Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278151) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Tudom hogy a Gran Turismo 7 már az aktuális rész, de PS4 konzolon a Sport az mennyire "megérős" most még?

A GT7 ára bár akciós most nekem még too much plane úgy hogy versenyzős cuccot a Series X konzolon is van mint égen a csillag, de a Ps4 Slimen sem az NFS szériát fogyasztanám azért...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278152) minilego


minilego
senior tag

Ez az Uncharted 3 elggege jo.

(#278153) tboy93 válasza minilego (#278152) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát még a 4. rész milyen jó lesz :K

(#278154) erzol válasza minilego (#278152) üzenetére


erzol
őstag

Én most a 4-et tolom, az is jó.
Mondjuk a Tomb raider nekem jobban bejön. Lehet csak Lara miatt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#278155) erahurka válasza minilego (#278152) üzenetére


erahurka
félisten

A 2. jobb szerintem.

#278154erzol: Az új fajta elsője szerintem jobb mint az első három Uncharted. A többi már gyengébb, túl sokat akarnak markolni, de harmadikban nagyon bírtam a Rambo Larát :D

[ Szerkesztve ]

(#278156) tboy93 válasza erzol (#278154) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én UC sorozat után nyomtam végig a TR szériát, szerintem sokkal gyengébb a TR :D Nagyon unalmas (és béna) volt a sztori nekem.

[ Szerkesztve ]

(#278157) DeFranco válasza erzol (#278154) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én eluntam a 4-et, valahogy nagyon műanyag az egész. Értem, hogy mit akarnak átadni a sztorival meg a cutscene-kkel, de valahogy lejön az egész a monitorról. Mintha egy C kategóriás filmet néznék.

A játékmechanika is ugyanez, kb. mintha egy gyenge TR-AC ripoff lenne. Játszható és még élvezetes is, de többet vártam.

(#278158) minilego


minilego
senior tag

A lost legacy elott jatszam ki a 4et?

(#278159) tboy93 válasza minilego (#278158) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mindenképp. LL épít arra, hogy ismered a szereplőit a 4-ből.

(#278160) minilego válasza tboy93 (#278159) üzenetére


minilego
senior tag

Akkor megvarom amig ideer. Kemeny 2500 Ft-ert vettem. De addig lehet elinditom a last of us-t.

[ Szerkesztve ]

(#278161) Stauffenberg válasza Bogyi007 (#278151) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

2-3 ezer forintért teljesen oké vétel, pár napig le fog kötni ha nem akarsz multizni benne (az a lényege, ez egy direktben e-sportra fejlesztett epizód), meg ilyen alkalmi "megyek pár kört" elindításra tökre rendben van (én is főleg így tolom).

A számozott Gran Turismo részekben viszont sokkal több a single player tartalom, sőt igazán az autók gyűjtögetése és challengek teljesítése a sorozat fő erőssége, ha valaki erre gerjed. Még nem vettem meg a GT7-et, de ha beesik 10k alá, már rámarkolok.

Nekem nem annyira a világom, bár imádom benne a vezetési modellt (nem 100%-ban szimulátor, de azért tud benne lenni kihívás), de hiányzik nekem egy rendes karrier mód (mint amilyen a Project Carsban van, ahol versenyhétvégéket teljesítesz, van szabadedzés a pályavezetés begyakorlására (ez átugorható), van időmérő, amin eldől honnan rajtolsz és maga a verseny és az adott szezont szerzett pontszámok alapján lehet megnyerni).

(#278162) Bogyi007 válasza Stauffenberg (#278161) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mennyire a profik játszótere?

Mert nincs gondom azzal ha multis csak ne vérprofik ellen kelljen mindig menni 0 eséllyel.
Valamint az autó és pályafelhozatal milyen benne?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278163) erahurka válasza Bogyi007 (#278162) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyjából hozzád hasonló ellenfeleket dob be. Az elején elég gáz lesz, fel kell lépni magasabb sportszerűség szintre és akkor lehet jókat meccselni de addig kreténekkel leszel körülvéve.

