan nagy áttörés nincs. Azthittem azóta van valami más is. Ilyen kevés game van rá?

(#28431) oriic válasza Hossel (#28430) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#28432) gabor0077 válasza Hossel (#28430) üzenetére


gabor0077
tag

Aki áttörést várt genváltás elején az maradjunk annyiban, hogy ostoba. :) Jönnek majd itt az igazi nextgen címek, de idén már biztosan nem, inkább 2015 vége, 2016. Uncharted 4 iszonyat brutál lesz, ezt most le merem fogadni.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28433) tarti19 válasza Hossel (#28427) üzenetére


tarti19
senior tag

fifa esetén teljesen új játékot kapsz, mint előtte:P Szóval nagyon meg fogsz lepődni, mert annyival jobb, hogy ez már generációváltásnak mondható.
A többi játék pedig azért nem kimondottan sokkal erősebb grafikailag mint az előd, viszont látványban köröket tud ráverni. Szóval az állad attól fog leesni, hogy nem 500 objektumot s 1000 méterig látsz el, hanem ezeknek a sokszorosára , mindeközben a mozgás , animációk, esetenként a játék folyamatos sebessége fog lenyűgözni. Szóval neked megéri váltani :)

Csak PC s nextgenre fejlesztett játékból majd most fog jönni nem kevés. Következő fél év nagyon-nagyon erős lesz számunkra.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28434) #20844032 válasza Hossel (#28430) üzenetére


#20844032
törölt tag

>de azt írták olyan nagy áttörés nincs

PS3-hoz képest? Ki írta? Hadd kommentelem meg! :DD

(#28435) Hossel válasza #20844032 (#28434) üzenetére


Hossel
tag

Mert olyan hatalmas különbség van? Az előző hozzászólónak: Fifaban az animációk is jobbak lettek vagy csak a grafika? Nézők még mindig papírgalacsin?

(#28436) tarti19 válasza Hossel (#28435) üzenetére


tarti19
senior tag

Ignite motor... minden szónál többet ér :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28437) Madwe válasza Hossel (#28435) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hatalmas a különbség ps3hoz képest :)

A fifaban egészen új a motor, a fizika, az animációk, a játékosok egymásra reagálnak... Nézz kicsit utána az ignite engine-nek, ez adja a next gen fifa sava borsát :)

(#28438) gabor0077


gabor0077
tag

Még hozzátenném, hogyha összehasonlítasz bármilyen PS3 játékot egy PS4-essel, rögtön észreveszed, hogy nincsen annyi rece, sokkal jobban néznek ki a játékok, mivel legtöbbjük 1080p-ben fut.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28439) Hossel válasza Madwe (#28437) üzenetére


Hossel
tag

PS3 as verziót is az Ignite hajtja .

(#28440) #20844032 válasza Hossel (#28435) üzenetére


#20844032
törölt tag

1 generációnyi.

(#28441) tarti19 válasza gabor0077 (#28438) üzenetére


tarti19
senior tag

Szerintem hagyjuk ezt az 1080p-t:P
Az egy dolog, hogy tudja-e ezt a felbontást, de van hozzá állandó frame is ingadozás nélkül? Továbbá a "grafika" mennyire sínyli ezt meg, mert most még sok-sok játék van ami bőven, persze így is élvezhető s korrekt a történet s látszik, hogy sokan ráfekszenek a minőségre,de tudjuk azért hol vagyunk most :P

Hossel: az Impact akart lenni, csak az új generáción (PS4, ONE) s PC-n ( idén először) van Ignite motor.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28442) Meghivott válasza Hossel (#28439) üzenetére


Meghivott
addikt

YouTube, gameplay videók, szűrés: ezen a héten. Látni fogod magad is.

(#28443) Hossel válasza tarti19 (#28441) üzenetére


Hossel
tag

PC-n most lesz először Ignite motor nem? Most akkor nem tiszta. Jelen pillanatban a Fifa 15öt ne vegyük ide. Melyik generáción milyen motor van? Telóról macerás megnézni.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#28444) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Lehet valahol kapni HDD védő borítót más színben? Narancssárga, sárga, piros, vagy átlátszó feldobná a konzolt:).

(#28445) tarti19 válasza Hossel (#28443) üzenetére


tarti19
senior tag

PS4, One s PC-re csak Ignite engine van/lesz a jövőben, amíg nem kapnak majd egy másik jobb hajtást :)
PS3, 360 meg a társai csak impact motort kapnak a jövőben. Tippre úgy talán 1 maximum 2 évet húznak ki a current cuccosok :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#28446) #20844032 válasza HaZsolt (#28444) üzenetére


#20844032
törölt tag

Skineket lehet ebayen.

(#28447) Hossel válasza tarti19 (#28445) üzenetére


Hossel
tag

PC n a 14 nem kapta meg az Ignite motort. De a 15 akkor igen? Ha jól sejtem a PC tartja majd a lépést az új konzolokkal?

(#28448) moltam88 válasza Hossel (#28430) üzenetére


moltam88
tag

Most az elején még természetes, hogy nincs rá annyi exluzív mint amennyi a PS3-on gyűlt össze 8 év alatt.

Van előrelépés, de azt neked kell eldönteni, hogy megéri-e váltani. Multiplatform címekből mindig tudsz nézni összehasonlító videókat (Tomb Raidert érdemes pl. megnézni, de fifát is nézhetsz, ha téged inkább az érdekel). Az exluzívokból is nézhetsz videót, Infamous SS pl. elég durván néz ki szerintem.

Nekem speciel a grafikai előrelépésnél sokkal többet jelent, hogy összességében lett kényelmes használni a gépet. Ha van egy új játékod, berakod, és fél perc múlva játhatsz (háttérben telepíti). Háttérben automatikusan tölti, és telepíti a patcheket. Már nagyon kevés olyan dolog van, amit ne lehetne a háttérben elintézni, anélkül, hogy megakasztaná a játékodat. PS3-nál pl. eléggé idegesítő, mikor játszani akarsz valamivel, és várhatsz fél órát mire letölti a patchet hozzá.

Én azt mondanám, hogyha egy kis utánajárás után nem győznek meg a videók, és nem vagy hardcore gamer, aki mindig a legújabb, legteljesebb élményt szeretné kapni, akkor még ráér a vásárlás.

(#28449) Hossel válasza moltam88 (#28448) üzenetére


Hossel
tag

Értem. Eddig az itt kapott információk elég meggyőzőek. Köszi a válaszokat!

(#28450) mfranky


mfranky
őstag

Szeretnék egy hülyeséget kérdezni :)
A PS4 újratelepítéshez fat32-re formázott usb kell, ahogy olvastam.
Játékállás mentésekhez is fat32, vagy a rendszer már akkor bármit kezel(ntfs, stb..)?

De gyanítom bármilyen formázott usb-re lehet játékállást menteni... ;)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.