Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278401) Digidroid válasza dani0113 (#278382) üzenetére


Digidroid
tag

Hu bakker, nekem is vannak itthon régi Ps Plus kártyáim, 2021 júni 1.-én zsákoltam be belőlük oaziscomputer-nél (számla megvan).
Hol lehet utána nézni meddig érvényesek?

(#278402) F-ECT$ válasza Digidroid (#278401) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbáld meg beváltani. Vagy support. Miért tartogatod?

Dive ever, work never.

(#278403) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Most nézem, hogy mindkét Moss játék megjelenik PSVR 2-re is. Nincs free upgrade, az első része 7500, a második 8500 forint, bundle-ben 12k.

(#278404) nimfas válasza RangerFox (#278403) üzenetére


nimfas
addikt

Annyiért nem rossz egyébként....
Én pl a Star Wars Squadrons-ra leszek kíváncsi, mert ott a felbontás 4x akkora lesz mint volt VR-ban és csak a sima controller kell hozzá nem a VR-es.

(#278405) dani0113 válasza Digidroid (#278401) üzenetére


dani0113
senior tag

Support megmondja, tuti érvényes. Kiváncsi lennék azt engedi-e aktivalni. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB

(#278406) Wlac válasza RangerFox (#278403) üzenetére


Wlac
Ármester

Ebben számomra az a legsokkolóbb, hogy van második része :D

Várom amúgy nagyon a szettet. A VR1-gyel jól elvoltam, de pár kivételtől eltekintve zavart a felbontás. A jobb minőségű kijelző már önmagában nagyon sokat fog dobni az élményen, a kamera miatti tracking bajok eliminálásáról nem is beszélve.

“The wha-"

(#278407) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valamilyen oknál fogva véletlenül akad olyan, akinek nincs PS Plus előfizetése, de multizna, annak jó hír lehet, hogy most hétvégén nem kell PlayStation Plus a multizáshoz.

[link]

Live-Die-Respawn

(#278408) perge666 válasza oriic (#278407) üzenetére


perge666
veterán

Nekem nincs Plusom,nem is tervezem,de a hétvégi multizást is kihagyom.

(#278409) Pöttön válasza oriic (#278407) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi az infót!
Nekem már rég nincs ps plus előfizum, lehet élek majd az ingyen multival. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#278410) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

egy kérdés urak, a ps5 ragnarök telepíthető ps4-re is? nem találtam erre infót. A másik irányba működött sok játéknál, feltételezem, hogy amit kérdezek, az nem fog menni, de hátha tudja valaki,
van rá esély, hogy vált ps5-re jövő év elején az érintett, de karácsonyi ajándéknak szánom, ezért a kérdés

[ Szerkesztve ]

(#278411) Kendek válasza Baltazár123 (#278410) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van PS4-es változata is a játéknak, az telepíthető és futtatható is, a PS5-ös az nem.

<-ƘƘ->

(#278412) Baltazár123 válasza Kendek (#278411) üzenetére


Baltazár123
senior tag

kösz, akkor marad a ps4 verzió, azt remélve, hogy kijátssza még a gépcsere előtt

(#278413) Kendek válasza Baltazár123 (#278412) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4-es az fut PS5-ön is, és upgrade-elni is lehet, igaz ez nem ingyenes.

<-ƘƘ->

(#278414) Baltazár123 válasza Kendek (#278413) üzenetére


Baltazár123
senior tag

:R

(#278415) dokee78 válasza Kendek (#278411) üzenetére


dokee78
félisten

Tegnap le töltöttem a Mass Effect hónap játékát.
Szomorúan tapasztaltam,hogy nincs benne magyar nyelv!

(#278416) Kendek válasza dokee78 (#278415) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valóban nincs, én is angol szinkronnal és felirattal játszottam.

<-ƘƘ->

(#278417) Digidroid válasza F-ECT$ (#278402) üzenetére


Digidroid
tag

Most nem használnám ki, tavaly elég jó áron jutottam hozzá ezért vettem belőle hármat..