GT7-ben több a pálya és több az autó, meg oda jönni fog elvileg valami jobb AI ami dobhat kicsit az offline módon.

(#278164) Stauffenberg válasza erahurka (#278163) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

GT Sportban nagyon szar az AI, egy csomó támadó/védekező manővert nem tudsz velük megcsinálni, mert nagyon simán beléd repülnek és amíg te ettől pördülsz hármat, ők egy kis megcsúszás után összeszedik a gépet és mennek tovább.

Nem mostanában játszottam utoljára Project Cars-t, de úgy rémlik ott ezerszer jobb volt az AI.

#278162 Bogyi007: Nem tudom sajnos, mert elég keveset multiztam vele (nem azért mert bajom van a multival). Azért magasabb szinten már valószínűleg elkél egy kormány, de ha nem vagy értelmi fogyatékos és betartod a versenyszabályokat, azért lehet szépen gyűjteni a Sportmanship pontokat, ahogy erahurka is mondja és akkor a teljesen noobok már lerázhatók. Annyit még segít a játék, hogy a versenyzés alapjairól egy kis összefoglaló videót kötelező megnézni az első multis kör előtt, meg talán (de ebben már nem vagyok biztos) jogsit is kell szerezni az autósiskolában (na ez utóbbi amúgy jópofa mire minden challenge megvan Gold szinten).

(#278165) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Még egy kérdés srácok. Van bármi hátrányom ha használt lemezes verziót szerzek be vagy pedig digitálisan vagy új lemezes Playstation Hits kiadást veszek.

C terv: Van egy PS3 konzolon is, azon a Gran Turismo 6 jobb vétel lenne lehetőségek és minden mást figyelembe véve?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278166) F-ECT$ válasza Bogyi007 (#278165) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs. A (használt) lemez maga a kulcs, ha nem karcos akkor olyan mintha újat vennél. A digitális a fiókodhoz kötődik, azt már nem tudod eladni, cserébe nem kell betenni a lemezt ha játszanál.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#278167) erahurka válasza Stauffenberg (#278164) üzenetére


erahurka
félisten

Hol írtam hogy jó az AI?

(#278168) Bogyi007 válasza F-ECT$ (#278166) üzenetére


Bogyi007
veterán

A lemezest úgy értettem hogy van-e hozzá esetleg újonnan digitális pénz vagy valami apróság...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278169) Stauffenberg válasza erahurka (#278167) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Sehol, egy gondolatot tettem hozzá, hogy a GT Sportban szar, míg a GT7-hez talán írnak valami jobbat, de ez nem segít azon, aki GT Sport vásárláson gondolkozik.

(#278170) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Jó ideje nem követtem már az árakat.
A Ghost of Tsushima mindig ilyen olcsó volt, vagy most tényleg van rá rendes akció?
Egyes boltokban 3,5-4k lemezesen.
A másik kérdésem az lenne ha beneveznék 1-re akkor az vajon magyar feliratos lenne?
Vagy csak az a magyar feliratos, amire fel is van tüntetve?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#278171) Kendek válasza Pöttön (#278170) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az eddigi legnagyobb akció az árdiagramok szerint. [link] [link] [link]
Magyar felirat az akkor lesz ha CUSA-13323, de a hazai piacra szánt példány borítóján gondolom fel is van tüntetve.

<-ƘƘ->

(#278172) F-ECT$ válasza Pöttön (#278170) üzenetére


F-ECT$
titán

Pár év után minden játék ennyibe kerül. Viszont ez csak az alap játék, van hozzá kiegészítő is.

Dive ever, work never.

(#278173) PainKiller13 válasza Pöttön (#278170) üzenetére


PainKiller13
őstag

Rendeltem is egy Tsushimát, remélem nem lesz csalódás a forbidden west után.

Resident Evil Relevations 1-2-re utazok még, tök régiek mégis milyen drágák... Esetleg vkinek kölcsönbe vagy eladó? :DDD

(#278174) Kendek válasza PainKiller13 (#278173) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elég gyakran akciózzák, a kettő együtt ~4.800 Ft.

