Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278551) malystryx válasza oriic (#278549) üzenetére


malystryx
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy ez is arra megy ki, hogy lassan a régebbi gépekkel rendelkező felhasználók is lépjenek szintet. Én pedig nem szeretnék, nekem tökéletes a PS4. Akkor majd esetleg megvásárolom PC-re. :) Amúgy is drágább lett az 5-ös, ennyiért nekem már nem fér bele, főleg most a drágulások miatt. Ez annyira nem is bánt, de a Horizon dlc-je már annál inkább.. Ott kerek perec az arcunkba nyomják.. :DDD :K

(#278552) F-ECT$ válasza malystryx (#278551) üzenetére


F-ECT$
titán

10 év után azért már nem árt elengedni a PS4 kezét. Van rá több ezer játék, de most már ne legyen gátja a fejlődésnek.

Dive ever, work never.

(#278553) Tdizsolt válasza F-ECT$ (#278552) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Emlèkszem,anno ugyanez volt a ps3-al is. Nekem nehèz volt elengedni,most a pro-val pontosan ez van. :DDD

Psn ID: Tdizsolt

(#278555) Lenry válasza malystryx (#278551) üzenetére


Lenry
félisten

Nem jön a HFW dlc-je PS4-re?
Napasztmek :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278556) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki kipróbálná az új Call of Duty multi részét.

[link]

Live-Die-Respawn

(#278557) F-ECT$ válasza Gymbeam (#278554) üzenetére


F-ECT$
titán

Már nem jön ki minden játék rá, mert kevés hozzá a vas. Ez önmagában is elég indok lehet.

Dive ever, work never.

(#278559) F-ECT$ válasza Gymbeam (#278558) üzenetére


F-ECT$
titán

CP2077 dlc, HFW dlc, Returnal, Rift Apart, DeS, Astro (viccesen hangzik, de tényleg az egyik legjobb PS5 élmény). Persze ha ezek egyike sem érdekel, akkor maradhat még egy ideig a PS4, de idővel úgyis váltani kell majd.

Dive ever, work never.

(#278561) Katterr


Katterr
kezdő

Sziasztok!

Adott egy PS4 azt hiszem angol vagy német accountal. Viszont játékot vennénk hozzá - lemezest - Magyarországon. Azt ugyan úgy tudja kezelni, ugye? :)

Elnézését ha rendkívül buta kérdést tettem fel.

Köszönöm a segítséget, előre is. :R

(#278562) consono válasza Katterr (#278561) üzenetére


consono
nagyúr

Persze, menni fog.

"In God we trust. All others must bring data"

(#278563) Katterr válasza consono (#278562) üzenetére


Katterr
kezdő

:R

(#278564) tboy93 válasza F-ECT$ (#278559) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az Astro nagyon jó volt. Bárcsak jönne még játék hasonló dualsense supporttal (de félek, hogy nem fog, kvázi techdemó volt a játék).

(#278565) interstate76 válasza Gymbeam (#278560) üzenetére


interstate76
addikt

Ez teljesen szubjektív, hogy kinek melyik játék tetszik, és hogy ezek közül mennyi van még hátra. Én pl. a mai napig nem fejeztem be a RDR első részét Xbox360-on, de annyi jó cím(em) van PC-re és PS4-re, hogy fogalmam sincs, mikor ugrok neki újra. Lehet, hogy sohanapján kiskedden, de az is lehet, hogy Karácsony környékén egy délután kivégzem végre.

Nem vitaképpen írtam, hisz nálam sem időszerű még a PS5, de miért ne lehetne másnál az?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278566) minilego


minilego
senior tag

En nem reg vettem ps4 slimet es nem bantam meg. Sok jo jatek van, a grafika nalam nem elsodleges. Uncharted 1-3 leporgott es teljesen jol elvoltam vele. En is azt gondolom, hogy nem volt meg indokolt a 2 evvel ezelotti uj gepek megjelenese, nincsenek olyan nagy huzocimek, pedig itthon van series x is. :R

(#278567) Rage47 válasza tboy93 (#278564) üzenetére


Rage47
veterán

DS2-nél el tudom képzelni, hogy jönnek ilyen dolgok, ha PS5 only lesz.