(#278418) Digidroid válasza dani0113 (#278405) üzenetére


Digidroid
tag

Hát ez egyszer majd a távoli jövőben kiderül, mindenesetre nem szerepel rajta kibocsátási dátum, se szavatossági idő. Amennyiben a sony a későbbiekben kivonja, akkor elméletileg téríteni/cserélni kéne a forgalmi értékének megfelelően, pont úgy mint a kivont bankjegyek esetében..

(#278419) RangerFox válasza Digidroid (#278418) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Általában 12 hónapig érvényesek a kódok. Egyébként le tudod ellenőrizni, a kód beírását követően feldob egy validáló oldalt, amin látod, mit készülsz beváltani (ilyenkor még nem aktiválódik a kód).

(#278420) Digidroid válasza RangerFox (#278419) üzenetére


Digidroid
tag

Köszi, de még nem bontottam ki őket, ezt a 12 hónapot meg nem látom rajta sehol feltüntetve.
Valamint kibocsátási dátum sem szerepel rajta, lehet valahol a raktár mélyén állt már vagy öt évet.. :(
A hátulján egy nyolc karakteres számsor található, gondoltam ez alapján le lehetne ellenőrizni.

Viszont egy 2021. 05. 03.-án már aktivált kódra ezt írja (2020. 06. 03.-as vásárlás):

Ezt már tuti, hogy felhasználtam idén májusban járt le. Akkor ezt most újra be tudnám aktiválni :F
Mondjuk a 2019-es alzás kódra is ezt dobja, vagy a confirm redemption után dobná a hibaüzenetet?

[ Szerkesztve ]

(#278421) Digidroid válasza RangerFox (#278419) üzenetére


Digidroid
tag

Erre a számsorra gondolok:

(#278422) dani0113 válasza Digidroid (#278421) üzenetére


dani0113
senior tag

Nekem ezt dobja a fixen nem beírtra:

ezt dobja arra ami pár hete be lett írva:

És ahogy nálad is, úgy nálam is ami 1-2éves kód arra ugyanúgy kiírja, hogy 12 hó ps plus, viszont ott redemptionre kattintva bejön az "incorrect or no longer valid" szöveg. :F :F :F

iPhone 13 Pro 128GB

(#278423) Alarikman válasza dokee78 (#278415) üzenetére


Alarikman
senior tag

Pont a magyar felirat hiánya miatt nem vettem meg eddig. Így "ingyen" ok, de tényleg csalódást keltő, hogy a PC-s verziók alapból tartalmaztak.

(#278424) DeFranco válasza Alarikman (#278423) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem csak az ME1 kapott hivatalos magyar feliratot? A 2-3. rész is?

Nem akarok sznobizni az amúgy messze nem tökéletes angoltudásommal, de számomra maxicringe ezeket a játékokat magyarul játszani a magyarul nagyon bután hangzó kifejezések matt. Az első részt úgy kezdtem el, de később nehéz volt átállni az angol megnevezésekre miután a magyar rögzült.

[ Szerkesztve ]

(#278425) KaitouP válasza Omis (#278367) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a baj ezekkel - és ne bántásként vedd, inkább "építő jellegű kritikaként", hogy élből látszik, hogy egyenetlen a vágása ezeknek a matricáknak. Ezt vagy nyílegyenesen levágod ha te csinálod kézzel, vagy méretre vágottat veszel eleve, valamelyik kínai oldalról. Persze ha neked így jó, akkor ne törődj vele, de így egy kissé... hát igénytelenke, na.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#278426) icemad válasza KaitouP (#278425) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként az ötlet nem rossz, lehet, hogy valami hasonlót megpróbálok én is. Nekem annyival könnyebb, hogy a feleségemtől kaptam egy hobbi lézer gravírozót. Szerintem az szépen elvágja az ilyen matricákat.

