Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278103) dokee78 válasza interstate76 (#278069) üzenetére


dokee78
félisten

Hogy megy az account megosztás?

Mert ma jött meg a PS 5 neki,belépett,de én is benn vagyok a PS-4-en az ő accjaban.

(#278104) vargalex válasza dokee78 (#278103) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem ugyan nincs PS5-öm, de úgy tudom, hogy PS4-en és PS5-ön egyszerre be lehet jelentkezni ugyan azzal az accounttal.

Alex

(#278105) Alarikman


Alarikman
senior tag

Olyan dillemában vagyok a 25%-os PS+ extra akcióval kapcsolatban, hogy vonzó, de a címek közül atom kevés a fiatal gyerekeknek való.
Szűrtem a listán és egy pár normálison kívül, semmi. Szerintetek is inkább a tinik/felnőtteknek jó a felhozatal(16-18+)? Lásd az Assassin Creed dolgokkal ne játsszon egy 9 éves. Én meg magamnak minek fizessek elő, amikor alig van időm játszani...

(#278106) DeFranco válasza Alarikman (#278105) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Általában nem nagyon találni fiatal gyereknek való játékot a mostani felhozatalban, főleg coop-ot nem, én is ezzel szenvedek.

Akad, persze, de ritka, ami nálam átmegy a pegi 8 szűrőn.

(#278107) Alarikman válasza DeFranco (#278106) üzenetére


Alarikman
senior tag

Még Pegi 12 körül is alig van. Én nem az vagyok aki a GTA-t engedi egy 8 és fél évesnek. A normális találatok 16-18+-osak.

[ Szerkesztve ]

(#278108) Tasunkó válasza Alarikman (#278105) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Gyereknek esetleg a multizás végett, már ha érdekli és nem unja meg. Eleve a játékok között is alig van olyan ami gyereknek jó játék, az általánosságban jó játékok meg felnőtteknek készülnek, esetleg 16+. Így aztán az előfizetésbe sem kerül be, mert nincs honnan.

Kérek egy számot a jútútú

(#278109) icemad válasza Alarikman (#278105) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerény véleményem szerint itt inkább azokat célozzák akik vagy saját fizetésből élnek, vagy kapnak zsebpénzt és maguknak intézik ezeket. 8 és fél éves gyerek valószínűleg egyik csoportba se tartozik.

(#278110) erahurka válasza icemad (#278109) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig simán lehetne akár egy gyerekeknek szóló kollekció benne. Sok gamernek van gyereke, ez is egy plusz pont lenne a szolgáltatás mellett.

(#278112) F-ECT$ válasza Alarikman (#278105) üzenetére


F-ECT$
titán

PS-en meglepően kevés gyereknek való játék van. Az biztos hogy a Nintendo jobb ebben, azt viszont nem tudom hogy Xbox-on mi újság ezek kapcsolatosan.

Dive ever, work never.

(#278113) icemad válasza F-ECT$ (#278112) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Első blikkre ilyen téren nem nagy különbség van köztük. Talán az xboxos Forza Horizon-t emelném ki. Ps4-nél meg ugye ott vannak a playlinkes játékok. A többi meg kb ugyanaz. Lego-k, Overcooked, Minecraft, Fortnite, stb.

(#278114) interstate76 válasza icemad (#278113) üzenetére


interstate76
addikt

Xbox-vonalon gyerekeknek sztem még mindig a kinectes vonal a legjobb. Nálunk a mai napig elő- előkerülnek a régi kedvencek (Kinectimals, Disneyland Adventures, Dance Central 1-3, Fruit Ninja, Kinect Adventures stb.), amiket használva ráadásul mozognak is, nemcsak ücsörögnek.

(#278103) dokee78 Az összefoglalóban szépen le van írva, de ha minden igaz, PS4 és PS5 között anélkül is megy

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278115) DeFranco válasza F-ECT$ (#278112) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Archaikus már lassan, de a gyerekkel nálunk a Wii jött be igazán. Ott simán találni olyan játékokat, amikben ő is aktívan részt tud venni és nem frusztráló, nem erőszakos, simán neki való.

Kirby's adventure pl. tökéletes, van benne 4 játékos local coop, tud játszani mindenki, és a gyerek nyugodtan hibázhat, mert egy játékos is elvisz ugyanúgy a hátán mindenkit, max. a gyerek leeszi az összegyűjtött életeket amíg bukdácsol, ugyanakkor a játék nem nehéz, a kaland pedig ötletes.