<-ƘƘ->

(#278175) erahurka válasza PainKiller13 (#278173) üzenetére


erahurka
félisten

Ha bejön a szamuráj stílus tetszeni fog. Én fekete-fehérben nyomtam csomószor. Mondjuk itt azért is köpködve voltam annak idején ha ezt leírtam :U

(#278176) Tasunkó válasza erahurka (#278175) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Merthogy a legendás szamurájfilmek is fekete-fehérek, vagy miért fekete fehérben?

Kérek egy számot a jútútú

(#278177) erahurka válasza Tasunkó (#278176) üzenetére


erahurka
félisten

Azért. Van hozzá külön mód a játékban, nagyon menő.

(#278178) consono válasza PainKiller13 (#278173) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a Tsushima nagy csalódás volt, be sem fejeztem. Gyönyörű a játék, de csak egy hentelde. Mondjuk a haikus rész tetszett, de amúgy nem kötött le. Más meg imádja :) Nem vagyunk egyformák.

"In God we trust. All others must bring data"

(#278179) Pöttön válasza consono (#278178) üzenetére


Pöttön
őstag

Pontosan, nem vagyunk egyformák.
Én ezt a Bloodborne-nál tapasztaltam, meg úgy alapból a Soulslike játékokkal.
Mindenki dicséri hogy milyen jók nekem meg egyáltalán nem jön be egyik se...

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#278180) consono válasza Pöttön (#278179) üzenetére


consono
nagyúr

A Bloodborne-ig én is igy voltam a soulslike játékokkal :) De abba belement vagy 40 órám. Az Elden Ring miatt meg mindent megbocsátok a Fromnak, bármit is mondtam rájuk, nagyon nagy élmény volt! Igaz, hónapokig nem játszottam mással...
A Tsushimában az zavar, hogy imádom japánt, a kultúrát, a szamurájokat (a filmeket is), de a játék mégsem adta... Volt benne egy halom jó ötlet, csak valahogy nem nekem szólt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#278181) erahurka válasza consono (#278180) üzenetére


erahurka
félisten

Bloodborne az egyetlen souls like amit végig tudtam vinni, belekezdtem a Surge-ba is de nem volt már türelmem hozzá. Elden Ring érdekel de nagyon drága még, azt hiszem sose volt akciózva digitálisan pedig lassan egy éves, brutális siker lett.

(#278182) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok.
Volna egy olyan problémám, hogy adott egy Telekomos Sagemcom ONT, és valamiért nem tudom lan kábellel egy PS4-hez kapcsolódni, se automatikusan, se kézi beállítással!
Esetleg tudna valaki segíteni, akinek van PS csatlakoztatva ehhez az ONT-hoz?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#278183) FunPro válasza erahurka (#278181) üzenetére


FunPro
senior tag

A surge-el vallatni lehet. :D

A legkiegyensúlyozottabb souls játék szerintem a souls 3.
Nem olyan nehéz, mint az egy, de nem is olyan könnyű, mint a bloodborne.

A wish-ről rendelt soulsok közül pedig talán a lords of the fallen.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278184) consono válasza erahurka (#278181) üzenetére


consono
nagyúr

Hát a Surge-t én is eldobtam nagyon az elején :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#278185) erahurka válasza FunPro (#278183) üzenetére


erahurka
félisten

Bloodborne-ban sokat kellett az élettöltőt farmolni az nem tetszett.

(#278186) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Nekem a dark soulsnál állandó játékelem hogy tökéletesítem a mozdulataimat. Van hogy inkább leugrok a szakadékba, ha nem sikerült olyan módon ahogy képzeltem. Így aztán megunni nem tudom csak pihentetni. A Bloodborne előtt még ki kell játszanom a Last of Us-t mert, amit eddig hallottam róla az alapján 3 hónapon belül nem fogom tudni abbahagyni. Csucsima szép lehet, de azt még meg is kell érni, mire be tudom sorolni.

Kérek egy számot a jútútú

(#278187) FunPro válasza erahurka (#278185) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem én nem nagyon farmoltam az életerőt.

