Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278601) Lackooo84 válasza Rage47 (#278600) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mármint hogy érted, hogy hibás? Mert nálam ezek szerint jól működik... :DDD

The Truth is out there...

(#278602) interstate76 válasza Lackooo84 (#278601) üzenetére


interstate76
addikt

Én úgy látom, hogy össze-vissza működik. Beléptem mindkét lányom accountjával: az egyiküknél többféle kedvezmény is van (pl. 50% az éves Essential esetén), a másikuknál pedig semmilyen akció nem jelenik meg, holott egyiküknek sincs élő PS Plus előfizetése, és nem is volt még nekik (maximum a 14 napos próba).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278603) Rage47 válasza Lackooo84 (#278601) üzenetére


Rage47
veterán

Tök random sajnos.

”Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a PlayStation ügyfélszolgálatával a PS+ kapcsán.

Tájékoztatjuk, hogy a technikusaink tudnak a hibáról és dolgoznak a megoldáson.”

[ Szerkesztve ]

(#278604) AxBattler válasza Tdizsolt (#278597) üzenetére


AxBattler
félisten

Inkább majd a multi lassú kivezetèse fogja megölni a generációt. Nyilván nem máról-holnapra következik be,de ha ellehetetlenítik,akkor muszáj lesz váltani. De addig mèg sok víz lefolyik a Dunán.

+1, végül is, még mindig megy a BF3 a PS3-on. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#278605) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok DS4 v2 controller megy androidon Bluetooth kapcsolattal root nélkül?

(#278606) gangstagergo válasza Mr. Erikszon (#278605) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Tökéletesen megy. Segédletként [link]

(#278607) Bogyi007 válasza AxBattler (#278604) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezen én is csodálkoztam 2 hete, elég sokan is voltunk...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278608) Elims válasza AxBattler (#278604) üzenetére


Elims
veterán

:-o
Az uncharted 2-t meg már rég leállították. :-( Tudom,más kiadó,de azon is sokan voltak.

(#278609) Tdizsolt válasza AxBattler (#278604) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Na,az nem semmi,pedig úgy tudom már 4-nèl is van,játèk,ahol kapcsoltak le szervert.

Psn ID: Tdizsolt

(#278610) Mr. Erikszon válasza gangstagergo (#278606) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Na super vettem is egy SanDisk 256gb pendrive-ot egy typ C to usb adaptert.
És egy ilyet: [link]

Akartam venni anbernic konzolt vagy miyoo minit aztán rájöttem hogy a xiaomi MI 11T mobilom visz mindent emulatorral akár 2x natival a : PSP,PS2
, WII, GC, N64...stb
Szóval egy ilyen ps4 controllerel megspékelve tökéletes lesz a config.
Köszi a választ

(#278611) gangstagergo válasza Mr. Erikszon (#278610) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én is folyamatosan kattogok egy kézi retro emulátoros konzolon de a telefon bőven elég a játékokra. Nekem is a Miyoo Mini v2 a kiszemeltem de mindig lebeszélem magam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#278612) nimfas válasza lionshamlet (#278592) üzenetére


nimfas
addikt

Most akkor az MKV formátumú filmet konvertáljam át mp4-be PC-n? Vargalex-el totál mást írtok.... :U

(#278613) erahurka válasza Elims (#278608) üzenetére


erahurka
félisten

Volt aki aktívan multizott Uncharteddel? :DDD

(#278614) lionshamlet válasza nimfas (#278612) üzenetére


lionshamlet
senior tag

A rad player nem tamogatja az mkv formatumot.

(#278615) nimfas válasza lionshamlet (#278614) üzenetére


nimfas
addikt

Hogy haveromat idézzem:"ezt a szart". :DDD

(#278617) Wlac válasza erahurka (#278613) üzenetére


Wlac
Ármester

A régiek kimaradtak, de a 4 még most is megy nálunk.