(#278427) consono válasza DeFranco (#278424) üzenetére


consono
nagyúr

Egyetértek...

"In God we trust. All others must bring data"

(#278428) RangerFox válasza Digidroid (#278420) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Régebbi (még amikor BD tokokban érkezett a kód) rá volt írva. Egyébként minden kód egy évig valid, nemcsak az előfizetések. Kibontás után le kell kaparni, és utána látod a kódot.

(#278429) minilego


minilego
senior tag

Tricky towers-el jatszott valaki? Jopofa partyjateknak tunik

(#278430) interstate76 válasza minilego (#278429) üzenetére


interstate76
addikt

Sztem jó játék! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278431) Pöttön válasza minilego (#278429) üzenetére


Pöttön
őstag

Én is tudom ajánlani!
Nagyon jó kis party játék, persze aki hajlamos rá azt lehet kicsit felcukkolja, mert lehet szivatni rendesen a másik játékost. :D

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#278432) Tdizsolt válasza minilego (#278429) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Jó cucc,de asszony,meg a lányom ledobta a láncot egy idő után. Nem tudnak veszíteni. :DDD :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#278433) minilego válasza Tdizsolt (#278432) üzenetére


minilego
senior tag

A fiam nagy rubik kockas jol latja a szituaciokat, de en meg a 90es evekben tetrisen nottem fel :DD

(#278434) Lenry


Lenry
félisten

Sziasztok!

27 év PC gémerkedés után megvettem az első konzolomat, egy PS4 Prot. játékom viszont nincs hozzá. (bár rendeltem bolti átvétellel egy Horizon Forbidden Westet, mert azt írta, hogy van azonnal készletről, aztán a helyszínen kiderült, hogy a szegedi Playit zárva tart pár napig... :W )
szóval játszanék valamivel...
ha jól értem, akkor a PS Plus az kb az Xbox Game Pass-al egyenlő, tehát előfizetek és ott lesz egy csomó játék, amivel játszhatok. jól értem?

volt egy PS Now, az úgy látom szintén a PS Plusba olvadt be. ha most vennék egy PS Plus előfizut, akkor játszhatnék a cloud játékokkal?
honnan érdemes Plus előfizetést venni?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278435) Kendek válasza Lenry (#278434) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Plus előfizetésnek több szintje van, vagyis nem mindegy mire fizetsz elő. Az Extra és Premium katalógus játéklistáját itt találod. De amúgy ha nem szeretnél online multizni, akkor a Store-ban folyamatosan van leárazás, a régebbi címeket egész olcsón meg lehet venni. Ami érdekel azt célszerű figyelni a psprices.com oldalon, regisztrálás után fel is lehet iratkozni értesítésre.
A HFW jó játék, de ha nem játszottál az előzménnyel, akkor javaslom, hogy inkább azzal kezdj. Ez érvényes a többi exkluzívra is, tehát pl. az Uncharted és főleg a TLoU esetén sem a végéről jó elkezdeni.

<-ƘƘ->

(#278436) Tasunkó válasza Lenry (#278434) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Pc-ről migráltam én is. Használtpiacról rendelek, ha nem macerás. Ps-store ban nézelődhetsz, böngészőből szoktam vásárolni pc-ről. Most van 80% os karácsoni akció, de mondjuk nem szoktam 2000-nél többet adni, szóval most (számomra)elég gyönge, a dying light-on agyalok. Az extra előfizetésnek utánanézhetsz , a store-ban lehet böngészni milyen játékok vannak benne, vagy neten is találni listát az extra játékkínálatáról. A premiumban úgy vettem észre elhanyagolható kínálattal bővül az extra. Klaszikusok, ami PS3 remasterek gyakran, vagy csak cloud gamingben elérhető. Viszont benne van a Last Of US 1.