(#278568) FunPro válasza Lenry (#278555) üzenetére


FunPro
senior tag

Én sok hülyeséget hallottam idén, de eddig ez visz mindent.

Én elhiszem, hogy kevés a kakaó a ps4-ben és nem lehet már az ambiciózusabb dolgokat megvalósítani rajta. De ilyet?

Én nem akarom elhinni, hogy februárban nem tudták azt előre, hogy a betervezett dlc-t nem fogja kihajtani a ps4. Alapból így kellett volna hirdetni! Vagy ami ésszerűbb lett volna, ki sem kellett volna adni! :(((

U.I.:
Engem egyébként teljesen hidegen hagy a HFW, az összes tartalmával együtt. Ezen viszont már én is felháborodtam.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278569) tboy93 válasza FunPro (#278568) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tudod ez úgy működik, hogy év elején a fejlesztés azon szakaszában még simán lehet, hogy reálisnak tűnt belerakni a kellő fejlesztési időt az optimalizációba. Aztán ahogy teltek múltak a hónapok és esetleg csúsztak ezzel azzal, azon kapták magukat hogy nincs idő kellően jól megcsinálni a DLC-t prevgen-re, így "egyszerűbb" elengedni inkább.

Sajnos nem lehet mindent előre megtervezni.

[ Szerkesztve ]

(#278570) Kristof9094 válasza tboy93 (#278569) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Ha kevés a PS4 Pro mondjuk, akkor egy Series S miért nem? :N

Vagy arra sem jön ki?

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#278571) tboy93 válasza Kristof9094 (#278570) üzenetére


tboy93
nagyúr

HFW? Hogy jönne? Sony ex cím. Amúgy meg egy ps4 pro meg egy ss között bazi nagy különbség van az ssd miatt (is) az ss javára.

[ Szerkesztve ]

(#278572) GEIL válasza Kristof9094 (#278570) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD Talán azért mert erősebb ?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#278573) Kristof9094 válasza tboy93 (#278571) üzenetére


Kristof9094
senior tag

A CP2077 DLC-re gondoltam pl. A PS only játék nyilván más tészta.

#278572GEIL

Egy PS4 pro-nál egy Series S?

[ Szerkesztve ]

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#278574) F-ECT$ válasza minilego (#278566) üzenetére


F-ECT$
titán

vettem ps4 slimet es nem bantam meg. Sok jo jatek van
Ez teljesen így van, aki most ugrik bele a PS világába, annak évekre elegendő játék áll ott is rendelkezésre.

nem volt meg indokolt a 2 evvel ezelotti uj gepek megjelenese, nincsenek olyan nagy huzocimek
Tojás és tyúk esete. Amíg nincs új gép, addig nem lesz rá cím. Illetve amíg nincs elég új gép eladva, addig életben kell tartani az előző generációt is, mert nem mindegy, hogy 100 millió vagy 15 millió potenciális vásárló X%-a fogja megvenni a játékodat.

Az átmenet mindig ilyen: lesznek játékok, amik már nem úgy futnak a régi vason, meg lesznek játékok, amik már el se indulnak, aztán idővel meg már az lesz a kivétel ha megjelenik valami PS4-re is.

Dive ever, work never.

(#278575) F-ECT$ válasza Kristof9094 (#278573) üzenetére


F-ECT$
titán

A Series S-re meg kell jelennie mindennek, ami megy X-en, a Sony-nál már nincs ilyen kitétel. Egyébként nyers erőben ez a sorrend (de ez csak egy mérőszám a sok közül, nincs benne pl a régi hdd vs ssd különbség, ami szintén sokat számíthat):
PS4: 1.8 TFLOPS
PS4 Pro: 4.2 TFLOPS
PS5: 10 TFLOPS

One X: 6 TFLOPS (szóval akár ide is jöhetne papíron a CP2077 PL)
Series S: 4(!) TFLOPS
Series X: 12 TFLOPS

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#278576) FunPro válasza tboy93 (#278569) üzenetére


FunPro
senior tag

Adott egy dlc, ami akkora, hogy nem tudják leoptimalizálni prevgenre. Ha egy ilyenre egy év fejlesztési időt szánnak, akkor betojok.