“The wha-"

(#278618) EmThor


EmThor
addikt

Dualshock 4-et leválasztottam szeretett gépemről, hogy majd BT kapcsolattal és egy 8bitdo adapterrel ps classic-kal kipróbáljam. Ment ahogy ment, kapcsolnám vissza a kontit a ps4-re, kéken villog majd narancssárgán és semmi. Kábellel, ps gomb nyomkodással, konti reseteléssel, ps4 safe móddal semmi. Izzadás, kínlódás, 2. konti nincs. Reddit, fejvakarás. No aztán lett megoldás. Ps remote app fel a telefonra. DS4 konti BT kapcsolattal csatlakoztatni telóhoz. PS4 bekapcs. Szerencsére ismert wifi hálózatra felment, be tudtam a telefonnal és kontival jelentkezni. Beállítások, eszközök, Bluetooth, és ott a ps4-ről törölni a kontrollert (options gomb). Telóról leválasztani a kontrollert. Share + ps gomb BT parosito módba rakni. Telefonon még az élő remote play kapcsolattal + telefon képernyőn megjelenő ps gombokkal pedig hozzáadni újra a kontrollert. No így újra működik, izgi volt!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#278619) Kendek válasza EmThor (#278618) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem egy sima USB-s billentyűzet is elég, vagy ha aktiválva van a CEC, akkor a tévé távirányítója, és ha azzal elnavigálsz a Beállítások > Eszközök > Bluetooth-eszközök menüponthoz, akkor vezeték nélkül tudod párosítani a kontrollert (SHARE + PS gomb). Akkor van csak baj, ha inicializálás után elsőre indítod a rendszert, mert akkor addig nem lehet tovább lépni amíg vezetékkel összekötve fel nem ismeri a gyári kontrollert.

<-ƘƘ->

(#278621) AxBattler válasza Bogyi007 (#278607) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja. Xbox-ról nincs infóm, de ott a backward compatibilitynek köszönhetően akár még többen is tolhatják. :) Itt 2:35-nél látszódik, hogy Metro szerveren 22 fő van fenn random, ami nem rossz, 9:52-nél meg 12v12 látszódik a meccs statisztikákból.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#278622) interstate76 válasza AxBattler (#278621) üzenetére


interstate76
addikt

Én a The Last of Us Remastered multiját próbátam ki nemrég, ott is voltak játékosok, és elvileg PS3-on is játszható még mindig (utóbbit nem tudom kipróbálni).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278623) F-ECT$ válasza interstate76 (#278277) üzenetére


F-ECT$
titán

Kipróbáltam a totally reliable delivery servicet, de ez szerintem egy játszhatatlan, idegesítő, semmitérő szemét. Ingyen próbáltam ki, de még ez is sok volt érte. A véleményemet osztotta a 7 éves lányom is, vannak ennek sokkal jobb coop játékok.

Dive ever, work never.

(#278624) Bogyi007 válasza AxBattler (#278621) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ps3-ról beszéltél és én is arról írtam. :D
Csak Ps5 (meg Ps2) konzolom nincs, a Series X meg lefed kvázi 3 sőt bizonyos szempontból 4 generációt is. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278625) perge666 válasza F-ECT$ (#278623) üzenetére


perge666
veterán

Kinek a pap,kinek a..... paplan. :DDD

Itt volt ma unokaöcsém, / 12 éves / volt PS-ezés is,játszottak a 6 éves kislányommal,először öcskös kérdezte hogy mi ez a s..r,aztán úgy ráfüggött hogy ő mondta hogy na még ezt csináljuk meg,vagy ide menjünk el..... :)) Kb.2 órát játszottak vele.

(#278626) Wlac válasza interstate76 (#278622) üzenetére


Wlac
Ármester

A PS4 változat még szerencsére él és virul, a PS3-asat kb. két éve lelőtték.

“The wha-"

(#278627) F-ECT$ válasza perge666 (#278625) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, csak a véleményemet írtam, ettől még másnak tetszhet. Csak ajánlva volt, és gondoltam írok egy ellenvéleményt is, ha valaki épp gondolkozik a megvételén.

Dive ever, work never.

(#278628) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Azt jól látttam,valamelyik párbeszèdben taglaltátok a TLOU Remastered-et,hogy nincs benne magyar felirat?

Psn ID: Tdizsolt

(#278629) Kendek válasza Tdizsolt (#278628) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Remastered-ben nincs magyar felirat, csak a PS5-ös remake-ben (a minősége mondjuk hagy kívánnivalót maga után).