Kérek egy számot a jútútú

(#278437) Lenry válasza Kendek (#278435) üzenetére


Lenry
félisten

a Zero Dawn van PC-re - eléggé ki is maxoltam :B - konkrétan emiatt gondolkodtam el egy PS beszerzésén. Uncharted 4 szintén van PC-re, a múlt héten fejeztem be, pedig előtte sosem érdekelt, egy Tomb Raider koppintásnak nézett ki messziről, aztán alig tudtam lerakni.
a Last of Us tudom mekkora húzócím, de tudtommal csak két része van, nyilván az elsővel tervezek kezdeni :)

köszi mindkettőtöknek a válaszokat, most úgy érzem, hogy az Essentials vagy maximum Extra lesz nekem a jó előfizu, de még rágódok rajta egy kicsit :R
a multi nem érdekel

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278438) vargalex válasza Lenry (#278437) üzenetére


vargalex
félisten

Az Uncharted 4 előtt érdemes lett volna az első 3-at (The Nathan Drake collection) letolni, igaz az nincs PC-re (ha jól tudom).

Alex

(#278439) hitchins


hitchins
őstag

PS4 gold heatset-en kezd szetesni a bor.
Valahol ez cserelik? Vagy lehet hozza venni ertelmes aron valahol?

(#278440) minilego válasza Lenry (#278437) üzenetére


minilego
senior tag

En nem regen vettem ps-t. Uncharted 1,2,3 jo volt most porog a 4es. Last of us remastered is porog,de egyelore nem rantott be,igaz kb 1.5 orat nyomtam.

(#278441) Lenry válasza vargalex (#278438) üzenetére


Lenry
félisten

Azok nincsenek PC-re, pár nappal ezelőttig meg még nem tudtam hogy veszek egy PS-t :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278442) consono válasza Lenry (#278441) üzenetére


consono
nagyúr

Ha bejött az Uncharted 4 érdemes lenne megnézned a Lost Legacy-t is :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#278443) perge666 válasza consono (#278442) üzenetére


perge666
veterán

Én annó végigvittem az Uncharted 1+2+3-at még PS3-on,a 4 sajnos valami oknál fogva kimaradt,viszont a Lost Legacyt nemrég végig játszottam és nagyon tetszett!

(#278444) DeFranco válasza Lenry (#278441) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pillázok itt a gép előtt, hogy hogy lehet az, hogy most vettél gépet, miközben nekem meg privátban supportáltad a gépvásárlásomat anno, aztán rájöttem hogy megtévesztően hasonló az avatarotok :D

(#278445) minilego válasza consono (#278442) üzenetére


minilego
senior tag

Nalam az a 4es utan fog jonni

(#278446) consono válasza perge666 (#278443) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is bejött, kicsit más volt mint az UC-k. Ennek ellenére nálunk a nagy kedvenc az UC4, az elmúlt években mindig végigjátszottuk a kislányommal, szerintem a téli szünetben megint sorra kerül, ha nem is végig, de a templomig, harangig biztosan :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#278447) vargalex válasza minilego (#278445) üzenetére


vargalex
félisten

Oda is való...

Alex

(#278448) Lenry válasza consono (#278442) üzenetére


Lenry
félisten

néztem, de azt írják, hogy az antipatikus fekete csaj benne a sidekick, nekem meg annyira rohadtul ellenszenves volt a 4-ben, hogy egyelőre inkább jegelem a Lost Legacyt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278449) consono válasza Lenry (#278448) üzenetére


consono
nagyúr

A Lost Legacyban már nem antipatikus :) Sok minden kiderül róla is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#278450) Digidroid válasza RangerFox (#278428) üzenetére


Digidroid
tag

Nekem mondjuk nem kellett róla semmit sem kaparni, csak kibontottam és ott volt alatta az aktiváló kód. Lentebb meg az előbb említett számsor, ami lezárva is leolvasható.

Ez az egy év meg mikortól számít, mert nem szerepel a kártyán kibocsátási dátum, a boltban meg elképzelhető, hogy évek óta ott áll a polcon, tehát a vásárlás időpontja sem lehet mérvadó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.