Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278501) consono válasza Alarikman (#278498) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem ez a kombo van két éve, nagyon bevált. Mondjuk mi még FullHD-n vagyunk a TV-vel. Igazán a Series S-en a tárhely sem pára, ha nem megy egyszerre 3-4 nagy játéknál több, meg USB-N tudsz rá dugni olcsón ssd-t, ha nagyon kell és azon lehet tárolni a játékokat (de csak a One/360 játék fut onnan). Nálam most ez a helyzet pl.

"In God we trust. All others must bring data"

(#278502) perge666 válasza Tdizsolt (#278499) üzenetére


perge666
veterán

A PS5-re r**adtul sajnálom azt a pénzt amit most kérnek érte hiába meg van rá a keret,PS4 PRO-t meg tutira nem veszek a hangja miatt. :B
Lassú víz partot mos,előbb-utóbb úgyis jön egy jó vétel és lecsapok rá,nekem ráér. :)

Jövőre ha jön az olcsósított PS5 meglátjuk akkor mi mennyiért fog menni.

(#278503) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Ezek a kontrollerek jo minoseguek? Gondolom nem eredeti, hanem utangyartottak.. :B [kép] Hozza tudnek jutni 8-9 ezer kornyeken sima feketeben, vagy akkor mar lehet elgondolkodnek egy [link] ilyenen. Mi a velemenyetek?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#278504) tboy93 válasza DrDobos (#278503) üzenetére


tboy93
nagyúr

Részemről inkabb egy hasznalt ds4 10k-ert.

(#278505) Aguinaga válasza Alarikman (#278498) üzenetére


Aguinaga
őstag

Fifánál csak nextgenek között van crossplay.

PSN: OldSlowhand74

(#278506) Alarikman válasza DeFranco (#278424) üzenetére


Alarikman
senior tag

Az első kettő nekem eredetiben van meg (PC-n). A ME2 borítóján ott van, hogy Magyar felirattal. A ME3 nem tudom.

Aguinaga: és más játéknál? Pedig az ember azt hinné, ha van EA account -ja az elég.

[ Szerkesztve ]

(#278507) Kendek válasza DrDobos (#278503) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezek nem jó minőségűek, ha olcsón kell, akkor is az eredetit érdemes.

<-ƘƘ->

(#278508) DrDobos válasza Kendek (#278507) üzenetére


DrDobos
őstag

Miben nyilvanul meg a nem jo minoseg? A muanyag minosege?

Samsung Galaxy A55 5G

(#278509) Kendek válasza DrDobos (#278508) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyszerűen csak rossz, sokkal gyengébb mint a gyári, minden tekintetben. De ha kíváncsi vagy véleményekre, akkor keress rá nyugodtan. :)

<-ƘƘ->

(#278510) Aguinaga válasza Alarikman (#278506) üzenetére


Aguinaga
őstag

Azt sajnos nem tudom, csak a Fifánál kérdeztem utána.

PSN: OldSlowhand74

(#278511) Tdizsolt válasza tboy93 (#278500) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az kimondottan jó csere volt :K !
Èn nem játszok vele,igazából csak pillanatokra kukkantok be hozzá,hogy èppen mit nyom. Igazából mèg ki sem próbáltam,nem akarok emiatt csalódni a prevgenben. :DDD
Tökèletes számomra a jó öreg pro,rengeteg van mèg benne.Majd esetleg èvek múlva,ha beesik az ára akkor talán váltok. De addig feleslegesnek tartom a cserèt,főleg,hogy jó,ha heti pár órát tudom csak tolni.

Psn ID: Tdizsolt

(#278512) Tdizsolt válasza perge666 (#278502) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Maximálisan megèrtelek. :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#278513) Pöttön válasza DrDobos (#278508) üzenetére


Pöttön
őstag

Ezek ipari hulladékok...
Ha 1-2k-ért adnák akkor még talán el lehetne rajtuk gondolkodni, de csak 3-ik vagy 4-ik úgymond vendég joynak és csak platformerekhez, vagy verekedős játékokhoz....
FPS-hez kb használhatatlanok mert sokkal nagyobb deadzone-ja van mint a gyári ds4-nek.
Ami már jócskán zavaró tényező, tehát nem annyira precízek az analogjai mint a gyári ds4-nek.
Arról nem is beszélve hogy a ps exluziv címek közt vannak amik csak gyári ds4-el mennek jól mint pl Beyond Two Souls, Heavy Rain, vagy a Last of us zseblámpás rész stb. Ezek utángyártott joyokkal bizonyos részeknél teljesen játszhatatlanok.
Szóval nem éri meg velük vergődni főleg nem ennyiért, ahogy lentebb is irták 10k-ért már használt ds4-et kapsz.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#278514) tboy93 válasza Tdizsolt (#278511) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jelenleg sony fronton szerintem a ps4 pro a legjobb ár-értékben. A slimet pofátlanul drágán mérik, a ps5 ára meg nagyon elszállt.