<-ƘƘ->

(#278630) Tdizsolt válasza Kendek (#278629) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm szèpen a választ! :R

Szomorú vagyok,mert az angolom elèggè hiányos,ès így nem annyira èlvezhető a játèk. Ha jól emlèkszem a Ps3-as verzióban volt magyarítás,ugye? Illetve nem èrtem,hogy a folytatásban hogy lett megint magyar felirat? Èrdekes.

Psn ID: Tdizsolt

(#278631) interstate76 válasza F-ECT$ (#278623) üzenetére


interstate76
addikt

Ez egy agyament játék. Vagy bejön, vagy nagyon nem.

Amúgy (és nem az adott játék védelmében írom) sztem nincs olyan hú de sok frankó local co-op játék PS4-re. A Lego-játékok többsége és a Rayman Origins & Legends megvan Xbox360-ra, a PS4-re van 1-2 playlinkes cuccunk (Frantics + Chimparty), a Horizon Chase Turbo és... nagyjából ki is merült a gyerekekkel közösen játszható halmaz.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278632) Kendek válasza Tdizsolt (#278630) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs a PS3-as változatában sem magyar felirat. Csakis a PS5-re kiadott Part I-ben van, ami egy frissen elkészített remake, de amúgy pont ugyanaz mint az eredeti.
Még az Uncharted 4 és a Lost Legacy sem kapott magyar feliratot, de utána elindult egyfajta trend, és szinte mindegyik saját stúdiós címbe beleteszik. Ezért kapott a Part II is, és utána a Part I sem maradt ki a jóból.

<-ƘƘ->

(#278633) interstate76 válasza Wlac (#278626) üzenetére


interstate76
addikt

Értem. Itt olvastam, egy ez év szeptemberi cikkben, hogy a PS3-as verzióban is van online multi lehetőség. Ezek szerint már csak volt.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278634) Tdizsolt válasza Kendek (#278632) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi az infót, rosszul emlèkeztem a ps3-as verzióra. Akkor lenyomom így.

Psn ID: Tdizsolt

(#278635) icemad válasza F-ECT$ (#278627) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi is kipróbáltuk, mi sem tudtuk hova tenni. Játéknak is csak erős túlzással nevezhető.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#278636) tboy93 válasza Tdizsolt (#278634) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hackelt ps3-ra lehet tákolni tlou-ra magyar feliratot, lehet olyan youtube videót láttál pl

(#278637) Lackooo84 válasza Kendek (#278629) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jobb, mint a ragnaröké. :D

The Truth is out there...

(#278638) Tdizsolt válasza tboy93 (#278636) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ááá...Nem nèzek èn ilyen csúnya videókat. :DDD

Psn ID: Tdizsolt

(#278639) FunPro válasza icemad (#278635) üzenetére


FunPro
senior tag

Talán sandbox hülyeségnek mondanám?

Nekem nagyon tetszik a játék, főleg a fizikája miatt. Ez az egyik gomb = egyik kéz fog, másik gomb = másik kéz fog mechanika nem egyszerű, de annál szórakoztatóbb.

Én több ilyen "hülye" játékot is tudnék mondani.
- Human: Fall Flat: Nagyjából ugyanez a játék, csak egy fokkal "komolyabb" hangvételű, ha lehet ilyet mondani. Az is elpoénkodja az egészet, csak ott a konkrét cél a pálya teljesítése.
- Suregon Simulator
- Goat Simulator
- I am Bread
- Gang Beasts

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278640) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Érthetetlen miért nem csinált már rég a PS4 is ilyen fícsört, hogy a feliratot a játékban valami mindenkire kötelező módszerrel engedné csak implantálni ahonnan kinyerhető illetve cserélhető lenne, mint az appok a telónál, illetve hozzáférhetővé tenni a szövegeket fordítóknak, és honorálni valamilyen rendszerben, mint a steam-en is megy valami hasonló. Rohamosan marad el a konkurencia mögött ezzel a begyepesedett stílusával, miközben ingyen is juthatna felirathoz annyit legyártanak pl. pc-re a rajongók.