(#278116) icemad válasza interstate76 (#278114) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

360-nál igen, a one széria már nem lett olyan jó. Ráadásul mostanra beszántották az egészet.

DeFranco: valóban a wii is jó volt. Használtan már bagóért lehet venni, csak olyan tv is kell hozzá. :) Nekem is megvan még a wii, meg 2 xbox 360. Az egyik kinecthez, a másik meg xbox kormányhoz.

(#278117) interstate76 válasza icemad (#278116) üzenetére


interstate76
addikt

A Fru állítólag nagyon jó lett One-ra, de nem próbáltam. Mára meg ugyebár tényleg halott ez a vonal. Ahhoz képest, hogy a One indulásakor bele volt pakolva a kamera és kötelező módon meg kellett venni...

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278118) vargalex válasza interstate76 (#278114) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy PS3 vonalon is ott van jónéhány PS Move-os játék: Start the party, Start the party: Save the world, Sports champions sorozat, Just dance (ez mondjuk PS4 esetén akár csak kamerával, vagy annak hiányában telefonnal is játszható), stb. És itt is mozognak legalább..

Illetve gyerekeknek szerintem nagyon jó még a sokszor említett Lego vonalon kívül a Little Big Planet sorozat. Local coop (itt is akár 4 játékos) és ahogy a Wii esetén a kolléga írja, itt is nyugodtan hibázhat a gyerek, a többiek viszik magukkal... Legalábbis az enyémek nagyon szerették, ha 4-esben játszottunk.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#278119) Alarikman válasza Gymbeam (#278111) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ja igen, amúgy jár kézi edzésekre, heti 3x. De manapság már eléggé képernyő függők a gyerekek, ha nem vetted volna észre. Nem győzöm limitálni. :U

[ Szerkesztve ]

(#278121) erahurka válasza Gymbeam (#278120) üzenetére


erahurka
félisten

9 évesen azért már iskolából is kapja az ingereket. Amíg az emberhez vannak nőve nem nehéz szabályozni a képernyőidőt de utána kikaparják maguknak a gesztenyét máshol. Én komolyan félek ha egyszer lesz gyerekem hogy fogom megoldani hogy ne legyen teljesen kijelző függő.

(#278122) F-ECT$ válasza Gymbeam (#278120) üzenetére


F-ECT$
titán

Hány és mennyi idős gyereked van?

De végülis mindegy. Persze, a szülő felelőssége hogy mit enged a gyereknek, de valamennyi képernyőt akkor is lát, ha otthon tiltva van neki. Ha meg egyszer rájön hogy ez jó, akkor utána bármennyi időt képes ott eltölteni.

Dive ever, work never.

(#278123) tboy93 válasza F-ECT$ (#278122) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem 4.5 éves a kislányom, minimalizálva van a képernyőidő, azt is csak a TV elött általunk beállított netflix/disneyplus meséből áll. Napi 1 óra mondjuk. Viszont, hiába vagy Te mint szülő ilyen, már óvodában hatalmas különbségek vannak, a legtöbb gyerek okostelefonozhat például, a gyerekem unokatesóinak saját iphonejuk van 3.5 és 5.5 évesen :Y Szóval nagyon nehéz már ilyen fiatalon határokat szabni és megmagyarázni neki, hogy ő miért nem telefonozhat stb. :U Nekünk ez szerencsére eddig ment, az elején kérdezgette, de már tudja hogy neki azt még nem lehet. Na jó, képnézegetésbe és emoji küldözgetésbe azért néha bevonjuk őket (a kistesóval együtt), de ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#278124) F-ECT$ válasza tboy93 (#278123) üzenetére


F-ECT$
titán

Annyi idősen saját telefon :Y Gondolom szabályozva sincs, hogy mit érhet el rajta...
Nem tudsz versenyezni hülyeség terén a szülőkkel, mindig van valaki, akire tud hivatkozni a gyerek :)

