Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#279286) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok! Egyre gyakrabban azt vettem észre amikor tölteni szeretném a kontrollert és bedugom az USB kábelt a PS-be, bármelyik USB portba (1, 2), akkor a TV-n villan egyet a kép. Néha olyan is van, hogy nem villan, hanem hangyás (mint amikor nincs adás) lesz egy pillanatra.
Szinte soha nem használom az USB portokat és amúgy is kicsi esély lenne, hogy egyszerre mindkettővel legyen gond.
Próbáltam úgy is, hogy a kábelt először a kontrollerbe dugtam, aztán a PS-be és fordítva is, de mindkét módon előjött ez a jelenség leginkább játék közben, ha már teljesen kilépek a főmenübe, akkor szerintem nem csinálja.
Kezdtem aggóni a kábel miatt. (bár nagyon vigyáztam rá) Aztán kipróbáltam egy másik kábelt is és furcsa módon azzal is ezt csinálta. A kontroller még nem is volt rákötve, csak a kábel. Így kizárható a kábelhiba.
Csak elsőre csinálja, utána ha kihúzom és vissza (bármennyiszer), akkor már nincs villanás.
Lehetséges, hogy játék közben elektromosan feltöltődnek az USB portok, vagy az alaplapon valami?
Más is tapasztalt ilyet? Aggódnom kellene, hogy ez nem normális?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.