Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29501) MrPG8 válasza nismoka (#29498) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Jó, ő futár (mondjuk étteremnél). Neki az a melója, most mit mondjon? Ezért írtam, hogy ugye nem sokan adnak 10%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#29502) nismoka válasza MrPG8 (#29501) üzenetére


nismoka
addikt

Ja ok, nekem végülis 8, kaja futárnak 10% az ok, én 15%-ot szoktam adni vagy amilyen kedvem van. De ha kihülve hozza akkor legközelebb semmit! ;)

[ Szerkesztve ]

(#29503) Tatyla válasza MrPG8 (#29495) üzenetére


Tatyla
őstag

Semennyit ez nem pizzafutár

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#29504) MrPG8 válasza Tatyla (#29503) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát én egyszer szúrós tekintetet kaptam a futártól, amikor a TV-t hozták. (Nem mellesleg direkt mondtam, hogy délelőtt hozzák, nem gond ha egy nappal később jön csak meg. Erre mikor hív, 5-kor, hogy mindjárt ottvan...) Persze, nem adtam semmit, erre játszotta a dacos dámát.

(#29505) shunter


shunter
aktív tag

Gold füleshez van Destiny séma! :-)

(#29506) tepenzed válasza shunter (#29505) üzenetére


tepenzed
őstag

és érzékelhető a különbség? mondjuk last of us-os sem volt piskóta..

(#29507) shunter válasza tepenzed (#29506) üzenetére


shunter
aktív tag

Passz... csak rátöltöttem a fülesre. Este leszek. Majd tesztelem.

(#29508) Tituka


Tituka
senior tag

Sziasztok!

lenne egy kérdésem, adott egy új ps4 alapgép kapok lehetőséget egy-két demo letöltésére?

előre is köszi!

Skizofrén vagyok, és én is...

(#29509) nkAAA válasza Tituka (#29508) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Csak, ha a területileg illetékes járásbíróság is úgy akarja. Amúgy meg:

https://twitter.com/nkaaa

(#29510) Petya2900XT válasza MrPG8 (#29495) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Én is futár vagyok és sokszor hallom ezt a 10%-os dolgot..hát speciel én kamionalkatrészeket szállítok,ma egy turbót vittem ki egyik körömbe 570e-ért..nah most ha annak a 10%-t odaadják nekem borravalónak a héten be se ülnék már a kocsiba :DDD Ellenpéldának ettem már sütit 400 ft-ér is..annak a 10%-a meg..akkor inkább mosolyogva megköszönöm és visszautasítom :)

Mellesleg valaki elmagyarázhatná mivel vagyok én másabb h alkatrészt szállítok ki mintha modjuk pizzakihordó vagyok.. :U

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#29511) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Megjött!!!! :D
Indul a játék

(#29512) caska1991 válasza shunter (#29505) üzenetére


caska1991
tag

Pont most akartam kérdezni hogy lesz a gold füleshez destiny profil de akkor fain. Már csak haza kellene érnem így hogy csak hajnal 4ig toltam :D

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29513) BabMester


BabMester
senior tag

Na hát érdekes benyomasaim vannak a Destinyrol ma jelent meg és már 11-es leszek 1-2 mob után a 20-bol, majdnem megvan az összes bolygó is (kicsit ráfekudtunk ma :D) és nem tudom h akarják ezt évekig tervezni.. a pvp nem olyan szórakoztató keveslem a 6v6-ot, a patrolozas megy egyszerűen halál monoton..

[ Szerkesztve ]

(#29514) otoaak


otoaak
tag

Destiny

Nekem digital delux preorderem van de nem települt fel a játék a béta indítójával meg nem megy. Nem tudja valaki, hogy lehet beaktiválni, hogy feltelepítse a játékot? Kódot nem kaptam a válasz email-ben semmi nincsen csak egy számla kód meg minden egyéb nélkül. Még júniusban rendeltem elő a játékot, kaptam az előrendelésér béta kulcsot és a telepítés akkor is macerás volt, de ott legalább volt egy elem amit telepíteni lehetett most meg semmi nincsen csak a fizetős verziók a store-ban.