(#278515) Lenry válasza tboy93 (#278500) üzenetére


Lenry
félisten

Pillanatok alatt hozza lehet szokni az ssd altal nyújtott elonyokhoz

A PS4 Pro megvásárlása utáni nulladik teendőm volt a HDD kukázása :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278516) AxBattler válasza Alarikman (#278498) üzenetére


AxBattler
félisten

Már miért lennél megkövezve?
PS4 Slim + Xbox Series S szerintem a legjobb budget kombó jelenleg. :K

PS5 árához annyit tennék hozzá, hogy 250k+ HUF egyben nagyon sok, meg dehogy költök én a hobbira ennyit, meg pofám leszakad, deeee...
... 1995. márciusában egy legálisan importált, vámáfázott, belvárosi konzolüzletben polcra helyezett, első generációs PSX-ért 150k HUF-ot kértek el anno (1db gamepaddel, Ridge Racerrel). Azóta már párszor lehúzták a WC-n a Jó Magyar Forintot, szóval ha kicsit utánaszámol az ember, akkor rájön, hogy jelenleg olcsóbb egy nextgen gépbe beruházni, még a mostani elszállt piaci környezetben is.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#278517) tboy93 válasza AxBattler (#278516) üzenetére


tboy93
nagyúr

1995 óta ~500%-os kumulatív infláció volt kb, ami azt jelenti hogy jelentértéken az kb 750e Ft-os konzol lenne :D

(#278518) Lenry válasza AxBattler (#278516) üzenetére


Lenry
félisten

Waaaaat? :Y
150k?

Akkor most fejben összekapcsoltam azt, amikor 96-97 környékén először láttam eredeti PS1-et egy osztálytársamnál, akinek később nem tudom hány évet ült az apja olajszőkítésért... :DD :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278519) Tdizsolt válasza AxBattler (#278516) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Azèrt ez nem ennyire "fekete-fehèr"...
Nyilván egy hardcore gamer-nek bőven megèri,hiszen ennyi pènzből nem tudsz összedobni mèg egy gyengèbb gèmer gèpet sem. Viszont nem mindenki ül napi rendszeressèggel hosszú órákat a konzol fölött. Szerintem aki alkalmankènt tud csak játszani,annak nem feltètlenül èr ennyit. A hobbi is más tèszta,èn szvsz nem tartom annak(az èn hobbim az autohifi,de jelenleg az is parkolópályán van). Szóval ha több időm lenne rá,valószínűleg èn is beruháznèk rá,de így semmi esetre sem váltanèk.

Psn ID: Tdizsolt

(#278520) Tdizsolt válasza tboy93 (#278514) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ahogy mondod! :K

Psn ID: Tdizsolt

(#278521) AxBattler válasza tboy93 (#278517) üzenetére


AxBattler
félisten

Tartós elektronikus berendezések esetében szerintem nem volt annyi, "csak" olyan 300-350%, de azért úgy is szép összeg. :)

#278519 Tdizsolt
Pontosan. Ezét is írtam, hogy jó az a budget páros (Slim + XSX).

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#278522) AxBattler válasza AxBattler (#278521) üzenetére


AxBattler
félisten

Nézegetve a táblát talán mégsem volt akkora, viszont 1995. áprilisában kb. 120 HUF/USD volt a középárfolyam, a PSX indulóára pedig $299.
Jó matekozást mindenkinek, én itt abbahagyom. :))

Mindenesetre a következtetésem fenntartom (magamnak): nextgen konzol nem drága, viszont nekem még nem éri meg, majd talán egy slim modell.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#278523) Tdizsolt válasza AxBattler (#278521) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R Az Xbox oldal nekem valahogy teljesen kimaradt. A ps1-től itt ragadtam,igazából X-nek mèg a kontrollerèt sem fogtam soha,pedig többször terveztem,hogy legalább egyszer kipróbálom.

Psn ID: Tdizsolt

(#278524) erzol válasza Tdizsolt (#278523) üzenetére


erzol
őstag

Ps4 pro mellett van egy one x is.
A box kontrollere bazári gagyinak tűnik a ps-hez képest.
A menü meg egyenesen kaotikus káosz. Megvehetné a sony a forza-t és adnám is el... :D

[ Szerkesztve ]

(#278525) vargalex válasza erzol (#278524) üzenetére


vargalex
félisten

Nálunk is van egy Xbox One S (a PS2 Slim, PS3 SuperSlim, PS4 Slim és PS4 Pro mellett), na annak a meüjében én sem tudok eligazodni. Igaz, én ritkán piszkálom, a gyerekek használják (leginkább Forzára). Ráadásul mindenhonnan azt hallani, hogy az Xbox kontroller sokkal jobba kézre áll, mint a DS4. Nekem viszont előbbi csúszik ki a kezemből valamiért...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#278526) Tdizsolt válasza erzol (#278524) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Azt mondod,akkor nem sokat vesztettem? :DDD Igazából mèg az eddigi játèklistáról sem tudok semmit,minden túlzás nèlkül. :U

Psn ID: Tdizsolt

(#278528) nincsnév007 válasza Gymbeam (#278527) üzenetére


nincsnév007
őstag

inkább egy slimet hogy be is férjen a tévé alá

(#278529) Tdizsolt válasza Gymbeam (#278527) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Úgy hallottam,nem biztos,hogy lesz pro. Bár lehet,hogy csak kacsa.