Nálam 7 éves a nagyobb, neki már 2 óra van engedélyezve (Netflix és YT kids, ez utóbbi reklámmentesen), de ezt jórészt ki se tudja használni, főleg hétköznap. Suli, aztán valamilyen különóra / szakkör, utána meg vacsi, fürdés, esetleg házi feladat és feküdnie kell 20:30-kor legkésőbb, szóval van hogy fél óra fér neki bele.
A mi telefonunkat persze nyomkodhatja néha a felügyeletünkkel, de az elsők között azt tanítottuk meg neki, hogyan kell apát/anyát hívni és üzenni neki. Ne legyen rá mostanában szüksége, de nem árt ha tudja.
A social media részt még nem tudom hogyan fogom megoldani pár év múlva...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#278125) tboy93 válasza F-ECT$ (#278124) üzenetére


tboy93
nagyúr

Á, de hogy van. Bármit nézhet youtubeon. Az agyam eldobom tőle. Este 11-12-ig az ágyban nyomogatják a gyerekek a telefont. Amúgy meg megy a csodálkozás, hogy beszédfejlődésben le vannak maradva a gyerekek és vissza kell tartani őket. :U Tök érthetetlenül és soká kezdtek el beszélni ami szerintem betudható annak hogy több külföldi halandzsát hallottak a youtubeon mint amit az anyjuk beszélt hozzájuk. Odáig fajult amúgy ez a dolog, hogy evésnél is csak telefont nézve hajlandóak nyugton maradni, főleg a kisebb. Baromi jó amikor egy vasárnapi családi ebédnél az ő gyerekeik telefonoznak, a sajátodnak meg magyarázod hogy neki nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#278126) Bogyi007 válasza vargalex (#278118) üzenetére


Bogyi007
veterán

Konkrétan ezen Move címek miatt vettem újra Ps3 konzolt Move csomaggal, a Just dance mellett ott van a Dance Star sorozat is, imádom is őket.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278127) vargalex válasza erahurka (#278121) üzenetére


vargalex
félisten

És nemcsak, hogy az ingereket kapja, de nálunk online elvégzendő itthoni feladatokat is kapnak (a legkisebb már 1. osztálytól, a többiek kicsit később). Jelenleg 3., 5. és 8. osztályba járnak a gyerekek... A nagyobbiknak pl. online van a magyar felvételi előkészítő (nem is tartanak jelenlétit az adott gimiben), illetve a Logiscool órája is (ezt sem tartanak már jelenlétiben nekik). Csak ez a kettő heti 2-2 óra...
És ahogy írtam, simán van a 3-os gyereknek is (de 2-ban is volt) online elvégzendő feleadata, ráadásul a tanító néni rászoktatta őket már elsőben, hogy mindig nézzék a Teams-ot, mert van, amit csak oda ír nekik... Szóval, így nehéz.

Alex

(#278128) dokee78


dokee78
félisten

Ha be állítom,hogy forintban mutassa az árakat,később miért vált át Fontra?

Meg ezt ki lehet kapcsolni,hogy ne kérdezze állandóan?

[ Szerkesztve ]

(#278129) Zsinder válasza dokee78 (#278128) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Azért, mert megnézheted az árakat más régiókban de vásárolni ott nem tudsz.
A profilod attól még marad UK és csak fontban fizethetsz.

(#278130) dokee78 válasza Zsinder (#278129) üzenetére


dokee78
félisten

Hogy tudok forintban fizetni?

(#278131) Zsinder válasza dokee78 (#278130) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ha csinálsz egy magyar profilt.

(#278132) interstate76 válasza vargalex (#278118) üzenetére


interstate76
addikt

PS3 nálunk kimaradt, de biztos az általad említett játékok is jók, illetve egy nagy plusz részemről is a Little Big Planet-re, szuper játék! :K

Tényleg, PS4-re tudtok jó move-os játékokat, gyerekeknek? A táncolósakat boxon játsszák, azokon kívül van bármi használható? 8 és 13 éves lányok.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278133) erahurka válasza interstate76 (#278132) üzenetére


erahurka
félisten

PS4-re már nem jöttek move-os játékok szerintem. Csak a PSVR használta a fagyikat.

(#278134) dokee78 válasza Zsinder (#278131) üzenetére


dokee78
félisten

A leírásban lévő magyar PSN store link nem működik.

(#278135) interstate76 válasza erahurka (#278133) üzenetére


interstate76
addikt

Köszi.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278136) dokee78 válasza dokee78 (#278130) üzenetére


dokee78
félisten

Az volt a gond,hogy volt egy regisztrációm,régebbről,de nem tudom hogyan.
Gondolom akkor még nem volt magyar store.