[ Szerkesztve ]

SG Note Pro P900

(#29515) tarti19 válasza BabMester (#29513) üzenetére


tarti19
senior tag

Az bizony nagyon fogós kérdés:) Ami még kérdésesebb, hogy mi került ezen 500 millió dollárba?
Bár fikázni nem akarom a játékot, de engem a béta nem késztetett megvételre.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#29516) otoaak


otoaak
tag

Csináltam egy restore license-et egy 10 perce és most elindult a letöltés nem tudom biztosan, hogy az segített e de akinek hasonló gondja van annak érdemes kipróbálni. :)

babmester: nem 20-as szint a felső határ amennyire én tudom, valaki írta is, hogy már van 26-os karakter is. (Azt nem tudom mennyi a max szint csak, hogy nem 20.)

[ Szerkesztve ]

SG Note Pro P900

(#29517) Damage


Damage
senior tag

Aki gondolja, vegyen fel:
Janika1313
Destiny, Diablo 3 stb.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#29518) tepenzed válasza BabMester (#29513) üzenetére


tepenzed
őstag

évekig tervezni?elég egyszerű,egy rakat dlc,talán több mint battlefieldhez

(#29519) BabMester válasza otoaak (#29516) üzenetére


BabMester
senior tag

Rosszul látta, majd ha elkezdesz játszani meglatod, minden cuccbol 20-as a max ;)

[ Szerkesztve ]

(#29520) tepenzed válasza BabMester (#29519) üzenetére


tepenzed
őstag

fenéket nem,20 után olyan mint a diabloban a paragon,egyik raidhez pl eleve 26 kell

(#29521) front3r válasza tepenzed (#29518) üzenetére


front3r
őstag

Na meg lesznek időszakos eventek is, mondta a Bungie. Mint a bétánál, hogy pár óráig megnyílik egy bizonyos map, vagy speciális quest, stb... Így azért sok játékost arra "kényszerítenek" hogy bizony játsszon a játékkal.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29522) otoaak válasza BabMester (#29519) üzenetére


otoaak
tag

Megnéztem elvileg 26-os szint a max. mondjuk az se sokkal több. :)

SG Note Pro P900

(#29523) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Jelen leszek én is a Destiny-ben, aki akar felvehet. HitoshiMaruben a PSN nickem. :)

PS4

(#29524) BabMester válasza otoaak (#29522) üzenetére


BabMester
senior tag

Köszi, elnézést akkor ha valakinek felkavartam a lelki világát :D de látom te érted a lényeget, ez akkor is kevés lesz..

(#29525) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Fifa 15 csak hnapra jön

Xbox One: bandymnc

(#29526) tepenzed válasza BabMester (#29524) üzenetére


tepenzed
őstag

nem értem miért számít ennyire a szint nektek... battlefieldben lehet,hogy rohadt magas és hosszú idő kimaxolni,de mi értelme van? Felold dolgokat és kb ennyi,itt meg farmolhatod ki raidekből stb...

(#29527) BabMester válasza tepenzed (#29526) üzenetére


BabMester
senior tag

Battlefieldbe pont nem számít a szint :D ott azért játszol mert jó a multija és nincs ami hasonló élményt adna ha szereted a háborút :) ez a bungie saját allitasa szerint egy first person mmo fél rpg, ahol vannak skillek, a tárgyak-palyak minden szinthez kötve, ha elerem a 20-at megkapok minden skillt végig vittem a játékot, de engem ezen túl már nem motivál eléggé h egy armorral többet adó sapkaert szenvedjek órákat, nem hiszem el h ennyi bolygóra nem tudtak volna több küldetést csinálni több skillt kitalalni stb...