Itt megint úgy érzem, mintha előjönne a Cyberpunk effektus, ahol majd elhiszem, hogy előre nem tudták, hogy szarul fog futni ps4 alapgépen...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278577) Kristof9094 válasza F-ECT$ (#278575) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Elgondolkodtató lista.

A media markt 4 TFLOPS-nak írja a Series S-t.
???

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#278578) F-ECT$ válasza tboy93 (#278569) üzenetére


F-ECT$
titán

Illetve PC-s időkből emlékszem, hogy voltak FPS gyilkos pályák, ahol valamilyen effekt vagy a pálya nyitottsága, esetleg az ellenfelek száma miatt a játékban korábban megszokott framerate töredékét tudta csak a vas.

Szóval bőven elképzelhető, hogy az alapjátékból még ki tudták csavarani a 30 FPS-t, de a kiegbe olyan dolgokat álmodtak, amivel már nem fog ez menni.

De ettől még kíváncsi leszek, hogy XSS-en hogy fog futni a CP2077 PL, gondolom erősen visszavesznek majd a grafikából, látótávolságból, effetekből, NPC-kből, és lehet hogy ez már annyi kompromisszum, hogy a CDPR tényleg csak kényszerből megy bele, és ha rajta múlna, akkor nem adná ki arra a platformra a cuccot.

Dive ever, work never.

(#278580) interstate76 válasza F-ECT$ (#278578) üzenetére


interstate76
addikt

Így van! Nagyon régi példa, de engem az vitt rá anno egy gépcserére, hogy a Max Payne-ben irgalmatlanul akadt az első "rémálmos" pálya, és ki is lépett közben a gép, annyira küzdött vele. Elkezdtem videókarikat nézegetni, amihez aztán új proci és alaplap is dukált... :K Abban az időben iszonyat gyorsan fejlődött a videókártya-ágazat.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278581) nincsnév007 válasza F-ECT$ (#278578) üzenetére


nincsnév007
őstag

tényleg nem tudni hogy hogy fog futni series s-en a cp dlc, de a next gen patch-ből itélve nem fog szerintem rosszabúl futni. AMikor megjelent a next gen patch, akkor pont hogy megemelték a forgalom számát, az npc-ket, és még sorolhatnám. fsr-t is megkapta. És ezek miatt bízok azért benne hogy jó lesz.

(#278582) Alarikman válasza F-ECT$ (#278575) üzenetére


Alarikman
senior tag

A TFLOPS tényleg csak egy mérőszám. Főleg VGA. A PS4 Pro sokszor CPU limites, mert hiába vannak húzva az AMD jaguar magok, egyszerűen gyengék.
A nextgen-ben lévő Zen2 CPU és új VGA nem csak gyorsabb, de új feature-öket is támogat.
A Series S egy herélt X. Sajnos nagyon herélt. Főleg RAM gondok vannak már most vele. Nem hiába szabadított fel az M$ pár száz megát.
Idővel lesznek vele teljesítmény problémák. De pár évig simán jó lehet. Vagy használtan venni amikor mindenki szabadulni akar tőle...:DD

[ Szerkesztve ]

(#278583) Robi86


Robi86
senior tag

Hali.
Elfelejtettem kikapcsolni a ps plus automatikus megújítást, le is vonta a 18ezret. Van lehetőségem refundra? Van erről valahol leírás? Vagy még mindig csak úgy van rá esélyem, ha elkezdem nyaggatni a supportot?

(#278584) Kendek válasza Robi86 (#278583) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak az ügyfélszolgálaton keresztül, telefon vagy email. Hivatalosan nincs refund automatikus megújításra, de ha szerencséd van, akkor egyszeri alkalommal kivételt tesznek és visszakapod az összeg arányos részét.

<-ƘƘ->

(#278585) Robi86 válasza Kendek (#278584) üzenetére


Robi86
senior tag

Köszi a gyors választ.

(#278586) Rage47 válasza Alarikman (#278582) üzenetére


Rage47
veterán

Series S majd jó lesz cloud konzolnak, ha helyrepofozza a MS véglegesre és nem betara. :)

(#278587) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Psvr - használja valaki 3d filmnézésre?

A Fullhd 3D típusú filmeket le tudja valaki játszani usb-ről?
Az Sbs - Ou típusú 3D működik mp4-be konvertalva RAD playerrel.
A BD3D tipus fájlból nem.