(#278137) raziel01


raziel01
veterán

[link] Wolfenstein® II: The New Colossus 1918 Ft a store-ban. Sose volt még ilyen olcsó. :C

(#278138) erahurka válasza raziel01 (#278137) üzenetére


erahurka
félisten

10-ért vettem az akciófigurás gyűjtői kiadást annak idején.

(#278139) tboy93 válasza raziel01 (#278137) üzenetére


tboy93
nagyúr

2000ft a youngblood is

(#278140) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A new order is, az is nagyon jó rész.

The Truth is out there...

(#278141) DeFranco válasza Lackooo84 (#278140) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha csak egyet vennék, melyiket érdemes beszerezni?

nem játszottam még konzolon FPS-sel, teljesen tapasztalatlan vagyok ebben, FPS-eknél a belemenős darálást annyira nem szeretem, inkább strafelve/messziről/fedezékből szalámizom le az ellent.

A WE ezt mennyire támogatja? Trailerekben nyilván nem ezen van a hangsúly, mert nem látványos.

(#278142) Lackooo84 válasza DeFranco (#278141) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, sztem érdemes sorban letolni, úgy adja a sztori magát. Old Blood - New Order - New Colossus - Youngblood (ez mondjuk elég tré). De ha csak egyet akarsz venni, akkor New Colossus, mivel az már id tech 6, szebb.

Hát nehéz fokozaton nem árt, ha nem rohansz be sehova, ott pontosan ez a taktika kell, különben hamar mcdöglesz. Sőt, sok helyen nem árt lopakodni, mert ha beriadóztatnak, akkor szopol. Letoltam Mein Leben-en, szóval tudom miről beszélek. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#278143) DeFranco válasza Lackooo84 (#278142) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kazuár vagyok, max normál fokozat. köszi.

[ Szerkesztve ]

(#278144) Lackooo84 válasza DeFranco (#278143) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgy nem is lehet élvezni. :D

The Truth is out there...

(#278145) Frod válasza DeFranco (#278141) üzenetére


Frod
addikt

A New Order-rel kezd, az az első.
(még ha kronológiailag az Old Blood előtte is játszódik, az csak egy kvázi "expansion", és annyira nem is jó szerintem)

Do you see the white shadow?

(#278146) erahurka válasza DeFranco (#278143) üzenetére


erahurka
félisten

Én a New Ordert venném, hiába csúnyabb de jobb játék. New Colossus kicsit túltolta az exploitation hangulatot de kinek mi. Gameplay szempontból hasonlóak ha jól emlékszem.

(#278147) tboy93 válasza DeFranco (#278141) üzenetére


tboy93
nagyúr

new order :K az az elso resz, aztan ha tetszik akkor sztem new colossus

ezzel a kettovel jo leszel

(#278148) Guitar14 válasza DeFranco (#278141) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én is azt mondom, hogy a New Order.
Az az első (nem időrendben de kiadási sorrendben igen, úgyhogy azzal kezd)
Én végigjátszottam az összeset és szerintem (egyéni vélemény) messze felülmúlta az összeset a New Order, az a kedvenc. Ne hagyd ki! :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#278149) tboy93 válasza Guitar14 (#278148) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem talán a new colossus jobban tetszett :D De mindkét rész jó. Az old bloodot viszont félbehagytam.

Tegnap elött megvettem a Youngbloodot is, de szigóruan a coop miatt. Lassan ráununk rokonommal a Diablo 2 coopra, ez lesz a következő közös játék. :))

[ Szerkesztve ]

(#278150) Guitar14 válasza tboy93 (#278149) üzenetére


Guitar14
senior tag

New Colossus nekem sokszor montonnak érződött de a sztori rendben volt nagyon.
Plusz nekem kicsit furcsának érződött a nézelődés a másik kettőhöz képest de szerintem ez csak az én finnyásságom.
Old Blood-ot én is majdnem félbehagytam de muszájból végignyomtam. Na azt nem hiszem, hogy valaha is újrajátszom.

Youngblood-ot játszanám ha lenne kivel. (kitudja meddig bírnám mert hallottam azt is sokan félbehagyták mert nem érződik igazi wolfenstein-nek)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.