Elhiszem h szereted a játékot és véded a befektetesed de ez 500 millióért édes kevés 16 ezret pedig csak egy bizonyos réteg emberek számára ér meg, nem azt akarom mondani h rossz, de kezeljük objektíven

[ Szerkesztve ]

(#29528) MerLinh válasza tepenzed (#29526) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hat en meg az se ertem mi ez a trophy meg achievment a masik oldalon mania.
En sose foglalkoztam egyikkel se, vitan is voltak trofeak, egyiket se platinaztam, mert nem erdekelnek, nem a platina miatt veszek jatekot.... De lehet en meg a regi rendszer maradvanya vagyok ahol meg nem voltak ilyenek.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#29529) tepenzed válasza BabMester (#29527) üzenetére


tepenzed
őstag

elered a 20-at és megkapsz minden skillt? egy frászt,a talentfán még csomó pont kell plusz itemeknek is külön fája van

(#29530) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok! Most vett haverom pst es az ingyenes ps plusznál kéri a bankartyajat.kilehet ezt valahogyan kerülni?mert nincs netes vásárlásra valo bankartyank.

(#29531) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Nektek is embertelenül lassan jön a Destiny Day 1 patch? 296 megabájt az egész, de 3 óra alatt akarja letölteni. :(((

Illetve az ajándékba kapott 30 napos PS3-t tudtátok aktiválni? Mert nekem magyar accal se PC-n, se PS4-en keresztül nem engedte.

https://twitter.com/nkaaa

(#29532) Nescafé válasza nkAAA (#29531) üzenetére


Nescafé
őstag

Nekem lejött gyorsan..
plus-t nem próbáltam még aktiválni

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#29533) sittes79 válasza nkAAA (#29531) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem pikk-pakk lekapta(us acc.)

Én fel tudom ajánlani a 30 napos ps+-t, úgy sem tudom us acc-al használni.

privi akit érdekel.

Elkelt :)

[ Szerkesztve ]

(#29534) nkAAA válasza Nescafé (#29532) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Nem tudom akkor, hogy mi lehet a probléma.

update: Most kitöröltem a letöltést, belőttem újra és 3 percet ír. Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#29535) Nescafé


Nescafé
őstag

Ha ezt a 30 napos plus- t aktiválom akkor az hozzáadódik a mostanihoz?

 iPhone 15 Pro

(#29536) N@idia válasza Nescafé (#29535) üzenetére


N@idia
őstag

Én úgy tudom nem :N

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29537) Zolka25


Zolka25
tag

Sziasztok

Én ma vettem egy PS4-et használtan, de még bőven van rá garancia. Szuper gép, viszont nekem brutálisan hangos. Alapból szinte semmi hangja, de ha a játékban megkapom az irányítást, onnantól annyira felpörög a hűtése, hogy már nem győzőm hangosítani a TV-t. Símán hozza egy régebbi Xbox zajszintjét.

Jól szellőző helyen van fektetve és raktam a négy sarka alá magasítót, hogy alulról is szellőzzön. De ugyanolyan hangos játék közben.

Másnál is van ilyen probléma? És erre vajon érvényesíthető a garancia?

Köszi előre is a válaszokat.

(#29538) tepenzed válasza Zolka25 (#29537) üzenetére


tepenzed
őstag

Biztos hogy nem normalis dolog mert az enyemet nagy tedhelesnel sem hlnagyon hallani

(#29539) N@idia válasza tepenzed (#29538) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem meg pont,hogy normális dolog (bár attól függ mit nevezünk hangosnak,ha zúg az baj ha kicsit hangosabb a megszokottnál az nem nagy baj) az enyém is felpörög olykor amikor már egy kis időt eltöltök a játékban ,de mint írta is játék alatt hangos tehát biztos,hogy nincs baja a gépének megszokás kérdése én már nem is hallom a hangját eleinte engem is zavart :)

Ha ilyenek hallod akkor az normális ha ettől eltér garancia [link]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29540) Zolka25 válasza N@idia (#29539) üzenetére


Zolka25
tag

Nehéz így video alapján megítélni, hogy az enyém hangosabb lehet-e, de legalább ennyire.
Volt régebbi szériás Xboxom és az is durván hangos volt, de ez is van annyira. És szerintem azért nem ilyennek kellene lennie.