(#278588) Rage47


Rage47
veterán

Kaptam e-mailt, hogy féláron vehetek PS Plust, de se a telefonos appban, se a konzolon, se weben nem mutatja féláron. Ez késni szokott, vagy valami bug?

Ja nem féláron, csak 9e Ft kedvezménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#278589) nimfas válasza lionshamlet (#278587) üzenetére


nimfas
addikt

Honnan szedted le a RAD Player-t? Vagy nem azzal kell konvertálni a 3d filmet?

(#278590) vargalex válasza nimfas (#278589) üzenetére


vargalex
félisten

A RAD player a PS-re telepíteni, nem konvertál.

Alex

(#278591) nimfas válasza vargalex (#278590) üzenetére


nimfas
addikt

Megzavart a : "Sbs - Ou típusú 3D működik mp4-be konvertalva RAD playerrel." :DDD
Tehát rámásolom egy usb-s winyóra a 3d OU filmet és 3d-ben játsza le a program? Mondjuk a felbontás kissé zavaró lesz az LG 3d tv után. :)

(#278592) lionshamlet válasza nimfas (#278591) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Egy Rad nevű mappába masolod az mp4-be konvertalt Sbs vagy Ou filmeket.
A rad playerben a sideloadbol tudod az Usb kivalasztani.
Majd a lejatszo beallitasaiban beallitod a forrasfajlnak megfelelo 3D beallitasokat -> Sbs, 180°.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#278593) Rage47 válasza Rage47 (#278588) üzenetére


Rage47
veterán

Na közben olvasgattam róla. Akinek lejárt a PS Plus, az kap ilyen akciót. Ismeretlen hiba miatt nem mindenkinek jelenik meg, dolgozik rajta a Sony…

(#278594) Alarikman válasza Rage47 (#278586) üzenetére


Alarikman
senior tag

Simán, lehet ezért is szántotta be a "nemtudom hogy hívják" kis lejátszóját, amiről hírek voltak.
Egyszerűen nem volt sokkal olcsóbban előállítható. Pedig cloud-ra tervezték.

(#278595) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

A családi PS4 Pro eladósorba kerül. Account kijelentkezés és Full-os inicializálás után tud olyat a konzol, hogy nem PS Accountba jelentkezek be, hanem valamilyen offline helyi accountot csinálok? Szeretném ha a leendő vevő ki tudná próbálni a mellé adandó játékokat, amiket offline userprofilba feltelepítenék.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#278596) Kendek válasza Energie X (#278595) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, az inicializálás utáni első indításkor is elindul a rendszer, és bejelentkezés nélkül telepíthetsz meg futtathatsz lemezes játékokat.
De ha rajta hagyod a profilodat és közvetlen átadás előtt inicializálod, úgy is jó, mert a gyors az hamar meg van.

<-ƘƘ->

(#278597) Tdizsolt válasza Gymbeam (#278554) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Fèlreèrtesz,eszem ágában sincs váltani. Pont azt írom,hogy nehèz elengedni,mert számomra rengeteg potenciál van benne,sok általam èrdekesnek tartott játèkba mèg bele sem kezdtem. Inkább majd a multi lassú kivezetèse fogja megölni a generációt. Nyilván nem máról-holnapra következik be,de ha ellehetetlenítik,akkor muszáj lesz váltani. De addig mèg sok víz lefolyik a Dunán. ;)

Psn ID: Tdizsolt

(#278598) Lackooo84 válasza Rage47 (#278588) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez amúgy kiknek van? Mert nekem teljes áras.

The Truth is out there...

(#278599) vargalex válasza nimfas (#278591) üzenetére


vargalex
félisten

Egyébként a Blu-Ray 3D filmek az alap rendszeren (minden kiegészítő alkalmazás nélkül) is mennek VR-on 3D-ben...

Alex

(#278600) Rage47 válasza Lackooo84 (#278598) üzenetére


Rage47
veterán

Sony elbaltázta az akciót. Azoknak van, akiknek nincs aktív előfizetése, de hibás a rendszer jelenleg. Úgy látom már 3 napja nem tudták megjavítani. De lehet nem is akarják már :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.