A közepétől már dobálták, mint a szemetet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278188) consono válasza Tasunkó (#278186) üzenetére


consono
nagyúr

Mind a kettőt játszd ki a TLoU-ból, ha lehetőséged van rá! A Witcher 3 és a Mass Effect trilógia mellett ez a harmadik játék, aminél szeretném, ha ki tudnám törölni az egészet a fejemből, hogy friss élményként újra végig tudjam játszani... (Persze lehet, hogy lányos apukaként rám jobban hatott a játék...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#278189) erahurka válasza FunPro (#278187) üzenetére


erahurka
félisten

De te lehet nem voltál olyan béna mint én :DDD Gascione meg vicar amelia kikészített :W

(#278190) Tasunkó válasza consono (#278188) üzenetére


Tasunkó
senior tag

:)Azért is halasztgattam őket, de januárban jön a Last Of Us filmsorozat, szóval már égető lesz legalább az 1.-t kijátszani, hogy ne spoilerezze el a film.

Kérek egy számot a jútútú

(#278191) consono válasza Tasunkó (#278190) üzenetére


consono
nagyúr

Jogos :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#278192) Pixibaby


Pixibaby
csendes tag

Ps4 vr vásárlás előtt álok , de nem tudom melyiket vegyem meg a CUH-ZVR1 vagy CUH-ZVR2-est ? Azt tudom ,hogy a második az újabb Viszont többen írták, hogy a kábele vékonyabb sérülékenyebb és hajlamos az "összegabajodásra " Tapasztalataitok alapján kérném véleményetek .
Előre is köszönöm ! :R

(#278193) Lackooo84 válasza Pixibaby (#278192) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, én a régit semmiképp nem venném.

The Truth is out there...

(#278194) Kendek válasza Pixibaby (#278192) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogy a kábele vékonyabb (amúgy elég vastag), az szerintem inkább előny. Itt a legfontosabb, hogy ha folyamatosan be van kötve, akkor a ZVR1-nél nem lesz a tévén HDR, a ZVR2-nél viszont ez a probléma már meg van oldva. Szóval ma már inkább az újabbat célszerű vásárolni. Viszont ha csak alkalmanként vagy tévé nélkül lesz használva, akkor a régi is jó lehet.

<-ƘƘ->

(#278195) icemad válasza Pixibaby (#278192) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Spórolj még egy kicsit és vegyél meta quest 2-t. Sokkal jobb.

(#278196) nimfas válasza icemad (#278195) üzenetére


nimfas
addikt

Vagy még sokat és vegyél egy PS5-öt PSVR2-vel 550k-ért. :DD

(#278197) Pöttön


Pöttön
őstag

Srácok ds4 alkatrészeket (ez alatt analogra, és akkura gondolok) lehet valahol valami boltnál venni itt M o-n, vagy csak Kína és ebay?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#278198) Alarikman válasza Pöttön (#278197) üzenetére


Alarikman
senior tag

AliExpress-ről olcsón, lassan.

(#278199) Guitar14 válasza Pöttön (#278197) üzenetére


Guitar14
senior tag

Konzolüzlet
Bátran ajánlom, többször rendeltem már innen ha hirtelen kellett valami alkatrész.
Akkut azt pont nem látok de mást többé-kevésbé igen.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#278200) malystryx


malystryx
senior tag

Uraim, egy kis segítséget szeretnék kérni. Tavaly rendelt nekem haver egy készletet, amit kicseréltem magamnak, karhosszabbítási projekt kapcsán.. 2 napja a fiam szólt hogy a kontrollerén eléggé ragadnak a gombok, és tényleg, kezd mállani. Eszembe jutott, hogy van tartalék gomb a készletben, mert 3-3 volt benne, gondoltam kicserélem. Igen ám, de a hosszabbított kart önmagában nem lehet rátűzni a kis tüskére, ami a szétszedett kontrolleren van, mert lötyög rajta. Hanem ez a műanyag gomba is kell hozzá. Lehet külön kapni ilyesmit? [link] Köszönöm előre is. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.