Psn ID: Tdizsolt

(#278530) erahurka válasza Tdizsolt (#278529) üzenetére


erahurka
félisten

Slim viszont valszeg lesz, szerintem most már azt is érdemes lehet kivárni. Ha olcsóbb nem is, de tuti kisebb lesz.

(#278531) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, én most a digitál verziót vettem, ami egy ps4 slim-et váltott. A csere 158 ezerbe volt, annyira nem veszélyes szerintem. Nem hiszem, hogy olcsóbb lesz itt bármi is mostanában..

[ Szerkesztve ]

(#278532) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok

most a horizon forbidden West, az magyar felirattal jött ki? mert most találtam egyet, de állítólag nem magyar feliratos... legalábbis a jelenlegi tulajdonos szerint

[ Szerkesztve ]

(#278533) tboy93 válasza bendi806 (#278532) üzenetére


tboy93
nagyúr

CUSA kód függő hogy van-e a lemezen magyar felirat. PS4 lemez esetében 24705 CUSA kódos a magyar feliratos, PS5 lemez tekintetében 01521 a magyar feliratos lemez kódja. Gondolom külföldről importált lemez.

[ Szerkesztve ]

(#278534) Kendek válasza tboy93 (#278533) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Horizon Forbidden West és a God of War: Ragnarök esetén van magyar felirat az összes EU-s, és még a US régiós lemezen is. Szóval bátran meg lehet venni. :)

(#278532) bendi806: Kérdezz rá a CUSA számra, az a biztos, de elvileg kell lennie rajta magyar feliratnak.

<-ƘƘ->

(#278535) perge666 válasza Dino69 (#278531) üzenetére


perge666
veterán

Az a lényeg hogy neked megérte a váltás. :)
Nekem nem ilyen egyszerű a dolog mert ha veszek PS5-öt akkor a PS4 nem lesz eladva hanem megy a gyerkőc szobájába.

(#278536) bendi806 válasza Kendek (#278534) üzenetére


bendi806
aktív tag

azta a CUSA számot, hol kell megnézni rajta? :F

(#278537) F-ECT$ válasza bendi806 (#278536) üzenetére


F-ECT$
titán

A tok élén, alul.

Dive ever, work never.

(#278538) Lenry válasza bendi806 (#278536) üzenetére


Lenry
félisten

a lemezen

itt pl a fehér rombusz alatt

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278539) bendi806


bendi806
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :C

(#278540) bendi806


bendi806
aktív tag

így néz ki

(#278541) tboy93 válasza bendi806 (#278540) üzenetére


tboy93
nagyúr

202295 a cusa, ezen valóban nem lesz magyar felirat

(#278542) Kendek válasza tboy93 (#278541) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kivéve, hogy az nem a CUSA szám, és ezen a képen nem is látszódik.

<-ƘƘ->

(#278543) tboy93 válasza Kendek (#278542) üzenetére


tboy93
nagyúr

upsz :D

(#278544) Lenry válasza bendi806 (#278540) üzenetére


Lenry
félisten

a HFW két lemezes, data disk-en nincs rajta?

de egyébként ha nálad van a lemez, akkor nem tudom miért nem próbálod ki: első behelyezés után a legeslegelső kérdése a nyelvválasztás lesz, ha ott a magyar nyelv a listában, akkor magyar, ha nem, akkor nem. ha magyarra van állítva a konzolod menüjének nyelve, akkor az is lesz alapból kiválasztva.

ha nincs még nálad a lemez, akkor meg játék beállításai közül keresse ki a feliratok nyelvét és pörgesse végig.

épp tegnap vettem meg boltból, úgyhogy ezt pont tudom

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278545) erahurka


erahurka
félisten

Úgy emlékszem volt olyan játék amihez a konzol nyelvét is magyarra kellett rakni ha magyar feliratot akart az ember, nem lehet hogy ez is ilyen?

(#278546) gangstagergo válasza Lenry (#278544) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Itt a fő probléma az, hogy nem hisz az eladónak :DDD

(#278547) Tdizsolt válasza erahurka (#278530) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az borítèkolható. :K
Kíváncsi leszek a mèretèn kívül lesz e más változtatás rajta?

Psn ID: Tdizsolt

(#278548) Bogyi007 válasza erahurka (#278545) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az a Spiderman volt...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#278549) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hogwarts Legacy prevgen kiadások elhalasztva, csak április 4-én érkeznek. [link]

Live-Die-Respawn

(#278550) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Indie, tower-defense, körökre osztott, taktikai RPG. Ha valaki ilyen játékra vágyik, annak jó hír, hogy jön PlayStationre is a The Last Spell (PC-n tavaly óta van Early Accessben)

The Last Spell - Release Window Announcement | PS5 & PS4 Games

Megjelenés 2023. elején.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.