Kérek egy számot a jútútú

(#278641) icemad válasza FunPro (#278639) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Goat simulator 1-3 nálunk nagy kedvenc, surgeon Simulator részek is, gang beast is. Ezért nem is értem, hogy miért nem jött be ez a játék. De nagyon nem jött be.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#278642) Rage47 válasza Tasunkó (#278640) üzenetére


Rage47
veterán

Sok minden érthetetlen náluk :D Sokkal fontosabb dolgook is lennének ennnél, de persze nekem is tetszene.
Még mindig nem tudták megoldani, hogy a PS Plus-t akciósan megvehessék azok, akiknek akciós lenne. Gondolom most már lesz.rják, keddig nem fogják megcsinálni.

(#278643) icemad válasza Tasunkó (#278640) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg az az érthetetlen, hogy 2022-ben még vannak emberek, akik egyetlen olyan nyelvet sem beszélnek, amit a világ nagy részén megértenek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#278644) Tasunkó válasza icemad (#278643) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Üzletileg biztos megéri a PS-nek hogyha lógok az angolórájáról és pc-n játszom ki a játékot amit PS-re vettem volna. De ha egyszer megtanulok angolul, írok nekik egy levelet hogy thank you mister playstation, gondolom ez az üzleti modellük alapja hogy megtanítanak angolul és esetleg megköszönik nekik. Fejlődök amúgy, kerestem is valamit a storen ahol jelezhetném nekik, az iskolában is szoktak dicsérni, néha.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#278645) FunPro válasza Tasunkó (#278640) üzenetére


FunPro
senior tag

Elméletileg minél nyitottabb egy rendszer, annál sebezhetőbb. Tegyük fel, hogy tiszta paranoiás a Sony, és még ennyire sem akarja nyitni a rendszert. Megértem!

De azt a részét, hogy a játék egyik verziójához elkészítik a fordítást, és ezt nem aplikálják bele a régebbibe? Effektíve mi tartja őket vissza attól, hogy egy hivatalos patch formájában beletegyenek egy szövegfájlt a játékba?

Nyilván tudom mi. Nem éri meg, mert nincs benne haszon, dolgozni kell egy kicsit és különben is, vedd meg az újat, ha így akarod játszani a játékot.

Üzleti szempontból a Sony minden lépését megértem, de hogy lassan ők lesznek a legpatkányabb cég a piacon, az is biztos...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278646) Tdizsolt válasza icemad (#278643) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Teljesen igazad van.Nekünk tahó magyaroknak meg kell tanulni minden nyelvet akkor is,ha csak 1 hètre elmegyünk valahová nyaralni,hiszen milyen cink,ha nem tudunk kommunikálni az ottaniakkal.Az,hogy a mi nyelvünket senki nem beszèli rajtunk kívül(a túristák meg főleg),az nem baj. Tudod nekünk mèg oroszt "tanítottak" anno általánosban, nem angolt mint manapság mindenkinek. Ezt mondjuk felróhatnánk a spanyol ajkúaknak is,akik pont lefossák az angolt meg az összes többi nyelvet,ès gyönyörűen elboldogulnak nèlkülük.Mondjuk èn is pont lefosom. Nem kell a mindennapi èletemben,így nem is tartom magam kevesebbnek,mert nem beszèlem a nyelvet.Dehát így nem is tudok megfelelni a társadalmi elvárásoknak...Na sebaj...🤣🤣

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#278647) Rage47 válasza Tdizsolt (#278646) üzenetére


Rage47
veterán

Nemtom hogy lehet meglenni angoltudas nelkul a mindennapokban 😃

(#278648) nincsnév007 válasza Tdizsolt (#278646) üzenetére


nincsnév007
őstag

ezen a fórumon nem szabad megemlíteni hogy egy játék magyar legyen. Én is régóta játszok de nehéz nyelv az angol. Feladot megértem hogy menjek ide meg oda de ennyi. Tesóim is eléggé küzdenek vele és ők még gyerekek.

[ Szerkesztve ]

(#278649) F-ECT$ válasza nincsnév007 (#278648) üzenetére


F-ECT$
titán

Az angol objektíven az egyik legkönnyebben tanulható nyelv, főleg ha csak annyi kell, hogy megérts egy játékot.

Dive ever, work never.

(#278650) nincsnév007 válasza F-ECT$ (#278649) üzenetére


nincsnév007
őstag

hát nem tudom. sokan ezt mondják, nekem nem egy könnyen tanulható nyelv.számomra nehéz. Német meg főleg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.