(#29541) N@idia válasza Zolka25 (#29540) üzenetére


N@idia
őstag

Pedig pont,hogy ilyennek mit vársz egy konzoltól,hogy hangtalan lesz mint egy pc ? Ha a pc-be lévő vga-n gyenge hűtő van pl "ref hűtő" és ha játszol az nem fog melegedni ergo lesz hangosabb ? De,egyébként meg,ha ennyire zavar vegyél multimédiás x1-et aminek nincs hangja és játszhatsz 720p*ben vagy jobb esetben 900P-ben. Nem értem az embereket néha aminek egy kicsit is van hangja az már baj garancia stb.... :O :N

Szerk. Olyan hangja biztos nincs,mint a módosított régi x360-nak bőven nem hozza azt a szintet. Venni kell egy mérő eszközt amivel mérhető a hangzavar és össze vetni amit a videóban is láttál,ha annyit mérsz amit a srác akkor fogad el,hogy ilyen!

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29542) BlackDesert


BlackDesert
tag

Valaki nemrég linkelt egy képet amin a drive club 29.90 dodo lesz. Ha ez igaz, és a magyar store sem lesz sokkal drágább akkor benevezek rá.

Nekem elég halk a péesem, igaz, kb fél - 1 órát játszom egyszerre.

(#29543) gabor0077 válasza BlackDesert (#29542) üzenetére


gabor0077
tag

Na igen, de abban asszem nincs benne minden, szóval nem fullos pakk, vagy valamit ott variáltak, az tuti.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#29544) MerLinh válasza N@idia (#29541) üzenetére


MerLinh
senior tag

Mondjuk, nemtom, az enyemnek erdekes mod egyaltalan nem hangos sztem jatek kozbrn, kb 2 hetes. Na a pcm az igen annak van hangja foleg bf4 kozbrn :)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#29545) N@idia válasza MerLinh (#29544) üzenetére


N@idia
őstag

Az enyém sem hangos,én tök normálisnak tartom a hangját a Tv-hangerő 25-30 között van és nem hallom a konzol hangját szal nem értem kinek mi a hangos :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29546) Sztalker762


Sztalker762
tag

Még egyszer: Destiny kódok

Csak azért írom, mert itt egy új. :)
Emblem: Note of Conquest - X4C-FGX-MX3

(#29547) BlackDesert válasza gabor0077 (#29543) üzenetére


BlackDesert
tag

(#29455) tepenzed : képe szerint full game, ha lehet hinni a képnek

[ Szerkesztve ]

(#29548) Zolka25 válasza N@idia (#29541) üzenetére


Zolka25
tag

Osztást köszönöm nem kértem.
Van PC-m és volt már többféle konzolom, szóval tudom, hogy mitől mennyi zajt lehet várni.
De az tuti, hogy nem normális, hogy visít mint egy hajtómű és bármennyire hangosítom a TV-t akkor is hallom. És azért azt meg nem akarom, hogy a TV emiatt bömböljön.

[ Szerkesztve ]

(#29549) N@idia válasza Zolka25 (#29548) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt olvasd el 9956 hsz
Egyébként szíve jogod bevinni a garanciába,de totál felesleges lesz vissza adják,hogy ez ilyen és ennyi... De az még mindig nem derült ki mi az hogy hangos ? Mennyire hangos? Akkor is hangos,ha nem játszol csak megy a gép ? Stb ... azt hogy beírod ide téged zavar,hogy hangos a géped konkrétumot nem mondasz azzal nem sokra megy itt vele senki ...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#29550) Zolka25 válasza N@idia (#29549) üzenetére


Zolka25
tag

De hogy lehet, hogy mások azt írják, hogy alig van hangja, meg csak "duruzsol" játék közben is.
Most ők hazudnak, vagy süketek vagy mi a fene.
Nekem régen volt Xbox 360 Elite és ennek most símán van olyan hangja.
A PS3 után meg egyenesen ég és föld a különbség. Jó tudom, hogy sokkal erősebb hardver és jobban melegszik.
De akkor most van akinek csendes, nekem meg pl ordít?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.